seahorse - en to sk translation catalogue (638 entries)

en: Do not run seahorse-daemon as a daemon
sk: Nespúšťať seahorse-daemon ako démona

en: couldn't fork process
sk: nebolo možné vetviť (fork) proces

en: couldn't create new process group
sk: nebolo možné vytvoriť novú skupinu procesov

en: Encryption Daemon (Seahorse)
sk: Šifrovací démon (Seahorse)

en: Invalid or unrecognized key type: %s
sk: Neplatný alebo nerozpoznaný typ kľúča: %s

en: This keytype is not supported: %s
sk: Tento typ kľúča nie je podporovaný: %s

en: Support for this feature was not enabled at build time
sk: Podpora tejto vlastnosti nebola povolená v čase zostavenia

en: Invalid or unrecognized key: %s
sk: Neplatný alebo nerozpoznaný kľúč: %s

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
sk: Podpísané <i><key id='%s'/> <b>platnosť vypršala</b></i> dňa %s.

en: Invalid Signature
sk: Neplatný podpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
sk: Podpísané <i><key id='%s'/></i> dňa %s <b>Platnosť vypršala</b>.

en: Expired Signature
sk: Vypršaná platnosť podpisu

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
sk: Podpísané <i><key id='%s'/> <b>Odvolané</b></i>dňa %s.

en: Revoked Signature
sk: Odvolaný podpis

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sk: Podpísané <i><key id='%s'/></i> dňa %s.

en: Good Signature
sk: Dobrý podpis

en: Signing key not in keyring.
sk: Podpisovací kľúč chýba vo zväzku kľúčov.

en: Unknown Signature
sk: Neznámy podpis

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
sk: Nesprávny alebo podvrhnutý podpis. Podpísané dáta boli upravené.

en: Bad Signature
sk: Nesprávny podpis

en: Couldn't verify signature.
sk: Nebolo možné overiť podpis.

en: Invalid or unrecognized signer: %s
sk: Neplatný alebo nerozpoznaný autor podpisu: %s

en: Key is not valid for signing: %s
sk: Kľúč je na podpisovanie neplatný: %s

en: Invalid or unrecognized recipient: %s
sk: Neplatný alebo nerozpoznaný príjemca: %s

en: Key is not a valid recipient for encryption: %s
sk: Kľúč nie je platným príjemcom na šifrovanie: %s

en: No recipients specified
sk: Žiadny príjemca nebol zadaný

en: Invalid key type for decryption: %s
sk: Neplatný typ kľúča na dešifrovanie: %s

en: Please set clearuri
sk: Prosím, nastavte clearuri

en: Please set crypturi
sk: Prosím, nastavte crypturi

en: Error opening clearuri
sk: Chyba pri otváraní clearuri

en: No signer specified
sk: Žiadny autor podpisu nebol zadaný

en: Invalid key type for verifying: %s
sk: Neplatný typ kľúča na overenie: %s

en: Invalid key id: %s
sk: Neplatné ID kľúča: %s

en: A list of key server URIs to search for remote PGP keys. In later versions a display name can be included, by appending a space and then the name.
sk: Zoznam URI serverov kľúčov, na ktorých sa majú hľadať vzdialené PGP kľúče. V neskorších verziách môže byť zaradený zobraziteľný názov, pridaním medzery a potom názvu.

en: Auto Retrieve Keys
sk: Automatické získavanie kľúčov

en: Auto Sync Keys
sk: Automatické synchronizovanie kľúčov

en: Controls the visibility of the expires column for the key manager.
sk: Ovláda viditeľnosť stĺpca 'vyprší' v správcovi kľúčov.

en: Controls the visibility of the trust column for the key manager.
sk: Ovláda viditeľnosť stĺpca 'dôvera' v správcovi kľúčov.

en: Controls the visibility of the type column for the key manager.
sk: Ovláda viditeľnosť stĺpca 'typ' v správcovi kľúčov.

en: Controls the visibility of the validity column for the key manager.
sk: Ovláda viditeľnosť stĺpca 'platnosť' v správcovi kľúčov.

en: Enable DNS-SD sharing
sk: Povoliť zdieľanie DNS-SD

en: Enables DNS-SD (Apple Bonjour) sharing of keys. seahorse-daemon must be running and must be built with HKP and DNS-SD support.
sk: Povoliť zdieľanie kľúčov DNS-SD (Apple Bonjour). Musí bežať seahorse-daemon a musí mať zabudovanú podporu HKP a DNS-SD.

