seahorse master - en to bg translation catalogue (643 entries)

en: Do not run seahorse-daemon as a daemon
bg: seahorse-agent да не работи като демон

en: couldn't fork process
bg: неуспех при създаването на нов процес

en: couldn't create new process group
bg: неуспех при създаването на нова група процеси

en: Encryption Daemon (Seahorse)
bg: Демон за шифриране (Seahorse)

en: Invalid or unrecognized key type: %s
bg: Грешен или неразпознат вид ключ: %s

en: This keytype is not supported: %s
bg: Този вид ключ не се поддържа: %s

en: Support for this feature was not enabled at build time
bg: Поддръжката на тази възможност не е била включена при компилирането.

en: Invalid or unrecognized key: %s
bg: Грешен или неразпознат ключ: %s

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
bg: Подписан с <i><key id='%s'/>, <b>ключът е изтекъл</b></i> на %s.

en: Invalid Signature
bg: Грешен подпис

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
bg: Подписан с <i><key id='%s'/>, <b>подписът е изтекъл</b></i> на %s.

en: Expired Signature
bg: Изтекъл подпис

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
bg: Подписан с <i><key id='%s'/> <b>анулиран</b></i> на %s.

en: Revoked Signature
bg: Анулиран подпис

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
bg: Подписан с <i><key id='%s'/> на %s.

en: Good Signature
bg: Добър подпис

en: Signing key not in keyring.
bg: Ключът за подпис не е в ключодържателя

en: Unknown Signature
bg: Непознат подпис

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
bg: Неправилен или подправен подпис. Подписаните данни са били променени.

en: Bad Signature
bg: Неправилен подпис

en: Couldn't verify signature.
bg: Подписът не може да бъде проверен.

en: Invalid or unrecognized signer: %s
bg: Грешен или неразпознат подписал: %s

en: Key is not valid for signing: %s
bg: Грешен ключ за подписване: %s

en: Invalid or unrecognized recipient: %s
bg: Грешен или неразпознат получател: %s

en: Key is not a valid recipient for encryption: %s
bg: Ключът не може да шифрира: %s

en: No recipients specified
bg: Не са указани получатели

en: Invalid key type for decryption: %s
bg: Грешен вид на ключ за дешифриране: %s

en: Please set clearuri
bg: Задайте адрес clearuri

en: Please set crypturi
bg: Задайте адрес crypturi

en: Error opening clearuri
bg: Грешка при отваряне на clearuri

en: No signer specified
bg: Не е указан подписал

en: Invalid key type for verifying: %s
bg: Грешен вид на ключ за проверка: %s

en: Invalid key id: %s
bg: Неправилен идентификатор на ключ: %s

en: A list of key server URIs to search for remote PGP keys. In later versions a display name can be included, by appending a space and then the name.
bg: Списък с адресите на сървъри, в които да се търсят отдалечени ключове на PGP. В по-късните версии е включено и име, което стои на втора позиция и се отделя чрез знака за интервал.

en: Auto Retrieve Keys
bg: Автоматично получаване на ключове

en: Auto Sync Keys
bg: Автоматично сверяване на ключовете

en: Controls the visibility of the expires column for the key manager.
bg: Определя видимостта на колоната с времето за изтичане в прозореца за управлението.

en: Controls the visibility of the trust column for the key manager.
bg: Определя видимостта на колоната с доверието в прозореца за управлението.

en: Controls the visibility of the type column for the key manager.
bg: Определя видимостта на колоната с вида на ключа в прозореца за управлението.

en: Controls the visibility of the validity column for the key manager.
bg: Определя видимостта на колоната за валидност в прозореца за управлението.

en: Enable DNS-SD sharing
bg: Включване на поддръжката на DNS-SD

en: Enables DNS-SD (Apple Bonjour) sharing of keys. seahorse-daemon must be running and must be built with HKP and DNS-SD support.
bg: Включване на споделянето на ключове чрез DNS-SD (Apple Bonjour). Програмата seahorse-daemon трябва да върви и да е компилирана с поддръжка на HKP и DNS-SD.

en: ID of the default key
bg: Идентификатор на стандартния ключ

en: If set to true, then files encrypted with seahorse will be ASCII armor encoded.
bg: Ако е истина, файловете шифрирани със Seahorse ще са представени изцяло в рамките на ASCII.

en: If set to true, then the default key will always be added to an encryption recipients list.
bg: Ако е истина, стандартният ключ винаги ще се добавя към списъка на получатели на шифрирани съобщения.

en: Last key server search pattern
bg: Последен шаблон за търсене в сървър с ключове

en: Last key servers used
bg: Последно използван сървър с ключове

en: Last key used to sign a message.
bg: Последен ключ използван за подписването на съобщение

en: PGP Key servers
bg: Сървъри с ключове на PGP

en: Publish keys to this key server.
bg: Публикуване на ключовете към този сървър.

en: Show expires column in key manager
bg: Показване на колоната за изтичане в прозореца за управление

en: Show trust column in key manager
bg: Показване на колоната за доверие в прозореца за управление

en: Show type column in key manager
bg: Показване на колоната за вида на ключа в прозореца за управление

en: Show validity column in key manager
bg: Показване на колоната за валидност в прозореца за управление

en: Specify the column to sort the recipients window by. Columns are: 'name' and 'id'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
bg: Колоната, по която да се подреди прозореца с получателите. Колоните са „name“, (име) и „id“ (идентификатор). Със знака „минус“ (-) пред името на колоната обръщате подредбата.

en: Specify the column to sort the seahorse key manager main window by. Columns are: 'name', 'id', 'validity', 'expires', 'trust', and 'type'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
bg: Колоната, по която да се подреди прозорецът за управление на Seahorse. Колоните са „name“ (име), „id“ (идентификатор), „validity“ (валидност), „expires“ (изтичане), „trust“ (доверие) и „type“ (вид). Със знака „минус“ (-) пред името на колоната обръщате подредбата.

en: The ID of the last secret key used to sign a message.
bg: Идентификаторът на последния таен ключ, чрез който е подписвано.

en: The column to sort the recipients by
bg: Колоната, по която да се подредят получателите

en: The column to sort the seahorse keys by
bg: Колоната, по която да се подредят ключовете

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
bg: Сървърът с ключове, където да се публикуват ключовете на PGP. Ако е празно, ключовете не се публикуват.

