libbytesize 2.4 - en to he translation catalogue (6 entries)

note: TRANSLATORS: 'B' for bytes
en: B
he: ב׳

note: TRANSLATORS: abbreviation for kilobyte, 10**3 bytes
en: KB
he: ק״ב

note: TRANSLATORS: abbreviation for megabyte, 10**6 bytes
en: MB
he: מ״ב

note: TRANSLATORS: abbreviation for gigabyte, 10**9 bytes
en: GB
he: ג״ב

note: TRANSLATORS: abbreviation for terabyte, 10**12 bytes
en: TB
he: ט״ב

note: TRANSLATORS: abbreviation for petabyte, 10**15 bytes
en: PB
he: פ״ב
