Seahorse - en to nl translation catalogue (631 entries)

en: Do not run seahorse-daemon as a daemon
nl: Seahorse niet als voorziening starten

en: couldn't fork process
nl: kon proces niet afsplitsen

en: couldn't create new process group
nl: kon geen nieuwe procesgroep aanmaken

en: Encryption Daemon (Seahorse)
nl: Versleutelingsvoorziening (Seahorse)

en: Invalid or unrecognized key type: %s
nl: Ongeldig of onbekend sleuteltype ‘%s’

en: This keytype is not supported: %s
nl: Dit sleuteltype wordt niet ondersteund: %s

en: Support for this feature was not enabled at build time
nl: Ondersteuning voor deze functionaliteit was uitgeschakeld tijdens het compileren

en: Invalid or unrecognized key: %s
nl: Ongeldige of onbekende sleutel ‘%s’

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
nl: Ondertekend door <i><key id='%s'/> <b>verlopen</b></i> op %s.

en: Invalid Signature
nl: Ongeldige handtekening

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
nl: Ondertekend door <i><key id='%s'/></i> op %s. <b>Verlopen</b>.

en: Expired Signature
nl: Verlopen handtekening

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
nl: Ondertekend door <i><key id='%s' />. <b>Ingetrokken</b></i> op %s.

en: Revoked Signature
nl: Ingetrokken handtekening

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
nl: Ondertekend door <i><key id='%s' /></i> op %s.

en: Good Signature
nl: Geldige handtekening

en: Signing key not in keyring.
nl: Handtekening-sleutel niet in sleutelbos.

en: Unknown Signature
nl: Onbekende handtekening

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
nl: Incorrecte of vervalste handtekening. De ondertekende gegevens zijn niet authentiek.

en: Bad Signature
nl: Ongeldige handtekening

en: Couldn't verify signature.
nl: Kan handtekening niet verifiëren

en: Invalid or unrecognized signer: %s
nl: Ongeldige of onbekende ondertekenaar ‘%s’

en: Key is not valid for signing: %s
nl: Sleutel is niet geschikt om mee te ondertekenen: %s

en: Invalid or unrecognized recipient: %s
nl: Ongeldige of onbekende geadresseerde ‘%s’

en: Key is not a valid recipient for encryption: %s
nl: Sleutel niet geldig als geadresseerde van versleuteling: ‘%s’

en: No recipients specified
nl: Geen geadresseerden opgegeven

en: Invalid key type for decryption: %s
nl: Ongeldig sleuteltype voor ontcijfering: %s

en: Please set clearuri
nl: Gelieve clearuri in te stellen

en: Please set crypturi
nl: Gelieve crypturi in te stellen

en: Error opening clearuri
nl: Fout bij openen clearuri

en: No signer specified
nl: Geen ondertekenaar opgegeven

en: Invalid key type for verifying: %s
nl: Ongeldig sleuteltype voor verificatie: %s

en: Invalid key id: %s
nl: Ongeldige sleutel-id: %s

en: A list of key server URIs to search for remote PGP keys. In later versions a display name can be included, by appending a space and then the name.
nl: Een lijst van serveradressen die doorzocht kunnen worden op PGP-sleutels. U kunt een alias opgeven door een spatie gevolgd door de naam te gebruiken.

en: Auto Retrieve Keys
nl: Automatisch sleutels ophalen

en: Auto Sync Keys
nl: Sleutels automatisch bijwerken

en: Controls the visibility of the expires column for the key manager.
nl: Bepaalt de zichtbaarheid van de verloopt-kolom in de sleutelbeheerder.

en: Controls the visibility of the trust column for the key manager.
nl: Bepaalt de zichtbaarheid van de vertrouwen-kolom in de sleutelbeheerder.

en: Controls the visibility of the type column for the key manager.
nl: Bepaalt de zichtbaarheid van de type-kolom in de sleutelbeheerder.

en: Controls the visibility of the validity column for the key manager.
nl: Bepaalt de zichtbaarheid van de geldigheid-kolom in de sleutelbeheerder.

en: Enable DNS-SD sharing
nl: Sleutels delen via DNS-SD

en: Enables DNS-SD (Apple Bonjour) sharing of keys. seahorse-daemon must be running and must be built with HKP and DNS-SD support.
nl: Delen van sleutels via DNS-SD (Avahi, Apple Bonjour, Zeroconf) inschakelen. De toepassing ‘seahorse-daemon’ moet actief zijn en KHP en DNS-SD ondersteunen.

en: ID of the default key
nl: ID van de standaardsleutel

en: If set to true, then files encrypted with seahorse will be ASCII armor encoded.
nl: Indien ingeschakeld zullen bestanden die versleuteld zijn met seahorse een ASCII-harnas krijgen.

en: If set to true, then the default key will always be added to an encryption recipients list.
nl: Indien ingeschakeld zal de standaardsleutel altijd aan een de lijst vangeadresseerden van de versleuteling worden toegevoegd.

en: Last key server search pattern
nl: Laatst gebruikte zoekpatroon voor sleutelserver

en: Last key servers used
nl: Laatst gebruikte sleutelservers

en: Last key used to sign a message.
nl: Laatst gebruikte sleutel voor het ondertekenen van een bericht.

en: PGP Key servers
nl: PGP-Sleutelservers

en: Publish keys to this key server.
nl: Sleutels verzenden naar deze sleutelserver.

en: Show expires column in key manager
nl: ‘Verloopt’-kolom tonen in de sleutelbeheerder

en: Show trust column in key manager
nl: ‘Vertrouwen’-kolom tonen in de sleutelbeheerder

en: Show type column in key manager
nl: ‘Type’-kolom tonen in de sleutelbeheerder

en: Show validity column in key manager
nl: ‘Geldigheid’-kolom tonen in de sleutelbeheerder

en: Specify the column to sort the recipients window by. Columns are: 'name' and 'id'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
nl: De kolom waarop gesorteerd wordt in het geadresseerden-venster. Mogelijke waardes zijn ‘name’ en ‘id’. Zet een ‘-’ voor de kolomnaam om in omgekeerde volgorde te sorteren.

en: Specify the column to sort the seahorse key manager main window by. Columns are: 'name', 'id', 'validity', 'expires', 'trust', and 'type'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
nl: De kolom waarop gesorteerd wordt in het sleutelbeheer-hoofdvenster. Mogelijke waardes zijn ‘name’, ‘id’, ‘validity’, ‘expires’, ‘trust’ en ‘type’.Zet een ‘-’ voor de kolomnaam om in omgekeerde volgorde te sorteren.

en: The ID of the last secret key used to sign a message.
nl: Het id van de laatste gebruikte sleutel voor het ondertekenen van een bericht.

en: The column to sort the recipients by
nl: De kolom waarop de geadresseerden worden gesorteerd

en: The column to sort the seahorse keys by
nl: De kolom waarop de seahorse-sleutels worden gesorteerd

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
nl: De sleutelserver om PGP-sleutels naartoe te zenden (een leeg veld zorgt ervoor dat er geen PGP-sleutels verzonden worden).