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
bg: Последният използван за търсене сървър с ключове или празно за всички сървъри с ключове.

en: The last search pattern searched for against a key server.
bg: Последният използван шаблон за търсене в сървър с ключове.

en: This specifies the default key to use for certain operations, mainly signing.
bg: Указване на стандартния ключ за някои действия, най-вече подписване.

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
bg: Дали ключовете автоматично да се получават от сървърите с ключове.

en: Whether or not modified keys should be automatically synced with the default key server.
bg: Дали променените ключове автоматично да се сверяват със стандартния сървър с ключове.

en: Whether to always encrypt to default key
bg: Дали винаги да се шифрира със стандартния ключ

en: Whether to use ASCII Armor
bg: Дали да се ползва само ASCII

en: Add Password Keyring
bg: Добавяне на ключодържател

en: New Keyring Name:
bg: Име на нов ключодържател:

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
bg: Изберете име на новия ключодържател. Ще бъдете запитани за парола за отключването му.

en: The host name or address of the server.
bg: Името на хоста или адреса на сървъра с ключове.

en: Couldn't add keyring
bg: Неуспех при добавянето на ключодържател

en: Add Password
bg: Добавяне на парола

en: _Description:
bg: _Описание:

en: _Keyring:
bg: _Ключодържател:

en: _Password:
bg: _Парола:

en: _Show Password
bg: _Показване на парола

en: Web Password
bg: Парола за уеб

en: Network Password
bg: Парола за мрежата

en: Password
bg: Парола

en: Are you sure you want to delete the password '%s'?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете паролата — „%s“?

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
bg[0]: Сигурни ли сте, че искате окончателно да изтриете %d парола?
bg[1]: Сигурни ли сте, че искате окончателно да изтриете %d пароли?

en: Access a network share or resource
bg: Достъп до ресурс споделен по мрежата

en: Access a website
bg: Достъп до уеб сайт

en: Unlocks a PGP key
bg: Отключване на ключ за PGP

en: Unlocks a Secure Shell key
bg: Отключване на ключ за SSH

en: Saved password or login
bg: Запазени пароли и имена

en: Network Credentials
bg: Мрежово удостоверяване на самоличност

en: Couldn't change password.
bg: Неуспех при промяна на паролата.

en: Couldn't set description.
bg: Неуспех при задаване на описание.

en: Couldn't set application access.
bg: Неуспех при задаване на достъпа на програма.

en: <b>Password:</b>
bg: <b>Парола:</b>

en: <b>Path:</b>
bg: <b>Път:</b>

en: <b>Permissions:</b>
bg: <b>Права:</b>

en: <b>Technical Details:</b>
bg: <b>Технически детайли:</b>

en: Applications
bg: Програми

en: Details
bg: Подробности

en: Key
bg: Ключ

en: Key Properties
bg: Настройки на ключа

en: Login:
bg: Потребителско име:

en: Server:
bg: Сървър:

en: Show pass_word
bg: _Показване на пароли

en: Type:
bg: Вид:

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use:
bg: Употреба:

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Read
bg: Про_читане

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Write
bg: _Запазване

[ctx: infinitive]
en: _Delete
bg: _Изтриване

en: Listing passwords
bg: Списък с пароли

en: Passwords: %s
bg: Пароли: %s

en: <b>Passwords:</b> %s
bg: <b>Пароли:</b> %s

en: Password Keyring
bg: Парола за ключодържателя

en: Used to store application and network passwords
bg: Ползва се за съхраняване на паролите за програмите и мрежата:

en: Stored Password
bg: Съхранена парола

en: Safely store a password or secret.
bg: Защитено съхраняване на парола или ключ.

en: Couldn't unlock keyring
bg: Неуспех при отключването на ключодържател

en: Couldn't lock keyring
bg: Неуспех при заключването на ключодържател

en: Couldn't set default keyring
bg: Неуспех при задаване на стандартния ключодържател

en: Couldn't change keyring password
bg: Неуспех при промяна на паролата на ключодържателя

en: _Lock
bg: _Заключване

en: Lock the password storage keyring so a master password is required to unlock it.
bg: Заключване на ключодържателя с паролите. За да го отключите, ще ви трябва главната парола.

en: _Unlock
bg: _Отключване

en: Unlock the password storage keyring with a master password so it is available for use.
bg: Отключване на ключодържателя с паролите чрез главната парола. Той ще е готов да се ползва след това.

en: _Set as default
bg: _Задаване да е стандартния

en: Applications usually store new passwords in the default keyring.
bg: Обикновено приложенията съхраняват паролите в този ключодържател.

en: Change _Password
bg: _Смяна на паролата

en: Change the unlock password of the password storage keyring
bg: Смяна на паролата за отключване на ключодържателя

en: Are you sure you want to delete the password keyring '%s'?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете ключодържателя „%s“?

note: ----------------------------------------------------------------------------- * PUBLIC To translators: This is the noun not the verb.
en: Created:
bg: Създаден:

en: Keyring
bg: Ключодържател

en: Keyring Properties
bg: Настройки на ключодържателя

en: _Name:
bg: _Име:

en: Access to the key ring was denied
bg: Достъпът до ключодържателя бе отказан

en: The gnome-keyring daemon is not running
bg: Програмата-демон gnome-keyring не е стартирана

en: The key ring has already been unlocked
bg: Ключодържателят вече е отключен

en: No such key ring exists
bg: Не съществува такъв ключодържател

en: Couldn't communicate with key ring daemon
bg: Неуспех при връзка към програмата за ключодържатели

en: The item already exists
bg: Обектът вече съществува

en: Internal error accessing gnome-keyring
bg: Вътрешна грешка при достъпа до gnome-keyring

en: Saving item...
bg: Запазване на обекта…

en: Deleting item...
bg: Изтриване на обекта…

en: Deleting keyring...
bg: Изтриване на ключодържател…

en: Listing password keyrings
bg: Списък с ключодържателите

en: No encryption keys were found with which to perform the operation you requested.  The program <b>Passwords and Encryption Keys</b> will now be started so that you may either create a key or import one.
bg: Ключове за шифриране необходими за поисканото действие липсват. Програмата <b>Пароли и ключове за шифриране</b> ще бъде стартирана, за да можете да създадете или внесете такъв ключ.