en: ID of the default key
sk: ID predvoleného kľúča

en: If set to true, then files encrypted with seahorse will be ASCII armor encoded.
sk: Ak je nastavené na true, súbory šifrované pomocou seahorse budú kódované ako ASCII armor.

en: If set to true, then the default key will always be added to an encryption recipients list.
sk: Ak je nastavené na true, bude predvolený kľúč vždy pridaný do zoznamu príjemcov šifrovania.

en: Last key server search pattern
sk: Posledný hľadaný vzor na serveri kľúčov

en: Last key servers used
sk: Naposledy použité servery kľúčov

en: Last key used to sign a message.
sk: Posledný kľúč používaný na podpísanie správy.

en: PGP Key servers
sk: Servery PGP kľúčov

en: Publish keys to this key server.
sk: Zverejniť kľúče na tento server kľúčov.

en: Show expires column in key manager
sk: Zobraziť stĺpec vyprší v správcovi kľúčov

en: Show trust column in key manager
sk: Zobraziť stĺpec dôvera v správcovi kľúčov

en: Show type column in key manager
sk: Zobraziť stĺpec typ v správcovi kľúčov

en: Show validity column in key manager
sk: Zobraziť stĺpec platnosť v správcovi kľúčov

en: Specify the column to sort the recipients window by. Columns are: 'name' and 'id'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
sk: Zadajte stĺpec, podľa ktorého bude zoradené okno príjemcov. Stĺpce sú 'name' a 'id'. Pridaním '-' pred názov stĺpca zvolíte zostupné radenie.

en: Specify the column to sort the seahorse key manager main window by. Columns are: 'name', 'id', 'validity', 'expires', 'trust', and 'type'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
sk: Zadajte stĺpec, podľa ktorého  sa bude radiť hlavné okno správcu kľúčov seahorse. Stĺpce sú 'name', 'id', 'validity', 'expires', 'trust' a 'type'. Pridaním '-' pred názov stĺpca zvolíte zostupné radenie.

en: The ID of the last secret key used to sign a message.
sk: ID posledného tajného kľúča použitého na podpisovanie správy.

en: The column to sort the recipients by
sk: Stĺpec, podľa ktorého zoradiť príjemcov

en: The column to sort the seahorse keys by
sk: Stĺpec, podľa ktorého zoradiť seahorse kľúče

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
sk: Server kľúčov, kde sa budú zverejňovať PGP kľúče. Ak nie je vyplnené, tak bude zverejňovanie PGP kľúčov potlačené.

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
sk: Posledný server kľúčov, na ktorom sa hľadalo. Prázdna hodnota znamená všetky servery kľúčov.

en: The last search pattern searched for against a key server.
sk: Posledný hľadaný vzor na serveri kľúčov.

en: This specifies the default key to use for certain operations, mainly signing.
sk: Toto určuje predvolený kľúč pre určité operácie, najmä podpisovanie.

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
sk: Či majú byť kľúče automaticky získané zo servera kľúčov.

en: Whether or not modified keys should be automatically synced with the default key server.
sk: Či majú byť upravené kľúče automaticky synchronizované s predvoleným serverom kľúčov.

en: Whether to always encrypt to default key
sk: Či sa má vždy šifrovať predvoleným kľúčom

en: Whether to use ASCII Armor
sk: Či sa má použiť ASCII Armor

en: Add Password Keyring
sk: Pridať zväzok kľúčov pre heslá

en: New Keyring Name:
sk: Názov nového zväzku kľúčov:

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
sk: Prosím, zvoľte názov pre nový zväzok kľúčov. Budete vyzvaný na odomykacie heslo.

en: The host name or address of the server.
sk: Názov hostiteľa alebo adresa servera.

en: Couldn't add keyring
sk: Nebolo možné pridať zväzok kľúčov

en: Add Password
sk: Pridať heslo

en: _Description:
sk: _Popis:

en: _Keyring:
sk: Zväzok _kľúčov:

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Show Password
sk: _Zobraziť heslo

en: Web Password
sk: Webové heslo

en: Network Password
sk: Sieťové heslo

en: Password
sk: Heslo

en: Are you sure you want to delete the password '%s'?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť heslo '%s'?

