Seahorse MASTER - en to et translation catalogue (637 entries)

en: Do not run seahorse-daemon as a daemon
et: Programmi seahorse-daemon käivitamine mitte-deemonina

en: couldn't fork process
et: protsessi pole võimalik forkida!

en: couldn't create new process group
et: uut protsessigruppi pole võimalik luua

en: Encryption Daemon (Seahorse)
et: Krüptimisdeemon (Seahorse)

en: Invalid or unrecognized key type: %s
et: Vigane või tundmatu võtmeliik: %s

en: This keytype is not supported: %s
et: Seda liiki võtmed pole toetatud: %s

en: Support for this feature was not enabled at build time
et: Selle võimaluse tuge ei lülitatud kompileerimisel sisse

en: Invalid or unrecognized key: %s
et: Vigane või tundmatu võti: %s

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
et: Allkirjastaja: <i><key id='%s'/>, <b>aegunud</b></i>: %s.

en: Invalid Signature
et: Vigane allkiri

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
et: Allkirjastanud <i><key id='%s'/></i> %s, <b>aegunud</b>.

en: Expired Signature
et: Aegunud allkiri

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
et: Allkirjastaja: <i><key id='%s'/>, <b>tühistatud</b></i>: %s.

en: Revoked Signature
et: Tühistatud allkiri

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
et: Allkirjastanud <i><key id='%s'/></i> %s.

en: Good Signature
et: Hea allkiri

en: Signing key not in keyring.
et: Allkirjastamise võti pole võtmerõngas.

en: Unknown Signature
et: Tundmatu allkiri

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
et: Halb või võltsitud allkiri. Allkirjastatud andmeid on muudetud.

en: Bad Signature
et: Halb allkiri

en: Couldn't verify signature.
et: Allkirja pole võimalik verifitseerida.

en: Invalid or unrecognized signer: %s
et: Vigane või tundmatu allkirjastaja: %s

en: Key is not valid for signing: %s
et: Võti pole allkirjastamiseks sobilik: %s

en: Invalid or unrecognized recipient: %s
et: Vigane või tundmatu saaja: %s

en: Key is not a valid recipient for encryption: %s
et: Võti pole krüptimiseks sobilik: %s

en: No recipients specified
et: Saaja on määramata

en: Invalid key type for decryption: %s
et: Võtme liik pole lahtikrüptimiseks sobilik: %s

en: Please set clearuri
et: Palun määra clearuri

en: Please set crypturi
et: Palun määra crypturi

en: Error opening clearuri
et: Viga clearuri avamisel

en: No signer specified
et: Allkirjastaja on määramata

en: Invalid key type for verifying: %s
et: Võtme liik pole verifitseerimiseks sobilik: %s

en: Invalid key id: %s
et: Vigane võtme ID: %s

en: A list of key server URIs to search for remote PGP keys. In later versions a display name can be included, by appending a space and then the name.
et: PGP-kaugvõtmete otsimiseks kasutatavate võtmeserverite URI-de nimekiri. Hilisemates versioonides võidakse siia kaasata ka kuvatav nimi, lisades URI-le tühiku ja nime.

en: Auto Retrieve Keys
et: Võtmete automaatne vastuvõtmine

en: Auto Sync Keys
et: Automaatne võtmete sünkroniseerimine

en: Controls the visibility of the expires column for the key manager.
et: Võtmehalduris aegumise veeru nähtavaloleku määramine.

en: Controls the visibility of the trust column for the key manager.
et: Võtmehalduris usalduse veeru nähtavaloleku määramine.

en: Controls the visibility of the type column for the key manager.
et: Võtmehalduris liigi veeru nähtavaloleku määramine.

en: Controls the visibility of the validity column for the key manager.
et: Võtmehalduris kehtivuse veeru nähtavaloleku määramine.

en: Enable DNS-SD sharing
et: DNS-SD jagamise lubamine

en: Enables DNS-SD (Apple Bonjour) sharing of keys. seahorse-daemon must be running and must be built with HKP and DNS-SD support.
et: DNS-SD (Apple Bonjour) võtmete jagamise lubamine. Selleks peab seahorse-daemon töötama ja deemonil peab olema HKP ja DNS-SD tugi.

en: ID of the default key
et: Vaikimisi võtme ID

en: If set to true, then files encrypted with seahorse will be ASCII armor encoded.
et: Kui märgitud, siis seahorse poolt krüptitud failid väljastatakse ASCII-vormingus, vastasel juhul aga mitte.

en: If set to true, then the default key will always be added to an encryption recipients list.
et: Kui määratud, siis vaikimisi võti lisatakse alati krüptogrammi vastuvõtjate nimekirjale.

en: Last key server search pattern
et: Viimane võtmeserveri otsingumuster

en: Last key servers used
et: Viimati kasutatud võtmeserverid

en: Last key used to sign a message.
et: Sõnumi allkirjastamiseks viimati kasutatud võti.

en: PGP Key servers
et: PGP võtmeserverid

en: Publish keys to this key server.
et: Võtmed avalikustatakse selles võtmeserveris.

en: Show expires column in key manager
et: Aegumisveeru näitamine võtmehalduris

en: Show trust column in key manager
et: Usaldusveeru näitamine võtmehalduris

en: Show type column in key manager
et: Võtme liigi veeru näitamine võtmehalduris

en: Show validity column in key manager
et: Kehtivusveeru näitamine võtmehalduris

en: Specify the column to sort the recipients window by. Columns are: 'name' and 'id'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
et: Mis veeru järgi vastuvõtjate aknas andmeid sorditakse. Võimalikud väärtused on: 'name' (nimi) ja 'id'. Pööratud järjestuse kasutamiseks tuleb veeru nime algusesse lisada '-'.

en: Specify the column to sort the seahorse key manager main window by. Columns are: 'name', 'id', 'validity', 'expires', 'trust', and 'type'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
et: Mis veeru järgi seahorse võtmehalduri peaaknas andmeid sorditakse. Võimalikud väärtused on: 'name' (nimi), 'id', 'validity' (kehtivus), 'expires' (aegumine), 'trust' (usaldus) ja 'type' (liik). Pööratud järjestuse kasutamiseks tuleb veeru nime algusesse lisada '-'.

en: The ID of the last secret key used to sign a message.
et: Sõnumi allkirjastamisel kasutatud viimase salajase võtme ID.

en: The column to sort the recipients by
et: Saajate sortimise veerg

en: The column to sort the seahorse keys by
et: Seahorse võtmete sortimise veerg

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
et: PGP-võtmete avaldamiseks kasutatav võtmeserver. Kui võtmeid ei soovita avadada, siis on see tühi.

