seahorse master - en to hu translation catalogue (647 entries)

en: Do not run seahorse-daemon as a daemon
hu: Ne futtassa démonként a seahorse-daemont

en: couldn't fork process
hu: nem sikerült folyamatot indítani

en: couldn't create new process group
hu: nem sikerült új folyamatcsoportot létrehozni

en: Encryption Daemon (Seahorse)
hu: Titkosítási démon (Seahorse)

en: Invalid or unrecognized key type: %s
hu: Érvénytelen vagy ismeretlen kulcstípus: %s

en: This keytype is not supported: %s
hu: Ez a kulcstípus nem támogatott: %s

en: Support for this feature was not enabled at build time
hu: Ezen szolgáltatás támogatása nem lett engedélyezve a bináris fordításakor

en: Invalid or unrecognized key: %s
hu: Érvénytelen vagy ismeretlen kulcs: %s

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
hu: Aláírva <i><key id='%s'/> által, <b>lejárt</b></i> ekkor: %s.

en: Invalid Signature
hu: Érvénytelen aláírás

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
hu: Aláírva <i><key id='%s'/></i> által ekkor: %s, <b>lejárt</b>.

en: Expired Signature
hu: Lejárt aláírás

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
hu: Aláírva <i><key id='%s'/> által, <b>visszavonva</b></i> ekkor: %s.

en: Revoked Signature
hu: Visszavont aláírás

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
hu: Aláírva <i><key id='%s'/></i> által ekkor: %s.

en: Good Signature
hu: Jó aláírás

en: Signing key not in keyring.
hu: Az aláíró kulcs nincs a kulcstartón.

en: Unknown Signature
hu: Ismeretlen aláírás

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
hu: Rossz vagy hamisított aláírás. Az aláírt adatok módosultak.

en: Bad Signature
hu: Rossz aláírás

en: Couldn't verify signature.
hu: Nem ellenőrizhető az aláírás.

en: Invalid or unrecognized signer: %s
hu: Érvénytelen vagy ismeretlen aláíró: %s

en: Key is not valid for signing: %s
hu: A kulcs nem érvényes aláíráshoz: %s

en: Invalid or unrecognized recipient: %s
hu: Érvénytelen vagy ismeretlen címzett: %s

en: Key is not a valid recipient for encryption: %s
hu: A kulcs nem érvényes címzett titkosításhoz: %s

en: No recipients specified
hu: Nincsenek címzettek megadva

en: Invalid key type for decryption: %s
hu: A kulcstípus érvénytelen a visszafejtéshez: %s

en: Please set clearuri
hu: Adja meg a clearuri-t

en: Please set crypturi
hu: Adja meg a crypturi-t

en: Error opening clearuri
hu: Hiba a clearuri megnyitásakor

en: No signer specified
hu: Nincs aláíró megadva

en: Invalid key type for verifying: %s
hu: A kulcstípus érvénytelen az ellenőrzéshez: %s

en: Invalid key id: %s
hu: Érvénytelen kulcsazonosító: %s

en: A list of key server URIs to search for remote PGP keys. In later versions a display name can be included, by appending a space and then the name.
hu: A távoli kulcsok kereséséhez használt kulcskiszolgálók URI címeinek listája. Későbbi verziókban egy megjelenítési név is megadható lesz, egy szóközzel elválasztva.

en: Auto Retrieve Keys
hu: Kulcsok automatikus letöltése

en: Auto Sync Keys
hu: Kulcsok automatikus szinkronizálása

en: Controls the visibility of the expires column for the key manager.
hu: A Lejár oszlop láthatóságát ellenőrzi a kulcskezelőben.

en: Controls the visibility of the trust column for the key manager.
hu: A Megbízhatóság oszlop láthatóságát ellenőrzi a kulcskezelőben.

en: Controls the visibility of the type column for the key manager.
hu: A Típus oszlop láthatóságát ellenőrzi a kulcskezelőben.

en: Controls the visibility of the validity column for the key manager.
hu: Az Érvényesség oszlop láthatóságát ellenőrzi a kulcskezelőben.

en: Enable DNS-SD sharing
hu: DNS-SD megosztás engedélyezése

en: Enables DNS-SD (Apple Bonjour) sharing of keys. seahorse-daemon must be running and must be built with HKP and DNS-SD support.
hu: Kulcsok megosztásának engedélyezése DNS-SD (Apple Bonjour) segítségével. A seahorse-daemonnak futnia és támogatnia kell a HKP és DNS-SD protokollokat.

en: ID of the default key
hu: Az alapértelmezett kulcs azonosítója

en: If set to true, then files encrypted with seahorse will be ASCII armor encoded.
hu: Ha igazra van állítva, a seahorse-zal titkosított fájlok ASCII pajzzsal lesznek titkosítva.

en: If set to true, then the default key will always be added to an encryption recipients list.
hu: Ha ez be van állítva, az alapértelmezett kulcs mindig hozzá lesz adva a titkosítás címzettjeinek listájához.

en: Last key server search pattern
hu: Az utoljára keresett minta a kulcskiszolgálón

en: Last key servers used
hu: Az utoljára használt kulcskiszolgálók

en: Last key used to sign a message.
hu: Az üzenet aláírásához utoljára használt kulcs.

en: PGP Key servers
hu: PGP kulcskiszolgálók

en: Publish keys to this key server.
hu: Kulcsok közzététele ezen a kulcskiszolgálón.

en: Show expires column in key manager
hu: A Lejár oszlop megjelenítése a kulcskezelőben

en: Show trust column in key manager
hu: A Megbízhatóság oszlop megjelenítése a kulcskezelőben

en: Show type column in key manager
hu: A Típus oszlop megjelenítése a kulcskezelőben

en: Show validity column in key manager
hu: Az Érvényesség oszlop megjelenítése a kulcskezelőben

en: Specify the column to sort the recipients window by. Columns are: 'name' and 'id'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
hu: A Címzettek ablak rendezése ezen oszlop szerint. A lehetőségek: „name” (név) és  „id” (azonosító). Csökkenő sorrendbe rendezéshez tegyen „-” jelet az oszlopnév elé.

en: Specify the column to sort the seahorse key manager main window by. Columns are: 'name', 'id', 'validity', 'expires', 'trust', and 'type'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
hu: A Seahorse kulcskezelő főablakának rendezése ezen oszlop szerint. A lehetőségek: „name” (név), „id” (azonosító), „validity” (érvényesség), „expires” (lejár) „trust” (megbízhatóság) és „type” (típus). Csökkenő sorrendbe rendezéshez tegyen „-” jelet az oszlopnév elé.

en: The ID of the last secret key used to sign a message.
hu: Az üzenet aláírásához utoljára használt titkos kulcs azonosítója.

en: The column to sort the recipients by
hu: Címzettek rendezése ezen oszlop alapján

en: The column to sort the seahorse keys by
hu: A seahorse kulcsok rendezése ezen oszlop alapján

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
hu: A PGP kulcsok közzététele ezen a kulcskiszolgálón. Hagyja üresen, ha nem szeretné közzétenni a PGP kulcsokat.

