libbonobo - en to pl translation catalogue (105 entries)

en: Couldn't find which child the server was listed in
pl: Nie można odnaleźć potomka w którym występuje serwer

en: Not a valid Activation ID
pl: Napis nie jest poprawnym identyfikatorem aktywacji

en: Directory to read .server files from
pl: Katalog, z którego odczytywane powinny być pliki .server

en: DIRECTORY
pl: KATALOG

en: Serve as an ActivationContext (default is as an ObjectDirectory only)
pl: Udostępnianie jako ActivationContext (domyślnie tylko jako ObjectDirectory)

en: File descriptor to write IOR to
pl: Deskryptor pliku, do którego zapisać IOR

en: Register as the user's activation server without locking.  Warning: this option can have dangerous side effects on the stability of the user's running session, and should only be used for debugging purposes
pl: Rejestracja jako serwer aktywacji użytkownika bez blokowania. Uwaga: opcja ta może mieć niebezpieczny efekt uboczny mający wpływ na stabilność uruchomionej sesji użytkownika i powinna być używana tylko debugowania

en: Query expression to evaluate
pl: Wyrażenie zapytania do przetworzenia

en: EXPRESSION
pl: WYRAŻENIE

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
pl: Uruchom "%s --help" aby zobaczyć pełną listę opcji dostępnych z wiersza poleceń.

en: CORBA CosNaming service.
pl: Usługa CORBA CosNaming.

en: Name service
pl: Usługa nazw

en: Notification service
pl: Usługa powiadamiania

en: Notification service for activation
pl: Aktywująca usługa powiadamiania

en: We don't handle activating shlib objects in a remote process yet
pl: Aktywowanie obiektów w bibliotekach dzielonych dla zdalnych procesów nie jest jeszcze obsługiwane

en: The Bonobo Activation configuration file was not read successfully. Please, check it is valid in: %s
pl: Nie można odczytać pliku konfiguracyjnego Bonobo Activation. Sprawdź, czy jest on poprawny (%s)

en: a NULL iid is not valid
pl: Nie jest dopuszczalny iid o wartości NULL

en: iid %s has a NULL type
pl: Typem iid %s jest NULL

en: iid %s has a NULL location
pl: Położeniem iid %s jest NULL

en: invalid character '%c' in iid '%s'
pl: niepoprawny znak "%c" w iid "%s"

en: Property '%s' has no value
pl: Właściwość "%s" nie ma wartości

en: Could not parse badly formed XML document %s
pl: Nie można przeanalizować źle sformułowanego dokumentu XML %s

en: Trying dir %s
pl: Próbowanie katalogu %s

en: Child process did not give an error message, unknown failure occurred
pl: Proces potomny nie podał komunikatu błędu, wystąpił nieznany błąd

en: Failed to read from child process: %s
pl: Nie można odczytać z procesu potomnego: %s

en: EOF from child process
pl: EOF z procesu potomnego

en: Couldn't spawn a new process
pl: Nie można utworzyć nowego procesu

en: File descriptor to print IOR on
pl: Deskryptor pliku, do którego wypisać IOR

en: IID to activate
pl: Aktywowany IID

en: Prevent registering of server with OAF
pl: Wstrzymuje rejestrację serwera przez OAF-a

en: Bonobo Activation options:
pl: Opcje aktywacji Bonobo:

en: Show Bonobo Activation options
pl: Wyświetlanie opcji Aktywacji Bonobo

en: Bonobo activation options
pl: Opcje aktywacji Bonobo

en: g_module_open of `%s' failed with `%s'
pl: Funkcja g_module_open zwróciła przy pliku "%s" błąd "%s"

en: Can't find symbol Bonobo_Plugin_info in `%s'
pl: Nie można odnaleźć w "%s" symbolu Bonobo_Plugin_info

en: Factory `%s' returned NIL for `%s'
pl: Generator "%s" zwrócił NIL dla "%s"

en: Shlib `%s' didn't contain `%s'
pl: Biblioteka dzielona "%s" nie zawiera "%s"

en: Name
pl: Nazwa

en: Application unique name
pl: Unikalna nazwa aplikacji

en: Custom CORBA POA
pl: Dowolne CORBA POA

en: An unsupported action was attempted
pl: Próba wykonania nieobsługiwanej akcji

en: IO Error
pl: Błąd wejścia/wyjścia

en: Invalid argument value
pl: Niepoprawna wartość argumentu

en: Object not found
pl: Nie odnaleziono obiektu

en: Syntax error in object description
pl: Błąd składniowy w opisie obiektu

en: Cannot activate object from factory
pl: Nie można uaktywnić obiektu z generatora

en: No permission to access stream
pl: Brak praw dostępu do strumienia

en: An unsupported stream action was attempted
pl: Próba wykonania nieobsługiwanej akcji na strumieniu