en: All Keys
bg: Всички ключове

en: Selected Recipients
bg: Избрани получатели

en: Search Results
bg: Резултати от търсенето

note: Filter Label
en: Search _for:
bg: Търсене _на:

en: None (Don't Sign)
bg: Няма (да не се подписва)

en: Sign this message as %s
bg: Подписване на пощата като %s

note: Sign Label
en: _Sign message as:
bg: Подписване на пощата _като:

note: TODO: Icons The name column
en: Name
bg: Име

note: The keyid column
en: Key ID
bg: Идентификатор

en: Display flags
bg: Показани флагове

en: Displayed date and/or time properties
bg: Показани свойства на датата и/или времето

en: Lazy mode
bg: Мързелив режим

en: Lazy mode doesn't normalize entered date and time values
bg: Мързеливият режим не нормализира въведените стойности за дата и час

en: Year
bg: Година

en: Displayed year
bg: Показана година

en: Month
bg: Месец

en: Displayed month
bg: Показан месец

en: Day
bg: Ден

en: Displayed day of month
bg: Показан ден от месец

en: Hour
bg: Час

en: Displayed hour
bg: Показан час

en: Minute
bg: Минута

en: Displayed minute
bg: Показана минута

en: Second
bg: Секунда

en: Displayed second
bg: Показана секунда

en: Lower limit year
bg: Начална година

en: Year part of the lower date limit
bg: Частта за годината на началната дата

en: Upper limit year
bg: Крайна година

en: Year part of the upper date limit
bg: Частта за годината от крайната дата

en: Lower limit month
bg: Начален месец

en: Month part of the lower date limit
bg: Частта за месеца от началната дата

en: Upper limit month
bg: Краен месец

en: Month part of the upper date limit
bg: Частта за месеца от крайната дата

en: Lower limit day
bg: Начален ден

en: Day of month part of the lower date limit
bg: Частта за деня от месеца от началната дата

en: Upper limit day
bg: Краен ден

en: Day of month part of the upper date limit
bg: Частта за деня от месеца от крайната дата

en: Lower limit hour
bg: Начален час

en: Hour part of the lower time limit
bg: Частта за часа от началната дата

en: Upper limit hour
bg: Краен час

en: Hour part of the upper time limit
bg: Частта за часа от крайната дата

en: Lower limit minute
bg: Начална минута

en: Minute part of the lower time limit
bg: Частта за минутите от началната дата

en: Upper limit minute
bg: Крайна минута

en: Minute part of the upper time limit
bg: Частта за минутите от крайната дата

en: Lower limit second
bg: Начална секунда

en: Second part of the lower time limit
bg: Частта за секундите от началната дата

en: Upper limit second
bg: Крайна секунда

en: Second part of the upper time limit
bg: Частта за секундите от крайната дата

note: Translate to calendar:week_start:1 if you want Monday to be the * first day of the week; otherwise translate to calendar:week_start:0. * Do *not* translate it to anything else, if it isn't calendar:week_start:1 * or calendar:week_start:0 it will not work.
en: calendar:week_start:0
bg: calendar:week_start:1

en: Date
bg: Дата

en: Enter the date directly
bg: Пряко въвеждане на датата

en: Select Date
bg: Избор на дата

en: Select the date from a calendar
bg: Избор на датата от календар

en: Time
bg: Време

en: Enter the time directly
bg: Пряко въвеждане на времето

en: Select Time
bg: Избор на време

en: Select the time from a list
bg: Избор на времето от списък

note: Translators: set this to anything else if you want to use a * 24 hour clock.
en: 24hr: no
bg: 24hr: yes

en: AM
bg: пр. об.

en: PM
bg: сл. об.

en: File is not a valid .desktop file
bg: Файлът не е във формат .desktop

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
bg: Непозната версия на файла: %s

en: Starting %s
bg: Стартиране на %s

en: Application does not accept documents on command line
bg: Програмата не приема документи през командния ред

en: Unrecognized launch option: %d
bg: Непозната опция при стартиране „%d“

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
bg: В обекти от вида „Type=Link“ не може да се подават адреси на документи

en: Not a launchable item
bg: Не е обект за стартиране

en: Disable connection to session manager
bg: Изключване на връзката с управлението на сесиите

en: Specify file containing saved configuration
bg: Указване на файла със запазените настройки

en: FILE
bg: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
bg: Указване на идентификатор за управлението на сесиите

en: ID
bg: ИДЕНТИФИКАТОР

en: Session management options:
bg: Настройки на управлението на сесии:

en: Show session management options
bg: Показване на настройките за управлението на сесиите

en: Add Key Server
bg: Добавяне на сървър с ключове

en: Host:
bg: Хост:

en: Key Server Type:
bg: Вид на сървъра с ключове:

en: The port to access the server on.
bg: Порт за свързване към сървъра.

en: initial temporary item
bg: първоначален, временен обект

en: Key Imported | Keys Imported
bg[0]: Внесен ключ
bg[1]: Внесени ключове

en: Imported %i key | Imported %i keys
bg[0]: Внесен е %d ключ
bg[1]: Внесени са %d ключа

en: Imported a key for | Imported keys for
bg[0]: Внесен е ключ за
bg[1]: Внесени са ключове за

en: Notification Messages
bg: Съобщения за уведомяване

en: Symmetric Key
bg: Симетричен ключ

en: Public Key
bg: Публичен ключ

en: Private Key
bg: Частен ключ

en: Credentials
bg: Удостоверяване на самоличност

note: * Translators: "This object is a means of storing items such as * name, email address, etc. that make up one's digital identity.
en: Identity
bg: Самоличност

en: Passphrase
bg: Парола

en: Password:
bg: Парола:

en: Confirm:
bg: Потвърждаване:

en: Not a valid Key Server address.
bg: Неправилен адрес на сървър с ключове.