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
nl: De laatstgebruikte sleutelserver waarop een zoekopdracht is uitgevoerd (een leeg veld zorgt ervoordat alle sleutelservers doorzocht worden).

en: The last search pattern searched for against a key server.
nl: Het laatst gebruikte zoekpatroon voor een sleutelserver.

en: This specifies the default key to use for certain operations, mainly signing.
nl: De standaardsleutel voor bepaalde acties, voornamelijk voor ondertekenen.

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
nl: Gefet aan of sleutels automatisch opgehaald moeten worden van sleutelservers.

en: Whether or not modified keys should be automatically synced with the default key server.
nl: Geeft aan of aangepaste sleutels automatisch gesyncroniseerd moeten worden met de standaard sleutelserver.

en: Whether to always encrypt to default key
nl: Geef aan of de standaardsleutel altijd moet worden versleuteld

en: Whether to use ASCII Armor
nl: Of een ASCII-harnas moet worden gebruikt

en: Add Password Keyring
nl: Wachtwoordsleutelbos toevoegen

en: New Keyring Name:
nl: Naam voor sleutelbos:

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
nl: Kies een naam voor de nieuwe sleutelbos. Daarna zal om een ontgrendelwachtwoord gevraagd worden.

en: The host name or address of the server.
nl: De computernaam of het adres van de server.

en: Couldn't add keyring
nl: Kon sleutelbos niet toevoegen

en: Add Password
nl: Wachtwoord toevoegen

en: _Description:
nl: _Beschrijving:

en: _Keyring:
nl: _Sleutelbos:

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Show Password
nl: Wachtwoord _tonen

en: Web Password
nl: Webwachtwoord

en: Network Password
nl: Netwerkwachtwoord

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Are you sure you want to delete the password '%s'?
nl: Weet u zeker dat u het wachtwoord ‘%s’ wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
nl[0]: Weet u zeker dat u %d wachtwoorden wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u %d wachtwoorden wilt verwijderen?

en: Access a network share or resource
nl: Gedeelde map of andere netwerkdata benaderen

en: Access a website
nl: Website openen

en: Unlocks a PGP key
nl: PGP-sleutel ontgrendelen

en: Unlocks a Secure Shell key
nl: SSH-sleutel ontgrendelen

en: Saved password or login
nl: Opgeslagen wachtwoord of aanmelding

en: Network Credentials
nl: Netwerkaanmeldgegevens

en: Couldn't change password.
nl: Kan wachtwoord niet wijzigen

en: Couldn't set description.
nl: Kan omschrijving niet instellen.

en: Couldn't set application access.
nl: Kan toepassingstoegang niet instellen.

en: <b>Password:</b>
nl: <b>Wachtwoord:</b>

en: <b>Path:</b>
nl: <b>Pad:</b>

en: <b>Permissions:</b>
nl: <b>Rechten:</b>

en: <b>Technical Details:</b>
nl: <b>Technische details:</b>

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Key
nl: Sleutel

en: Key Properties
nl: Sleutel-eigenschappen

en: Login:
nl: Gebruikersnaam:

en: Show pass_word
nl: _Wachtwoord tonen

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use:
nl: Gebruik:

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Read
nl: _Lezen

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Write
nl: _Schrijven

[ctx: infinitive]
en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: Listing passwords
nl: Wachtwoordlijst opbouwen

en: Passwords: %s
nl: Wachtwoorden: %s

en: <b>Passwords:</b> %s
nl: <b>Wachtwoorden:</b> %s

en: Password Keyring
nl: Wachtwoordsleutelbossen

en: Used to store application and network passwords
nl: Gebruikt voor toepassings- en netwerkwachtwoorden

en: Stored Password
nl: Opgeslagen wachtwoord

en: Safely store a password or secret.
nl: Wachtwoorden veilig opslaan

en: Couldn't unlock keyring
nl: Kon sleutelbos niet ontgrendelen

en: Couldn't lock keyring
nl: Kon sleutelbos niet vergrendelen

en: Couldn't set default keyring
nl: Kon standaard sleutelbos niet instellen

en: Couldn't change keyring password
nl: Kan wachtwoord voor sleutelbos niet wijzigen

en: _Lock
nl: Ver_grendelen

en: Lock the password storage keyring so a master password is required to unlock it.
nl: De wachtwoordsleutelbos vergrendelen zodat een hoofdwachtwoord nodig is om het te ontgrendel.

en: _Unlock
nl: _Ontgrendelen

en: Unlock the password storage keyring with a master password so it is available for use.
nl: De wachtwoordsleutelbos ontgrendelen met een hoofdwachtwoord zodat deze bruikbaar wordt.

en: _Set as default
nl: Als _standaard instellen

en: Applications usually store new passwords in the default keyring.
nl: Toepassingen slaan nieuwe wachtwoorden meestal in de standaard sleutelbos op.

en: Change _Password
nl: _Wachtwoord veranderen

en: Change the unlock password of the password storage keyring
nl: Het ontgrendelwachtwoord van de wachtwoordsleutelbos veranderen

en: Are you sure you want to delete the password keyring '%s'?
nl: Weet u zeker dat u de wachtwoordsleutelbos ‘%s’ wilt verwijderen?

