libbytesize 0.3 - en to fi translation catalogue (15 entries)

note: TRANSLATORS: 'B' for bytes
en: B
fi: t

note: TRANSLATORS: abbreviation for kibibyte, 2**10 bytes
en: KiB
fi: Kit

note: TRANSLATORS: abbreviation for mebibyte, 2**20 bytes
en: MiB
fi: Mit

note: TRANSLATORS: abbreviation for gibibyte, 2**30 bytes
en: GiB
fi: Git

note: TRANSLATORS: abbreviation for tebibyte, 2**40 bytes
en: TiB
fi: Tit

note: TRANSLATORS: abbreviation for zebibyte, 2**70 bytes
en: ZiB
fi: Zit

note: TRANSLATORS: abbreviation for yobibyte, 2**80 bytes
en: YiB
fi: Yit

note: TRANSLATORS: abbreviation for kilobyte, 10**3 bytes
en: KB
fi: Kt

note: TRANSLATORS: abbreviation for megabyte, 10**6 bytes
en: MB
fi: Mt

note: TRANSLATORS: abbreviation for gigabyte, 10**9 bytes
en: GB
fi: Gt

note: TRANSLATORS: abbreviation for terabyte, 10**12 bytes
en: TB
fi: Tt

note: TRANSLATORS: abbreviation for petabyte, 10**15 bytes
en: PB
fi: Pt

note: TRANSLATORS: abbreviation for exabyte, 10**18 bytes
en: EB
fi: Et

note: TRANSLATORS: abbreviation for zettabyte, 10**21 bytes
en: ZB
fi: Zt

note: TRANSLATORS: abbreviation for yottabyte, 10**24 bytes
en: YB
fi: Yt