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
sk[0]: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d hesiel?
sk[1]: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d heslo?
sk[2]: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d heslá?

en: Access a network share or resource
sk: Prístup k sieťovému zdieľaniu alebo zdroju

en: Access a website
sk: Prístup k webovej lokalite

en: Unlocks a PGP key
sk: Odomkne PGP kľúč

en: Unlocks a Secure Shell key
sk: Odomkne SSH kľúč

en: Saved password or login
sk: Uložené heslo alebo používateľské meno

en: Network Credentials
sk: Sieťové poverenia

en: Couldn't change password.
sk: Nebolo možné zmeniť heslo.

en: Couldn't set description.
sk: Nebolo možné nastaviť popis.

en: Couldn't set application access.
sk: Nebolo možné nastaviť prístup aplikácie.

en: <b>Password:</b>
sk: <b>Heslo:</b>

en: <b>Path:</b>
sk: <b>Cesta:</b>

en: <b>Permissions:</b>
sk: <b>Povolenia:</b>

en: <b>Technical Details:</b>
sk: <b>Technické podrobnosti:</b>

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Details
sk: Detaily

en: Key
sk: Kľúč

en: Key Properties
sk: Vlastnosti kľúča

en: Login:
sk: Prihlasovacie meno:

en: Show pass_word
sk: Zobraziť hes_lo

en: Type:
sk: Typ:

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use:
sk: Použitie:

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Read
sk: _Prečítať

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Write
sk: _Zapísať

[ctx: infinitive]
en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: Listing passwords
sk: Výpis hesiel

en: Passwords: %s
sk: Heslá: %s

en: <b>Passwords:</b> %s
sk: <b>Heslá:</b> %s

en: Password Keyring
sk: Zväzok kľúčov pre heslá

en: Used to store application and network passwords
sk: Používaný na ukladanie aplikačných a sieťových hesiel

en: Stored Password
sk: Uložené heslo

en: Safely store a password or secret.
sk: Bezpečne uložiť heslo alebo tajomstvo.

en: Couldn't unlock keyring
sk: Nebolo možné odomknúť zväzok kľúčov

en: Couldn't lock keyring
sk: Nebolo možné uzamknúť zväzok kľúčov

en: Couldn't set default keyring
sk: Nebolo možné nastaviť predvolený zväzok kľúčov

en: Couldn't change keyring password
sk: Nebolo možné zmeniť heslo k zväzku kľúčov

en: _Lock
sk: U_zamknúť

en: Lock the password storage keyring so a master password is required to unlock it.
sk: Uzamkne úložisko zväzkov kľúčov pre heslá, takže je na odomknutie požadované hlavné heslo.

en: _Unlock
sk: _Odomknúť

en: Unlock the password storage keyring with a master password so it is available for use.
sk: Odomknúť úložisko zväzkov kľúčov pre heslá hlavným heslom, takže je k dispozícii na použitie.

en: _Set as default
sk: _Nastaviť ako predvolené

en: Applications usually store new passwords in the default keyring.
sk: Aplikácie si zvyčajne ukladajú nové heslá v predvolenom zväzku kľúčov.

en: Change _Password
sk: Zmeniť _heslo

en: Change the unlock password of the password storage keyring
sk: Zmeniť odomykacie heslo pre úložisko zväzkov kľúčov pre heslá

en: Are you sure you want to delete the password keyring '%s'?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť zväzok kľúčov pre heslá '%s'?

note: ----------------------------------------------------------------------------- * PUBLIC To translators: This is the noun not the verb.
en: Created:
sk: Vytvorené:

en: Keyring
sk: Zväzok kľúčov

en: Keyring Properties
sk: Vlastnosti zväzku kľúčov

en: _Name:
sk: _Názov:

en: Access to the key ring was denied
sk: Prístup k zväzku kľúčov bol zamietnutý

en: The gnome-keyring daemon is not running
sk: Démon gnome-keyring nebeží

en: The key ring has already been unlocked
sk: Zväzok kľúčov už bol odomknutý

en: No such key ring exists
sk: Taký zväzok kľúčov neexistuje

en: Couldn't communicate with key ring daemon
sk: Nebolo možné komunikovať s démonom zväzku kľúčov

en: The item already exists
sk: Položka už existuje

en: Internal error accessing gnome-keyring
sk: Interná chyba prístupu ku gnome-keyring

en: Saving item...
sk: Ukladá sa položka...

en: Deleting item...
sk: Odstraňuje sa položka...

en: Deleting keyring...
sk: Odstraňuje sa zväzok kľúčov...