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
et: Viimane võtmeserver, millest otsingut läbi viidi. Tühi väärtus tähendab kõiki võtmeservereid.

en: The last search pattern searched for against a key server.
et: Võtmeserverist otsimisel viimati kasutatud muster.

en: This specifies the default key to use for certain operations, mainly signing.
et: Sellega määratakse teatavateks tegevusteks (peamiselt allkirjastamiseks) vaikimisi võti.

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
et: Kas võtmeid tuleb võtmeserveritest automaatselt tõmmata või mitte.

en: Whether or not modified keys should be automatically synced with the default key server.
et: Kas muudetud võtmed tuleb automaatselt võtmeserveriga sünkroniseerida või mitte.

en: Whether to always encrypt to default key
et: Kas vaikimisi võti krüptitakse alati või mitte

en: Whether to use ASCII Armor
et: Kas kasutada ASCII-vormingut või mitte

en: Add Password Keyring
et: Parooli võtmerõnga lisamine

en: New Keyring Name:
et: Uue võtmerõnga nimi:

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
et: Palun määra uuele võtmerõngale nimi. Lukust lahtivõtmise kohta küsitakse parooli.

en: The host name or address of the server.
et: Serveri hostinimi või aadress.

en: Couldn't add keyring
et: Võtmerõngast pole võimalik lisada

en: Add Password
et: Parooli lisamine

en: _Description:
et: _Kirjeldus:

en: _Keyring:
et: _Võtmerõngas:

en: _Password:
et: _Parool:

en: _Show Password
et: _Parooli näidatakse

en: Web Password
et: Veebiparool

en: Network Password
et: Võrguparool

en: Password
et: Parool

en: Are you sure you want to delete the password '%s'?
et: Kas sa soovid parooli '%s' kustutada?

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
et[0]: Kas sa oled kindel, et soovid %d parooli kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et soovid %d parooli kustutada?

en: Access a network share or resource
et: Ligipääs võrgus olevale kataloogile või ressursile

en: Access a website
et: Ligipääs veebisaidile

en: Unlocks a PGP key
et: PGP-võtme lukust lahtivõtmine

en: Unlocks a Secure Shell key
et: Secure Shell'i võtme lukust lahtivõtmine

en: Saved password or login
et: Salvestatud parool või konto

en: Network Credentials
et: Võrgutõendid

en: Couldn't change password.
et: Parooli pole võimalik muuta.

en: Couldn't set description.
et: Kirjeldust pole võimalik määrata.

en: Couldn't set application access.
et: Rakenduse ligipääsu pole võimalik määrata.

en: <b>Password:</b>
et: <b>Parool:</b>

en: <b>Path:</b>
et: <b>Rada:</b>

en: <b>Permissions:</b>
et: <b>Pääsuõigused:</b>

en: <b>Technical Details:</b>
et: <b>Tehnilised üksikasjad:</b>

en: Applications
et: Rakendused

en: Details
et: Üksikasjad

en: Key
et: Võti

en: Key Properties
et: Võtme omadused

en: Login:
et: Konto:

en: Show pass_word
et: _Parooli näidatakse

en: Type:
et: Liik:

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use:
et: Kasutus:

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Read
et: _Lugemine

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Write
et: _Kirjutamine

[ctx: infinitive]
en: _Delete
et: K_ustutamine

en: Listing passwords
et: Paroolide nimekirja kuvamine

en: Passwords: %s
et: Paroolid: %s

en: <b>Passwords:</b> %s
et: <b>Paroolid:</b> %s

en: Password Keyring
et: Paroolide võtmerõngas

en: Used to store application and network passwords
et: Kasutatakse rakenduste ja võrguparoolide salvestamiseks

en: Stored Password
et: Salvestatud parool

en: Safely store a password or secret.
et: Parooli või saladuse turvaline salvestamine.

en: Couldn't unlock keyring
et: Võtmerõngast pole võimalik lukust lahti võtta

en: Couldn't lock keyring
et: Võtmerõngast pole võimalik lukustada

en: Couldn't set default keyring
et: Vaikimisi paroolide võtmerõngast pole võimalik määrata

en: Couldn't change keyring password
et: Võtmerõnga parooli pole võimalik muuta

en: _Lock
et: _Lukusta

en: Lock the password storage keyring so a master password is required to unlock it.
et: Lukusta paroolide võtmerõnga hoidla, nii on selle avamiseks vaja ülemparooli.

en: _Unlock
et: _Võta lukust lahti

en: Unlock the password storage keyring with a master password so it is available for use.
et: Võta paroolide võtmerõnga hoidla ülemparooli abil lukust lahti, et seda saaks kasutada.

en: _Set as default
et: _Määra kui vaikimisi

en: Applications usually store new passwords in the default keyring.
et: Rakendused salvestavad uued paroolid tavaliselt vaikimisi võtmerõngasse.

en: Change _Password
et: Muuda _parooli

en: Change the unlock password of the password storage keyring
et: Muuda paroolide võtmerõnga hoidla luku parool

en: Are you sure you want to delete the password keyring '%s'?
et: Kas sa soovid paroolide võtmerõnga '%s' kustutada?

note: ----------------------------------------------------------------------------- * PUBLIC To translators: This is the noun not the verb.
en: Created:
et: Loodud:

en: Keyring
et: Võtmerõngas

en: Keyring Properties
et: Võtmerõnga omadused

en: _Name:
et: _Nimi:

en: Access to the key ring was denied
et: Ligipääs võtmerõngale on keelatud

en: The gnome-keyring daemon is not running
et: GNOME võtmerõnga deemon pole käivitatud

en: The key ring has already been unlocked
et: Võtmerõngas on juba lukust lahti

en: No such key ring exists
et: Sellist võtmerõngast pole olemas

en: Couldn't communicate with key ring daemon
et: Võtmerõngadeemoniga pole võimalik suhelda

en: The item already exists
et: Kirje on juba olemas

en: Internal error accessing gnome-keyring
et: Sisemine viga gnome-keyring'iga suhtlemisel

en: Saving item...
et: Kirje salvestamine...