en: For help contact your system adminstrator or the administrator of the key server.
bg: За помощ се обърнете към вашия системен администратор или администратора на сървъра с ключове.

en: URL
bg: Адрес

en: Custom
bg: Потребителски

en: None: Don't publish keys
bg: няма — ключовете няма да се публикуват

en: Automatically retrieve keys from _key servers
bg: _Автоматично получаване на ключовете от сървърите за ключове

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
bg: Автоматично _сверяване на променените ключове със сървърите за ключове

en: Key Servers
bg: Сървъри с ключове

en: Preferences
bg: Настройки

en: _Find keys via:
bg: _Търсене на ключове чрез:

en: _Publish keys to:
bg: П_убликуване на ключове към:

en: Progress Title
bg: Заглавие на напредъка

en: Unavailable
bg: Недостъпен

en: %Y-%m-%d
bg: %d.%m.%Y г.

en: Key Data
bg: Данни за ключ

en: Multiple Keys
bg: Множество ключове

en: Couldn't run file-roller
bg: Неуспех при изпълнението на file-roller

en: Couldn't package files
bg: Файловете не могат да бъдат пакетирани

en: The file-roller process did not complete successfully
bg: Процесът на file-roller завърши неуспешно

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
bg: Всички файлове с ключове

en: All files
bg: Всички файлове

en: Archive files
bg: Всички архиви

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
bg: <b>Съществува файл с такова име.</b>
    
    Искате ли да го замените?

en: _Replace
bg: _Замяна

en: Unknown
bg: Неизвестно

[ctx: Validity]
en: Never
bg: Никога

en: Marginal
bg: донякъде

en: Full
bg: пълно

en: Ultimate
bg: най-пълно

en: Disabled
bg: Изключена

en: Revoked
bg: Анулиран

en: Could not display help: %s
bg: Помощта не може да бъде показана: %s

en: Expiration Date:
bg: Дата на изтичане:

en: Generate a new subkey
bg: Създаване на нов подключ

en: If key never expires
bg: Ако ключът никога не изтича

en: Key _Length:
bg: _Дължина на ключа:

en: Key _Type:
bg: _Вид на ключа:

en: Length of Key
bg: Дължина на ключа

en: Never E_xpires
bg: _Никога не изтича

en: Add User ID
bg: Добавяне на идентификатор на потребител

en: Create the new user ID
bg: Създаване на нов идентификатор на потребител

en: Full _Name:
bg: _Пълно име:

en: Key Co_mment:
bg: Ко_ментар към ключа:

en: Must be at least 5 characters long
bg: Трябва да бъде с дължина поне 5 знака

en: Optional comment describing key
bg: Незадължително описание на ключа

en: Optional email address
bg: Незадължителен адрес на е-поща

en: _Email Address:
bg: _Адрес на е-поща:

en: C_hange
bg: _Промяна

en: Revoke key
bg: Анулиране на ключ

en: _Never expires
bg: _Не изтича никога

en: Couldn't add subkey
bg: Неуспех при добавянето на подключ

en: Add subkey to %s
bg: Добавяне на подключ към %s

en: DSA (sign only)
bg: DSA (само подписване)

en: ElGamal (encrypt only)
bg: ElGamal (само шифриране)

en: RSA (sign only)
bg: RSA (само подписване)

en: RSA (encrypt only)
bg: RSA (само шифриране)

en: Couldn't add user id
bg: Неуспех при добавяне на идентификатор на потребител

en: Add user ID to %s
bg: Добавяне на идентификатор на потребител към %s

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
bg: Неуспешно дешифриране. Вероятно не притежавате ключа за дешифриране.

en: Invalid expiry date
bg: Грешна дата на изтичане

en: The expiry date must be in the future
bg: Датата на изтичане трябва да е в бъдещето

en: Couldn't change expiry date
bg: Неуспех при промяна на датата на изтичане

en: Expiry: %s
bg: Изтичане: %s

en: PGP Key
bg: Ключ за PGP

en: Used to encrypt email and files
bg: Използва се за шифриране на поща и файлове

en: DSA Elgamal
bg: DSA ElGamal

en: Couldn't generate PGP key
bg: Неуспех при създаването на ключ за PGP

en: Passphrase for New PGP Key
bg: Парола за новия ключ за PGP

en: Enter the passphrase for your new key twice.
bg: Въведете двукратно паролата за новия си ключ.

en: Couldn't generate key
bg: Неуспех при създаването на ключ

en: Generating key
bg: Създаване на ключ

en: Wrong password
bg: Грешна парола

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
bg: Трети пореден път въвеждате неправилна парола. Пробвайте отново.

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d x %d pixels.
bg: <big><b>Изображението е прекалено голямо</b></big>
    Препоръчителният размер на изображение за ключа ви е %d×%d пиксела.

en: _Don't Resize
bg: _Без преоразмеряване

en: _Resize
bg: _Преоразмеряване

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
bg: Това не е файл с изображение или е от неразпознат вид. Пробвайте с JPEG.

en: All image files
bg: Всички файлове с изображения

en: All JPEG files
bg: Всички файлове, формат JPEG

en: Choose Photo to Add to Key
bg: Изберете изображение, което да прикачите към ключа

en: Couldn't add photo
bg: Неуспех при прикачането на изображение

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format
bg: Файлът не бе зареден. Може да е в грешен формат

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете изображението от ключа си?

en: Couldn't delete photo
bg: Неуспех при изтриването на изображение

en: Couldn't revoke subkey
bg: Неуспех при анулирането на подключ

en: Revoke: %s
bg: Анулиране: %s

en: No reason
bg: Липсва причина

en: No reason for revoking key
bg: Липсва причина за анулиране на ключа

en: Compromised
bg: Компрометиран

en: Key has been compromised
bg: Ключът е компрометиран

en: Superseded
bg: Заменен

en: Key has been superseded
bg: Ключът е заменен

en: Not Used
bg: Не се ползва

en: Key is no longer used
bg: Ключът вече не се ползва

en: You are about to add %s as a revoker for %s. This operation cannot be undone! Are you sure you want to continue?
bg: Що добавите %s като анулиращ %s. Това действие е необратимо! Сигурни ли сте, че искате да го направите?

