libbonobo - en to nl translation catalogue (102 entries)

en: Couldn't find which child the server was listed in
nl: Kon niet vinden in welke dochter de server werd genoemd

en: Not a valid Activation ID
nl: Geen geldige activerings-ID

en: Directory to read .server files from
nl: Map om .server-bestanden uit te lezen

en: DIRECTORY
nl: MAP

en: Serve as an ActivationContext (default is as an ObjectDirectory only)
nl: Doe dienst als een ActivationContext (standaardwaarde is alleen als ObjectDirectory)

en: File descriptor to write IOR to
nl: File descriptor om IOR naar te schrijven

en: Register as the user's activation server without locking.  Warning: this option can have dangerous side effects on the stability of the user's running session, and should only be used for debugging purposes
nl: Aanmerken als de activeringsserver van de gebruiker zonder beveiliging ('locking'). Pas op: deze optie kan gevaarlijke bijeffecten hebben op de stabiliteit van de sessie van de gebruiker en zou alleen gebruikt moeten worden voor debug-doeleinden.

en: Query expression to evaluate
nl: Te evalueren query-expressie

en: EXPRESSION
nl: EXPRESSIE

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: Geef ‘%s --help’ voor een volledige lijst met beschikbare opdrachtregelopties.

en: CORBA CosNaming service.
nl: CORBA CosNaming service

en: Name service
nl: Naam service

en: Notification service
nl: Aankondigingsservice

en: Notification service for activation
nl: Aankondigingsservice voor activering

en: We don't handle activating shlib objects in a remote process yet
nl: We ondersteunen het activeren van bibliotheekobjecten in een ander proces nog niet

en: The Bonobo Activation configuration file was not read successfully. Please, check it is valid in: %s
nl: Het bonobo-activering configuratiebestand kon niet worden ingelezen. Controleer of het in orde is in: %s

en: a NULL iid is not valid
nl: een NULL-iid is ongeldig

en: iid %s has a NULL type
nl: iid %s heeft een NULL-type

en: iid %s has a NULL location
nl: iid %s heeft een NULL locatie

en: invalid character '%c' in iid '%s'
nl: ongeldig teken ‘%c’ in iid ‘%s’

en: Property '%s' has no value
nl: Eigenschap ‘%s’ heeft geen waarde

en: Could not parse badly formed XML document %s
nl: Het foutief opgetelde XML-document %s kon niet worden ingelezen

en: Trying dir %s
nl: De map %s wordt geprobeerd

en: Child process did not give an error message, unknown failure occurred
nl: Dochterproces gaf geen foutmelding, er is een onbekende fout opgetreden

en: Failed to read from child process: %s
nl: Lezen van dochterproces is mislukt: %s

en: EOF from child process
nl: EOF van dochterproces

en: Couldn't spawn a new process
nl: Kon geen nieuw proces afsplitsen

en: File descriptor to print IOR on
nl: File descriptor voor afdrukken van de IOR

en: IID to activate
nl: Te activeren IID

en: Prevent registering of server with OAF
nl: Voorkom het registreren van de server met OAF

en: Bonobo Activation options:
nl: Bonobo-activeringsopties:

en: Show Bonobo Activation options
nl: Bonobo-activeringsopties tonen

en: Bonobo activation options
nl: Bonobo-activeringsopties

en: g_module_open of `%s' failed with `%s'
nl: g_module_open van ‘%s’ mislukt: ‘%s’

en: Can't find symbol Bonobo_Plugin_info in `%s'
nl: Kan symbool 'Bonobo_Plugin_info' niet vinden in ‘%s’

en: Factory `%s' returned NIL for `%s'
nl: Fabriek ‘%s’ retourneerde NIL voor ‘%s’

en: Shlib `%s' didn't contain `%s'
nl: Bibliotheek ‘%s’ bevatte geen ‘%s’

en: Name
nl: Naam

en: Application unique name
nl: Toepassingsunieke naam

en: Custom CORBA POA
nl: Aangepaste CORBA POA

en: An unsupported action was attempted
nl: Er is geprobeerd een niet ondersteunde actie uit te voeren

en: IO Error
nl: I/O Fout

en: Invalid argument value
nl: Ongeldige argument waarde

en: Object not found
nl: Object niet gevonden

en: Syntax error in object description
nl: Syntax error in objectbeschrijving

en: Cannot activate object from factory
nl: Kan object uit factory niet activeren