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
hu: Az a kulcskiszolgáló, amelyen utoljára keresés történt vagy üres az összes kiszolgáló esetén.

en: The last search pattern searched for against a key server.
hu: A kulcskiszolgálón utoljára keresett minta.

en: This specifies the default key to use for certain operations, mainly signing.
hu: Ez megadja az alapértelmezett kulcsot bizonyos műveletekhez, főképp aláíráshoz.

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
hu: A módosított kulcsok automatikusan lekérésre kerüljenek-e a kulcskiszolgálókról.

en: Whether or not modified keys should be automatically synced with the default key server.
hu: A módosított kulcsok automatikusan szinkronizálva legyenek-e az alapértelmezett kulcskiszolgálóval.

en: Whether to always encrypt to default key
hu: Mindig titkosítson-e az alapértelmezett kulccsal

en: Whether to use ASCII Armor
hu: ASCII pajzs használata ki/be

en: Add Password Keyring
hu: Jelszókulcstartó hozzáadása

en: New Keyring Name:
hu: Új kulcstartónév:

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
hu: Válassza ki az új kulcstartó nevét. A program bekéri a feloldási jelszót.

en: The host name or address of the server.
hu: A kiszolgáló neve vagy címe.

en: Couldn't add keyring
hu: Nem sikerült a kulcstartót hozzáadni

en: Add Password
hu: Jelszó hozzáadása

en: _Description:
hu: _Leírás:

en: _Keyring:
hu: K_ulcstartó:

en: _Password:
hu: _Jelszó:

en: _Show Password
hu: _Jelszó megjelenítése

en: Web Password
hu: Webes jelszó

en: Network Password
hu: Hálózati jelszó

en: Password
hu: Jelszó

en: Are you sure you want to delete the password '%s'?
hu: Biztosan törölni akarja a(z) „%s” jelszót?

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
hu[0]: Biztosan törölni akar %d jelszót?
hu[1]: Biztosan törölni akar %d jelszót?

en: Access a network share or resource
hu: Hálózati megosztás vagy erőforrás elérése

en: Access a website
hu: Webhely elérése

en: Unlocks a PGP key
hu: Feloldja egy PGP kulcs zárolását

en: Unlocks a Secure Shell key
hu: Feloldja egy SSH kulcs zárolását

en: Saved password or login
hu: Mentett jelszó vagy bejelentkezés

en: Network Credentials
hu: Hálózati hitelesítési adatok

en: Couldn't change password.
hu: Nem lehet megváltoztatni a jelszót.

en: Couldn't set description.
hu: Nem állítható be a leírás.

en: Couldn't set application access.
hu: Nem állítható be az alkalmazás elérése.

en: <b>Password:</b>
hu: <b>Jelszó:</b>

en: <b>Path:</b>
hu: <b>Útvonal:</b>

en: <b>Permissions:</b>
hu: <b>Jogosultságok:</b>

en: <b>Technical Details:</b>
hu: <b>Technikai részletek:</b>

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Details
hu: Részletek

en: Key
hu: Kulcs

en: Key Properties
hu: A kulcs tulajdonságai

en: Login:
hu: Bejelentkezési név:

en: Server:
hu: Kiszolgáló:

en: Show pass_word
hu: _Jelszó megjelenítése

en: Type:
hu: Típus:

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use:
hu: Használat:

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Read
hu: _Olvasás

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Write
hu: Í_rás

[ctx: infinitive]
en: _Delete
hu: _Törlés

en: Listing passwords
hu: Jelszavak felsorolása

en: Passwords: %s
hu: Jelszavak: %s

en: <b>Passwords:</b> %s
hu: <b>Jelszavak:</b> %s

en: Password Keyring
hu: Jelszókulcstartó

en: Used to store application and network passwords
hu: Alkalmazás- és hálózati jelszavak tárolására használatos

en: Stored Password
hu: Tárolt jelszó

en: Safely store a password or secret.
hu: Jelszó vagy titkos információ biztonságos tárolása.

en: Couldn't unlock keyring
hu: Nem sikerült a kulcstartót feloldani

en: Couldn't lock keyring
hu: Nem sikerült a kulcstartót zárolni

en: Couldn't set default keyring
hu: Nem sikerült beállítani az alapértelmezett kulcstartót

en: Couldn't change keyring password
hu: Nem lehet megváltoztatni a kulcstartó jelszavát

en: _Lock
hu: _Zárolás

en: Lock the password storage keyring so a master password is required to unlock it.
hu: A jelszótároló kulcstartó zárolása, a feloldásához mesterjelszó lesz szükséges.

en: _Unlock
hu: _Feloldás

en: Unlock the password storage keyring with a master password so it is available for use.
hu: A jelszótároló kulcstartó feloldása mesterjelszóval, így használható lesz.

en: _Set as default
hu: _Beállítás alapértelmezettként

en: Applications usually store new passwords in the default keyring.
hu: Az alkalmazások általában az alapértelmezett kulcstartón tárolják a jelszavakat.

en: Change _Password
hu: Jelszó meg_változtatása

en: Change the unlock password of the password storage keyring
hu: A jelszótároló kulcstartó feloldási jelszavának módosítása

en: Are you sure you want to delete the password keyring '%s'?
hu: Biztosan törölni akarja a(z) „%s” jelszótároló kulcstartót?

note: ----------------------------------------------------------------------------- * PUBLIC To translators: This is the noun not the verb.
en: Created:
hu: Létrehozva:

en: Keyring
hu: Kulcstartó

en: Keyring Properties
hu: Kulcstartó tulajdonságai

en: _Name:
hu: _Név:

en: Access to the key ring was denied
hu: A kulcstartó elérése megtagadva

en: The gnome-keyring daemon is not running
hu: A gnome-keyring démon nem fut

en: The key ring has already been unlocked
hu: A kulcstartó már fel lett oldva

en: No such key ring exists
hu: Nincs ilyen kulcstartó

en: Couldn't communicate with key ring daemon
hu: Nem lehet kommunikálni a kulcstartó démonnal

en: The item already exists
hu: Az elem már létezik

en: Internal error accessing gnome-keyring
hu: Belső hiba a gnome-keyring elérésekor

en: Saving item...
hu: Elem mentése…

en: Deleting item...
hu: Elem törlése…

en: Deleting keyring...
hu: Kulcstartó törlése…

en: Listing password keyrings
hu: Jelszókulcstartók felsorolása

en: No encryption keys were found with which to perform the operation you requested.  The program <b>Passwords and Encryption Keys</b> will now be started so that you may either create a key or import one.
hu: Nem találhatók titkosítási kulcsok, amelyekkel a kért műveletet végre lehetne hajtani. Elindul a <b>Jelszavak és titkosítási kulcsok</b> program, amellyel létrehozhat vagy importálhat egyet.