en: Couldn't add revoker
bg: Неуспех при добавянето на анулиращ

en: This key was already signed by
    "%s"
bg: Ключът вече е подписан от:
    „%s“

en: Couldn't sign key
bg: Неуспех при подписването на ключа

note: TODO: We should be giving an error message that allows them to generate or import a key
en: No keys usable for signing
bg: Няма ключове, които стават за подпис

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
bg: Нямате лични ключове за PGP, които да могат да се използват, за да укажете доверието си към този ключ.

en: Wrong passphrase.
bg: Неправилна парола.

en: Enter new passphrase for '%s'
bg: Въведете нова парола за „%s“

en: Enter passphrase for '%s'
bg: Въведете парола за „%s“

en: Enter new passphrase
bg: Въведете нова парола

en: Enter passphrase
bg: Въведете парола

note: TODO: We can use the GPGME progress to make this more accurate
en: Loaded %d key | Loaded %d keys
bg[0]: Зареден е %d ключ
bg[1]: Заредени са %d ключа

en: Loading Keys...
bg: Зареждане на ключовете…

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
bg: Грешни данни за ключ (липсва потребителски идентификатор). Може да се дължи на компютър със системна дата в бъдещето или липсващ собствен подпис.

en: Importing Keys
bg: Внасяне на ключове

en: Exporting Keys
bg: Изнасяне на ключове

en: Search was not specific enough. Server '%s' found too many keys.
bg: Търсеното не е било достатъчно специфично. Сървърът „%s“ съдържа прекалено много съвпадащи ключове.

en: Couldn't communicate with server '%s': %s
bg: Неуспех при връзката към сървъра „%s“: %s

en: Searching for keys...
bg: Търсене на ключове…

en: Uploading keys...
bg: Изпращане на ключовете…

en: Retrieving keys...
bg: Получаване на ключове…

en: Searching for keys on: %s
bg: Търсене на ключове в „%s“

note: The ldap_cb and chain_cb were set in seahorse_ldap_operation_start
en: Connecting to: %s
bg: Свързване с %s

en: HTTP Key Server
bg: Сървър с ключове по HTTP

en: Couldn't communicate with '%s': %s
bg: Неуспех при връзка към „%s“: %s

en: Couldn't resolve address: %s
bg: Неуспех при откриването на адреса: %s

en: Resolving server address: %s
bg: Откриване на адреса на сървър: %s

en: Searching for keys containing '%s'...
bg: Търсене на ключове, съдържащи „%s“…

en: Searching for key id '%s'...
bg: Търсене на ключ с идентификатор „%s“…

en: Retrieving remote keys...
bg: Получаване на ключове…

en: Sending keys to key server...
bg: Изпращане на ключовете до сървър…

en: LDAP Key Server
bg: Сървър с ключове по LDAP

en: _Sign Key...
bg: _Подписване на ключ…

en: Sign public key
bg: Подписване на публичен ключ

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
bg: Сигурни ли сте, че искате окончателно да изтриете „%s“?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys and identities?
bg: Сигурни ли сте, че искате окончателно да изтриете %d ключа и идентификатори?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys?
bg: Сигурни ли сте, че искате окончателно да изтриете %d ключа?

en: Are you sure you want to permanently delete %d identities?
bg: Сигурни ли сте, че искате окончателно да изтриете %d идентификатори?

en: <b>_Advanced key options</b>
bg: <b>_Допълнителни настройки на ключ</b>

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
bg: Ключ за PGP ви позволява да шифрирате е-пощата или файловете до други хора.

en: Algorithms here
bg: Тук — алгоритми

en: C_reate
bg: _Създаване

en: E_xpiration Date:
bg: Дата на _изтичане:

en: Encryption _Type:
bg: _Вид шифриране:

en: Generate a new key
bg: Създаване на нов ключ

en: Key _Strength (bits):
bg: Си_ла на ключа (битове):

en: Ne_ver Expires
bg: _Никога не изтича

en: New PGP Key
bg: Нов ключ за PGP

en: _Comment:
bg: _Коментар:

en: Private PGP Key
bg: Частен ключ за PGP

en: Public PGP Key
bg: Публичен ключ за PGP

en: Expired
bg: Изтекъл

en: Couldn't change primary user ID
bg: Неуспех при промяната на основния идентификатор на потребител

en: Are you sure you want to permanently delete the '%s' user ID?
bg: Сигурни ли сте, че искате окончателно да изтриете идентификатора на потребител „%s“?

en: Couldn't delete user ID
bg: Неуспех при изтриването на идентификатора на потребител

en: [Unknown]
bg: [Неизвестно]

en: Name/Email
bg: Име/е-поща

en: Signature ID
bg: Идентификатор на подпис

en: Couldn't change primary photo
bg: Неуспех при промяната на основното изображение

en: (unknown)
bg: (неизвестно)

en: This key expired on: %s
bg: Този ключ изтече на: %s

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %d of %s?
bg: Сигурни ли сте, че искате окончателно да изтриете %d подключ на „%s“?

en: Couldn't delete subkey
bg: Неуспех при изтриването на подключ

en: Unable to change trust
bg: Доверието не може да се промени

en: Couldn't export key to "%s"
bg: Неуспех при изнасянето на ключ към „%s“

en: Export Complete Key
bg: Изнасяне на пълен ключ

en: Couldn't export key.
bg: Неуспех при изнасянето на ключ.