note: ----------------------------------------------------------------------------- * PUBLIC To translators: This is the noun not the verb.
en: Created:
nl: Aangemaakt:

en: Keyring
nl: Sleutelbos

en: Keyring Properties
nl: Sleutelbos-eigenschappen

en: _Name:
nl: _Naam:

en: Access to the key ring was denied
nl: Toegang tot sleutelbos geweigerd

en: The gnome-keyring daemon is not running
nl: De Gnome sleutelbos-voorziening is niet actief

en: The key ring has already been unlocked
nl: Sleutelbos is reeds geopend

en: No such key ring exists
nl: Deze sleutelbos bestaat niet

en: Couldn't communicate with key ring daemon
nl: Kan niet met de sleutelbos-voorziening communiceren

en: The item already exists
nl: Dit item bestaat al

en: Internal error accessing gnome-keyring
nl: Interne fout bij openen van de Gnome sleutelbos

en: Saving item...
nl: Item opslaan…

en: Deleting item...
nl: Item verwijderen…

en: Deleting keyring...
nl: Sleutelbos verwijderen…

en: Listing password keyrings
nl: Lijst van wachtwoordsleutelbossen maken

en: No encryption keys were found with which to perform the operation you requested.  The program <b>Passwords and Encryption Keys</b> will now be started so that you may either create a key or import one.
nl: Er zijn geen encryptiesleutels gevonden voor de bewerking die u wilt uitvoeren. De toepassing ‘Wachtwoorden en sleutels’ zal nu gestart worden, zodat een nieuwe sleutel gemaakt of geïmporteerd kan worden.

en: All Keys
nl: Alle sleutels

en: Selected Recipients
nl: Geselecteerde geadresseerden

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

note: Filter Label
en: Search _for:
nl: _Zoeken naar:

en: None (Don't Sign)
nl: Geen (Niet ondertekenen)

en: Sign this message as %s
nl: Bericht ondertekenen als %s

note: Sign Label
en: _Sign message as:
nl: Bericht _ondertekenen als:

note: TODO: Icons The name column
en: Name
nl: Naam

note: The keyid column
en: Key ID
nl: Sleutel-id

en: Display flags
nl: Weergaveopties

en: Displayed date and/or time properties
nl: Getoonde eigenschappen voor datum en tijd

en: Lazy mode
nl: Luie modus

en: Lazy mode doesn't normalize entered date and time values
nl: In luie modus worden opgegeven datum- en tijdwaardes niet genormaliseerd.

en: Year
nl: Jaar

en: Displayed year
nl: Getoond jaar

en: Month
nl: Maand

en: Displayed month
nl: Getoonde maand

en: Day
nl: Dag

en: Displayed day of month
nl: Getoonde dag van de maand

en: Hour
nl: Uur

en: Displayed hour
nl: Getoond uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Displayed minute
nl: Getoonde minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Displayed second
nl: Getoonde seconde

en: Lower limit year
nl: Ondergrens jaar

en: Year part of the lower date limit
nl: Jaar-gedeelte van de ondergrens

en: Upper limit year
nl: Bovengrens jaar

en: Year part of the upper date limit
nl: Jaar-gedeelte van de bovengrens

en: Lower limit month
nl: Ondergrens maand

en: Month part of the lower date limit
nl: Maand-gedeelte van de ondergrens

en: Upper limit month
nl: Bovengrens maand

en: Month part of the upper date limit
nl: Maand-gedeelte van de bovengrens

en: Lower limit day
nl: Ondergrens dag

en: Day of month part of the lower date limit
nl: Dag-gedeelte van de ondergrens

en: Upper limit day
nl: Bovengrens dag

en: Day of month part of the upper date limit
nl: Dag-gedeelte van de bovengrens

en: Lower limit hour
nl: Ondergrens uur

en: Hour part of the lower time limit
nl: Uur-gedeelte van de ondergrens

en: Upper limit hour
nl: Bovengrens uur

en: Hour part of the upper time limit
nl: Uur-gedeelte van de bovengrens

en: Lower limit minute
nl: Ondergrens minuut

en: Minute part of the lower time limit
nl: Minuut-gedeelte van de ondergrens

en: Upper limit minute
nl: Bovengrens minuut

en: Minute part of the upper time limit
nl: Minuut-gedeelte van de bovengrens

en: Lower limit second
nl: Ondergrens seconde

en: Second part of the lower time limit
nl: Seconde-gedeelte van de ondergrens

en: Upper limit second
nl: Bovengrens seconde

en: Second part of the upper time limit
nl: Seconde-gedeelte van de Bovengrens

note: Translate to calendar:week_start:1 if you want Monday to be the * first day of the week; otherwise translate to calendar:week_start:0. * Do *not* translate it to anything else, if it isn't calendar:week_start:1 * or calendar:week_start:0 it will not work.
en: calendar:week_start:0
nl: calendar:week_start:1

en: Date
nl: Datum

en: Enter the date directly
nl: De datum direct invoeren

en: Select Date
nl: Datum selecteren

en: Select the date from a calendar
nl: De datum van een kalender selecteren

en: Time
nl: Tijd

en: Enter the time directly
nl: De tijd direct invoeren

en: Select Time
nl: Tijd selecteren

en: Select the time from a list
nl: De tijd uit een lijst selecteren

note: Translators: set this to anything else if you want to use a * 24 hour clock.
en: 24hr: no
nl: 24hr: yes

en: AM
nl: am

en: PM
nl: pm

en: File is not a valid .desktop file
nl: Bestand is geen geldig .desktop-bestand

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
nl: Versie ‘%s’ van desktop-bestand niet herkend

en: Starting %s
nl: %s starten

en: Application does not accept documents on command line
nl: De toepassing accepteert geen documenten op de opdrachtregel

en: Unrecognized launch option: %d
nl: Opstartoptie niet herkend: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
nl: Kan geen document-uri's gebruiken met een desktopbestand met ‘Type=Link’

en: Not a launchable item
nl: Geen uitvoerbaar item

en: Disable connection to session manager
nl: Verbinding met sessiebeheer uitschakelen

en: Specify file containing saved configuration
nl: Bestand met opgeslagen configuratiebestand opgeven

en: FILE
nl: BESTAND

en: Specify session management ID
nl: Sessiebeheer-ID opgeven

en: Session management options:
nl: Sessiebeheer-opties:

en: Show session management options
nl: Sessiebeheer-opties tonen

en: Add Key Server
nl: Sleutelserver toevoegen

en: Host:
nl: Serveradres:

en: Key Server Type:
nl: Servertype:

en: The port to access the server on.
nl: De te gebruiken poort voor benadering van de server.

en: initial temporary item
nl: initieel tijdelijk item

en: Key Imported | Keys Imported
nl[0]: Sleutel geïmporteerd
nl[1]: Sleutels geïmporteerd

en: Imported %i key | Imported %i keys
nl[0]: %i sleutel geïmporteerd
nl[1]: %i sleutels geïmporteerd

en: Imported a key for | Imported keys for
nl[0]: Sleutel geïmporteerd voor
nl[1]: Sleutels geïmporteerd voor

en: Notification Messages
nl: Meldingen

en: Symmetric Key
nl: Symmetrische sleutel

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Private Key
nl: Privé-sleutel

en: Credentials
nl: Aanmeldgegevens

note: * Translators: "This object is a means of storing items such as * name, email address, etc. that make up one's digital identity.
en: Identity
nl: Identiteit

en: Passphrase
nl: Wachtwoordzin

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Confirm:
nl: Wachtwoord (nogmaals):

en: Not a valid Key Server address.
nl: Ongeldig sleutelserveradres.

en: For help contact your system adminstrator or the administrator of the key server.
nl: Indien u hulp wenst dient u contact op te nemen met uw systeembeheerder of de systeembeheerder van de sleutelserver.

en: Custom
nl: Aangepast

en: None: Don't publish keys
nl: Geen: Geen sleutels publiceren

en: Automatically retrieve keys from _key servers
nl: _Sleutels automatisch opvragen van sleutelservers.

