seahorse - en to br translation catalogue (366 entries)

en: Encryption Daemon (Seahorse)
br: Droukspered enrinegañ (Seahorse)

en: Seahorse Daemon
br: Droukspered Seahorse

en: Invalid or unrecognized key type: %s
br: Rizh an alch'wez didalvoudek pe dianavezet :%s

en: Invalid or unrecognized key: %s
br: Alc'hwez didalvoudek pe dianavezet :%s

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
br: Sinet gant <i><key id='%s'/> <b>diamzeret</b></i> d'an %s.

en: Invalid Signature
br: Sinadur didalvoudek

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
br: Sinet gant <i><key id='%s'/></i> d'an %s <b>Diamzeret</b>.

en: Expired Signature
br: Sinadur diamzeret

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
br: Sinet gant <i><key id='%s'/> <b>Dizorniet</b></i> d'an %s.

en: Revoked Signature
br: Alc'hwez dizorniet

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
br: Sinet gant <i><key id='%s'/></i> e %s.

en: Good Signature
br: Sinadur mat

en: Unknown Signature
br: Sinadur dianav

en: Bad Signature
br: Sinadur fall

en: Invalid or unrecognized signer: %s
br: Siner didalvoudek pe dianavezet :%s

en: Key is not valid for signing: %s
br: N'eo ket talvoudek an alc'hwez evit ar sinadur :%s

en: Invalid or unrecognized recipient: %s
br: Digemerer didalvoudek pe dianavezet :%s

en: No recipients specified
br: N'eus anv digemerer erspizet ebet

en: No signer specified
br: N'eus anv siner erspizet ebet

en: Invalid key id: %s
br: ID an alc'hwez : %s didalvoudek

en: Couldn't share keys
br: N'em eus ket rannañ an alc'hwezioù

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Shared keys of %s".
en: %s's encryption keys
br: alc'hwezioù enrinegañ %s

en: Auto Retrieve Keys
br: Adtapout an alc'hwezioù emgefreek

en: Auto Sync Keys
br: Sinkronaat an alc'hwezioù emgefreek

en: Enable DNS-SD sharing
br: Gweredekaat ar rannañ DNS-SD

en: ID of the default key
br: ID an alc'hwez dre-ziouer

en: PGP Key servers
br: Servijerien an alc'hwezioù PGP

en: Show trust column in key manager
br: Diskouez bann fiziañs e-barzh an ardoer alc'hwezioù

en: Show type column in key manager
br: Diskouez bann rizh an ardoer alc'hwezioù

en: Show validity column in key manager
br: Diskouez bann talvoudegezh e-barzh an ardoer alc'hwezioù

en: Add Password
br: Ouzhpennañ ar ger-tremen

en: _Description:
br: _Deskrivadur :

en: _Password:
br: _Ger-tremen :

en: _Show Password
br: Diskouez ar ger-tremen

en: Network Password
br: Ger-tremen ar rouedad

en: Password
br: Ger tremen

en: Unlocks a PGP key
br: Dibrennañ un alc'hwez PGP

en: Unlocks a Secure Shell key
br: Dibrennañ un alc'hwezioù SSH

en: Saved password or login
br: Ger tremen pe anv-implijer enrollet

en: Couldn't change password.
br: N'em eus ket kemmañ an ger-tremen

en: <b>Password:</b>
br: <b>Ger-tremen :</b>

en: <b>Path:</b>
br: <b>Treug :</b>

en: <b>Permissions:</b>
br: <b>Aotreoù :</b>

en: <b>Technical Details:</b>
br: <b>Munudoù kalvezel</b>

en: Applications
br: Arloadoù

en: Details
br: Munudoù

en: Key
br: Alc'hwez

en: Key Properties
br: Perzhioù an alc'hwezioù

en: Login:
br: Anv tremen :

en: Server:
br: Dafariad :

en: Show pass_word
br: Diskouez ar _ger-tremen

en: Type:
br: Rizh :

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use:
br: Implijit :

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.  This string refers to the ability of an application to delete this secret from its key ring.
en: _Delete
br: _Dilemel