[ctx: Expires]
en: Never
bg: Никога

note: The key type column
en: Type
bg: Вид

en: Created
bg: Създаден

en: Expires
bg: Изтича на

en: Status
bg: Състояние:

en: Strength
bg: Сила

en: Good
bg: Добро

en: <b>Actions</b>
bg: <b>Действия</b>

en: <b>Comment:</b>
bg: <b>Коментар:</b>

en: <b>Dates</b>
bg: <b>Дати</b>

en: <b>Email:</b>
bg: <b>Е-поща</b>

en: <b>Fingerprint</b>
bg: <b>Извадка</b>

en: <b>Key ID:</b>
bg: <b>Идентификатор на ключ:</b>

en: <b>Key Names and Signatures</b>
bg: <b>Имена на ключовете и подписи</b>

en: <b>Photo </b>
bg: <b>Изображение </b>

en: <b>Technical Details</b>
bg: <b>Технически детайли</b>

en: <b>This key has been revoked</b>
bg: <b>Този ключ е бил анулиран</b>

en: <b>This key has expired</b>
bg: <b>Този ключ е изтекъл</b>

en: <b>Type:</b>
bg: <b>Вид:</b>

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: <b>Use:</b>
bg: <b>Употреба:</b>

en: <b>_Subkeys</b>
bg: <b>По_дключове</b>

en: Add
bg: Прикачане

en: Add a photo to this key
bg: Прикачане на изображение към този ключ

en: Change _Passphrase
bg: Смяна на _паролата

en: Decrypt files and email sent to you.
bg: Дешифриране на файловете и е-пощата, които ви пращат.

en: Delete
bg: Изтриване

en: Expire
bg: Изтичане

en: Expires:
bg: Изтича на:

en: Export
bg: Изнасяне

en: Go to next photo
bg: Към следващото изображение

en: Go to previous photo
bg: Към предишното изображение

en: Key ID:
bg: Идентификатор на ключ:

en: Make this photo the primary photo
bg: Това изображение да е основното

en: Names and Signatures
bg: Имена и подписи

en: Never
bg: Никога

en: Override Owner _Trust:
bg: _Преодоляване на доверието на притежателя

en: Owner
bg: Притежател

en: Primary
bg: Основно

en: Remove this photo from this key
bg: Изтриване на изображението от ключа

en: Revoke
bg: Анулиране

en: Sign
bg: Подписване

en: Strength:
bg: Сила:

en: The owner of the key revoked the key. It can no longer be used.
bg: Притежателят на ключа го е анулирал. Ключът повече не може да бъде ползван.

en: _Add Name
bg: _Добавяне на име

en: _Export Complete Key:
bg: _Изнасяне на пълен ключ

[ctx: name-of-key]
en: <b>Name:</b>
bg: <b>Име:</b>

en: <b>Dates:</b>
bg: <b>Дати:</b>

en: <b>Fingerprint:</b>
bg: <b>Извадка:</b>

en: <b>Indicate Trust:</b>
bg: <b>Указване на доверие</b>

en: <b>Your trust of this key</b>
bg: <b>Доверието ви в този ключ</b>

en: <b>_Other Names:</b>
bg: <b>_Други имена:</b>

en: <b>_People who have signed this key:</b>
bg: <b>_Хората, които са подписали този ключ:</b>

en: Encrypt files and email to the key's owner
bg: Шифриране на файлове и е-поща до притежателя на ключа

en: Fully
bg: Пълно

en: I trust signatures from '%s' on other keys
bg: Имам доверие на подписаните от „%s“ други ключове

en: If you believe that the person that owns this key is '%s', <i>sign</i> this key:
bg: Ако вярвате, че човекът притежаващ този ключ е „%s“, <i>подпишете</i> ключа:

en: If you no longer trust that '%s' owns this key, <i>revoke</i> your signature:
bg: Ако вече не вярвате, че човекът притежаващ този ключ е „%s“, <i>анулирайте</i> подписа си:

en: Marginally
bg: Донякъде

note: Trust column
en: Trust
bg: Доверие

en: Ultimately
bg: Най-пълно

en: You _Trust the Owner:
bg: Имам _доверие на притежателя:

en: Your trust is manually specified on the <i>Details</i> tab.
bg: Доверието се указва ръчно в подпрозореца <i>Подробности</i>.

en: _Only display the signatures of people I trust
bg: Да се показват подписите _само на хората, на които се доверявам

en: _Revoke Signature
bg: _Анулиране на подпис

en: _Sign this Key
bg: Подписване на _този ключ

en: Subkey %d of %s
bg: Подключ %d от %s

en: Optional description of revocation
bg: Незадължително описание на причината за анулирането

en: Re_voke
bg: Ан_улиране

en: Reason for revoking the key
bg: Причина за анулиране на ключа

en: _Reason:
bg: _Причина:

en: You have no personal PGP keys that can be used to sign a document or message.
bg: Не притежавате лични ключове за PGP, които стават за подписване на документи или съобщения.

en: <b>How carefully have you checked this key?</b>
bg: <b>Колко внимателно сте проверили този ключ?</b>

en: <b>How others will see this signature:</b>
bg: <b>Как другите ще видят този подпис:</b>

en: <b>Sign key as:</b>
bg: <b>Подписване на ключа като:</b>

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
bg: <i>Небрежно:</i> означава, че сте извършили небрежна проверка, че ключът се притежава от човека, който твърди това. Например можете да прочетете на притежателя отпечатъка на ключа по телефона.

en: <i>Key Name</i>
bg: <i>Име на ключа</i>

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
bg: <i>Въобще не:</i> означава, че вярвате, че ключът се притежава от човека, който твърди това, но не сте се уверили, че това е така.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
bg: <i>С голямо внимание:</i> изберете това, само ако сте напълно сигурни, че този ключ е автентичен.