en: Deleting item...
et: Kirje kustutamine...

en: Deleting keyring...
et: Võtmerõnga kustutamine...

en: Listing password keyrings
et: Paroolide võtmerõngaste loend

en: No encryption keys were found with which to perform the operation you requested.  The program <b>Passwords and Encryption Keys</b> will now be started so that you may either create a key or import one.
et: Krüpteerimisvõtmeid ei leitud, millega sooritada nõutud tegevust. Nüüd käivitatakse rakendus <b>Paroolid ja krüptimisvõtmed</b> ning seal on võimalik importida võti või luua uus.

en: All Keys
et: Kõik võtmed

en: Selected Recipients
et: Valitud adressaadid

en: Search Results
et: Otsingutulemused

note: Filter Label
en: Search _for:
et: Otsitakse _fraasi:

en: None (Don't Sign)
et: Ei allkirjastata

en: Sign this message as %s
et: Allkirjasta see sõnum isikuna %s

note: Sign Label
en: _Sign message as:
et: _Sõnum allkirjastakse kui:

note: TODO: Icons The name column
en: Name
et: Nimi

note: The keyid column
en: Key ID
et: Võtme ID

en: Display flags
et: Kuvamislipud

en: Displayed date and/or time properties
et: Kuvatava kuupäeva ja/või aja omadused

en: Lazy mode
et: Laisk režiim

en: Lazy mode doesn't normalize entered date and time values
et: Laisk režiim ei normaliseeri sisestatud kuupäeva ja kellaaja väärtuseid

en: Year
et: Aasta

en: Displayed year
et: Kuvatav aasta

en: Month
et: Kuu

en: Displayed month
et: Kuvatav kuu

en: Day
et: Päev

en: Displayed day of month
et: Kuvatav päev kuus

en: Hour
et: Tund

en: Displayed hour
et: Kuvatav tund

en: Minute
et: Minut

en: Displayed minute
et: Kuvatav minut

en: Second
et: Sekund

en: Displayed second
et: Kuvatav sekund

en: Lower limit year
et: Alampiiri aasta

en: Year part of the lower date limit
et: Alumise kuupäevapiiri aasta

en: Upper limit year
et: Ülempiiri aasta

en: Year part of the upper date limit
et: Ülemise kuupäevapiiri aasta

en: Lower limit month
et: Alampiiri kuu

en: Month part of the lower date limit
et: Alumise kuupäevapiiri kuu

en: Upper limit month
et: Ülempiiri kuu

en: Month part of the upper date limit
et: Ülemise kuupäevapiiri kuu

en: Lower limit day
et: Alampiiri päev

en: Day of month part of the lower date limit
et: Alumise kuupäevapiiri kuupäev

en: Upper limit day
et: Alampiiri päev

en: Day of month part of the upper date limit
et: Alumise kuupäevapiiri kuupäev

en: Lower limit hour
et: Alampiiri tunnid

en: Hour part of the lower time limit
et: Alumise piiri tunnid

en: Upper limit hour
et: Ülempiiri tunnid

en: Hour part of the upper time limit
et: Ülemise piiri tunnid

en: Lower limit minute
et: Alampiiri minutid

en: Minute part of the lower time limit
et: Alumise piiri minutid

en: Upper limit minute
et: Ülempiiri minutid

en: Minute part of the upper time limit
et: Ülemise piiri minutid

en: Lower limit second
et: Alumise piiri sekundid

en: Second part of the lower time limit
et: Alumise piiri sekundid

en: Upper limit second
et: Ülempiiri sekundid

en: Second part of the upper time limit
et: Ülemise piiri sekundid

note: Translate to calendar:week_start:1 if you want Monday to be the * first day of the week; otherwise translate to calendar:week_start:0. * Do *not* translate it to anything else, if it isn't calendar:week_start:1 * or calendar:week_start:0 it will not work.
en: calendar:week_start:0
et: calendar:week_start:1

en: Date
et: Kuupäev

en: Enter the date directly
et: Kuupäeva sisestamine käsitsi

en: Select Date
et: Vali kuupäev

en: Select the date from a calendar
et: Kuupäeva valimine kalendrist

en: Time
et: Aeg

en: Enter the time directly
et: Aja sisestamine käsitsi

en: Select Time
et: Vali aeg

en: Select the time from a list
et: Aja valimine nimekirjast

note: Translators: set this to anything else if you want to use a * 24 hour clock.
en: 24hr: no
et: 24hr: yes

en: AM
et: hommikul

en: PM
et: õhtul

en: File is not a valid .desktop file
et: Fail ei ole sobivas .desktop vormingus

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Töölauafaili tundmatu versioon '%s'

en: Starting %s
et: %s käivitamine

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei toeta käsurea kaudu dokumentide avamist

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' tüüpi töölauakirjetele edastada

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Specify file containing saved configuration
et: Salvestatud seadistusi sisaldava faili määramine

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Add Key Server
et: Võtmeserveri lisamine

en: Key Server Type:
et: Võtmeserveri liik:

en: The port to access the server on.
et: Serveri port, kuhu tuleb ühenduda.

en: initial temporary item
et: ajutine lähtestamiskirje

en: Key Imported | Keys Imported
et[0]: Võti imporditud
et[1]: Võtmed imporditud

en: Imported %i key | Imported %i keys
et[0]: Impoditud %i võti
et[1]: Impoditud %i võtit

en: Imported a key for | Imported keys for
et[0]: Võti imporditud
et[1]: Võtmed imporditud

en: Notification Messages
et: Märguannete sõnumid

en: Symmetric Key
et: Sümmeetriline võti

en: Public Key
et: Avalik võti

en: Private Key
et: Salajane võti

en: Credentials
et: Tõendid

note: * Translators: "This object is a means of storing items such as * name, email address, etc. that make up one's digital identity.
en: Identity
et: Isikuandmed

en: Passphrase
et: Parool

en: Password:
et: Parool:

en: Confirm:
et: Kinnitus:

en: Not a valid Key Server address.
et: Võtmeserveri aadress on vigane.

en: For help contact your system adminstrator or the administrator of the key server.
et: Abi saamiseks võta ühendust oma süsteemihalduriga või võtmeserveri halduriga.