en: Listing password keyrings
sk: Výpis zväzkov kľúčov pre heslá

en: No encryption keys were found with which to perform the operation you requested.  The program <b>Passwords and Encryption Keys</b> will now be started so that you may either create a key or import one.
sk: Neboli nájdené žiadne šifrovacie kľúče umožňujúce vykonanie požadovanej operácie. Bude spustený program <b>Heslá a šifrovacie kľúče</b>, v ktorom môžete kľúč buď vytvoriť, alebo importovať.

en: All Keys
sk: Všetky kľúče

en: Selected Recipients
sk: Vybraní adresáti

en: Search Results
sk: Výsledky hľadania

note: Filter Label
en: Search _for:
sk: _Hľadať:

en: None (Don't Sign)
sk: Žiaden (Nepodpisovať)

en: Sign this message as %s
sk: Podpísať túto správu ako %s

note: Sign Label
en: _Sign message as:
sk: _Podpísať správu ako:

note: TODO: Icons The name column
en: Name
sk: Názov

note: The keyid column
en: Key ID
sk: ID kľúča

en: Display flags
sk: Zobraziť príznaky

en: Displayed date and/or time properties
sk: Vlastnosti zobrazeného dátumu a času

en: Lazy mode
sk: Lenivý režim

en: Lazy mode doesn't normalize entered date and time values
sk: Lenivý režim nenormalizuje zadané hodnoty času a dátumu

en: Year
sk: Rok

en: Displayed year
sk: Zobrazený rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Displayed month
sk: Zobrazený mesiac

en: Day
sk: Deň

en: Displayed day of month
sk: Zobrazený deň v mesiaci

en: Hour
sk: Hodina

en: Displayed hour
sk: Zobrazená hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Displayed minute
sk: Zobrazená minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: Displayed second
sk: Zobrazená sekunda

en: Lower limit year
sk: Dolný limit (rok)

en: Year part of the lower date limit
sk: Dolný limit pre roky

en: Upper limit year
sk: Horný limit (rok)

en: Year part of the upper date limit
sk: Horný limit pre roky

en: Lower limit month
sk: Dolný limit (mesiac)

en: Month part of the lower date limit
sk: Dolný limit pre mesiace

en: Upper limit month
sk: Horný limit (mesiac)

en: Month part of the upper date limit
sk: Horný limit pre mesiace

en: Lower limit day
sk: Dolný limit (deň)

en: Day of month part of the lower date limit
sk: Dolný limit pre dni

en: Upper limit day
sk: Horný limit (deň)

en: Day of month part of the upper date limit
sk: Horný limit pre dni

en: Lower limit hour
sk: Dolný limit (hodina)

en: Hour part of the lower time limit
sk: Dolný limit pre hodiny

en: Upper limit hour
sk: Horný limit (hodina)

en: Hour part of the upper time limit
sk: Horný limit pre hodiny

en: Lower limit minute
sk: Dolný limit (minúta)

en: Minute part of the lower time limit
sk: Dolný limit pre minúty

en: Upper limit minute
sk: Horný limit (minúta)

en: Minute part of the upper time limit
sk: Horný limit pre minúty

en: Lower limit second
sk: Dolný limit (sekunda)

en: Second part of the lower time limit
sk: Dolný limit pre sekundy

en: Upper limit second
sk: Horný limit (sekunda)

en: Second part of the upper time limit
sk: Horný limit pre sekundy

note: Translate to calendar:week_start:1 if you want Monday to be the * first day of the week; otherwise translate to calendar:week_start:0. * Do *not* translate it to anything else, if it isn't calendar:week_start:1 * or calendar:week_start:0 it will not work.
en: calendar:week_start:0
sk: calendar:week_start:1

en: Date
sk: Dátum

en: Enter the date directly
sk: Zadajte dátum priamo

en: Select Date
sk: Vybrať dátum

en: Select the date from a calendar
sk: Vybrať dátum z kalendára

en: Time
sk: Čas

en: Enter the time directly
sk: Zadajte čas priamo

en: Select Time
sk: Vybrať čas

en: Select the time from a list
sk: Vybrať čas zo zoznamu

note: Translators: set this to anything else if you want to use a * 24 hour clock.
en: 24hr: no
sk: 24hr: yes

en: AM
sk: dopoludnia

en: PM
sk: odpoludia

note: TODO: should handle other display modes as well... Translators: This is YYYY-MM-DD
en: %04d-%02d-%02d
sk: %3$02d. %2$02d. %1$04d

en: File is not a valid .desktop file
sk: Súbor nie je platným .desktop súborom

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
sk: Nerozpoznaný súbor plochy verzie '%s'