en: All Keys
hu: Minden kulcs

en: Selected Recipients
hu: Kiválasztott címzettek

en: Search Results
hu: Keresés eredménye

note: Filter Label
en: Search _for:
hu: Kere_sés:

en: None (Don't Sign)
hu: Nincs (Ne írja alá)

en: Sign this message as %s
hu: Üzenet aláírása mint %s

note: Sign Label
en: _Sign message as:
hu: Aláírás _mint:

note: TODO: Icons The name column
en: Name
hu: Név

note: The keyid column
en: Key ID
hu: Kulcsazonosító

en: Display flags
hu: Kijelzett kapcsolók

en: Displayed date and/or time properties
hu: Kijelzett dátum- és időbeállítások

en: Lazy mode
hu: Lusta mód

en: Lazy mode doesn't normalize entered date and time values
hu: A lusta mód nem normalizálja a megadott dátum- és időértékeket

en: Year
hu: Év

en: Displayed year
hu: Kijelzett év

en: Month
hu: Hó

en: Displayed month
hu: kijelzett hónap

en: Day
hu: Nap

en: Displayed day of month
hu: Kijelzett nap

en: Hour
hu: Óra

en: Displayed hour
hu: Kijelzett óra

en: Minute
hu: Perc

en: Displayed minute
hu: Kijelzett perc

en: Second
hu: Másodperc

en: Displayed second
hu: Kijelzett másodperc

en: Lower limit year
hu: Alsó határ éve

en: Year part of the lower date limit
hu: Az alsó határ dátumának év része

en: Upper limit year
hu: Felső határ éve

en: Year part of the upper date limit
hu: A felső határ dátumának év része

en: Lower limit month
hu: Alsó határ hava

en: Month part of the lower date limit
hu: Az alsó határ dátumának hónap része

en: Upper limit month
hu: Felső határ hava

en: Month part of the upper date limit
hu: A felső határ dátumának hónap része

en: Lower limit day
hu: Alsó határ napja

en: Day of month part of the lower date limit
hu: Az alsó határ dátumának nap része

en: Upper limit day
hu: Felső határ napja

en: Day of month part of the upper date limit
hu: A felső határ dátumának nap része

en: Lower limit hour
hu: Alsó határ órája

en: Hour part of the lower time limit
hu: Az alsó határ idejének óra része

en: Upper limit hour
hu: Felső határ órája

en: Hour part of the upper time limit
hu: A felső határ idejének óra része

en: Lower limit minute
hu: Alsó határ perce

en: Minute part of the lower time limit
hu: Az alsó határ idejének perc része

en: Upper limit minute
hu: Felső határ perce

en: Minute part of the upper time limit
hu: A felső határ idejének perc része

en: Lower limit second
hu: Alsó határ másodperce

en: Second part of the lower time limit
hu: Az alsó határ idejének másodperc része

en: Upper limit second
hu: Felső határ másodperce

en: Second part of the upper time limit
hu: A felső határ idejének másodperc része

note: Translate to calendar:week_start:1 if you want Monday to be the * first day of the week; otherwise translate to calendar:week_start:0. * Do *not* translate it to anything else, if it isn't calendar:week_start:1 * or calendar:week_start:0 it will not work.
en: calendar:week_start:0
hu: calendar:week_start:1

en: Date
hu: Dátum

en: Enter the date directly
hu: A dátum megadása közvetlenül

en: Select Date
hu: Dátum kiválasztva

en: Select the date from a calendar
hu: A dátum kiválasztása naptárból

en: Time
hu: Idő

en: Enter the time directly
hu: Az idő megadása közvetlenül

en: Select Time
hu: Idő kiválasztása

en: Select the time from a list
hu: Az idő kiválasztása listából

note: Translators: set this to anything else if you want to use a * 24 hour clock.
en: 24hr: no
hu: 24hr: yes

en: AM
hu: DE

en: PM
hu: DU

note: Translators: This is hh:mm:ss AM/PM.
en: %02d:%02d:%02d %s
hu: %02d.%02d.%02d %s

note: Translators: This is hh:mm AM/PM.
en: %02d:%02d %s
hu: %02d.%02d %s

note: Translators: This is hh:mm:ss.
en: %02d:%02d:%02d
hu: %02d.%02d.%02d

note: Translators: This is hh:mm.
en: %02d:%02d
hu: %02d.%02d

note: TODO: should handle other display modes as well... Translators: This is YYYY-MM-DD
en: %04d-%02d-%02d
hu: %04d. %02d %02d.

note: Translators: This is hh:mm:ss.
en: %u:%u:%u
hu: %u.%u.%u

en: File is not a valid .desktop file
hu: A fájl nem egy érvényes .desktop fájl

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
hu: Ismeretlen .desktop fájl verzió: „%s”

en: Starting %s
hu: %s indítása

en: Application does not accept documents on command line
hu: Az alkalmazás nem fogad el dokumentumokat a parancssorban

en: Unrecognized launch option: %d
hu: Ismeretlen indítási kapcsoló: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
hu: Nem adhatók dokumentum-URI címek egy „Type=Link” asztali bejegyzésnek

en: Not a launchable item
hu: Nem futtatható elem

en: Disable connection to session manager
hu: A munkamenet-kezelőhöz való csatlakozás tiltása

en: Specify file containing saved configuration
hu: A mentett beállításokat tartalmazó fájl megadása

en: FILE
hu: FÁJL

en: Specify session management ID
hu: A munkamenet-kezelő azonosítójának megadása

en: ID
hu: Azonosító

en: Session management options:
hu: Munkamenet-kezelés kapcsolói:

en: Show session management options
hu: Munkamenet-kezelési kapcsolók megjelenítése

en: Add Key Server
hu: Kulcskiszolgáló hozzáadása

en: Host:
hu: Gép:

en: Key Server Type:
hu: Kulcskiszolgáló típusa:

en: The port to access the server on.
hu: A port, melyen a kiszolgáló elérhető.

