libbonobo - en to cs translation catalogue (103 entries)

en: Couldn't find which child the server was listed in
cs: Nebylo možné zjistit, u kterého potomka byl server zapsán

en: Not a valid Activation ID
cs: Neplatné ID aktivace

en: Directory to read .server files from
cs: Adresář, ze kterého číst soubory .server

en: DIRECTORY
cs: ADRESÁŘ

en: Serve as an ActivationContext (default is as an ObjectDirectory only)
cs: Sloužit jako aktivační kontext (výchozí je pouze jako ObjectDirectory)

en: File descriptor to write IOR to
cs: Deskriptor souboru, do kterého zapsat IOR

en: Register as the user's activation server without locking.  Warning: this option can have dangerous side effects on the stability of the user's running session, and should only be used for debugging purposes
cs: Registrovat jako aktivační server pro uživatele bez uzamčení. Varování: Tato volba může mít nebezpečný vedlejší efekt na stabilitu běžícího sezení uživatele a měla by být používána pouze pro ladění programu.

en: Query expression to evaluate
cs: Výraz k vyhodnocení

en: EXPRESSION
cs: VÝRAZ

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
cs: Pro zobrazení úplného seznamu dostupných přepínačů na příkazovém řádku spusťte '%s --help'.

en: CORBA CosNaming service.
cs: Služba CORBA CosNaming.

en: Name service
cs: Pojmenovávací služba

en: Notification service
cs: Služba upozornění

en: Notification service for activation
cs: Služba upozornění na aktivaci

en: We don't handle activating shlib objects in a remote process yet
cs: Zatím není možné aktivovat objekty shlib ve vzdálených procesech

en: The Bonobo Activation configuration file was not read successfully. Please, check it is valid in: %s
cs: Soubor s nastavením Bonobo Activation nebyl úspěšně načten. Ověřte prosím, zda je platný v: %s

en: a NULL iid is not valid
cs: IID s hodnotou NULL není platné

en: iid %s has a NULL type
cs: IID %s má typ NULL

en: iid %s has a NULL location
cs: IID %s má umístění na NULL

en: invalid character '%c' in iid '%s'
cs: neplatný znak '%c' v IID '%s'

en: Property '%s' has no value
cs: Vlastnost '%s' nemá žádnou hodnotu

en: Could not parse badly formed XML document %s
cs: Nelze zpracovat neplatný dokument XML %s

en: Trying dir %s
cs: Zkouším adresář %s

en: Child process did not give an error message, unknown failure occurred
cs: Potomek procesu neposkytl chybové hlášení, došlo k neznámé chybě

en: Failed to read from child process: %s
cs: Nelze číst od potomka procesu: %s

en: EOF from child process
cs: EOF od potomka procesu

en: Couldn't spawn a new process
cs: Nelze vytvořit nový proces

en: File descriptor to print IOR on
cs: Deskriptor souboru, do kterého vypsat IOR

en: IID to activate
cs: IID k aktivaci

en: Prevent registering of server with OAF
cs: Zabránit registraci serveru v OAF

en: Bonobo Activation options:
cs: Možnosti aktivace Bonobo:

en: Show Bonobo Activation options
cs: Zobrazit možnosti aktivace Bonobo

en: Bonobo activation options
cs: Možnosti aktivace Bonobo

en: g_module_open of `%s' failed with `%s'
cs: g_module_open z `%s' selhal s `%s'

en: Can't find symbol Bonobo_Plugin_info in `%s'
cs: Nepodařilo se nalézt symbol Bonobo_Plugin_info v `%s'

en: Factory `%s' returned NIL for `%s'
cs: Generátor `%s' vrátil pro `%s' hodnotu NIL

en: Shlib `%s' didn't contain `%s'
cs: Shlib `%s' neobsahovala `%s'

en: Name
cs: Název

en: Application unique name
cs: Jedinečný název aplikace

en: Custom CORBA POA
cs: Vlastní POA CORBA

en: An unsupported action was attempted
cs: Pokus o provedení nepodporované akce

en: IO Error
cs: Chyba vstupu/výstupu

en: Invalid argument value
cs: Neplatná hodnota parametru

en: Object not found
cs: Objekt nenalezen

en: Syntax error in object description
cs: Chyba syntaxe v popisu objektu

en: Cannot activate object from factory
cs: Nelze aktivovat objekt z generátoru

en: No permission to access stream
cs: Chybí oprávnění k přístupu ke streamu

en: An unsupported stream action was attempted
cs: Pokus o provedení nepodporované akce na streamu