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
bg: Подписвайки този ключ, вие указвате доверие, че той принадлежи на:

en: I can _revoke this signature at a later date.
bg: Мога да _анулирам този подпис на по-късен етап.

en: Sign Key
bg: Подписване на ключ

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
bg: Можете да използвате някакъв документ за идентификация (напр. паспорт), в който има снимка и е трудно да се фалшифицира, за да се уверите лично, че името на ключа е вярно. Трябва да сте използвали и е-поща, за да проверите, че адресът е на притежателя.

en: _Casually
bg: _Небрежно

en: _Not at all
bg: _Въобще не

en: _Others may not see this signature
bg: Другите да _не могат да видят този подпис

en: _Sign
bg: _Подписване

en: _Signer:
bg: _Подписал:

en: _Very Carefully
bg: _Много внимателно

en: _Sign message with key:
bg: Подписване на файл с _ключа:

en: Certificate
bg: Сертификат

en: Are you sure you want to delete the certificate '%s'?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете сертификата — „%s“?

en: Are you sure you want to delete %d certificate? | Are you sure you want to delete %d certificates?
bg[0]: Сигурни ли сте, че искате окончателно да изтриете %d сертификат?
bg[1]: Сигурни ли сте, че искате окончателно да изтриете %d сертификата?

en: Change Passphrase
bg: Смяна на паролата

en: Con_firm Passphrase:
bg: _Потвърждаване на паролата:

en: Confirm new passphrase
bg: Потвърждаване на новата парола

en: New _Passphrase:
bg: Нова _парола:

en: Manage your passwords and encryption keys
bg: Управление на паролите и ключовете за шифриране

en: Passwords and Encryption Keys
bg: Пароли и ключове за шифриране

en: <b>_Select the type of item to create:</b>
bg: <b>_Избор на вида обект, който искате да създадете:</b>

en: C_ontinue
bg: _Продължаване

en: Create New ...
bg: _Създаване на нов…

en: Selected %d key | Selected %d keys
bg[0]: Избран е %d ключ
bg[1]: Избрани са %d ключа

en: Couldn't import keys
bg: Ключовете не могат да бъдат внесени

en: Imported keys
bg: Внесени ключове

en: Importing keys
bg: Внасяне на ключове

en: Import Key
bg: Внасяне на ключ

en: Unrecognized key type, or invalid data format
bg: Неразпознат вид ключ или данни в грешен формат

en: _Remote
bg: _SSH

en: Close this program
bg: Спиране на тази програма

en: _New...
bg: _Нов…

en: Create a new key or item
bg: Създаване на нов ключ или обект

en: _Import...
bg: _Внасяне…

en: Import from a file
bg: Внасяне от файл

en: Import from the clipboard
bg: Внасяне от буфера за обмен

en: _Find Remote Keys...
bg: _Търсене на отдалечени ключове…

en: Search for keys on a key server
bg: Търсене на ключове в сървър с ключове

en: _Sync and Publish Keys...
bg: _Сверяване/публикуване на ключове…

en: Publish and/or synchronize your keys with those online.
bg: Публикуване/сверяване на вашите ключове с тези на сървър.

en: T_ypes
bg: _Вид

en: Show type column
bg: Показване колоната за вида

en: _Expiry
bg: Дата на _изтичане

en: Show expiry column
bg: Показване колоната за изтичане

en: _Trust
bg: _Доверие

en: Show owner trust column
bg: Показване колоната за доверие на притежателя

en: _Validity
bg: В_алидност

en: Show validity column
bg: Показване колоната за валидност

en: Filter:
bg: Филтър:

en: <big><b>First time options:</b></big>
bg: <big><b>Първоначални настройки:</b></big>

en: Generate a new key of your own:
bg: Създаване на нов ключ:

en: Import existing keys from a file:
bg: Внасяне на налични ключове от файл:

en: My _Personal Keys
bg: _Лични ключове

en: Other _Keys
bg: _Други ключове

en: To get started with encryption you will need keys.
bg: Трябват ви ключове, за да шифрирате.

en: _Import
bg: _Внасяне

en: _Passwords
bg: _Пароли

en: Couldn't export keys
bg: Неуспех при изнасянето на ключове

en: Validity
bg: Валидност

note: Expiry date column
en: Expiration Date
bg: Дата на изтичане

en: Close this window
bg: Затваряне на този прозорец

en: _Expand All
bg: Разширяване на _всички

en: Expand all listings
bg: Разширяване на всички списъци

en: _Collapse All
bg: _Свиване на всички

en: Collapse all listings
bg: Свиване на всички списъци

en: Remote Keys
bg: Отдалечени ключове

en: Remote Keys Containing '%s'
bg: Отдалечени ключове, съдържащи „%s“

en: <b>Key Servers:</b>
bg: <b>Сървъри с ключове:</b>

en: <b>Shared Keys Near Me:</b>
bg: <b>Споделени ключове наблизо:</b>

en: Find Remote Keys
bg: Откриване на отдалечени ключове

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
bg: Ще се търсят чужди ключове по Интернет. След това ще можете да ги внесете в ключодържателя си.

en: Where to search:
bg: Къде да се търси:

en: _Search
bg: _Търсене на

en: _Search for keys containing:
bg: _Търсене на ключове, съдържащи:

en: Couldn't publish keys to server
bg: Неуспех при публикуването на ключовете до сървъра

en: Couldn't retrieve keys from server: %s
bg: Неуспех при получаването на ключовете от сървър: %s

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
bg[0]: <b>За сверяване е избран %d ключ</b>
bg[1]: <b>За сверяване са избрани %d ключа</b>

en: Synchronizing keys
bg: Сверяване на ключове

note: Show the progress window if necessary
en: Synchronizing keys...
bg: Сверяване на ключове…

en: Sync Keys
bg: Сверяване

en: This will publish the keys in your key ring so they're available for others to use. You'll also get any changes others have made since you received their keys.
bg: Публикуване на ключовете от ключодържателя ви, за да са достъпни за другите хора. Ще получите и промените, които са правени по чуждите ключове откакто сте ги получили.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
bg: Ще получите промените, които са правени по чуждите ключове откакто сте ги получили. Не сте избрали сървър за публикуване и вашите ключове няма да са достъпни за другите хора.

en: _Key Servers
bg: _Сървъри с ключове

en: _Sync
bg: _Сверяване

en: Version of this application
bg: Версията на програмата

en: Encryption Key Manager
bg: Управление на ключове

en: Contributions:
bg: Сътрудници:

en: Seahorse Project Homepage
bg: Страница на проекта Seahorse

note: Top menu items
en: _File
bg: _Файл

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: _View
bg: _Изглед

en: _Help
bg: Помо_щ

en: Prefere_nces
bg: _Настройки

en: Change preferences for this program
bg: Промяна на настройките на програмата

en: About this program
bg: Относно тази програма

en: _Contents
bg: _Ръководство

en: Show Seahorse help
bg: Показване на ръководството на Seahorse

en: Export public key
bg: Изнасяне на публичен ключ

en: Exporting keys
bg: Изнасяне на ключове

en: Couldn't retrieve data from key server
bg: Данните не бяха получени от сървъра с ключове

note: Translators: "Copied" is a verb (used as a status indicator), not an adjective for the word "keys"
en: Copied keys
bg: Копирани ключове

en: Retrieving keys
bg: Получаване на ключове

en: Couldn't delete.
bg: Неуспех при изтриването.