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Read
br: _Lenn

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Write
br: _Skrivañ

en: Passwords: %s
br: Gerioù tremen : %s

en: <b>Passwords:</b> %s
br: <b>Gerioù tremen :</b> %s

en: Stored Password
br: Ger-tremen kadavet

en: _Lock
br: _Prennañ

en: _Unlock
br: _Dibrennañ

en: Change _Password
br: Kemmañ ar _ger tremen

note: ----------------------------------------------------------------------------- * PUBLIC To translators: This is the noun not the verb.
en: Created:
br: Krouet :

en: _Name:
br: _Anv :

en: The item already exists
br: An ergorenn zo anezhi endeo !

en: Saving item...
br: Oc'h enrollañ an ergorenn...

en: Deleting item...
br: O dilemel an ergorenn...

en: All Keys
br: An holl alc'hwezioù

en: Selected Recipients
br: Degemererien dibabet

en: Search Results
br: Disoc'hoù ar c'hlask

note: Filter Label
en: Search _for:
br: _Klask :

en: None (Don't Sign)
br: Tra ebet (Ne sinañ ket)

note: Sign Label
en: _Sign message as:
br: _Sinañ ar gemennadenn evel

note: TODO: Icons The name column
en: Name
br: Anv

note: The keyid column
en: Key ID
br: ID an alc'hwez

en: Year
br: Bloaz

en: Displayed year
br: Bloaz skrammet

en: Month
br: Miz

en: Displayed month
br: Miz skrammet

en: Day
br: Deiz

en: Hour
br: Eur

en: Minute
br: munutenn

en: Second
br: Eilenn

note: Translate to calendar:week_start:1 if you want Monday to be the * first day of the week; otherwise translate to calendar:week_start:0. * Do *not* translate it to anything else, if it isn't calendar:week_start:1 * or calendar:week_start:0 it will not work.
en: calendar:week_start:0
br: calendar:week_start:1

en: Date
br: Deiziad

en: Select Date
br: Diuz an deiziad

en: Select the date from a calendar
br: Diuzit un deiz en deiziadur

en: Time
br: Eur

en: Select Time
br: Diuz an eur

en: Select the time from a list
br: Diuzit un eur en el listenn

note: Translators: set this to anything else if you want to use a * 24 hour clock.
en: 24hr: no
br: 24hr:

en: AM
br: DB

en: PM
br: GM

note: TODO: should handle other display modes as well... Translators: This is YYYY-MM-DD
en: %04d-%02d-%02d
br: %02d-%02d-%04d

en: File is not a valid .desktop file
br: N'eo ket mat ar restr .desktop

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
br: N'eo ket anavet an handelv restr desktop '%s'

en: Starting %s
br: O kregiñ %s

en: Application does not accept documents on command line
br: An arload ne zedegemer ket an teulioù dre arroudennoù arc'had

en: Unrecognized launch option: %d
br: Dibarzh lañsañ dianavezet : %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
br: N'haller lakaat URIoù an teul da dremen d'un enankad war ar burev evel 'Type=Link'

en: Not a launchable item
br: N'eo ket un dra a c'haller lañsañ

en: Disable connection to session manager
br: Lazhañ kennask ouzh ardoer an estez

en: Specify file containing saved configuration
br: Erspizit ar restr gant ar c'hefluniadur enrollet enni

en: FILE
br: RESTR

en: Specify session management ID
br: Dibab ID ardoadur an estez

en: ID
br: Hennader (ID)

en: Session management options:
br: Dibarzhioù ardeiñ an estez :

en: Show session management options
br: Diskouez dibarzhioù ardeiñ an estez

en: Add Key Server
br: Ouzhpennañ ur servijer an alc'hwezioù :

en: Host:
br: Ostiz :

en: Key Server Type:
br: Rizh ar servijer an alc'hwezioù :

en: Key Imported | Keys Imported
br[0]: Alc'hwez enporzhiet
br[1]: Alc'hwezioù enporzhiet

en: Imported %i key | Imported %i keys
br[0]: Alc'hwez enporzhiet %i
br[1]: Alc'hwezioù enporzhiet %i

en: Notification Messages
br: Kemenadennoù rebuziñ

en: Symmetric Key
br: Alc'hwez kemparzhek

en: Public Key
br: Alc'hwez foran

en: Private Key
br: Alc'hwez prevez

note: * Translators: "This object is a means of storing items such as * name, email address, etc. that make up one's digital identity.
en: Identity
br: Naoudi