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
nl: _Gewijzigde sleutels automatisch synchroniseren met sleutelservers.

en: Key Servers
nl: Sleutelservers

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: _Find keys via:
nl: Sleutels _zoeken met:

en: _Publish keys to:
nl: Sleutels _publiceren naar:

en: Progress Title
nl: Voortgangstitel

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Key Data
nl: Sleutelgegevens

en: Multiple Keys
nl: Meerdere sleutels

en: Couldn't run file-roller
nl: Kon file-roller niet uitvoeren

en: Couldn't package files
nl: Kan bestanden niet inpakken

en: The file-roller process did not complete successfully
nl: Het ‘file-roller’ proces is niet juist voltooid

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
nl: Alle sleutelbestanden

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Archive files
nl: Archiefbestanden

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
nl: <b>Er bestaat al een bestand met deze naam.</b>
    
    Wilt u het overschrijven met een nieuw bestand?

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: Validity]
en: Never
nl: Nooit

en: Marginal
nl: Gedeeltelijk

en: Full
nl: Volledig

en: Ultimate
nl: Meer dan volledig

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Revoked
nl: Ingetrokken

en: Could not display help: %s
nl: Kon de hulp niet weergeven: %s

en: Expiration Date:
nl: Verloopdatum:

en: Generate a new subkey
nl: Een nieuwe subsleutel aanmaken

en: If key never expires
nl: Indien sleutel nooit verloopt

en: Key _Length:
nl: Sleutel_lengte:

en: Key _Type:
nl: Sleutel_type:

en: Length of Key
nl: Lengte van sleutel

en: Never E_xpires
nl: Ver_loopt nooit

en: Add User ID
nl: Gebruiker-id toevoegen

en: Create the new user ID
nl: Nieuwe gebruiker-id aanmaken

en: Full _Name:
nl: Volledige _Naam:

en: Key Co_mment:
nl: Sleutel_commentaar:

en: Must be at least 5 characters long
nl: Moet tenminste 5 tekens lang zijn

en: Optional comment describing key
nl: Optioneel commentaar als beschrijving van sleutel

en: Optional email address
nl: Optioneel e-mailadres

en: _Email Address:
nl: _E-mailadres:

en: C_hange
nl: _Wijzigen

en: Revoke key
nl: Sleutel intrekken

en: _Never expires
nl: Verloopt _nooit

en: Couldn't add subkey
nl: Kon subsleutel niet toevoegen

en: Add subkey to %s
nl: Subsleutel aan %s toevoegen

en: DSA (sign only)
nl: DSA (alleen ondertekenen)

en: ElGamal (encrypt only)
nl: ElGamal (alleen versleutelen)

en: RSA (sign only)
nl: RSA (alleen ondertekenen)

en: RSA (encrypt only)
nl: RSA (alleen versleutelen)

en: Couldn't add user id
nl: Kon gebruiker-id niet toevoegen

en: Add user ID to %s
nl: Gebruiker-id aan %s toevoegen

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
nl: Ontcijferen mislukt. Waarschijnlijk is de ontcijfersleutel niet beschikbaar.

en: Invalid expiry date
nl: Ongeldige verloopdatum

en: The expiry date must be in the future
nl: De verloopdatum moet in de toekomst liggen

en: Couldn't change expiry date
nl: Kon verloopdatum niet wijzigen

en: Expiry: %s
nl: Verloopdatum: %s

en: PGP Key
nl: PGP-sleutel

en: Used to encrypt email and files
nl: Voor versleuteling van e-mail en bestanden

en: DSA Elgamal
nl: DSA ElGamal

en: Couldn't generate PGP key
nl: Kon PGP-sleutel niet aanmaken

en: Passphrase for New PGP Key
nl: Wachtwoordzin voor nieuwe sleutel

en: Enter the passphrase for your new key twice.
nl: Voer de wachtwoordzin voor de nieuwe sleutel tweemaal in.

en: Couldn't generate key
nl: Kon sleutel niet genereren

en: Generating key
nl: Sleutel aanmaken…

en: Wrong password
nl: Onjuist wachtwoord

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
nl: Dit was de derde maal dat er een onjuist wachtwoord werd opgegeven. Probeer opnieuw.

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d x %d pixels.
nl: <big><b>De foto is te groot</b></big>
    De aanbevolen afmetingen is %d×%d pixels.

en: _Don't Resize
nl: Niet _herschalen

en: _Resize
nl: Her_schalen

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
nl: Dit bestand is geen ondersteund afbeeldingsbestand. Probeer een JPEG-foto te gebruiken.

en: All image files
nl: Alle afbeeldingstypen

en: All JPEG files
nl: JPEG-bestanden

en: Choose Photo to Add to Key
nl: Foto kiezen om aan sleutel toe te voegen

en: Couldn't add photo
nl: Kon foto niet toevoegen

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format
nl: Bestand kon niet geladen worden. Het kan zijn dat het type onjuist is.