en: Deleting...
bg: Изтриване…

en: %s is a private key. Are you sure you want to proceed?
bg: %s e частен ключ. Сигурни ли сте, че искате да продължите?

en: Importing keys from key servers
bg: Внасяне на ключове от сървъри с ключове

en: Show properties
bg: Показване на настройките

[ctx: This text refers to deleting an item from its type's backing store.]
en: _Delete
bg: _Изтриване

en: Delete selected items
bg: Изтриване на избраните обекти

en: E_xport...
bg: _Изнасяне…

en: Export to a file
bg: Изнасяне към файл

en: Copy to the clipboard
bg: Изнасяне към буфера за обмен

en: Import selected keys to local key ring
bg: Внасяне на избраните ключове в локалния ключодържател

en: Enter your Secure Shell passphrase:
bg: Въведете паролата за SSH:

en: Configure Key for _Secure Shell...
bg: На_стройване на ключовете за SSH…

en: Send public Secure Shell key to another machine, and enable logins using that key.
bg: Изпращане на ключа за SSH до друга машина и позволяване на влизането чрез същия ключ.

en: Are you sure you want to delete the secure shell key '%s'?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете ключа за SSH — „%s“?

en: Are you sure you want to delete %d secure shell keys?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %d ключа за SSH?

en: Secure Shell Key
bg: Ключ за SSH

en: Used to access other computers (eg: via a terminal)
bg: Използва се за достъп до други компютри (напр. чрез терминал)

en: Couldn't generate Secure Shell key
bg: Неуспех при създаването на ключ за SSH

en: Creating Secure Shell Key
bg: Създаване на ключ за SSH

en: <i>Use your email address, and any other reminder you need about what this key is for.</i>
bg: <i>Ползвайте адреса на е-пощата си или нещо друго, което да ви напомня за какво е този ключ.</i>

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to trusted computers using SSH, without entering a different password for each of them.
bg: Ключът за SSH (сигурна обвивка) ви дава възможност да се свързвате сигурно към доверени компютри чрез SSH, без да въвеждате парола за всеки от тях.

en: If there is already a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your key now.
bg: В момента можете да настроите компютър, който искате да използвате с този ключ.

en: New Secure Shell Key
bg: Нов ключ за SSH

en: _Create and Set Up
bg: _Създаване и настройка

en: _Just Create Key
bg: _Просто създаване на ключ

en: _Key Description:
bg: _Описание на ключа:

en: (Unreadable Secure Shell Key)
bg: (Ключът за SSH не може да бъде прочетен)

en: Invalid
bg: Грешен

en: Private Secure Shell Key
bg: Частен ключ за SSH

en: Public Secure Shell Key
bg: Публичен ключ за SSH

en: Couldn't rename key.
bg: Неуспех при преименуването на ключ.

en: Couldn't change authorization for key.
bg: Неуспех при промяната на упълномощаването за ключа.

en: Couldn't change passphrase for key.
bg: Неуспех при промяната на паролата за ключа.

en: <b>Algorithm:</b>
bg: <b>Алгоритъм:</b>

en: <b>Identifier:</b>
bg: <b>Идентификатор:</b>

en: <b>Location:</b>
bg: <b>Място:</b>

en: <b>Name:</b>
bg: <b>Име:</b>

en: <b>Strength:</b>
bg: <b>Сила:</b>

en: <b>Trust</b>
bg: <b>Доверие</b>

en: <i>This only applies to the '%s'</i> account.
bg: <i>Това се отнася само до потребителя „%s“</i>.

en: E_xport Complete Key
bg: _Изнасяне на пълен ключ

en: The owner of this key is _authorized to connect to this computer
bg: Притежателят на този ключ е _упълномощен да се свърже с този компютър

en: Used to connect to other computers.
bg: Използва се за връзка към други компютри.

en: The SSH command was terminated unexpectedly.
bg: Командата за SSH завърши неочаквано.

en: The SSH command failed.
bg: Командата за SSH бе неуспешна.

en: Secure Shell key
bg: Ключ за SSH

en: Passphrase:
bg: Парола:

note: Just prompt over and over again
en: Remote Host Password
bg: Парола за отдалечения компютър

en: Old Key Passphrase
bg: Стара парола на ключ

en: Enter the old passphrase for: %s
bg: Въведете старата парола за %s

en: New Key Passphrase
bg: Нова парола за ключ

en: Enter the new passphrase for: %s
bg: Въведете нова парола за: %s

en: Enter Key Passphrase
bg: Въведете паролата за ключа

en: Passphrase for New Secure Shell Key
bg: Парола за новия ключ за SSH

en: Enter a passphrase for your new Secure Shell key.
bg: Въведете парола за новия ключ за SSH.

en: Importing key: %s
bg: Внасяне на ключа: %s

en: Importing key. Enter passphrase
bg: Внасяне на ключ. Въведете парола

en: No private key file is available for this key.
bg: За тази ключ липсва частен.

en: Couldn't configure Secure Shell keys on remote computer.
bg: Ключовете за SSH до отдалечения компютър не можаха да бъдат настроени.

note: Show the progress window if necessary
en: Configuring Secure Shell Keys...
bg: Настройване на ключовете за SSH…

en: <i>eg: fileserver.example.com:port</i>
bg: <i>напр: файлов-сървър.нейде.com:порт</i>

en: Set Up Computer for SSH Connection
bg: Настройване на компютър за връзка по SSH

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
bg: За да използвате ключа си за SSH с друг компютър, трябва да имате достъп до другата машина — валидно потребителско име.

en: _Computer Name:
bg: Име на _компютъра:

en: _Login Name:
bg: _Потребителско име:

en: _Set Up
bg: _Настройки