en: Passphrase
br: Lavarenn-tremen

en: Password:
br: Ger-tremen :

en: Confirm:
br: Kadarnaat :

en: Custom
br: Personelaet

en: None: Don't publish keys
br: Tra ebet : N'embann ket

en: Key Servers
br: Servijerien an alc'hwezioù

en: Key Sharing
br: Rannañ alc'hwezioù

en: Preferences
br: Gwellvezioù

en: Unavailable
br: Dizimplijadus

en: Key Data
br: Roadennoù an alc'hwez

en: Multiple Keys
br: Alc'hwezioù lies

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
br: An holl restroù alc'hwez

en: All files
br: An holl restroù

en: _Replace
br: E_rlec'hiañ

en: Unknown
br: Dianav

[ctx: Validity]
en: Never
br: Biken

en: Full
br: Leun

en: Disabled
br: Diweredekaet

en: Revoked
br: Dizorniet

en: Could not display help: %s
br: Ne oa ket tu diskouezh ar skoazell: %s

en: Expiration Date:
br: Deiziad termen :

en: Generate a new subkey
br: Krouiñ an is-alc'hwez nevez

en: Key _Length:
br: _Hirder an alc'hwez :

en: Key _Type:
br: _Rizh an alc'hwez :

en: Length of Key
br: Hirder an alc'hwez

en: Add User ID
br: Ouzhpennañ an ID an arveriad

en: Full _Name:
br: A_nv hag anv-bihan :

en: _Email Address:
br: Chomlec'h post_el

en: C_hange
br: _Kemmañ

en: Revoke key
br: Dizorniañ an alc'hwez

en: Couldn't add subkey
br: N'em eus ket ouzhpennañ an is-alc'hwez

en: DSA (sign only)
br: DSA (sinañ hepken)

en: ElGamal (encrypt only)
br: ElGamal (enrinegañ hepken)

en: RSA (sign only)
br: RSA (sinañ hepken)

en: RSA (encrypt only)
br: RSA (enrinegañ hepken)

en: Couldn't change expiry date
br: N'haller ket kemmañ deiziad termen

en: PGP Key
br: Alch'hwez PGP

en: Couldn't generate PGP key
br: N'em eus ket krouiñ an alc'hwez PGP

en: Passphrase for New PGP Key
br: Lavarenn-tremen evit ar alc'hwez PGP nevez

en: Couldn't generate key
br: N'em eus ket krouiñ an alc'hwez

en: Generating key
br: Emaon o krouiñ an alc'hwez

en: _Don't Resize
br: _N'admentañ ket

en: _Resize
br: Ad_mentañ

en: All image files
br: An holl restroù skeudenn

en: All JPEG files
br: An holl restroù JPEG

en: Couldn't add photo
br: N'em eus ket ouzhpennañ an foto

en: Couldn't delete photo
br: N'em eus ket dilemel al luc'hskeudenn

en: Revoke: %s
br: Dizorniañ : %s

en: No reason
br: Abeg ebet

en: Compromised
br: Lakaet en arvar

en: Key has been compromised
br: Lakaet eo bet an alc'hwez en arvar

en: Superseded
br: Diamzeret

en: Key has been superseded
br: Diamzeret eo bet an alc'hwez

en: Not Used
br: Ket arveret

en: Key is no longer used
br: N'eo ket ken implijet

en: Couldn't sign key
br: N'em eus ket sinañ an alc'hwez

en: Wrong passphrase.
br: Lavarenn-tremen fall

en: Enter new passphrase for '%s'
br: Roit al lavarenn-tremen nevez evit '%s'

en: Enter passphrase for '%s'
br: Roit al lavarenn-tremen evit '%s'

en: Enter new passphrase
br: Roit al lavarenn-tremen nevez

en: Enter passphrase
br: Roit al lavarenn-tremen

en: Loading Keys...
br: Emaon o kargañ an alc'hwezioù ...

en: Importing Keys
br: Oc'h enporzhiañ alc'hwezioù

en: Exporting Keys
br: Oc'h ezporzhiañ alc'hwezioù

en: Couldn't communicate with server '%s': %s
br: N'haller ket mont e darempred gant an dafariad '%s': %s

en: Searching for keys...
br: O klask alc'hwezioù ...