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
nl: Weet u zeker dat u de foto van deze sleutel wilt verwijderen?

en: Couldn't delete photo
nl: Kon foto niet verwijderen

en: Couldn't revoke subkey
nl: Kon subsleutel niet intrekken

en: Revoke: %s
nl: Intrekken:: %s

en: No reason
nl: Geen reden

en: No reason for revoking key
nl: Geen reden tot intrekken van sleutel

en: Compromised
nl: Gecompromitteerd

en: Key has been compromised
nl: De sleutel is gecompromitteerd

en: Superseded
nl: In onbruik en vervangen

en: Key has been superseded
nl: Sleutel is in onbruik geraakt en vervangen

en: Not Used
nl: Niet langer gebruikt

en: Key is no longer used
nl: De sleutel wordt niet meer gebruikt

en: You are about to add %s as a revoker for %s. This operation cannot be undone! Are you sure you want to continue?
nl: %s zal als (mogelijke) intrekker van %s toegevoegd worden. Dit kan niet ongedaan gemaakt worden. Weet u zeker dat u verder wilt gaan?

en: Couldn't add revoker
nl: Kon intrekker niet toevoegen

en: This key was already signed by
    "%s"
nl: Deze sleutel is al ondertekend door
    ‘%s’

en: Couldn't sign key
nl: Kon sleutel niet ondertekenen

note: TODO: We should be giving an error message that allows them to generate or import a key
en: No keys usable for signing
nl: Geen bruikbare sleutels voor ondertekening

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
nl: U heeft geen persoonlijke PGP-sleutels die gebruikt kunnen worden om uw vertrouwen in deze sleutel aan te geven.

en: Wrong passphrase.
nl: Wachtwoordzin incorrect.

en: Enter new passphrase for '%s'
nl: Nieuwe wachtwoordzin voor ‘%s’ opgeven

en: Enter passphrase for '%s'
nl: Wachtwoordzin voor ‘%s’ opgeven

en: Enter new passphrase
nl: Nieuwe wachtwoordzin opgeven

en: Enter passphrase
nl: Wachtwoordzin opgeven

note: TODO: We can use the GPGME progress to make this more accurate
en: Loaded %d key | Loaded %d keys
nl[0]: %d sleutel geladen
nl[1]: %d sleutels geladen

en: Loading Keys...
nl: Sleutels laden…

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
nl: Ongeldige data (geen UIDs). Dit kan veroorzaakt worden doordat een computer een incorrecte datum ingesteld heeft, of dat de sleutel onjuist ondertekend is.

en: Importing Keys
nl: Sleutels importeren

en: Exporting Keys
nl: Sleutels exporteren

en: Search was not specific enough. Server '%s' found too many keys.
nl: Te algemene zoekopdracht; te veel sleutels gevonden op server ‘%s’.

en: Couldn't communicate with server '%s': %s
nl: Kon niet communiceren met ‘%s’: %s

en: Searching for keys...
nl: Zoeken naar sleutels…

en: Uploading keys...
nl: Sleutels verzenden…

en: Retrieving keys...
nl: Sleutels ophalen…

en: Searching for keys on: %s
nl: Zoeken naar sleutels op ‘%s’

note: The ldap_cb and chain_cb were set in seahorse_ldap_operation_start
en: Connecting to: %s
nl: Verbinden met: %s

en: HTTP Key Server
nl: HTTP-sleutelserver

en: Couldn't communicate with '%s': %s
nl: Kon niet communiceren met ‘%s’: %s

en: Couldn't resolve address: %s
nl: Opzoeken van adres mislukt: %s

en: Resolving server address: %s
nl: Opzoeken van serveradres: %s

en: Searching for keys containing '%s'...
nl: Zoeken naar sleutels die ‘%s’ bevatten…

en: Searching for key id '%s'...
nl: Zoeken naar sleutel-id ‘%s’…

en: Retrieving remote keys...
nl: Sleutels ophalen…

en: Sending keys to key server...
nl: Sleutels verzenden naar sleutelserver…

en: LDAP Key Server
nl: LDAP-sleutelserver

en: _Sign Key...
nl: _Sleutel ondertekenen…

en: Sign public key
nl: Publieke sleutel ondertekenen

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
nl: Weet u zeker dat u %s permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys and identities?
nl: Weet u zeker dat u %d sleutels en identiteiten permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys?
nl: Weet u zeker dat u deze %d sleutels permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete %d identities?
nl: Weet u zeker dat u deze %d identiteiten permanent wilt verwijderen?

en: <b>_Advanced key options</b>
nl: <b>Ge_avanceerde sleutelopties</b>

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
nl: Met een PGP-sleutel kunt u anderen versleutelde berichten of bestanden sturen.

en: Algorithms here
nl: Algoritmes

en: C_reate
nl: Aan_maken

en: E_xpiration Date:
nl: Verloopdatum:

en: Encryption _Type:
nl: Encryptie_type:

en: Generate a new key
nl: Nieuwe sleutel genereren

en: Key _Strength (bits):
nl: _Sleutelsterkte (bits):

en: Ne_ver Expires
nl: Geen _verloopdatum

en: New PGP Key
nl: Nieuwe PGP-sleutel

en: _Comment:
nl: _Commentaar:

en: Private PGP Key
nl: Privé PGP-sleutel

en: Public PGP Key
nl: Publieke PGP-sleutel

en: Expired
nl: Verlopen

en: Couldn't change primary user ID
nl: Kon primaire gebruiker-id niet wijzigen

en: Are you sure you want to permanently delete the '%s' user ID?
nl: Weet u zeker dat u de gebruiker-id ‘%s’ permanent wilt verwijderen?

en: Couldn't delete user ID
nl: Kon gebruiker-id niet verwijderen

en: [Unknown]
nl: [Onbekend]

en: Name/Email
nl: Naam/E-mail

en: Signature ID
nl: Ondertekening-id

en: Couldn't change primary photo
nl: Kon primaire foto niet wijzigen

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: This key expired on: %s
nl: Deze sleutel is verlopen op %s

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %d of %s?
nl: Weet u zeker dat u subsleutel %d van %s permanent wilt verwijderen?

en: Couldn't delete subkey
nl: Kon subsleutel niet verwijderen

en: Unable to change trust
nl: Kon vertrouwen niet aanpassen

en: Couldn't export key to "%s"
nl: Kon sleutel niet exporteren naar ‘%s’

en: Export Complete Key
nl: Volledige sleutel exporteren

en: Couldn't export key.
nl: Kon sleutel niet exporteren.