en: IO Error on stream
pl: Błąd wejścia/wyjścia w strumieniu

en: IO Error on storage
pl: Błąd wejścia/wyjścia przy operacji na składnicy

en: Name already exists in storage
pl: Nazwa już istnieje w składnicy

en: Object not found in storage
pl: Nie odnaleziono obiektu w składnicy

en: No permission to do operation on storage
pl: Brak uprawnień do wykonania operacji na składnicy

en: An unsupported storage action was attempted
pl: Próba wykonania nieobsługiwanej akcji na składnicy

en: Object is not a stream
pl: Obiektu nie ma w strumieniu

en: Object is not a storage
pl: Obiektu nie ma w składnicy

en: Storage is not empty
pl: Składnica nie jest pusta

en: malformed user interface XML description
pl: Uszkodzony opis interfejsu użytkownika w XML-u

en: invalid path to XML user interface element
pl: Niepoprawna ścieżka elementu interfejsu użytkownika w XML-u

en: the requested UI attribute didn't exist
pl: żądany atrybut UI nie istnieje

en: Unknown command or verb
pl: Nieznane polecenie lub czasownik

en: Command is insensitive
pl: Polecenie jest nieaktywne

en: incorrect data type
pl: niepoprawny typ danych

en: stream not found
pl: nie odnaleziono strumienia

en: property not found
pl: nie odnaleziono własności

en: property has invalid type
pl: własność ma nieodpowiedni typ

en: property is read only
pl: własność jest tylko do odczytu

en: config database backend failed
pl: moduł obsługujący bazę danych konfiguracji zwrócił błąd

en: Moniker interface cannot be found
pl: Nie można odnaleźć interfejsu monikerów

en: Moniker activation timed out
pl: Upłynął czas na aktywację monikera

en: Syntax error within moniker
pl: Błąd składniowy w monikerze

en: Moniker has an unknown moniker prefix
pl: Nieznany przedrostek monikera

en: Error checking error; no exception
pl: Błąd przy sprawdzaniu błędu; brak wyjątku

en: General activation error with no description
pl: Ogólny błąd aktywacji bez opisu

en: Failed to resolve, or extend '%s'
pl: Nie można uzyskać lub rozszerzyć "%s"

en: Failed to activate object
pl: Nie można uaktywnić obiektu

en: Exception activating '%s'
pl: Przy uaktywnianiu "%s" wystąpił wyjątek

en: Failed to activate '%s'
pl: Nie można uaktywnić "%s"

en: HTTP Moniker
pl: Moniker HTTP

en: ORB IOR handling moniker
pl: Moniker obsługujący ORB IOR

en: Standard Moniker factory
pl: Generator standardowego monikera

en: generic Oaf activation moniker
pl: ogólny moniker aktywacji Oaf

en: generic Oaf query moniker
pl: ogólny moniker zapytań Oaf

en: generic factory 'new' moniker
pl: ogólny moniker generatora 'new' (nowych obiektów)

en: generic item moniker
pl: ogólny moniker elementu

en: stream MonikerExtender
pl: strumień MonikerExtender

en: Bonobo Echo server factory
pl: generator serwera Bonobo Echo

en: Bonobo Echo server sample program
pl: Przykładowy program serwera Bonobo Echo

en: Echo component
pl: Komponent echo

en: Echo component factory
pl: Generator komponentów Echo

en: I could not initialize Bonobo
pl: Nie można zainicjować Bonobo

en: Could not create an instance of the sample echo component
pl: Nie można utworzyć instancji przykładowego komponentu echa

en: An exception occurred '%s'
pl: Wystąpił wyjątek "%s"

en: Could not save configuration file.
pl: Nie można zapisać pliku konfiguracyjnego.

en: Please, make sure you have permissions to write to '%s'.
pl: Upewnij się, że masz uprawnienia do zapisu w "%s".

en: Successfully wrote configuration file.
pl: Plik konfiguracyjny został pomyślnie zapisany.

en: configuration file is:
        %s
pl: Plikiem konfiguracyjnym jest:
        %s

en: %s already in configuration file
pl: %s jest już w pliku konfiguracyjnym

en: there is not a properly structured configuration file
pl: brak pliku konfiguracyjnego o poprawnej strukturze

en: Bonobo-activation configuration file contains:
pl: Plik konfiguracyjny bonobo-activation zawiera:

en: Directory to remove from configuration file
pl: Katalog, który należy usunąć z pliku konfiguracyjnego

en: PATH
pl: ŚCIEŻKA

en: Directory to add to configuration file
pl: Katalog, który należy dodać do pliku konfiguracyjnego

en: Display directories in configuration file
pl: Wyświetla katalogi w pliku konfiguracyjnym

en: Display path to configuration file
pl: Wyświetla ścieżkę pliku konfiguracyjnego