en: initial temporary item
hu: kiinduló ideiglenes elem

en: Key Imported | Keys Imported
hu[0]: Kulcs importálva
hu[1]: Kulcs importálva

en: Imported %i key | Imported %i keys
hu[0]: %i kulcs importálva
hu[1]: %i kulcs importálva

en: Imported a key for | Imported keys for
hu[0]: Kulcs importálva:
hu[1]: Kulcsok importálva:

en: Notification Messages
hu: Értesítési üzenetek

en: Symmetric Key
hu: Szimmetrikus kulcs

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private Key
hu: Magánkulcs

en: Credentials
hu: Hitelesítési adatok

note: * Translators: "This object is a means of storing items such as * name, email address, etc. that make up one's digital identity.
en: Identity
hu: Személyazonosság

en: Passphrase
hu: Jelmondat

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Confirm:
hu: Megerősítés:

en: Not a valid Key Server address.
hu: Nem érvényes kulcskiszolgálócím.

en: For help contact your system adminstrator or the administrator of the key server.
hu: Segítségért vegye fel a kapcsolatot a rendszergazdával vagy a kulcskiszolgáló rendszergazdájával.

en: Custom
hu: Egyéni

en: None: Don't publish keys
hu: Nincs: ne tegye közzé a kulcsokat

en: Automatically retrieve keys from _key servers
hu: Kulcsok automatikus lekérése k_ulcskiszolgálókról

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
hu: _Módosított kulcsok automatikus szinkronizálása kulcskiszolgálókkal

en: Key Servers
hu: Kulcskiszolgálók

en: Preferences
hu: Beállítások

en: _Find keys via:
hu: K_ulcsok keresése:

en: _Publish keys to:
hu: Kulcs_ok közzététele:

en: Progress Title
hu: Folyamat címe

en: Unavailable
hu: Nem érhető el

en: %Y-%m-%d
hu: %Y. %m. %d

en: Key Data
hu: Kulcsadatok

en: Multiple Keys
hu: Többszörös kulcsok

en: Couldn't run file-roller
hu: Nem sikerült futtatni a file-rollert

en: Couldn't package files
hu: Nem sikerült csomagolni a fájlokat

en: The file-roller process did not complete successfully
hu: A file-roller folyamat sikertelenül fejeződött be

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
hu: Minden kulcsfájl

en: All files
hu: Minden fájl

en: Archive files
hu: Archív fájlok

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
hu: <b>Már létezik egy ugyanilyen nevű fájl.</b>
    
    Le akarja cserélni az új fájllal?

en: _Replace
hu: _Csere

en: Unknown
hu: Ismeretlen

[ctx: Validity]
en: Never
hu: Soha

en: Marginal
hu: Kismértékben

en: Full
hu: Teljesen

en: Ultimate
hu: Tökéletesen

en: Disabled
hu: Tiltva

en: Revoked
hu: Visszavonva

en: Could not display help: %s
hu: Nem lehet megjeleníteni a súgót: %s

en: Expiration Date:
hu: Lejárati idő:

en: Generate a new subkey
hu: Új részkulcs létrehozása

en: If key never expires
hu: Ha a kulcs soha nem jár le

en: Key _Length:
hu: Kulcs_hossz:

en: Key _Type:
hu: Kulcs_típus:

en: Length of Key
hu: Kulcs hossza

en: Never E_xpires
hu: _Soha nem jár le

en: Add User ID
hu: Felhasználóazonosító hozzáadása

en: Create the new user ID
hu: Új felhasználóazonosító létrehozása

en: Full _Name:
hu: Teljes _név:

en: Key Co_mment:
hu: Kulcs _megjegyzés:

en: Must be at least 5 characters long
hu: Legalább öt karakter hosszú kell legyen

en: Optional comment describing key
hu: A kulcsot leíró opcionális megjegyzés

en: Optional email address
hu: Opcionális e-mail cím

en: _Email Address:
hu: _E-mail cím:

en: C_hange
hu: _Változtatás

en: Revoke key
hu: Kulcs visszavonása

en: _Never expires
hu: S_oha nem jár le

en: Couldn't add subkey
hu: Nem sikerült részkulcsot hozzáadni

en: Add subkey to %s
hu: Részkulcs hozzáadása a következőhöz: %s

en: DSA (sign only)
hu: DSA (csak aláírásra)

en: ElGamal (encrypt only)
hu: ElGamal (csak titkosításra)

en: RSA (sign only)
hu: RSA (csak aláíráshoz)

en: RSA (encrypt only)
hu: RSA (csak titkosításhoz)

en: Couldn't add user id
hu: Nem sikerült felhasználóazonosítót hozzáadni

en: Add user ID to %s
hu: Felhasználóazonosító hozzáadása ehhez: %s

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
hu: A visszafejtés meghiúsult. Valószínűleg nem rendelkezik a visszafejtési kulccsal.

en: Invalid expiry date
hu: Érvénytelen lejárati dátum

en: The expiry date must be in the future
hu: A lejárati dátumnak jövőbelinek kell lennie

en: Couldn't change expiry date
hu: Nem lehet megváltoztatni a lejárati dátumot

en: Expiry: %s
hu: Lejárat: %s

en: PGP Key
hu: PGP kulcs

en: Used to encrypt email and files
hu: E-mailek és fájlok titkosításához

en: Couldn't generate PGP key
hu: Nem sikerült a PGP kulcs előállítása

en: Passphrase for New PGP Key
hu: Új PGP kulcs jelmondata

en: Enter the passphrase for your new key twice.
hu: Írja be kétszer az új kulcs jelmondatát.

en: Couldn't generate key
hu: Nem sikerült a kulcs előállítása

en: Generating key
hu: Kulcs előállítása

en: Wrong password
hu: Hibás jelszó

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
hu: Harmadik alkalommal adott meg hibás jelszót. Próbálja újra.

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d x %d pixels.
hu: <big><b>A fénykép túl nagy</b></big>
    A kulcshoz tartozó fénykép javasolt mérete %d x %d képpont.

en: _Don't Resize
hu: _Ne méretezze át

en: _Resize
hu: Át_méretezés

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
hu: Ez nem képfájl vagy típusa nem ismerhető fel. Próbáljon JPEG fájlt használni.

en: All image files
hu: Minden képfájl

en: All JPEG files
hu: Minden JPEG fájl

en: Choose Photo to Add to Key
hu: Válassza ki a kulcshoz adandó fényképet

en: Couldn't add photo
hu: Nem adható hozzá a fénykép

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format
hu: A fájl nem tölthető be. Lehetséges, hogy a formátuma érvénytelen.

