seahorse 0 - en to hr translation catalogue (86 entries)

en: Controls the visibility of the expires column for the key manager.
hr: Kontrolira vidljivost stupca za vrijeme isteka u upravljaču ključevima.

en: Controls the visibility of the trust column for the key manager.
hr: Kontrolira vidljivost stupci za povjerenje u upravljaču ključevima.

en: Controls the visibility of the type column for the key manager.
hr: Kontrolira vidljivost stupca za tip u upravljaču ključevima.

en: Controls the visibility of the validity column for the key manager.
hr: Kontrolira vidljivost stupca za ispravnost u upravljaču ključevima.

en: ID of the default key
hr: ID uobičajenog ključa

en: If set to true, then the default key will always be added to an encryption recipients list.
hr: Ukoliko je postavljeno, onda će se uobičajeni ključ uvijek dodavati u popis primatelja s kriptiranjem.

en: Show expires column in key manager
hr: Pokaži stupac za rok isteka u upravljaču ključevima

en: Show trust column in key manager
hr: Pokaži stupac za povjerenje u upravljaču ključevima

en: Show type column in key manager
hr: Pokaži stupac za tip u upravljaču ključevima

en: Show validity column in key manager
hr: Pokaži stupac za ispravnost u upravljaču ključevima

en: Whether to always encrypt to default key
hr: Da li uvijek kriptirati prema uobičajenom ključu

en: Whether to use ASCII Armor
hr: Treba li koristiti ASCII oklop

en: Type:
hr: Tip:

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Delete
hr: _Obriši

en: _Description:
hr: _Pojašnjenje:

note: TODO: Icons
en: Name
hr: Ime

en: Key ID
hr: ID ključa

en: %Y-%m-%d
hr: %d.%m.%Y

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Marginal
hr: Djelomično

en: Full
hr: Puno

en: Ultimate
hr: Najveće

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Revoked
hr: Povučeno iz upotrebe

en: Expiration Date:
hr: Datum isteka:

en: Generate a new subkey
hr: Napravi novi podključ

en: If key never expires
hr: Ako ključ nikad ne istječe

en: Key _Length:
hr: _Dužina ključa:

en: Key _Type:
hr: _Tip ključa:

en: Length of Key
hr: Dužina ključa

en: Never E_xpires
hr: Nikad ne is_tječe

en: Add User ID
hr: Dodaj ID korisnika

en: Create the new user ID
hr: Napravi novi ID korisnika

en: Full _Name:
hr: _Puno ime:

en: Key Co_mment:
hr: Ko_mentar ključa:

en: Must be at least 5 characters long
hr: Mora biti dužine bar 5 znakova

en: Optional comment describing key
hr: Neobavezna primjedba za opis ključa

en: Optional email address
hr: Neobavezna adresa e-pošte

en: _Email Address:
hr: _Adresa e-pošte:

en: Revoke key
hr: Povuci ključ

en: Add subkey to %s
hr: Dodaj podključ u %s

en: DSA (sign only)
hr: DSA (samo potpis)

en: ElGamal (encrypt only)
hr: ElGamal (samo kriptiranje)

en: RSA (sign only)
hr: RSA (samo potpis)

en: RSA (encrypt only)
hr: RSA (samo kriptiranje)

en: Add user ID to %s
hr: Dodaj ID korisnika u %s

en: Sign public key
hr: Potpiši javni ključ

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
hr: Jeste li sigurni da želite trajno ukloniti %s?

en: Generate a new key
hr: Napravi novi ključ

en: Expired
hr: Isteklo

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %d of %s?
hr: Jeste li sigurni da želite trajno ukloniti podključ %d od %s?

note: The key type column
en: Type
hr: Tip

en: Good
hr: Dobro

en: Created:
hr: Stvoreno:

en: Key ID:
hr: ID ključa:

note: Trust column
en: Trust
hr: Povjerenje

en: Revoke Subkey %d of %s
hr: Povuci podključ %d od %s

en: Revoke %s
hr: Povuci %s

en: No reason for revoking key
hr: Nema razloga za povlačenje ključa

en: Compromised
hr: kompromitirano

en: Key has been compromised
hr: Ključ je kompromitiran

en: Superseded
hr: Istisnut

en: Key has been superseded
hr: Ključ je istisnut

en: Not Used
hr: ne koristi se

en: Key is no longer used
hr: Ključ nije više u uporabi

en: You are about to add %s as a revoker for %s. This operation cannot be undone! Are you sure you want to continue?
hr: Upravo ćete dodati %s kao povlačenje za %s. Ova operacija se ne može opozvati! Jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: Enter new passphrase
hr: Unesite novu lozinku

en: Optional description of revocation
hr: Neobavezan opis za povlačenje

en: Re_voke
hr: Po_vuci

en: Reason for revoking the key
hr: Razlog za povlačenje ključa

en: _Reason:
hr: _Razlog:

en: _Sign
hr: _Znak

en: Change Passphrase
hr: Promijenite pristupnu lozinku

en: Con_firm Passphrase:
hr: Po_tvrdite pristupnu lozinku:

en: Confirm new passphrase
hr: Potvrdi novu pristupnu lozinku

en: New _Passphrase:
hr: Nova pristupna _lozinka:

en: _Import
hr: _Uvoz

en: _Import...
hr: _Uvezi...

en: _Trust
hr: P_ovjerenje

en: _Validity
hr: _Valjanost

en: Validity
hr: Valjanost

note: Expiry date column
en: Expiration Date
hr: Datum isteka

en: _Expand All
hr: _Proširi sve

en: Expand all listings
hr: Razgranaj sve popise

en: _Collapse All
hr: _Sažmi sve

en: Collapse all listings
hr: Sažmi sve popise