en: No permission to access stream
nl: Geen toegang tot stream

en: An unsupported stream action was attempted
nl: Er is geprobeerd een niet ondersteunde stream actie uit te voeren

en: IO Error on stream
nl: I/O Fout in stream

en: IO Error on storage
nl: I/O Fout in storage

en: Name already exists in storage
nl: Naam bestaat al in storage

en: Object not found in storage
nl: Object niet in storage gevonden

en: No permission to do operation on storage
nl: Geen toegang om operaties in storage te verrichten

en: An unsupported storage action was attempted
nl: Er is geprobeerd een niet ondersteunde storage actie uit te voeren

en: Object is not a stream
nl: Object is geen stream

en: Object is not a storage
nl: Object is geen storage

en: Storage is not empty
nl: Storage is niet leeg

en: malformed user interface XML description
nl: incorrecte XML gebruikersinterface-omschrijving

en: invalid path to XML user interface element
nl: ongeldig pad naar XML gebruikersinterface-element

en: the requested UI attribute didn't exist
nl: het gevraagde gebruikersinterface attribuut bestaat niet

en: Unknown command or verb
nl: Onbekende opdracht of onbekend werkwoord

en: Command is insensitive
nl: De opdracht is niet ontvankelijk

en: incorrect data type
nl: incorrect datatype

en: stream not found
nl: stream niet gevonden

en: property not found
nl: eigenschap is niet gevonden

en: property has invalid type
nl: eigenschap is van een ongeldig type

en: property is read only
nl: eigenschap kan alleen gelezen worden

en: config database backend failed
nl: fout bij de configuratiedatabase backend

en: Moniker interface cannot be found
nl: Kan moniker interface niet vinden

en: Moniker activation timed out
nl: Activeren van moniker mislukt

en: Syntax error within moniker
nl: Syntactische fout in moniker

en: Moniker has an unknown moniker prefix
nl: Moniker heeft een onbekende monikerprefix

en: Error checking error; no exception
nl: Fout bij het nakijken van fout; geen uitzondering

en: General activation error with no description
nl: Algemene activeringsfout zonder omschrijving

en: Failed to resolve, or extend '%s'
nl: Kon `%s’ niet vinden of uitbreiden

en: Failed to activate object
nl: Kan object niet activeren

en: Exception activating '%s'
nl: Uitzondering bij activeren ‘%s’

en: Failed to activate '%s'
nl: Het activeren van ‘%s’ is mislukt

en: ORB IOR handling moniker
nl: ORB IOR verwerkende moniker

en: Standard Moniker factory
nl: Standaard Moniker factory

en: generic Oaf activation moniker
nl: generieke OAF activeringsmoniker

en: generic Oaf query moniker
nl: generieke OAF query moniker

en: generic factory 'new' moniker
nl: generieke factory 'nieuw' moniker

en: generic item moniker
nl: generieke itemmoniker

en: Bonobo Echo server factory
nl: Bonobo Echo-server factory

en: Bonobo Echo server sample program
nl: Bonobo Echo-server voorbeeldprogramma

en: Echo component factory
nl: Echo component fabriek

en: I could not initialize Bonobo
nl: Bonobo kon niet geinitialiseerd worden

en: Could not create an instance of the sample echo component
nl: Er kon geen realisatie van het voorbeeld 'echo' component worden aangemaakt

en: An exception occurred '%s'
nl: Er is een uitzondering opgetreden ‘%s’

en: Could not save configuration file.
nl: Opslaan OAF-configuratiebestand is mislukt.

en: Please, make sure you have permissions to write to '%s'.
nl: Controleer de schrijfrechten voor ‘%s’.

en: Successfully wrote configuration file.
nl: Opslaan OAF-configuratiebestand is geslaagd.

en: configuration file is:
        %s
nl: configuratiebestand is:
       %s

en: %s already in configuration file
nl: %s is al in het OAF-configuratiebestand

en: there is not a properly structured configuration file
nl: er is geen correct gestructureerde configuratiebestand

en: Bonobo-activation configuration file contains:
nl: Bonobo-activering configuratiebestand bevat:

en: Directory to remove from configuration file
nl: Map om uit het configuratiebestand te verwijderen

en: PATH
nl: PAD

en: Directory to add to configuration file
nl: Map om toe te voegen aan het configuratiebestand

en: Display directories in configuration file
nl: Mappen tonen in het configuratiebestand

en: Display path to configuration file
nl: Pad tonen naar het configuratiebestand