[ctx: Expires]
en: Never
nl: Nooit

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Expires
nl: Verloopdatum

en: Strength
nl: Sterkte

en: Good
nl: Goed

en: <b>Actions</b>
nl: <b>Acties</b>

en: <b>Comment:</b>
nl: <b>Commentaar:</b>

en: <b>Dates</b>
nl: <b>Datum</b>

en: <b>Email:</b>
nl: <b>E-mail:</b>

en: <b>Fingerprint</b>
nl: <b>Vingerafdruk</b>

en: <b>Key ID:</b>
nl: <b>Sleutel-id:</b>

en: <b>Key Names and Signatures</b>
nl: <b>Sleutelnamen en -ondertekeningen</b>

en: <b>Photo </b>
nl: <b>Foto</b>

en: <b>Technical Details</b>
nl: <b>Technische details</b>

en: <b>This key has been revoked</b>
nl: <b>Deze sleutel is ingetrokken</b>

en: <b>This key has expired</b>
nl: <b>Deze sleutel is verlopen</b>

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: <b>Use:</b>
nl: <b>Gebruik:</b>

en: <b>_Subkeys</b>
nl: <b>_Subsleutels</b>

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add a photo to this key
nl: Foto aan deze sleutel toevoegen

en: Change _Passphrase
nl: _Wachtwoordzin veranderen

en: Decrypt files and email sent to you.
nl: Aan u verstuurde bestanden en e-mail ontcijferen.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Expire
nl: Verloop

en: Expires:
nl: Verloopdatum:

en: Export
nl: Exporteren

en: Go to next photo
nl: Naar volgende foto gaan

en: Go to previous photo
nl: Naar vorige foto gaan

en: Key ID:
nl: Sleutel-id:

en: Make this photo the primary photo
nl: Deze foto de hoofdfoto maken

en: Names and Signatures
nl: Namen en ondertekeningen

en: Never
nl: Nooit

en: Override Owner _Trust:
nl: Ver_trouwen in eigenaar aanpassen:

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Primary
nl: Primair

en: Remove this photo from this key
nl: Foto van deze sleutel verwijderen

en: Revoke
nl: Intrekken

en: Sign
nl: Ondertekenen

en: Strength:
nl: Sterkte:

en: The owner of the key revoked the key. It can no longer be used.
nl: De sleutel is door de eigeneaar ingetrokken en is daardoor onbruikbaar.

en: _Add Name
nl: Naam _toevoegen

en: _Export Complete Key:
nl: Volledige sleutel _exporteren:

[ctx: name-of-key]
en: <b>Name:</b>
nl: <b>Naam:</b>

en: <b>Dates:</b>
nl: <b>Datum:</b>

en: <b>Fingerprint:</b>
nl: <b>Vingerafdruk:</b>

en: <b>Indicate Trust:</b>
nl: <b>Vertrouwen:</b>

en: <b>Your trust of this key</b>
nl: <b>Mate van vertrouwen in deze sleutel</b>

en: <b>_Other Names:</b>
nl: <b>_Overige namen:</b>

en: <b>_People who have signed this key:</b>
nl: <b>_Personen die deze sleutel hebben ondertekend:</b>

en: Encrypt files and email to the key's owner
nl: Bestanden en e-mail versleutelen voor de eigenaar van de sleutel

en: Fully
nl: Volledig

en: I trust signatures from '%s' on other keys
nl: Ik vertrouw ondertekeningen van ‘%s’ op andere sleutels

en: If you believe that the person that owns this key is '%s', <i>sign</i> this key:
nl: Als u ervan overtuigd bent dat de persoon die deze sleutel bezit ‘%s’ is, kunt u deze sleutel <i>ondertekenen</i>:

en: If you no longer trust that '%s' owns this key, <i>revoke</i> your signature:
nl: Als u er niet langer van overtuigd bent dat de persoon die deze sleutel bezit ‘%s’ is, kunt u uw ondertekening van deze sleutel <i>intrekken</i>:

en: Marginally
nl: Gedeeltelijk

note: Trust column
en: Trust
nl: Vertrouwen

en: Ultimately
nl: Meer dan volledig

en: You _Trust the Owner:
nl: Eigenaar _volledig vertrouwen

en: Your trust is manually specified on the <i>Details</i> tab.
nl: Uw vertrouwen kan handmatig ingesteld worden in het tabblad <i>Details</i>.

en: _Only display the signatures of people I trust
nl: _Alleen handtekeningen weergeven van mensen die ik vertrouw

en: _Revoke Signature
nl: Ondertekening intre_kken

en: _Sign this Key
nl: Deze sleutel _ondertekenen

en: Subkey %d of %s
nl: Subsleutel %d van %s

en: Optional description of revocation
nl: Reden tot intrekken (optioneel)

en: Re_voke
nl: Intre_kken

en: Reason for revoking the key
nl: Reden tot intrekken van sleutel

en: _Reason:
nl: _Reden:

en: You have no personal PGP keys that can be used to sign a document or message.
nl: U heeft geen persoonlijke PGP-sleutels die te gebruiken zijn om een document of bericht mee te ondertekenen.

en: <b>How carefully have you checked this key?</b>
nl: <b>Hoe zorgvuldig heeft u deze sleutel gecontroleerd?</b>

en: <b>How others will see this signature:</b>
nl: <b>Hoe anderen deze handtekening zien:</b>

en: <b>Sign key as:</b>
nl: <b>Sleutel ondertekenen als:</b>

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
nl: <i>Vluchtig:</i> betekent dat u een vluchtige controle hebt uitgevoerd dat de sleutel eigendom is van de persoon die beweert de eigenaar te zijn. U kunt bijvoorbeeld telefonisch de vingerafdruk van de sleutel voorlezen aan de eigenaar.

en: <i>Key Name</i>
nl: <i>Sleutelnaam</i>

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
nl: <i>Totaal niet:</i> betekent dat u gelooft dat de sleutel eigendom is van degene die beweert de eigenaar te zijn, maar dit niet daadwerkelijk heeft vastgesteld.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
nl: <i>Uiterst zorgvuldig:</i> Selecteer dit alleen indien u absoluut zeker bent dat deze sleutel authentiek is.

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
nl: Door te ondertekenen geeft u uw vertrouwen aan dat deze sleutel toebehoort aan:

en: I can _revoke this signature at a later date.
nl: Ik kan deze handtekening op een later tijdstip intre_kken.

en: Sign Key
nl: _Sleutel ondertekenen

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
nl: U kunt een moeilijk te vervalsen identiteitsbewijs gebruiken (zoals een paspoort) om persoonlijk na te gaan dat de naam op deze sleutel correct is. U dient tevens via e-mail te controleren dat het e-mailadres daadwerkelijke toebehoort aan de eigenaar.

en: _Casually
nl: _Vluchtig

en: _Not at all
nl: _Totaal niet

en: _Others may not see this signature
nl: Anderen mogen deze _handtekening niet inzien

en: _Sign
nl: _Ondertekenen

en: _Signer:
nl: _Ondertekenaar:

en: _Very Carefully
nl: _Uiterst zorgvuldig

en: _Sign message with key:
nl: Bestand _ondertekenen met sleutel:

