libbonoboui - en to eo translation catalogue (54 entries)

en: Orientation
eo: Orientiĝo

en: Preferred width
eo: Preferata larĝo

en: Preferred height
eo: Preferata alto

en: Select a file to open
eo: Elekti dosieron por malfermi

en: Select files to open
eo: Elekti dosierojn por malfermi

en: Select a filename to save
eo: Elekti dosiernomon por konservi

en: Name
eo: Nomo

en: Description
eo: Priskribo

en: Visible
eo: Videble

en: _Show
eo: _Montri

en: _Hide
eo: _Kaŝi

en: Toolbars
eo: Ilobretoj

en: toolbars
eo: ilobretoj

en: Look
eo: Aspekto

en: _Icon
eo: _Piktogramo

en: Text only
eo: Nur teksto

en: Debug
eo: Sencimigo

en: Gdk debugging flags to set
eo: Gdk malcimigaj flagoj por marki

en: FLAGS
eo: FLAGOJ

en: Gdk debugging flags to unset
eo: Gdk malcimigaj flagoj por malmarki

en: X display to use
eo: X-vidigilo uzota

en: DISPLAY
eo: VIDIGILO

en: X screen to use
eo: X-ekrano uzota

en: SCREEN
eo: EKRANO

en: Make X calls synchronous
eo: Fari X-vokojn sinkrone

en: Program name as used by the window manager
eo: Programnomo kiel uzata de la fenestra administrilo

en: NAME
eo: NOMO

en: Program class as used by the window manager
eo: Programa klaso kiel uzata de la administrilo por fenestroj

en: CLASS
eo: KLASO

en: Make all warnings fatal
eo: Igi ĉiujn avertojn fatalaj

en: MODULE
eo: MODULO

en: B_oth
eo: A_mbaŭ

en: T_ext
eo: T_eksto

en: _Hide toolbar
eo: _Kaŝi ilobreton

en: _Contents
eo: _Enhavoj

en: View help for this application
eo: _Montri helpon pri tiu aplikaĵo

en: About this application
eo: Pri ĉi tiu aplikaĵo

en: Select
eo: Elekti

en: _About...
eo: _Pri...

en: _Edit
eo: R_edakti

en: _File
eo: _Dosiero

en: _Select
eo: _Elekti

note: Create Label and put it in the Button:
en: Hello, World!
eo: Saluton mondo!

en: About this program...
eo: Pri ĉi tiu aplikaĵo...

en: Close the current window
eo: Fermi la aktualan fenestron

en: Open a new window
eo: Malfermi novan fenestron

en: _Help
eo: _Helpo

note: Build the general tab
en: General
eo: Ĝenerale

en: Location
eo: Loko

note: Build the details tab
en: Details
eo: Detaloj

en: Active
eo: Aktive

en: Type
eo: Tipo

note: Fill out the tool bar
en: All
eo: Ĉiuj

en: Inactive
eo: Neaktive