en: Custom
et: Kohandatud

en: None: Don't publish keys
et: Puudub: võtmeid ei avaldata

en: Automatically retrieve keys from _key servers
et: Võtmese_rveritest võetakse võtmed vastu automaatselt

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
et: _Muudetud võtmed sünkroniseeritakse automaatselt võtmeserveritega

en: Key Servers
et: Võtmeserverid

en: Preferences
et: Eelistused

en: _Find keys via:
et: Võtmete _otsimise asukohad:

en: _Publish keys to:
et: Kuhu võtmed _avalikustatakse:

en: Progress Title
et: Edenemise pealkiri

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: %Y-%m-%d
et: %d. %m %Y

en: Key Data
et: Võtme andmed

en: Multiple Keys
et: Mitu võtit

en: Couldn't run file-roller
et: Käsku file-roller pole võimalik käivitada

en: Couldn't package files
et: Faile pole võimalik pakkida

en: The file-roller process did not complete successfully
et: file-roller'i protsess ei lõpetanud veatult

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
et: Kõik võtmefailid

en: All files
et: Kõik failid

en: Archive files
et: Arhiivifailid

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
et: <b>Sellise nimega fail on juba olemas.</b>
    
    Kas sa soovid seda asendada uue failiga?

en: _Replace
et: _Asenda

en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Validity]
en: Never
et: Mitte kunagi

en: Marginal
et: Vähesel määral

en: Full
et: Täielik

en: Ultimate
et: Ülim

en: Disabled
et: Keelatud

en: Revoked
et: Tühistatud

en: Could not display help: %s
et: Abiteavet pole võimalik kuvada: %s

en: Expiration Date:
et: Aegumiskuupäev:

en: Generate a new subkey
et: Uue alamvõtme genereerimine

en: If key never expires
et: Kui võti ei aegu kunagi

en: Key _Length:
et: Võtme _pikkus:

en: Key _Type:
et: _Võtme liik:

en: Length of Key
et: Võtme pikkus

en: Never E_xpires
et: Ei aegu _kunagi

en: Add User ID
et: Kasutaja ID lisamine

en: Create the new user ID
et: Uue kasutaja-ID loomine

en: Full _Name:
et: _Täisnimi:

en: Key Co_mment:
et: Võtme _kommentaar:

en: Must be at least 5 characters long
et: Peab olema vähemalt viie märgi pikkune

en: Optional comment describing key
et: Valikuline kommentaar võtme kirjeldamiseks

en: Optional email address
et: Valikuline e-posti aadress

en: _Email Address:
et: _E-posti aadress:

en: C_hange
et: _Muuda

en: Revoke key
et: Võtme tühistamine

en: _Never expires
et: _Ei aegu kunagi

en: Couldn't add subkey
et: Alamvõtit pole võimalik lisada

en: Add subkey to %s
et: Alamvõtme lisamine omanikule %s

en: DSA (sign only)
et: DSA (ainult allkirjastamiseks)

en: ElGamal (encrypt only)
et: ElGamal (ainult krüptimiseks)

en: RSA (sign only)
et: RSA (ainult allkirjastamiseks)

en: RSA (encrypt only)
et: RSA (ainult krüptimiseks)

en: Couldn't add user id
et: Kasutaja ID-d pole võimalik lisada

en: Add user ID to %s
et: Võtmele %s kasutaja ID lisamine

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
et: Tõrge lahtikrüptimisel. Arvatavasti pole sul lahtkirüptimiseks vajalikku võtit.

en: Invalid expiry date
et: Vigane aegumise kuupäev

en: The expiry date must be in the future
et: Aegumise kuupäev peab olema tulevikus

en: Couldn't change expiry date
et: Aegumise kuupäeva pole võimalik muuta

en: Expiry: %s
et: Aegumine: %s

en: PGP Key
et: PGP-võti

en: Used to encrypt email and files
et: Kasutatakse e-posti ja failide krüptimiseks

en: Couldn't generate PGP key
et: PGP-võtit pole võimalik genereerida

en: Passphrase for New PGP Key
et: Uue PGP-võtme parool

en: Enter the passphrase for your new key twice.
et: Sisesta oma uuele võtmele parool (2 korda).

en: Couldn't generate key
et: Võtit pole võimalik genereerida

en: Generating key
et: Võtme genereerimine

en: Wrong password
et: Vale parool

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
et: Vale parool sisestati juba kolmandat korda. Palun proovi uuesti.

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d x %d pixels.
et: <big><b>Foto on liiga suur</b></big>
    Võtmele lisatava foto soovituslik suutus on %d x %d pikslit.

en: _Don't Resize
et: Ä_ra muuda suurust

en: _Resize
et: _Muuda suurust

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
et: See pole pildifail või on selle pildifail tundmatut liiki. Proovi kasutada JPEG-pilti.

en: All image files
et: Kõik pildifailid

en: All JPEG files
et: Kõik JPEG-failid

en: Choose Photo to Add to Key
et: Võtmele lisatava foto valimine

en: Couldn't add photo
et: Fotot pole võimalik lisada

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format
et: Faili pole võimalik laadida. Võib-olla on see vigases vormingus.

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
et: Kas soovid võtmelt eemaldada seal praegu olevat fotot?

en: Couldn't delete photo
et: Fotot pole võimalik kustutada

en: Couldn't revoke subkey
et: Alamvõtit pole võimalik tühistada

en: Revoke: %s
et: Tühistamine: %s

en: No reason
et: Põhjendus puudub

en: No reason for revoking key
et: Võtme tühistamisele pole põhjendust määratud

en: Compromised
et: Kompromiteeritud

en: Key has been compromised
et: Võti on kompromiteeritud

en: Superseded
et: Asendatud

en: Key has been superseded
et: Võti on asendatud

en: Not Used
et: Pole kasutusel

en: Key is no longer used
et: Võti pole enam kasutusel

en: You are about to add %s as a revoker for %s. This operation cannot be undone! Are you sure you want to continue?
et: Sa oled lisamas omaniku %1$s võtmele tühistajat %2$s. Seda tegevust pole võimalik hiljem tagasi pöörata. Oled sa valmis jätkama?