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Are you sure you want to delete the certificate '%s'?
nl: Weet u zeker dat u het certificaat ‘%s’ wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete %d certificate? | Are you sure you want to delete %d certificates?
nl[0]: Weet u zeker dat u %d certificaat wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u %d certificaten wilt verwijderen?

en: Change Passphrase
nl: Wachtwoordzin wijzigen

en: Con_firm Passphrase:
nl: Wachtwoordzin _bevestigen:

en: Confirm new passphrase
nl: Nieuwe wachtwoordzin bevestigen

en: New _Passphrase:
nl: Nieuwe _wachtwoordzin:

en: Manage your passwords and encryption keys
nl: Uw cryptografische sleutels en wachtwoorden beheren

en: Passwords and Encryption Keys
nl: Wachtwoorden en sleutels

en: <b>_Select the type of item to create:</b>
nl: <b>_Kies welk type item u wilt aanmaken:</b>

en: C_ontinue
nl: D_oorgaan

en: Create New ...
nl: Nieuwe aanmaken…

en: Selected %d key | Selected %d keys
nl[0]: %d sleutel geselecteerd
nl[1]: %d sleutels geselecteerd

en: Couldn't import keys
nl: Kon sleutels niet importeren

en: Imported keys
nl: Geïmporteerde sleutels

en: Importing keys
nl: Sleutels importeren

en: Import Key
nl: Sleutel importeren

en: Unrecognized key type, or invalid data format
nl: Onbekend sleuteltype of ongeldige dataopmaak

en: Close this program
nl: Deze toepassing afsluiten

en: _New...
nl: _New…

en: Create a new key or item
nl: Nieuwe sleutel of nieuw item aanmaken

en: _Import...
nl: _Importeren…

en: Import from a file
nl: Uit bestand importeren…

en: Import from the clipboard
nl: Sleutels van klembord importeren

en: _Find Remote Keys...
nl: Sleutels op afstand _zoeken…

en: Search for keys on a key server
nl: Zoeken naar sleutels op een sleutelserver

en: _Sync and Publish Keys...
nl: _Sleutels synchroniseren en publiceren…

en: Publish and/or synchronize your keys with those online.
nl: Sleutels delen en synchroniseren met on-line sleutels

en: Show type column
nl: Type-kolom tonen in de sleutelbeheerder

en: _Expiry
nl: _Verloopdatum

en: Show expiry column
nl: Verloopdatum-kolom tonen

en: _Trust
nl: _Vertrouwen

en: Show owner trust column
nl: Vertrouwen-kolom tonen

en: _Validity
nl: _Geldigheid

en: Show validity column
nl: Geldigheid-kolom tonen

en: <big><b>First time options:</b></big>
nl: <big><b>Opties voor eerste keer:</b></big>

en: Generate a new key of your own:
nl: Zelf een nieuwe sleutel maken:

en: Import existing keys from a file:
nl: Bestaande sleutels uit een bestand importeren:

en: My _Personal Keys
nl: _Persoonlijke sleutels

en: Other _Keys
nl: _Andere sleutels

en: To get started with encryption you will need keys.
nl: Om te kunnen met versleutelen zijn er sleutels nodig.

en: _Import
nl: _Importeren

en: _Passwords
nl: _Wachtwoorden

en: Couldn't export keys
nl: Kon sleutels niet exporteren

en: Validity
nl: Geldigheid

note: Expiry date column
en: Expiration Date
nl: Verloopdatum

en: Close this window
nl: Dit venster sluiten

en: _Expand All
nl: Alles uit_klappen

en: Expand all listings
nl: Alle lijsten uitklappen

en: _Collapse All
nl: Alles inkla_ppen

en: Collapse all listings
nl: Alle lijsten inklappen

en: Remote Keys
nl: Sleutels op afstand

en: Remote Keys Containing '%s'
nl: Sleutels op afstand met ‘%s’

en: <b>Key Servers:</b>
nl: <b>Sleutelservers:</b>

en: <b>Shared Keys Near Me:</b>
nl: <b>Sleutels dichtbij:</b>

en: Find Remote Keys
nl: Sleutels op afstand zoeken

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
nl: U kunt sleutels van anderen zoeken op internet. Deze sleutels kunnen vervolgens worden geïmporteerd in uw locale sleutelbos.

en: Where to search:
nl: Waar zoeken:

en: _Search
nl: _Zoeken

en: _Search for keys containing:
nl: _Zoeken naar sleutels met:

en: Couldn't publish keys to server
nl: Kon sleutels niet naar de surver publiceren

en: Couldn't retrieve keys from server: %s
nl: Kon sleutelgegevens niet van sleutelserver halen: %s

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
nl[0]: <b>%d sleutel geselecteerd voor synchronisatie</b>
nl[1]: <b>%d sleutels geselecteerd voor synchronisatie</b>

en: Synchronizing keys
nl: Sleutels synchroniseren

note: Show the progress window if necessary
en: Synchronizing keys...
nl: Sleutels synchroniseren…

en: Sync Keys
nl: Sleutels synchroniseren

en: This will publish the keys in your key ring so they're available for others to use. You'll also get any changes others have made since you received their keys.
nl: Hiermee kunt u de sleutels in de sleutelbos publiceren en voor anderen beschikbaar maken. Daarnaast worden anderen gemaakte wijzigingen aan sleutels doorgevoerd.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
nl: Hiermee kunt u alle door anderen gemaakte wijzigingen ophalen. Er is geen sleutelserver voor het publiceren van sleutels ingesteld, dus uw sleutels zullen niet voor anderen beschikbaar gemaakt worden.

en: _Key Servers
nl: _Sleutelservers

en: _Sync
nl: _Synchroniseren

en: Version of this application
nl: Versie van deze toepassing

en: Encryption Key Manager
nl: Cryptografische sleutels beheren

en: Contributions:
nl: Bijdragen:

en: Seahorse Project Homepage
nl: Homepage van het Seahorse-project

note: Top menu items
en: _File
nl: _Bestand:

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _View
nl: Beel_d

en: _Help
nl: _Hulp

en: Prefere_nces
nl: _Voorkeuren

en: Change preferences for this program
nl: Voorkeuren voor deze toepassing wijzigen

en: About this program
nl: Info over deze toepassing…

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: Show Seahorse help
nl: Hulpdocument tonen

en: Export public key
nl: Publieke sleutel exporteren

en: Exporting keys
nl: Sleutels exporteren

en: Couldn't retrieve data from key server
nl: Kon gegevens niet van sleutelserver halen

note: Translators: "Copied" is a verb (used as a status indicator), not an adjective for the word "keys"
en: Copied keys
nl: Sleutels gekopieerd

en: Retrieving keys
nl: Sleutels ophalen…

en: Couldn't delete.
nl: Kon niet verwijderen.