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
hu: Biztosan törölni akarja jelenlegi fényképet a kulcsról?

en: Couldn't delete photo
hu: Nem törölhető a fénykép

en: Couldn't revoke subkey
hu: Nem sikerült a részkulcsot visszavonni

en: Revoke: %s
hu: Visszavonás: %s

en: No reason
hu: Nincs ok

en: No reason for revoking key
hu: A kulcs visszavonásának oka nincs megadva

en: Compromised
hu: Visszaélés

en: Key has been compromised
hu: A kulccsal visszaéltek

en: Superseded
hu: Elavult

en: Key has been superseded
hu: A kulcs elavult

en: Not Used
hu: Nincs használatban

en: Key is no longer used
hu: A kulcs már nincs használatban

en: You are about to add %s as a revoker for %s. This operation cannot be undone! Are you sure you want to continue?
hu: Hozzá készül adni %s-t, mint %s visszavonóját. Ez a művelet nem vonható vissza! Biztosan folytatja?

en: Couldn't add revoker
hu: Nem sikerült a visszavonó hozzáadása

en: This key was already signed by
    "%s"
hu: Ezt a kulcsot már aláírta:
    „%s”

en: Couldn't sign key
hu: Nem sikerült aláírni a kulcsot

note: TODO: We should be giving an error message that allows them to generate or import a key
en: No keys usable for signing
hu: Nincsenek az aláíráshoz megfelelő kulcsok

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
hu: Nincsenek titkos PGP kulcsai, amelyekkel jelezhetné a bizalmát a kulcsban.

en: Wrong passphrase.
hu: Rossz jelmondat.

en: Enter new passphrase for '%s'
hu: Írja be az új jelmondatot %s számára

en: Enter passphrase for '%s'
hu: Írja be a jelmondatot %s számára

en: Enter new passphrase
hu: Írja be az új jelmondatot

en: Enter passphrase
hu: Írja be a jelmondatot

note: TODO: We can use the GPGME progress to make this more accurate
en: Loaded %d key | Loaded %d keys
hu[0]: Betöltve %d kulcs
hu[1]: Betöltve %d kulcs

en: Loading Keys...
hu: Kulcsok betöltése…

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
hu: Érvénytelen kulcsadatok (hiányzó felhasználói azonosítók). Ezt egy jövőbe állított dátumú számítógép vagy hiányzó önaláírás okozhatja.

en: Importing Keys
hu: Kulcsok importálása

en: Exporting Keys
hu: Kulcsok exportálása

en: Search was not specific enough. Server '%s' found too many keys.
hu: A keresés nem volt elég egyedi. A(z) „%s” kiszolgáló túl sok kulcsot talált.

en: Couldn't communicate with server '%s': %s
hu: Nem lehet kommunikálni a(z) „%s” kiszolgálóval: %s

en: Searching for keys...
hu: Kulcsok keresése…

en: Uploading keys...
hu: Kulcsok feltöltése…

en: Retrieving keys...
hu: Kulcsok letöltése…

en: Searching for keys on: %s
hu: Kulcsok keresése a következőn: %s

note: The ldap_cb and chain_cb were set in seahorse_ldap_operation_start
en: Connecting to: %s
hu: Kapcsolódás a következőhöz: %s

en: HTTP Key Server
hu: HTTP kulcskiszolgáló

en: Couldn't communicate with '%s': %s
hu: Nem lehet kommunikálni a következővel: „%s”: %s

en: Couldn't resolve address: %s
hu: Nem oldható fel a cím: %s

en: Resolving server address: %s
hu: Kiszolgálócím feloldása: %s

en: Searching for keys containing '%s'...
hu: „%s” kifejezést tartalmazó kulcsok keresése…

en: Searching for key id '%s'...
hu: „%s” azonosítójú kulcs keresése…

en: Retrieving remote keys...
hu: Távoli kulcsok letöltése…

en: Sending keys to key server...
hu: Kulcsok küldése a kulcskiszolgálóra…

en: LDAP Key Server
hu: LDAP kulcskiszolgáló

en: _Sign Key...
hu: K_ulcs aláírása…

en: Sign public key
hu: Nyilvános kulcs aláírása

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
hu: Biztosan végleg törli a következőt: %s?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys and identities?
hu: Biztosan véglegesen töröl %d kulcsot és személyazonosságot?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys?
hu: Biztosan véglegesen töröl %d kulcsot?

en: Are you sure you want to permanently delete %d identities?
hu: Biztosan véglegesen töröl %d személyazonosságot?

en: <b>_Advanced key options</b>
hu: <b>Spe_ciális kulcsbeállítások</b>

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
hu: A PGP kulcs lehetővé teszi e-mailek vagy fájlok titkosítását mások számára.

en: Algorithms here
hu: Algoritmusok ide

en: C_reate
hu: _Létrehozás

en: E_xpiration Date:
hu: _Lejárati idő:

en: Encryption _Type:
hu: _Titkosítás típusa:

en: Generate a new key
hu: Új kulcs előállítása

en: Key _Strength (bits):
hu: Kulcs _erőssége (bit):

en: Ne_ver Expires
hu: S_oha nem jár le

en: New PGP Key
hu: Új PGP kulcs

en: _Comment:
hu: _Megjegyzés:

en: Private PGP Key
hu: Titkos PGP kulcs

en: Public PGP Key
hu: Nyilvános PGP kulcs

en: Expired
hu: Lejárt

en: Couldn't change primary user ID
hu: Nem lehet megváltoztatni az elsődleges felhasználóazonosítót

en: Are you sure you want to permanently delete the '%s' user ID?
hu: Biztosan véglegesen törölni akarja a(z) „%s” felhasználóazonosítót?

en: Couldn't delete user ID
hu: Nem sikerült a felhasználóazonosító törlése

en: [Unknown]
hu: [Ismeretlen]

en: Name/Email
hu: Név/e-mail

en: Signature ID
hu: Aláírás-azonosító

en: Couldn't change primary photo
hu: Nem lehet megváltoztatni az elsődleges fényképet

en: (unknown)
hu: (ismeretlen)

en: This key expired on: %s
hu: A kulcs lejárt ekkor: %s

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %d of %s?
hu: Biztosan véglegesen törölni akarja %d részkulcsot %s kulcsból?

en: Couldn't delete subkey
hu: Nem sikerült a részkulcs törlése

en: Unable to change trust
hu: Nem módosítható a megbízhatóság

en: Couldn't export key to "%s"
hu: Nem sikerült exportálni a kulcsot ide: „%s”

en: Export Complete Key
hu: Teljes kulcs exportálása

en: Couldn't export key.
hu: Nem sikerült exportálni a kulcsot.