en: Couldn't add revoker
et: Tühistajat pole võimalik lisada

en: This key was already signed by
    "%s"
et: Selle võtme on juba allkirjastanud
    "%s"

en: Couldn't sign key
et: Võtit pole võimalik allkirjastada

note: TODO: We should be giving an error message that allows them to generate or import a key
en: No keys usable for signing
et: Puuduvad allkirjastamiseks sobilikud võtmed

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
et: Sul pole isiklikke PGP-võtmeid, mida saaks kasutada selle võtme usaldatavuse määramiseks.

en: Wrong passphrase.
et: Vale parool.

en: Enter new passphrase for '%s'
et: Sisesta '%s' jaoks uus parool

en: Enter passphrase for '%s'
et: Sisesta võtme '%s' parool

en: Enter new passphrase
et: Uue parooli sisestamine

en: Enter passphrase
et: Parooli sisestamine

note: TODO: We can use the GPGME progress to make this more accurate
en: Loaded %d key | Loaded %d keys
et[0]: Laaditud %d võti
et[1]: Laaditud %d võtit

en: Loading Keys...
et: Võtmete laadimine...

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
et: Vigased võtme andmed (kasutaja ID-id on puudu). See võib olla põhjustatud sellest, et arvuti kellaaeg on tulevikus või puudub enese poolt loodud allkiri.

en: Importing Keys
et: Võtmete importimine

en: Exporting Keys
et: Võtmete eksportimine

en: Search was not specific enough. Server '%s' found too many keys.
et: Otsing polnud piisavalt täpne. Server '%s' tagastas liiga palju võtmeid.

en: Couldn't communicate with server '%s': %s
et: Serveriga '%s' pole võimalik suhelda: %s

en: Searching for keys...
et: Võtmete otsimine...

en: Uploading keys...
et: Võtmete üleslaadimine...

en: Retrieving keys...
et: Võtmete vastuvõtmine...

en: Searching for keys on: %s
et: Võtmete otsimine asukohast: %s

note: The ldap_cb and chain_cb were set in seahorse_ldap_operation_start
en: Connecting to: %s
et: Ühenduse loomine: %s

en: HTTP Key Server
et: HTTP võtmeserver

en: Couldn't communicate with '%s': %s
et: Serveriga '%s' pole võimalik suhelda: %s

en: Couldn't resolve address: %s
et: Aadressi pole võimalik lahendada: %s

en: Resolving server address: %s
et: Serveri aadressi lahendamine: %s

en: Searching for keys containing '%s'...
et: Stringi '%s' sisaldavate võtmete otsimine...

en: Searching for key id '%s'...
et: Võtme id '%s' otsimine...

en: Retrieving remote keys...
et: Kaugvõtmete vastuvõtmine...

en: Sending keys to key server...
et: Võtmete saamine võtmeserverisse...

en: LDAP Key Server
et: LDAP võtmeserver

en: _Sign Key...
et: _Allkirjasta võti...

en: Sign public key
et: Avaliku võtme allkirjastamine

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
et: Kas sa soovid '%s' jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys and identities?
et: Kas sa soovid %d võtit ja identiteeti jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys?
et: Kas sa soovid %d võtit jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to permanently delete %d identities?
et: Kas sa soovid %d identiteeti jäädavalt kustutada?

en: <b>_Advanced key options</b>
et: <b>Võt_me laiendatud valikud</b>

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
et: PGP-võti võimaldab sul teistele saatmiseks krüptida e-posti või faile.

en: Algorithms here
et: Siia tulevad algoritmid

en: C_reate
et: L_oo

en: E_xpiration Date:
et: Ae_gumiskuupäev:

en: Encryption _Type:
et: _Krüptimise liik:

en: Generate a new key
et: Uue võtme genereerimine

en: Key _Strength (bits):
et: Võtme _pikkus (bittides):

en: Ne_ver Expires
et: _Ei aegu kunagi

en: New PGP Key
et: Uus PGP-võti

en: _Comment:
et: _Kommentaar:

en: Private PGP Key
et: Salajane PGP-võti

en: Public PGP Key
et: Avalik PGP-võti

en: Expired
et: Aegunud

en: Couldn't change primary user ID
et: Peamist kasutaja ID-d pole võimalik muuta

en: Are you sure you want to permanently delete the '%s' user ID?
et: Kas sa soovid kasutaja ID '%s' jäädavalt kustutada?

en: Couldn't delete user ID
et: Kasutaja ID-d pole võimalik kustutada

en: [Unknown]
et: [Tundmatu]

en: Name/Email
et: Nimi/E-post

en: Signature ID
et: Allkirja ID

en: Couldn't change primary photo
et: Peamist fotot pole võimalik muuta

en: (unknown)
et: (tundmatu)

en: This key expired on: %s
et: See võti aegus: %s

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %d of %s?
et: Kas sa soovid jäädavalt kustutada omaniku %2$s alamvõtme %1$d?

en: Couldn't delete subkey
et: Alamvõtit pole võimalik kustutada

en: Unable to change trust
et: Usaldust pole võimalik muuta

en: Couldn't export key to "%s"
et: Võtit pole asukohale "%s" võimalik eksportida

en: Export Complete Key
et: Võtme täielik eksport

en: Couldn't export key.
et: Võtit pole võimalik eksportida.

[ctx: Expires]
en: Never
et: Mitte kunagi

note: The key type column
en: Type
et: Liik

en: Created
et: Loodud

en: Expires
et: Aegumine

en: Status
et: Olek

en: Strength
et: Tugevus

en: Good
et: Hea

en: <b>Actions</b>
et: <b>Tegevused</b>

en: <b>Comment:</b>
et: <b>Kommentaar:</b>

en: <b>Dates</b>
et: <b>Kuupäevad</b>

en: <b>Email:</b>
et: <b>E-post:</b>

en: <b>Fingerprint</b>
et: <b>Sõrmejälg</b>

en: <b>Key ID:</b>
et: <b>Võtme ID:</b>

en: <b>Key Names and Signatures</b>
et: <b>Võtme nimed ja allkirjad</b>

en: <b>Photo </b>
et: <b>Foto </b>

en: <b>Technical Details</b>
et: <b>Tehnilised üksikasjad</b>

en: <b>This key has been revoked</b>
et: <b>See võti on tühistatud</b>

en: <b>This key has expired</b>
et: <b>See võti on aegunud</b>

en: <b>Type:</b>
et: <b>Liik:</b>

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: <b>Use:</b>
et: <b>Kasutus:</b>

en: <b>_Subkeys</b>
et: <b>Alam_võtmed</b>

en: Add
et: Lisa

en: Add a photo to this key
et: Sellele võtmele foto lisamine

en: Change _Passphrase
et: Muuda _parooli

en: Decrypt files and email sent to you.
et: Sinule saadetud e-posti ja failide lahtikrüptimiseks.