en: Retrieving keys...
br: Oc'h adtapout an alc'hwezioù ...

en: Searching for keys on: %s
br: Klask an alc'hwezioù war : %s

note: The ldap_cb and chain_cb were set in seahorse_ldap_operation_start
en: Connecting to: %s
br: O kennaskañ ouzh : %s

en: HTTP Key Server
br: Servijer an alc'hwezioù HTTP

en: Couldn't communicate with '%s': %s
br: N'haller ket mont e darempred gant '%s' : %s

en: Searching for key id '%s'...
br: O klask id alc'hwez '%s' ...

en: Retrieving remote keys...
br: Oc'h adtapout an alc'hwezioù a-bell ...

en: LDAP Key Server
br: Servijer an alc'hwezioù LDAP

en: _Sign Key...
br: _Sinañ an alc'hwez...

en: Sign public key
br: Sinañ an alc'hwez foran

en: Algorithms here
br: Treolioù amañ

en: C_reate
br: K_rouiñ

en: E_xpiration Date:
br: Dei_ziad termen

en: Encryption _Type:
br: _Rizh an enrinegadur

en: Generate a new key
br: Krouiñ an alc'hwez nevez

en: Key _Strength (bits):
br: Nerzh an alc'hwez (bits) :

en: New PGP Key
br: Alc'hwez PGP nevez

en: _Comment:
br: _Askelenn :

en: Private PGP Key
br: Alc'hwez PGP prevez

en: Public PGP Key
br: Alc'hwez PGP foran

en: Expired
br: Diamzeret

en: [Unknown]
br: [Dianav]

en: Name/Email
br: Anv/Postel

en: Signature ID
br: ID an sinadur

en: (unknown)
br: (dianav)

en: Unable to change trust
br: N'haller ket kemman ar fiziañs

en: Export Complete Key
br: E_zporzhiañ an alc'hwez en e bezh

[ctx: Expires]
en: Never
br: Biken

note: The key type column
en: Type
br: Rizh

en: Created
br: Krouet

en: Expires
br: Echuiñ a ra

en: Status
br: Stad

en: Strength
br: Nerzh

en: Good
br: Mad

en: <b>Actions</b>
br: <b>Obererezhioù</b>

en: <b>Comment:</b>
br: <b>Askelenn :</b>

en: <b>Dates</b>
br: <b>deiziadoù</b>

en: <b>Email:</b>
br: <b>Postel :</b>

en: <b>Fingerprint</b>
br: <b>Roudoù biz</b>

en: <b>Key ID:</b>
br: <b>ID an alc'hwez :</b>

en: <b>Key Names and Signatures</b>
br: <b>Anvioù alc'hwez ha sinadurioù</b>

en: <b>Name:</b>
br: <b>Anv :</b>

en: <b>Photo </b>
br: <b>Luc'hskeudenn </b>

en: <b>Technical Details</b>
br: <b>Munudoù kalvezel</b>

en: <b>This key has been revoked</b>
br: <b>Dizorniet eo bet an alc'hwez-mañ</b>

en: <b>Type:</b>
br: <b>Rizh :</b>

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: <b>Use:</b>
br: <b>Implijout :</b>

en: <b>_Subkeys</b>
br: <b>_Is-alc'hwezioù</b>

en: Add
br: Ouzhpennañ

en: Change _Passphrase
br: Kemmañ al _Lavarenn- tremen

en: Delete
br: Dilemel

en: Expires:
br: Echuiñ a ra :

en: Export
br: Ezporzhiañ

en: Key ID:
br: ID an alc'hwez :

en: Names and Signatures
br: Anvioù ha sinadurioù

en: Never
br: Morse

en: Owner
br: Perc'henner

en: Primary
br: Kentañ

en: Revoke
br: Dizorniañ

en: Sign
br: Sinañ

en: Strength:
br: Nerzh :

en: _Add Name
br: Ouzhpenn_añ an anv

en: _Export Complete Key:
br: E_zporzhiañ an alc'hwez en e bezh

en: <b>Dates:</b>
br: <b>deiziadoù :</b>

en: <b>Fingerprint:</b>
br: <b>Roudoù biz :</b>

en: <b>Indicate Trust:</b>
br: <b>Diskouez an fiziañs :</b>

en: <b>_Other Names:</b>
br: <b>Anvioù _all :</b>

en: Fully
br: Leun

note: Trust column
en: Trust
br: Fiziañ

en: _Revoke Signature
br: Dizo_rniañ an sinadur

en: _Sign this Key
br: _Sinañ an alc'hwez-mañ

en: Re_voke
br: Di_zorniañ

en: _Reason:
br: _Abeg :