en: Deleting...
nl: Verwijderen…

en: %s is a private key. Are you sure you want to proceed?
nl: %s is een privésleutel. Weet u zeker dat u verder wilt gaan?

en: Importing keys from key servers
nl: Sleutels importeren van sleutelservers

en: Show properties
nl: Eigenschappen tonen

[ctx: This text refers to deleting an item from its type's backing store.]
en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: Delete selected items
nl: Geselecteerde items verwijderen

en: E_xport...
nl: E_xporteren…

en: Export to a file
nl: Naar een bestand exporteren

en: Copy to the clipboard
nl: Naar het klembord kopiëren

en: Import selected keys to local key ring
nl: Geselecteerde sleutels importeren in locale sleutelbos

en: Enter your Secure Shell passphrase:
nl: Geef uw SSH-wachtwoordzin op:

en: Configure Key for _Secure Shell...
nl: Sleutel configureren foor _Secure Shell…

en: Send public Secure Shell key to another machine, and enable logins using that key.
nl: Openbare SSH-sleutel naar een andere machine sturen zodat u zich daar later zonder wachtwoord kunt aanmelden.

en: Are you sure you want to delete the secure shell key '%s'?
nl: Weet u zeker dat u de Secure Shell-sleutel ‘%s’ wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete %d secure shell keys?
nl: Weet u zeker dat u deze %d Secure Shell-sleutels wilt verwijderen?

en: Secure Shell Key
nl: SSH-sleutel

en: Used to access other computers (eg: via a terminal)
nl: Voor toegang tot andere computers (bijv. via een terminal)

en: Couldn't generate Secure Shell key
nl: Kon SSH-sleutel niet genereren

en: Creating Secure Shell Key
nl: SSH-sleutel aanmaken

en: <i>Use your email address, and any other reminder you need about what this key is for.</i>
nl: <i>Gebruik uw e-mailadres en eventueel  andere geheugensteuntjes om te onthouden waar deze sleutel voor dient.</i>

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to trusted computers using SSH, without entering a different password for each of them.
nl: Een SSH-sleutel stelt u in staat op veilige wijze te verbinden met vertrouwde computers zonder iedere keer een ander wachtwoord in te hoeven voeren.

en: If there is already a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your key now.
nl: Als er een computer is waarvoor u deze sleutel wilt gebruiken, kunt u die computer nu instellen om uw sleutel te herkennen.

en: New Secure Shell Key
nl: Nieuwe SSH-sleutel

en: _Create and Set Up
nl: _Aanmaken en instellen

en: _Just Create Key
nl: Alleen sleutel aan_maken

en: _Key Description:
nl: Sleutel_omschrijving:

en: (Unreadable Secure Shell Key)
nl: (Onleesbare SSH-sleutel)

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Private Secure Shell Key
nl: Privé SSH-sleutel

en: Public Secure Shell Key
nl: Publieke SSH-sleutel

en: Couldn't rename key.
nl: Kan sleutel niet hernoemen.

en: Couldn't change authorization for key.
nl: Kan autorisatie voor sleutel niet wijzigen.

en: Couldn't change passphrase for key.
nl: Kan wachtwoordzin van sleutel niet veranderen.

en: <b>Algorithm:</b>
nl: <b>Algoritme:</b>

en: <b>Identifier:</b>
nl: <b>Kenmerk:</b>

en: <b>Location:</b>
nl: <b>Locatie:</b>

en: <b>Name:</b>
nl: <b>Naam:</b>

en: <b>Strength:</b>
nl: <b>Sterkte:</b>

en: <b>Trust</b>
nl: <b>Vertrouwen</b>

en: <i>This only applies to the '%s'</i> account.
nl: <i>Dit is alleen van toepassing op account ‘%s’.</i>

en: E_xport Complete Key
nl: Volledige sleutel e_xporteren

en: The owner of this key is _authorized to connect to this computer
nl: De eigenaar van _deze sleutel heeft toestemming om te verbinden met deze computer

en: Used to connect to other computers.
nl: Gebruikt voor verbindingen met andere computers.

en: The SSH command was terminated unexpectedly.
nl: De SSH-opdracht is onverwacht beëindigd.

en: The SSH command failed.
nl: De SSH-opdracht is mislukt.

en: Secure Shell key
nl: SSH-sleutel

en: Passphrase:
nl: Wachtwoordzin:

note: Just prompt over and over again
en: Remote Host Password
nl: Wachtwoord voor machine op afstand

en: Old Key Passphrase
nl: Huidige wachtwoordzin voor sleutel

en: Enter the old passphrase for: %s
nl: Voer de huidige wachtwoordzin in voor: %s

en: New Key Passphrase
nl: Nieuwe wachtwoordzin voor sleutel

en: Enter the new passphrase for: %s
nl: Nieuwe wachtwoordzin voor ‘%s’ invoeren

en: Enter Key Passphrase
nl: Voer wachtwoordzin in

en: Passphrase for New Secure Shell Key
nl: Wachtwoordzin voor nieuwe SSH-sleutel

en: Enter a passphrase for your new Secure Shell key.
nl: Voer een wachtwoordzin in voor uw nieuwe SSH-sleutel.

en: Importing key: %s
nl: Sleutel importeren: %s

en: Importing key. Enter passphrase
nl: Sleutel importeren. Voer wachtwooord in

en: No private key file is available for this key.
nl: Er is geen privé-sleutel beschikbaar voor deze sleutel.

en: Couldn't configure Secure Shell keys on remote computer.
nl: Kon SSH-sleutels niet instellen op andere computer.

note: Show the progress window if necessary
en: Configuring Secure Shell Keys...
nl: SSH-sleutels configureren…

en: <i>eg: fileserver.example.com:port</i>
nl: <i>bijv. fileserver.example.com:port</i>

en: Set Up Computer for SSH Connection
nl: Computer instellen voor SSH-verbindingen

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
nl: Om uw SSH-sleutel te gebruiken op een andere computer die SSH gebruikt, dient u een gebruikersnaam te hebben op die computer.

en: _Computer Name:
nl: _Computernaam:

en: _Login Name:
nl: _Gebruikersnaam:

en: _Set Up
nl: In_stellen