en: Delete
et: Kustuta

en: Expire
et: Määra aegumine

en: Expires:
et: Aegub:

en: Export
et: Ekspordi

en: Go to next photo
et: Järgmisele fotole liikumine

en: Go to previous photo
et: Eelmisele fotole liikumine

en: Key ID:
et: Võtme ID:

en: Make this photo the primary photo
et: Selle foto määramine peamiseks fotoks

en: Names and Signatures
et: Nimed ja allkirjad

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Override Owner _Trust:
et: Omaniku _usalduse asendamine:

en: Owner
et: Omanik

en: Primary
et: Peamine

en: Remove this photo from this key
et: Sellelt võtmelt foto eemaldamine

en: Revoke
et: Tühista

en: Sign
et: Allkirjasta

en: Strength:
et: Tugevus:

en: The owner of the key revoked the key. It can no longer be used.
et: Selle võtme omanik tühistas võtme. Seda pole võimalik rohkem kasutada.

en: _Add Name
et: Lisa _nimi

en: _Export Complete Key:
et: Võtme täielik _eksport:

[ctx: name-of-key]
en: <b>Name:</b>
et: <b>Nimi:</b>

en: <b>Dates:</b>
et: <b>Kuupäevad:</b>

en: <b>Fingerprint:</b>
et: <b>Sõrmejälg:</b>

en: <b>Indicate Trust:</b>
et: <b>Usaldusmäär:</b>

en: <b>Your trust of this key</b>
et: <b>Sinu usaldus selle võtme vastu</b>

en: <b>_Other Names:</b>
et: <b>_Teised nimed:</b>

en: <b>_People who have signed this key:</b>
et: <b>Selle võtme allkirjastanud _inimesed:</b>

en: Encrypt files and email to the key's owner
et: Failide ja e-posti krüptimiseks võtme omaniku jaoks

en: Fully
et: Täielik

en: I trust signatures from '%s' on other keys
et: Usaldan isiku '%s' poolt teistele võtmetele antud allkirju

en: If you believe that the person that owns this key is '%s', <i>sign</i> this key:
et: Kui sa usud, et selle võtme omanik on '%s', siis <i>allkirjasta</i> see võti:

en: If you no longer trust that '%s' owns this key, <i>revoke</i> your signature:
et: Kui sa ei usalda kauem, et selle võtme omanik on '%s', siis <i>tühista</i> oma allkiri:

en: Marginally
et: Vähesel määral

note: Trust column
en: Trust
et: Usaldus

en: Ultimately
et: Ülim

en: You _Trust the Owner:
et: Sinu _usaldus omaniku vastu:

en: Your trust is manually specified on the <i>Details</i> tab.
et: Sinu usaldus on käsitsi määratud kaardi <i>Üksikasjad</i> alt.

en: _Only display the signatures of people I trust
et: _Kuvatakse ainult minu poolt usaldatavaid inimesi

en: _Revoke Signature
et: _Tühista allkiri

en: _Sign this Key
et: A_llkirjasta see võti

en: Subkey %d of %s
et: Omaniku %2$s %1$d. alamvõti

en: Optional description of revocation
et: Tühistamise põhjuste võimalik kirjeldus

en: Re_voke
et: _Tühista

en: Reason for revoking the key
et: Võtme tühistamise põhjus

en: _Reason:
et: _Põhjus:

en: You have no personal PGP keys that can be used to sign a document or message.
et: Sul pole ühtegi isiklikku PGP-võtit, mis sobiks sõnumi või dokumendi allkirjastamiseks.

en: <b>How carefully have you checked this key?</b>
et: <b>Kui hoolikalt sa seda võtit kontrollisid?</b>

en: <b>How others will see this signature:</b>
et: <b>Kuidas teised seda allkirja peaksid nägema:</b>

en: <b>Sign key as:</b>
et: <b>Võtmed allkirjastatakse kui:</b>

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
et: <i>Pealiskaudselt</i> tähedab, et sa oled vaid põgusalt kontrollinud, kas võti kuulub isikule, kes väidab selle võtme enesele kuuluvat. Näiteks on võtme omanik telefonitsi kinnitanud võtme sõrmejälje vastavust.

en: <i>Key Name</i>
et: <i>Võtme nimi</i>

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
et: <i>Mitte üldse</i> tähendab, et sa usud selle võtme kuuluvat isikule, kes väidab selle võtme enesele kuuluvat, kuid sul pole olnud võimalik seda 
    asjaolu kontrollida või pole sa lihtsalt seda teinud.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
et: <i>Väga hoolikalt</i> - vali see ainult juhul, kui sa oled täiesti kindel, et see võti kuulub selle omanikule.

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
et: Allkirjastamisega näitad sa, et usaldad sellele omanikule kuuluvat võtit:

en: I can _revoke this signature at a later date.
et: Mul on võimalus hiljem seda allkirja tü_histada.

en: Sign Key
et: Võtme allkirjastamine

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
et: Selle valiku jaoks peaks sa olema ise kontrollinud selle inimese isikut tõendavat pildiga dokumenti kasutades (näiteks ID-kaart või pass). Samuti peaks sa olema kontrollinud, kas e-posti aadress vastab omanikule.

en: _Casually
et: _Pealiskaudselt

en: _Not at all
et: _Mitte üldse

en: _Others may not see this signature
et: _Teised ei tohi seda allkirja näha

en: _Sign
et: All_kirjasta

en: _Signer:
et: _Allkirjastaja:

en: _Very Carefully
et: _Väga hoolikalt

en: _Sign message with key:
et: A_llkirjasta sõnum järgneva võtmega:

en: Certificate
et: Sertifikaat

en: Are you sure you want to delete the certificate '%s'?
et: Kas sa soovid sertifikaadi '%s' kustutada?