en: IO Error on stream
cs: Chyba vstupu/výstupu na streamu

en: IO Error on storage
cs: Chyba vstupu/výstupu na úložiště

en: Name already exists in storage
cs: Název již v úložišti existuje

en: Object not found in storage
cs: Objekt nebyl v úložišti nalezen

en: No permission to do operation on storage
cs: Chybí oprávnění k provedení operace na streamu

en: An unsupported storage action was attempted
cs: Pokus o provedení nepodporované akce na úložišti

en: Object is not a stream
cs: Objekt není stream

en: Object is not a storage
cs: Objekt není úložiště

en: Storage is not empty
cs: Úložiště není prázdné

en: malformed user interface XML description
cs: narušený popis uživatelského rozhraní v XML

en: invalid path to XML user interface element
cs: neplatná cesta k XML prvku uživatelského rozhraní

en: the requested UI attribute didn't exist
cs: požadovaný atribut UI neexistoval

en: Unknown command or verb
cs: Neznámý příkaz nebo slovo

en: Command is insensitive
cs: Příkaz není citlivý

en: incorrect data type
cs: nesprávný typ dat

en: stream not found
cs: stream nebyl nalezen

en: property not found
cs: vlastnost nebyla nalezena

en: property has invalid type
cs: vlastnost má neplatný typ

en: property is read only
cs: vlastnost je pouze pro čtení

en: config database backend failed
cs: databáze s nastavením selhala

en: Moniker interface cannot be found
cs: Rozhraní monikeru nelze nalézt

en: Moniker activation timed out
cs: Čas k aktivaci monikeru vypršel

en: Syntax error within moniker
cs: Chyba syntaxe uvnitř monikeru

en: Moniker has an unknown moniker prefix
cs: Moniker má neznámou předponu

en: Error checking error; no exception
cs: Chyba při kontrole chyby; žádná výjimka

en: General activation error with no description
cs: Obecná chyba aktivace bez popisu

en: Failed to resolve, or extend '%s'
cs: Nelze rozpoznat nebo rozšířit '%s'

en: Failed to activate object
cs: Nelze aktivovat objekt

en: Exception activating '%s'
cs: Výjimka při aktivaci '%s'

en: Failed to activate '%s'
cs: Nelze aktivovat '%s'

en: ORB IOR handling moniker
cs: Moniker zpracovávající ORB IOR

en: Standard Moniker factory
cs: Standardní generátor monikeru

en: generic Oaf activation moniker
cs: obecný moniker pro aktivaci OAF

en: generic Oaf query moniker
cs: obecný moniker pro dotazy na OAF

en: generic factory 'new' moniker
cs: obecný moniker pro generátor 'new'

en: generic item moniker
cs: obecný moniker pro položky

en: Bonobo Echo server factory
cs: Generátor serveru Bonobo Echo

en: Bonobo Echo server sample program
cs: Server vzorového programu Bonobo Echo

en: Echo component
cs: Komponenta Echo

en: Echo component factory
cs: Generátor komponenty Echo

en: I could not initialize Bonobo
cs: Nelze inicializovat Bonobo

en: Could not create an instance of the sample echo component
cs: Nelze vytvořit instanci vzorové komponenty Echo

en: An exception occurred '%s'
cs: Vyskytla se výjimka '%s'

en: Could not save configuration file.
cs: Není možné uložit soubor s nastavením.

en: Please, make sure you have permissions to write to '%s'.
cs: Ověřte prosím, zda máte práva pro zápis do '%s'.

en: Successfully wrote configuration file.
cs: Soubor s nastavením byl úspěšně zapsán.

en: configuration file is:
        %s
cs: soubor s nastavením je:
        %s

en: %s already in configuration file
cs: %s již v souboru s nastavením existuje

en: there is not a properly structured configuration file
cs: neobsahuje správně strukturovaný soubor s nastavením

en: Bonobo-activation configuration file contains:
cs: Soubor s nastavením bonobo-activation obsahuje:

en: Directory to remove from configuration file
cs: Adresář, který má být odstraněn ze souboru s nastavením

en: PATH
cs: CESTA

en: Directory to add to configuration file
cs: Adresář, který má být přidán do souboru s nastavením

en: Display directories in configuration file
cs: Zobrazit adresáře, které jsou v souboru s nastavením

en: Display path to configuration file
cs: Zobrazit cestu k souboru s nastavením