en: <b>Sign key as:</b>
br: <b>Sinañ an alc'hwez evel :</b>

en: <i>Key Name</i>
br: <i>Anv an alc'hwez</i>

en: Sign Key
br: Sinañ an alc'hwez

en: _Not at all
br: _Damm ebet

en: _Sign
br: _Sinañ

en: _Signer:
br: _Siner :

en: _Sign message with key:
br: _Sinañ ar gemennadenn gant an alc'hwez :

en: Certificate
br: Testeni

en: Change Passphrase
br: Kemmañ al lavarenn-tremen

en: Con_firm Passphrase:
br: _Kadarnaat ar lavarenn-tremen :

en: Confirm new passphrase
br: Kadarnaat al lavarenn-tremen nevez

en: New _Passphrase:
br: _Lavarenn tremen nevez

en: Manage your passwords and encryption keys
br: Ardeiñ ho tremengerioù hag alc'hwezioù enrinegañ

en: Passwords and Encryption Keys
br: Gerioù-tremen hag alc'hwezioù enrinegañ

en: C_ontinue
br: K_enderc'hel

en: Selected %d key | Selected %d keys
br[0]: %d alc'hwez diuzet
br[1]: %d alc'hwezioù diuzet

en: Couldn't import keys
br: N'em eus ket enporzhiañ an alc'hwezioù

en: Imported keys
br: Alc'hwezioù enporzhiet

en: Importing keys
br: Alc'hwezioù enporzhiet

en: Import Key
br: Enporzhiañ an alc'hwez

en: _Remote
br: A-_bell

en: Close this program
br: Serriñ an meziant-mañ

en: _New...
br: _Nevez...

en: Create a new key or item
br: Krouiñ un alc'hwez pe ergorenn nevez

en: _Import...
br: E_nporzhiañ...

en: _Find Remote Keys...
br: _Kavout alc'hwezioù a-bell

en: _Sync and Publish Keys...
br: _Sinkronaat ha embann an alc'hwezioù...

en: T_ypes
br: R_izhoù

en: Show type column
br: Diskouez bann rizh

en: _Trust
br: _Fiziañ

en: _Validity
br: Tal_voudegezh

en: Filter:
br: Sil :

en: <big><b>First time options:</b></big>
br: <big><b>Dibarzhioù ar wech kentañ :</b></big>

en: Generate a new key of your own:
br: Krouiñ hoc'h alc'hwez nevez deoc'h-c'hwi :

en: Import existing keys from a file:
br: Enporzhiañ un alc'hwez a zo anezhañ diouzh ur restr

en: My _Personal Keys
br: Ma alc'hwezioù _personel

en: Other _Keys
br: Alc'hwezioù _dastumet all

en: _Import
br: Enporzh_iañ

en: _Passwords
br: _Gerioù-tremen

en: Validity
br: Talvoudegezh

note: Expiry date column
en: Expiration Date
br: Deiziad termen

en: Close this window
br: Serriñ ar prenestr-mañ

en: _Collapse All
br: _Bihanaat pep tra

en: Remote Keys
br: Alc'hwezioù a-bell

en: <b>Key Servers:</b>
br: <b>Servijerien an alc'hwezioù :</b>

en: Find Remote Keys
br: Kavout alc'hwezioù a-bell

en: _Search
br: _Klask

en: Couldn't retrieve keys from server: %s
br: N'hall ket adtapout an alc'hwezioù diouzh ar servijer : %s

en: Synchronizing keys
br: O sinkronaat an alc'hwezioù

note: Show the progress window if necessary
en: Synchronizing keys...
br: O sinkronaat an alc'hwezioù