en: Are you sure you want to delete %d certificate? | Are you sure you want to delete %d certificates?
et[0]: Kas sa soovid %d sertifikaadi kustutada?
et[1]: Kas sa soovid %d sertifikaati kustutada?

en: Change Passphrase
et: Parooli muutmine

en: Con_firm Passphrase:
et: Parooli _kinnitus:

en: Confirm new passphrase
et: Uue parooli kinnitus

en: New _Passphrase:
et: Uus _parool:

en: Manage your passwords and encryption keys
et: Sinu paroolide ja krüptimisvõtmete haldamine

en: Passwords and Encryption Keys
et: Paroolid ja krüptimisvõtmed

en: <b>_Select the type of item to create:</b>
et: <b>_Vali loodava elemendi liik:</b>

en: C_ontinue
et: _Jätka

en: Create New ...
et: Uue loomine...

en: Selected %d key | Selected %d keys
et[0]: Valitud %d võti
et[1]: Valitud %d võtit

en: Couldn't import keys
et: Võtmeid pole võimalik importida

en: Imported keys
et: Imporditud võtmed

en: Importing keys
et: Võtmete importimine

en: Import Key
et: Võtme importimine

en: Unrecognized key type, or invalid data format
et: Tundmatu võtme liik või on andmed vigased

en: _Remote
et: _Kaugvalikud

en: Close this program
et: Programmi sulgemine

en: _New...
et: _Uus...

en: Create a new key or item
et: Uue võtme või kirje loomine

en: _Import...
et: _Impordi...

en: Import from a file
et: Võtmete importimine failist

en: Import from the clipboard
et: Võtmete importimine lõikepuhvrist

en: _Find Remote Keys...
et: _Otsi võtmeid võrgust...

en: Search for keys on a key server
et: Võtmete otsimine võtmeserverist

en: _Sync and Publish Keys...
et: Sü_nkroniseeri ja avalikusta võtmed...

en: Publish and/or synchronize your keys with those online.
et: Sinu võtmete avaldamine ja/või sünkroniseerimine võtmeserveriga.

en: T_ypes
et: _Liigid

en: Show type column
et: Liigi veeru näitamine

en: _Expiry
et: _Aegumine

en: Show expiry column
et: Aegumise veeru näitamine

en: _Trust
et: _Usaldus

en: Show owner trust column
et: Omaniku usaldamise veeru näitamine

en: _Validity
et: _Kehtivus

en: Show validity column
et: Kehtivuse veeru näitamine

en: <big><b>First time options:</b></big>
et: <big><b>Esimese kasutuse valikud:</b></big>

en: Generate a new key of your own:
et: Omale uue võtme loomine:

en: Import existing keys from a file:
et: Olemasolevate võtmete importimine failist:

en: My _Personal Keys
et: Minu _isiklikud võtmed

en: Other _Keys
et: _Teised võtmed

en: To get started with encryption you will need keys.
et: Krüptimise jaoks on sul kõigepealt tarvis võtmeid.

en: _Import
et: _Impordi

en: _Passwords
et: _Paroolid

en: Couldn't export keys
et: Võtmeid pole võimalik eksportida

en: Validity
et: Kehtivus

note: Expiry date column
en: Expiration Date
et: Aegumiskuupäev

en: Close this window
et: Selle akna sulgemine

en: _Expand All
et: La_ienda kõik

en: Expand all listings
et: Kõigi nimekirjade avamine

en: _Collapse All
et: A_henda kõik

en: Collapse all listings
et: Kõigi nimekirjade ahendamine

en: Remote Keys
et: Kaugvõtmed

en: Remote Keys Containing '%s'
et: Stringi '%s' sisaldavad kaugvõtmed

en: <b>Key Servers:</b>
et: <b>Võtmeserverid:</b>

en: <b>Shared Keys Near Me:</b>
et: <b>Minu ligiduses avaldatud võtmed:</b>

en: Find Remote Keys
et: Kaugvõtmete otsimine

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
et: Selle dialoogi abil leitakse Internetist teiste isikute võtmeid. Neid on võimalik kohalikku võtmerõngasse importida.

en: Where to search:
et: Millistest serveritest otsitakse:

en: _Search
et: _Otsi

en: _Search for keys containing:
et: O_tsitakse järgnevat stringi sisaldavaid võtmeid:

en: Couldn't publish keys to server
et: Võtmeid pole võimalik serveris avaldada

en: Couldn't retrieve keys from server: %s
et: Võtmeid pole võimalik serverist vastu võtta: %s

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
et[0]: <b>Sünkroniseerimiseks on valitud %d võti</b>
et[1]: <b>Sünkroniseerimiseks on valitud %d võtit</b>

en: Synchronizing keys
et: Võtmete sünkroniseerimine

note: Show the progress window if necessary
en: Synchronizing keys...
et: Võtmete sünkroniseerimine...

en: Sync Keys
et: Võtmete sünkroniseerimine

en: This will publish the keys in your key ring so they're available for others to use. You'll also get any changes others have made since you received their keys.
et: Käesolevaga avaldatakse sinu võtmerõngas olevad võtmed võtmeserveris kasutamiseks teistele kasutajatele, samuti hangitakse vahepeal teiste kasutajate võtmetes tehtud muudatused.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
et: Käesolevaga hangitakse võtmeserverist vahepeal teiste kasutajate võtmetes tehtud muudatused. Avalikustamiseks pole võtmeserverit valitud, seega pole võimalik sinu võtmeid teistele kättesaadavaks teha.

en: _Key Servers
et: _Võtmeserverid

en: _Sync
et: _Sünkroniseeri

en: Version of this application
et: Selle rakenduse versioon

en: Encryption Key Manager
et: Krüptimisvõtmete haldur

en: Contributions:
et: Kaasaaitajad:

en: Seahorse Project Homepage
et: Seahorse projekti koduleht

note: Top menu items
en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Help
et: A_bi

en: Prefere_nces
et: _Eelistused

en: Change preferences for this program
et: Programmi eelistuste määramine

en: About this program
et: Programmist lähemalt...