[ctx: Expires]
en: Never
hu: Soha

note: The key type column
en: Type
hu: Típus

en: Created
hu: Létrehozva

en: Expires
hu: Lejár

en: Status
hu: Állapot

en: Strength
hu: Erősség

en: Good
hu: Jó

en: <b>Actions</b>
hu: <b>Műveletek</b>

en: <b>Comment:</b>
hu: <b>Megjegyzés:</b>

en: <b>Dates</b>
hu: <b>Dátumok</b>

en: <b>Email:</b>
hu: <b>E-mail:</b>

en: <b>Fingerprint</b>
hu: <b>Ujjlenyomat</b>

en: <b>Key ID:</b>
hu: <b>Kulcsazonosító:</b>

en: <b>Key Names and Signatures</b>
hu: <b>Kulcsnevek és aláírások</b>

en: <b>Photo </b>
hu: <b>Fénykép</b>

en: <b>Technical Details</b>
hu: <b>Technikai részletek</b>

en: <b>This key has been revoked</b>
hu: <b>A kulcs vissza lett vonva</b>

en: <b>This key has expired</b>
hu: <b>A kulcs lejárt</b>

en: <b>Type:</b>
hu: <b>Típus:</b>

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: <b>Use:</b>
hu: <b>Használat:</b>

en: <b>_Subkeys</b>
hu: <b>_Részkulcsok</b>

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add a photo to this key
hu: Fénykép hozzáadása a kulcshoz

en: Change _Passphrase
hu: Jelmondat meg_változtatása

en: Decrypt files and email sent to you.
hu: Fogadott e-mailek és fájlok visszafejtése.

en: Delete
hu: Törlés

en: Expire
hu: Lejárt

en: Expires:
hu: Lejárat:

en: Export
hu: Exportálás

en: Go to next photo
hu: Ugrás a következő fényképre

en: Go to previous photo
hu: Ugrás az előző fényképre

en: Key ID:
hu: Kulcsazonosító:

en: Make this photo the primary photo
hu: A fénykép elsődlegessé tétele

en: Names and Signatures
hu: Nevek és aláírások

en: Never
hu: Soha

en: Override Owner _Trust:
hu: Megbízhatóság _felülbírálása:

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Remove this photo from this key
hu: Fénykép eltávolítása a kulcsról

en: Revoke
hu: Visszavonva

en: Sign
hu: Aláírás

en: Strength:
hu: Erősség:

en: The owner of the key revoked the key. It can no longer be used.
hu: A kulcs tulajdonosa visszavonta a kulcsot, amely már nem használható.

en: _Add Name
hu: Né_v hozzáadása

en: _Export Complete Key:
hu: _Teljes kulcs exportálása:

[ctx: name-of-key]
en: <b>Name:</b>
hu: <b>Név:</b>

en: <b>Dates:</b>
hu: <b>Dátumok:</b>

en: <b>Fingerprint:</b>
hu: <b>Ujjlenyomat:</b>

en: <b>Indicate Trust:</b>
hu: <b>Megbízhatóság jelzése:</b>

en: <b>Your trust of this key</b>
hu: <b>A kulcs megbízhatósága</b>

en: <b>_Other Names:</b>
hu: <b>_Egyéb nevek:</b>

en: <b>_People who have signed this key:</b>
hu: <b>A k_ulcsot aláíró személyek:</b>

en: Encrypt files and email to the key's owner
hu: Fájlok és e-mailek titkosítása a kulcs tulajdonosának

en: Fully
hu: Teljesen

en: I trust signatures from '%s' on other keys
hu: Megbízom „%s” aláírásaiban más kulcsokhoz

en: If you believe that the person that owns this key is '%s', <i>sign</i> this key:
hu: Amennyiben úgy gondolja, hogy ez a kulcs valóban „%s” tulajdona, <i>írja alá:</i>

en: If you no longer trust that '%s' owns this key, <i>revoke</i> your signature:
hu: Ha már nem biztos abban, hogy a kulcs „%s” tulajdona, <i>vonja vissza</i> az aláírását:

en: Marginally
hu: Kismértékben

note: Trust column
en: Trust
hu: Megbízhatóság

en: Ultimately
hu: Tökéletesen

en: You _Trust the Owner:
hu: Me_gbízik a tulajdonosban:

en: Your trust is manually specified on the <i>Details</i> tab.
hu: A bizalma a <i>Részletek</i> fülön van saját kezűleg megadva.

en: _Only display the signatures of people I trust
hu: _Csak a megbízható személyek aláírásainak megjelenítése

en: _Revoke Signature
hu: _Aláírás visszavonása

en: _Sign this Key
hu: K_ulcs aláírása

en: Subkey %d of %s
hu: %2$s %1$d részkulcsa

en: Optional description of revocation
hu: A visszavonás opcionális leírása

en: Re_voke
hu: _Visszavonás

en: Reason for revoking the key
hu: A kulcs visszavonásának oka

en: _Reason:
hu: _Ok:

en: You have no personal PGP keys that can be used to sign a document or message.
hu: Nincsenek dokumentumok vagy üzenetek aláírására használható személyes PGP kulcsai.

en: <b>How carefully have you checked this key?</b>
hu: <b>Mennyire alaposan ellenőrizte ezt a kulcsot?</b>

en: <b>How others will see this signature:</b>
hu: <b>Hogyan fogják mások látni ezt az aláírást:</b>

en: <b>Sign key as:</b>
hu: <b>Kulcs aláírása mint:</b>

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
hu: <i>Szokásos módon:</i> azaz a megszokott módon ellenőrizte, hogy a kulcs ahhoz tartozik, aki a tulajdonosnak mondja magát. Például beolvashatta a kulcs ujjlenyomatát a tulajdonosnak a telefonba.

en: <i>Key Name</i>
hu: <i>Kulcs neve</i>

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
hu: <i>Egyáltalán nem:</i> azaz elhiszi, hogy a kulcs ahhoz tartozik, aki a tulajdonosnak mondja magát, de nem ellenőrizte ennek valóságalapját.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
hu: <i>Nagyon alaposan:</i> ezt csak akkor válassza, ha teljesen biztos a kulcs eredetiségében.