en: Sync Keys
br: Sink an alc'hwezioù

en: _Key Servers
br: Servijer alc'h_wezioù

en: _Sync
br: _Sink

en: Version of this application
br: Handelv an arload-mañ

en: Encryption Key Manager
br: Ardoer alc'hwezioù enrinegañ

en: Seahorse Project Homepage
br: Pennbajenn an Raktres Seahorse

note: Top menu items
en: _File
br: _Restr

en: _Edit
br: _Embann

en: _View
br: G_welout

en: _Help
br: _Skoazell

en: Prefere_nces
br: _Gwellvezioù

en: Change preferences for this program
br: Kemmañ ar gwellvezioù evit an meziant-mañ

en: About this program
br: A-zivout an meziant-mañ

en: _Contents
br: Endal_c'hadoù

en: Show Seahorse help
br: Diskouez skoazell Seahorse

en: Export public key
br: Ezporzhiañ an alc'hwez foran

en: Exporting keys
br: Oc'h ezporzhiañ alc'hwezioù

en: Couldn't retrieve data from key server
br: N'hall ket adtapout an roadennoù diouzh ar servijer alc'hwez

note: Translators: "Copied" is a verb (used as a status indicator), not an adjective for the word "keys"
en: Copied keys
br: Alc'hwezioù eilet

en: Retrieving keys
br: Oc'h adtapout an alc'hwezioù

en: Deleting...
br: O dilemel...

en: Show properties
br: Diskouez perzhioù

[ctx: This text refers to deleting an item from its type's backing store.]
en: _Delete
br: _Dilemel

en: E_xport...
br: E_zporzhiañ...

en: Copy to the clipboard
br: Eilañ er golver

en: Configure Key for _Secure Shell...
br: Kefluniañ an alc'hwez evit _SSH...

en: Secure Shell Key
br: Alc'hwez SSH

en: Creating Secure Shell Key
br: Krouiñ un alc'hwez SSH

en: New Secure Shell Key
br: Alc'hwez SSH nevez

en: _Create and Set Up
br: _Krouiñ hag arventenniñ

en: _Key Description:
br: Deskrivadur an _alc'wez :

en: Invalid
br: Didalvoudek

en: Private Secure Shell Key
br: Alc'hwez SSH prevez

en: Public Secure Shell Key
br: Alc'hwez SSH foran

en: Couldn't rename key.
br: N'em eus ket adenvel an alc'hwez

en: <b>Algorithm:</b>
br: <b>Treol :</b>

en: <b>Identifier:</b>
br: <b>Naoudi :</b>

en: <b>Location:</b>
br: <b>Lec'hiadur :</b>

en: <b>Strength:</b>
br: <b>Nerzh :</b>

en: <b>Trust</b>
br: <b>Fiziañs</b>

en: E_xport Complete Key
br: E_zporzhiañ an alc'hwez en e bezh

en: The SSH command failed.
br: Sac'het eo an urzhiad SSH

en: Secure Shell key
br: Alc'hwez SSH

en: Passphrase:
br: Lavarenn-tremen :

note: Just prompt over and over again
en: Remote Host Password
br: Ger tremen ostiz a-bell

en: Old Key Passphrase
br: Lavarenn-tremen kozh alc'hwez

en: Enter the old passphrase for: %s
br: Roit al lavarenn-tremen kozh evit : %s

en: New Key Passphrase
br: Lavarenn-tremen nevez alc'hwez

en: Enter the new passphrase for: %s
br: Roit al lavarenn-tremen nevez evit : %s

en: Enter Key Passphrase
br: Roit lavarenn-tremen alc'hwez

en: Passphrase for New Secure Shell Key
br: Lavarenn tremen evit an alc'hwez SSH nevez

en: Enter a passphrase for your new Secure Shell key.
br: Roit al lavarenn tremen evit hoc'h alc'hwez SSH nevez.

en: Importing key: %s
br: Oc'h enporzhiañ alc'hwezioù : %s

en: Importing key. Enter passphrase
br: Oc'h enporzhiañ alc'hwezioù. Roit an lavarenn tremen

note: Show the progress window if necessary
en: Configuring Secure Shell Keys...
br: O kefluniañ alc'hwezioù SSH...

en: <i>eg: fileserver.example.com:port</i>
br: <i>sk : dafariadrestrou.skouer.com:porzh</i>

en: _Computer Name:
br: Anv an _urzhiataer :

en: _Login Name:
br: Anv ar_veriad :

en: _Set Up
br: _Arventennoù