en: _Contents
et: _Sisu

en: Show Seahorse help
et: Seahorse abiteabe näitamine

en: Export public key
et: Avaliku võtme eksportimine

en: Exporting keys
et: Võtmete eksportimine

en: Couldn't retrieve data from key server
et: Võtit pole võtmeserverist võimalik vastu võtta

note: Translators: "Copied" is a verb (used as a status indicator), not an adjective for the word "keys"
en: Copied keys
et: Kopeeritud võtmed

en: Retrieving keys
et: Võtmete vastuvõtmine

en: Couldn't delete.
et: Pole võimalik kustutada.

en: Deleting...
et: Kustutamine...

en: %s is a private key. Are you sure you want to proceed?
et: %s on salajane võti. Soovid sa jätkata?

en: Importing keys from key servers
et: Võtmete importimine serverist

en: Show properties
et: Omaduste näitamine

[ctx: This text refers to deleting an item from its type's backing store.]
en: _Delete
et: _Kustuta

en: Delete selected items
et: Valitud elementide kustutamine

en: E_xport...
et: _Ekspordi...

en: Export to a file
et: Võtmete eksportimine faili

en: Copy to the clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse

en: Import selected keys to local key ring
et: Valitud võtmete importimine kohalikku võtmerõngasse

en: Enter your Secure Shell passphrase:
et: Sisesta oma Secure Shell'i parool

en: Configure Key for _Secure Shell...
et: _Secure Shell'i võtme seadistamine...

en: Send public Secure Shell key to another machine, and enable logins using that key.
et: Secure Shell'i võtme saatmine teise masinasse ja selle võtme abil sisselogimise lubamine.

en: Are you sure you want to delete the secure shell key '%s'?
et: Kas sa soovid SSH-võtme '%s' kustutada?

en: Are you sure you want to delete %d secure shell keys?
et: Kas sa soovid %d SSH-võtit kustutada?

en: Secure Shell Key
et: Secure shell'i võti

en: Used to access other computers (eg: via a terminal)
et: Teistele arvutitele ligipääsuks (näiteks terminali kaudu)

en: Couldn't generate Secure Shell key
et: Secure Shell'i võtit pole võimalik luua

en: Creating Secure Shell Key
et: Secure Shell'i võtme loomine

en: <i>Use your email address, and any other reminder you need about what this key is for.</i>
et: <i>Sisesta siia näiteks oma e-posti aadress või mõni muu meeldetuletus, mis aitab võtme otstarvet meeles pidada.</i>

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to trusted computers using SSH, without entering a different password for each of them.
et: Secure Shell'i (SSH) võti võimaldab sul SSH abil turvaliselt ühenduda teistesse arvutitesse ilma, et sa peaksid iga arvuti jaoks parooli sisestama.

en: If there is already a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your key now.
et: Kui sa soovid mõnes arvutis seda võtit kasutada, siis on võimalik panna see arvuti sinu võtit ära tundma.

en: New Secure Shell Key
et: Uus Secure Shell'i võti

en: _Create and Set Up
et: L_oo võti ja säti paika

en: _Just Create Key
et: Loo ainult _võti

en: _Key Description:
et: _Võtme kirjeldus:

en: (Unreadable Secure Shell Key)
et: (Loetamatu Secure Shell'i võti)

en: Invalid
et: Vigane

en: Private Secure Shell Key
et: Secure Shell'i salajane võti

en: Public Secure Shell Key
et: Secure Shell'i avalik võti

en: Couldn't rename key.
et: Võtit pole võimalik ümber nimetada.

en: Couldn't change authorization for key.
et: Võtme autoriseerimist pole võimalik muuta.

en: Couldn't change passphrase for key.
et: Võtme parooli pole võimalik muuta.

en: <b>Algorithm:</b>
et: <b>Algoritm:</b>

en: <b>Identifier:</b>
et: <b>Identifikaator:</b>

en: <b>Location:</b>
et: <b>Asukoht:</b>

en: <b>Name:</b>
et: <b>Nimi:</b>

en: <b>Strength:</b>
et: <b>Tugevus:</b>

en: <b>Trust</b>
et: <b>Usaldus</b>

en: <i>This only applies to the '%s'</i> account.
et: <i>See rakendub ainult kontole '%s'.</i>

en: E_xport Complete Key
et: _Ekspordi kogu võti

en: The owner of this key is _authorized to connect to this computer
et: Selle võtme omanik on _volitatud sellesse arvutisse ühenduma

en: Used to connect to other computers.
et: Kasutatakse teistesse arvutitesse ühendumiseks.

en: The SSH command was terminated unexpectedly.
et: SSH käsk katkestas ootamatult.

en: The SSH command failed.
et: Tõrge SSH käsu täitmisel.

en: Secure Shell key
et: Secure Shell'i võti

en: Passphrase:
et: Parool:

note: Just prompt over and over again
en: Remote Host Password
et: Kaugmasina parool

en: Old Key Passphrase
et: Võtme vana parool

en: Enter the old passphrase for: %s
et: Sisesta vana parool järgnevale võtmele: %s

en: New Key Passphrase
et: Uue võtme parool

en: Enter the new passphrase for: %s
et: Sisesta uus parool järgnevale võtmele: %s

en: Enter Key Passphrase
et: Võtme parooli sisestamine

en: Passphrase for New Secure Shell Key
et: Parool uuele Secure Shelli võtmele

en: Enter a passphrase for your new Secure Shell key.
et: Sisesta oma Secure Shell'i võtmele parool.

en: Importing key: %s
et: Võtme importimine: %s

en: Importing key. Enter passphrase
et: Võtme importimine. Sisesta parool

en: No private key file is available for this key.
et: Selle võtme jaoks pole salajase võtme faili saadaval.

en: Couldn't configure Secure Shell keys on remote computer.
et: Secure Shell'i võtit pole võimalik võrguarvuti jaoks seadistama.

note: Show the progress window if necessary
en: Configuring Secure Shell Keys...
et: Secure Shell'i võtmete seadistamine...

en: <i>eg: fileserver.example.com:port</i>
et: <i>näiteks: failiserver.example.com:port</i>

en: Set Up Computer for SSH Connection
et: SSH ühendusele arvuti määramine

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
et: Secure Shell'i võtme kasutamisel võrguarvutisse SSH-ga
    sisselogimiseks peab sul olema selles arvutis konto.

en: _Computer Name:
et: _Arvuti nimi:

en: _Login Name:
et: _Konto nimi:

en: _Set Up
et: _Määra