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
hu: A kulcs aláírásával kifejezi bizalmát, hogy a kulcs tulajdonosa:

en: I can _revoke this signature at a later date.
hu: Később _visszavonhatom ezt az aláírást.

en: Sign Key
hu: Kulcs aláírása

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
hu: A kulcson található név helyességének ellenőrzéséhez használhat nehezen hamisítható fényképes azonosítást (például útlevél). Ezen kívül e-mailben is ellenőrizze, hogy az e-mail cím a tulajdonoshoz tartozik.

en: _Casually
hu: S_zokásos módon

en: _Not at all
hu: _Egyáltalán nem

en: _Others may not see this signature
hu: Mások nem láthatják ezt az _aláírást

en: _Sign
hu: _Aláírás

en: _Signer:
hu: _Aláíró:

en: _Very Carefully
hu: N_agyon alaposan

en: _Sign message with key:
hu: Aláírás a kö_vetkező kulccsal:

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Are you sure you want to delete the certificate '%s'?
hu: Biztosan törölni akarja a(z) „%s” tanúsítványt?

en: Are you sure you want to delete %d certificate? | Are you sure you want to delete %d certificates?
hu[0]: Biztosan törölni akar %d tanúsítványt?
hu[1]: Biztosan törölni akar %d tanúsítványt?

en: Change Passphrase
hu: Jelmondat megváltoztatása

en: Con_firm Passphrase:
hu: Jelmondat _megerősítése:

en: Confirm new passphrase
hu: Új jelmondat megerősítése

en: New _Passphrase:
hu: Új _jelmondat:

en: Manage your passwords and encryption keys
hu: Jelszavak és titkosítási kulcsok kezelése

en: Passwords and Encryption Keys
hu: Jelszavak és titkosítási kulcsok

en: <b>_Select the type of item to create:</b>
hu: <b>_Válassza ki az előállítandó elem típusát:</b>

en: C_ontinue
hu: _Folytatás

en: Create New ...
hu: Új létrehozása…

en: Selected %d key | Selected %d keys
hu[0]: %d kulcs kiválasztva
hu[1]: %d kulcs kiválasztva

en: Couldn't import keys
hu: Nem sikerült a kulcsok importálása

en: Imported keys
hu: Importált kulcsok

en: Importing keys
hu: Kulcsok importálása

en: Import Key
hu: Kulcs importálása

en: Unrecognized key type, or invalid data format
hu: Ismeretlen kulcstípus vagy érvénytelen adatformátum

en: _Remote
hu: Tá_voli

en: Close this program
hu: A program bezárása

en: _New...
hu: Ú_j…

en: Create a new key or item
hu: Új kulcs vagy elem készítése

en: _Import...
hu: _Importálás…

en: Import from a file
hu: Importálás fájlból

en: Import from the clipboard
hu: Importálás a vágólapról

en: _Find Remote Keys...
hu: Táv_oli kulcsok keresése…

en: Search for keys on a key server
hu: Kulcsok keresése egy kulcskiszolgálón

en: _Sync and Publish Keys...
hu: Kulcsok szinkronizálása és _közzététele…

en: Publish and/or synchronize your keys with those online.
hu: Kulcsainak közzététele és/vagy szinkronizálása az online lévőkkel.

en: T_ypes
hu: _Típus

en: Show type column
hu: A Típus oszlop mutatása

en: _Expiry
hu: _Lejár

en: Show expiry column
hu: A Lejár oszlop mutatása

en: _Trust
hu: _Megbízhatóság

en: Show owner trust column
hu: A Megbízhatóság oszlop mutatása

en: _Validity
hu: Ér_vényesség

en: Show validity column
hu: Az Érvényesség oszlop mutatása

en: Filter:
hu: Szűrő:

en: <big><b>First time options:</b></big>
hu: <big><b>Kezdeti lehetőségek:</b></big>

en: Generate a new key of your own:
hu: Új saját kulcs létrehozása:

en: Import existing keys from a file:
hu: Létező kulcsok importálása fájlból:

en: My _Personal Keys
hu: Saját k_ulcsok

en: Other _Keys
hu: Egyéb kul_csok

en: To get started with encryption you will need keys.
hu: A titkosítás elkezdéséhez kulcsokra lesz szüksége.

en: _Import
hu: _Importálás

en: _Passwords
hu: _Jelszavak

en: Couldn't export keys
hu: Nem sikerült a kulcsok exportálása

en: Validity
hu: Érvényesség

note: Expiry date column
en: Expiration Date
hu: Lejárati idő

en: Close this window
hu: Ezen ablak bezárása

en: _Expand All
hu: Összes _kibontása

en: Expand all listings
hu: Minden lista kibontása

en: _Collapse All
hu: Összes össze_csukása

en: Collapse all listings
hu: Minden lista összecsukása

en: Remote Keys
hu: Távoli kulcsok

en: Remote Keys Containing '%s'
hu: „%s” kifejezést tartalmazó távoli kulcsok

en: <b>Key Servers:</b>
hu: <b>Kulcskiszolgálók:</b>

en: <b>Shared Keys Near Me:</b>
hu: <b>Megosztott kulcsok a környezetemben:</b>

en: Find Remote Keys
hu: Távoli kulcsok keresése

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
hu: Ez mások kulcsait keresi meg az interneten. Ezek a kulcsok importálhatóak az Ön helyi kulcstartójára.

en: Where to search:
hu: Keresés itt:

en: _Search
hu: _Keresés

en: _Search for keys containing:
hu: Kulcsok _keresése, amelyek tartalmazzák ezt:

en: Couldn't publish keys to server
hu: Nem sikerült a kulcsok közzététele a kiszolgálón

en: Couldn't retrieve keys from server: %s
hu: Nem sikerült a kulcsokat letölteni a kiszolgálóról: %s

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
hu[0]: <b>%d kulcs kiválasztva szinkronizáláshoz</b>
hu[1]: <b>%d kulcs kiválasztva szinkronizáláshoz</b>

en: Synchronizing keys
hu: Kulcsok szinkronizálása

note: Show the progress window if necessary
en: Synchronizing keys...
hu: Kulcsok szinkronizálása…

en: Sync Keys
hu: Kulcsok szinkronizálása

en: This will publish the keys in your key ring so they're available for others to use. You'll also get any changes others have made since you received their keys.
hu: Ezzel közzé fogja tenni a kulcstartóján lévő kulcsokat, így mások is használhatják azokat. Ezen kívül meg fog kapni minden változtatást, amit mások a kulcsaikon végrehajtottak, mióta Ön megkapta azokat.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
hu: Ez le fog tölteni minden változást, amit mások a kulcsaikon végrehajtottak, mióta Ön letöltötte azokat. Nem választott ki kulcskiszolgálót a közzétételhez, így az Ön kulcsai nem lesznek elérhetők mások számára.

en: _Key Servers
hu: K_ulcskiszolgálók

en: _Sync
hu: _Szinkronizálás

en: Version of this application
hu: Ezen alkalmazás verziója

en: Encryption Key Manager
hu: Titkosítási kulcsok kezelése

en: Contributions:
hu: Közreműködők:

en: Seahorse Project Homepage
hu: A Seahorse projekt honlapja

note: Top menu items
en: _File
hu: _Fájl

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _View
hu: _Nézet

en: _Help
hu: _Súgó

en: Prefere_nces
hu: B_eállítások

en: Change preferences for this program
hu: Ezen program beállításainak megváltoztatása

en: About this program
hu: A program névjegye

en: _Contents
hu: _Tartalom

en: Show Seahorse help
hu: A Seahorse súgójának megjelenítése

en: Export public key
hu: Nyilvános kulcs exportálása

en: Exporting keys
hu: Kulcsok exportálása

en: Couldn't retrieve data from key server
hu: Nem sikerült az adatokat letölteni a kulcskiszolgálóról

note: Translators: "Copied" is a verb (used as a status indicator), not an adjective for the word "keys"
en: Copied keys
hu: Másolt kulcsok

en: Retrieving keys
hu: Kulcsok letöltése

en: Couldn't delete.
hu: Nem törölhető.

en: Deleting...
hu: Törlés…

en: %s is a private key. Are you sure you want to proceed?
hu: %s egy személyes kulcs. Biztosan folytatja?

en: Importing keys from key servers
hu: Kulcsok importálása kulcskiszolgálókról

en: Show properties
hu: Tulajdonságok megjelenítése

[ctx: This text refers to deleting an item from its type's backing store.]
en: _Delete
hu: _Törlés

en: Delete selected items
hu: Kijelölt elemek törlése

en: E_xport...
hu: _Exportálás…

en: Export to a file
hu: Exportálás fájlba

en: Copy to the clipboard
hu: Másolás a vágólapra

en: Import selected keys to local key ring
hu: Kiválasztott kulcsok importálása a helyi kulcstartóra

en: Enter your Secure Shell passphrase:
hu: Adja meg SSH jelmondatát:

en: Configure Key for _Secure Shell...
hu: _SSH kulcs beállítása…

en: Send public Secure Shell key to another machine, and enable logins using that key.
hu: Nyilvános SSH kulcs küldése másik gépre és a kulcsot használó bejelentkezések engedélyezése.

en: Are you sure you want to delete the secure shell key '%s'?
hu: Biztosan törölni akarja a(z) „%s” SSH kulcsot?

en: Are you sure you want to delete %d secure shell keys?
hu: Biztosan véglegesen töröl %d SSH kulcsot?

en: Secure Shell Key
hu: SSH kulcs

en: Used to access other computers (eg: via a terminal)
hu: Más számítógépek (például terminálon keresztüli) eléréséhez

en: Couldn't generate Secure Shell key
hu: Nem sikerült az SSH kulcs előállítása

en: Creating Secure Shell Key
hu: SSH kulcs előállítása

en: <i>Use your email address, and any other reminder you need about what this key is for.</i>
hu: <i>Használja az e-mail címét és bármely más emlékeztetőt, hogy ne felejtse el, mire való a kulcs.</i>

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to trusted computers using SSH, without entering a different password for each of them.
hu: Az SSH kulcs lehetővé teszi a biztonságos csatlakozást megbízható, SSH-t használó számítógépekhez különböző jelszavak használata nélkül.

en: If there is already a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your key now.
hu: Ha van olyan számítógép, amelyhez a kulcsot kívánja használni, akkor beállíthatja a számítógépet a kulcs felismerésére.

en: New Secure Shell Key
hu: Új SSH kulcs

en: _Create and Set Up
hu: _Létrehozás és beállítás

en: _Just Create Key
hu: _Csak létrehozás

en: _Key Description:
hu: Kulcs_leírás:

en: (Unreadable Secure Shell Key)
hu: (olvashatatlan SSH kulcs)

en: Invalid
hu: Érvénytelen

en: Private Secure Shell Key
hu: Titkos SSH kulcs

en: Public Secure Shell Key
hu: Nyilvános SSH kulcs

en: Couldn't rename key.
hu: Nem sikerült a kulcs átnevezése.

en: Couldn't change authorization for key.
hu: Nem sikerült megváltoztatni a kulcs hitelesítését.

en: Couldn't change passphrase for key.
hu: Nem sikerült megváltoztatni a kulcs jelmondatát.

en: <b>Algorithm:</b>
hu: <b>Algoritmus:</b>

en: <b>Identifier:</b>
hu: <b>Azonosító:</b>

en: <b>Location:</b>
hu: <b>Hely:</b>

en: <b>Name:</b>
hu: <b>Név:</b>

en: <b>Strength:</b>
hu: <b>Erősség:</b>

en: <b>Trust</b>
hu: <b>Megbízhatóság</b>

en: <i>This only applies to the '%s'</i> account.
hu: <i>Ez csak a(z) „%s” fiókra vonatkozik.</i>

en: E_xport Complete Key
hu: _Teljes kulcs exportálása

en: The owner of this key is _authorized to connect to this computer
hu: A kulcs tulajdonosa _jogosult csatlakozni ehhez a számítógéphez

en: Used to connect to other computers.
hu: Más számítógépekhez csatlakozásra használható.

en: The SSH command was terminated unexpectedly.
hu: Az SSH parancs váratlanul befejeződött.

en: The SSH command failed.
hu: Az SSH parancs meghiúsult.

en: Secure Shell key
hu: SSH kulcs

en: Passphrase:
hu: Jelmondat:

note: Just prompt over and over again
en: Remote Host Password
hu: Távoli gép jelszava

en: Old Key Passphrase
hu: Régi kulcs jelmondata

en: Enter the old passphrase for: %s
hu: Írja be %s régi jelmondatát

en: New Key Passphrase
hu: Kulcs új jelmondata

en: Enter the new passphrase for: %s
hu: Írja be az új jelmondatot %s számára

en: Enter Key Passphrase
hu: Írja be a kulcs jelmondatát

en: Passphrase for New Secure Shell Key
hu: Az új SSH kulcs jelmondata

en: Enter a passphrase for your new Secure Shell key.
hu: Írja be az új SSH kulcs jelmondatát.

en: Importing key: %s
hu: Kulcs importálása: %s

en: Importing key. Enter passphrase
hu: Kulcs importálása. Írja be a jelmondatot

en: No private key file is available for this key.
hu: Nem áll rendelkezésre személyes kulcsfájl ehhez a kulcshoz.

en: Couldn't configure Secure Shell keys on remote computer.
hu: Nem állíthatók be SSH kulcsok a távoli számítógépen.

note: Show the progress window if necessary
en: Configuring Secure Shell Keys...
hu: SSH kulcsok beállítása…

en: <i>eg: fileserver.example.com:port</i>
hu: <i>például: fájlkiszolgáló.példa.hu:port</i>

en: Set Up Computer for SSH Connection
hu: Számítógép beállítása SSH kapcsolathoz

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
hu: Másik, SSH-t használó számítógépen SSH kulcs használatához már rendelkeznie kell felhasználói fiókkal az adott gépre.

en: _Computer Name:
hu: _Számítógép neve:

en: _Login Name:
hu: Bejelentkezési _név:

en: _Set Up
hu: _Beállítás