en: Starting %s
sk: Spúšťa sa %s

en: Application does not accept documents on command line
sk: Aplikácia neprijíma dokumenty na príkazovom riadku

en: Unrecognized launch option: %d
sk: Nerozpoznaná spúšťacia voľba: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
sk: Položke pracovnej plochy typu Odkaz nie je možné odovzdať URI dokumentov

en: Not a launchable item
sk: Nie je spustiteľná položka

en: Disable connection to session manager
sk: Zakázať spojenie so správcom relácií

en: Specify file containing saved configuration
sk: Zadajte súbor obsahujúci uloženú konfiguráciu

en: FILE
sk: SÚBOR

en: Specify session management ID
sk: Zadajte identifikátor správy relácie

en: Session management options:
sk: Voľby správy relácie:

en: Show session management options
sk: Zobraziť voľby správy relácie

en: Add Key Server
sk: Pridať server kľúčov

en: Host:
sk: Hostiteľ:

en: Key Server Type:
sk: Typ servera kľúčov:

en: The port to access the server on.
sk: Port, na ktorom je server prístupný.

en: initial temporary item
sk: počiatočná dočasná položka

en: Key Imported | Keys Imported
sk[0]: Kľúče importované
sk[1]: Kľúč importovaný
sk[2]: Kľúče importované

en: Imported %i key | Imported %i keys
sk[0]: Importovaných %d kľúčov
sk[1]: Importovaný %d kľúč
sk[2]: Importované %d kľúče

en: Imported a key for | Imported keys for
sk[0]: Importovať kľúče pre
sk[1]: Importovať kľúč pre
sk[2]: Importovať kľúče pre

en: Notification Messages
sk: Oznamovacie správy

en: Symmetric Key
sk: Symetrický kľúč

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Credentials
sk: Poverenia

note: * Translators: "This object is a means of storing items such as * name, email address, etc. that make up one's digital identity.
en: Identity
sk: Identita

en: Passphrase
sk: Heslo

en: Password:
sk: Heslo:

en: Confirm:
sk: Potvrdiť:

en: Not a valid Key Server address.
sk: Nie je platná adresa servera kľúčov.

en: For help contact your system adminstrator or the administrator of the key server.
sk: Pre pomoc kontaktujte správcu systému alebo správcu servera kľúčov.

en: Custom
sk: Vlastný

en: None: Don't publish keys
sk: Žiaden: Nezverejňovať kľúče

en: Automatically retrieve keys from _key servers
sk: Automaticky získavať kľúče zo servera _kľúčov

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
sk: Automaticky synchronizovať _upravené kľúče so serverom kľúčov

en: Key Servers
sk: Servery kľúčov

en: Preferences
sk: Predvoľby

en: _Find keys via:
sk: _Hľadať kľúče cez:

en: _Publish keys to:
sk: _Zverejniť kľúče na:

en: Progress Title
sk: Nadpis priebehu

en: Unavailable
sk: Nedostupný

en: %Y-%m-%d
sk: %d. %m. %Y

en: Key Data
sk: Údaje kľúča

en: Multiple Keys
sk: Viacero kľúčov

en: Couldn't run file-roller
sk: Nebolo možné spustiť file-roller

en: Couldn't package files
sk: Nebolo možné zabaliť súbory

en: The file-roller process did not complete successfully
sk: Proces file-roller sa neukončil úspešne

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
sk: Všetky súbory kľúčov

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Archive files
sk: Súbory s archívmi

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
sk: <b>Súbor s takýmto názvom už existuje.</b>
    
    Chcete ho nahradiť novým súborom?

en: _Replace
sk: _Nahradiť

en: Unknown
sk: Neznáma

[ctx: Validity]
en: Never
sk: Nikdy

en: Marginal
sk: Čiastočná

en: Full
sk: Plná

en: Ultimate
sk: Absolútna

en: Disabled
sk: Zakázaný

en: Revoked
sk: Odvolaný

en: Could not display help: %s
sk: Nebolo možné zobraziť pomocníka: %s

en: Expiration Date:
sk: Platnosť vyprší:

en: Generate a new subkey
sk: Generovať nový podkľúč

en: If key never expires
sk: Ak je platnosť kľúča neobmedzená

en: Key _Length:
sk: _Dĺžka kľúča:

en: Key _Type:
sk: _Typ kľúča:

en: Length of Key
sk: Dĺžka kľúča

en: Never E_xpires
sk: _Neobmedzená platnosť

en: Add User ID
sk: Pridať ID používateľa

en: Create the new user ID
sk: Vytvoriť nové ID používateľa

en: Full _Name:
sk: Celé me_no:

en: Key Co_mment:
sk: Ko_mentár kľúča:

en: Must be at least 5 characters long
sk: Musí mať najmenej 5 znakov

en: Optional comment describing key
sk: Nepovinný komentár popisujúci kľúč

en: Optional email address
sk: Nepovinná emailová adresa

en: _Email Address:
sk: _Emailová adresa:

en: C_hange
sk: _Zmeniť

en: Revoke key
sk: Odvolať kľúč

en: _Never expires
sk: Platnosť je _neobmedzená

en: Couldn't add subkey
sk: Nebolo možné pridať podkľúč

en: Add subkey to %s
sk: Pridať podkľúč k %s

en: DSA (sign only)
sk: DSA (iba podpis)

en: ElGamal (encrypt only)
sk: ElGamal (iba šifrovanie)

en: RSA (sign only)
sk: RSA (iba podpis)

en: RSA (encrypt only)
sk: RSA (iba šifrovanie)

en: Couldn't add user id
sk: Nebolo možné pridať ID používateľa

en: Add user ID to %s
sk: Pridať ID používateľa k %s

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
sk: Dešifrovanie zlyhalo. Pravdepodobne nemáte dešifrovací kľúč.

en: Invalid expiry date
sk: Neplatný dátum vypršania platnosti

en: The expiry date must be in the future
sk: Dátum vypršania musí byť v budúcnosti

en: Couldn't change expiry date
sk: Nebolo možné zmeniť dátum vypršania platnosti

en: Expiry: %s
sk: Platnosť vyprší: %s

en: PGP Key
sk: PGP kľúč

en: Used to encrypt email and files
sk: Používaný na šifrovanie emailu a súborov

en: Couldn't generate PGP key
sk: Nebolo možné vygenerovať PGP kľúč

en: Passphrase for New PGP Key
sk: Heslo k novému PGP kľúču

en: Enter the passphrase for your new key twice.
sk: Zadajte heslo pre nový kľúč dvakrát.

en: Couldn't generate key
sk: Nebolo možné vygenerovať kľúč

en: Generating key
sk: Generovanie kľúča

en: Wrong password
sk: Nesprávne heslo

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
sk: Tretíkrát ste zadali nesprávne heslo. Prosím, skúste to znovu.

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d x %d pixels.
sk: <big><b>Fotka je príliš veľká</b></big>
    Odporúčaná veľkosť fotky pre váš kľúč je %d x %d pixelov.

en: _Don't Resize
sk: _Nemeniť veľkosť

en: _Resize
sk: Z_meniť veľkosť

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
sk: Toto nie je súbor s obrázkom, alebo nebol rozpoznaný typ obrázka. Pokúste sa použiť JPEG obrázok.

en: All image files
sk: Všetky súbory obrázkov

en: All JPEG files
sk: Všetky JPEG súbory

en: Choose Photo to Add to Key
sk: Vybrať fotku, ktorú pridať ku kľúču

en: Couldn't add photo
sk: Nebolo možné pridať fotku

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format
sk: Súbor nemôže byť načítaný. Možno je v neplatnom formáte

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť aktuálnu fotku z kľúča?

en: Couldn't delete photo
sk: Nebolo možné odstrániť fotku

en: Couldn't revoke subkey
sk: Nebolo možné odvolať podkľúč

en: Revoke: %s
sk: Odvolať: %s

en: No reason
sk: Bez dôvodu

en: No reason for revoking key
sk: Žiaden dôvod na zneplatnenie kľúča

en: Compromised
sk: Kompromitovaný

en: Key has been compromised
sk: Kľúč bol kompromitovaný

en: Superseded
sk: Nahradený

en: Key has been superseded
sk: Kľúč bol nahradený

en: Not Used
sk: Nepoužívaný

en: Key is no longer used
sk: Kľúč sa už viac nepoužíva

en: You are about to add %s as a revoker for %s. This operation cannot be undone! Are you sure you want to continue?
sk: Chystáte sa pridať %s pre odvolanie %s. Túto operáciu nemožno vrátiť späť! Naozaj chcete pokračovať?

en: Couldn't add revoker
sk: Nebolo možné pridať odvolanie

en: This key was already signed by
    "%s"
sk: Tento kľúč už podpísal
    "%s"

en: Couldn't sign key
sk: Nebolo možné podpísať kľúč

note: TODO: We should be giving an error message that allows them to generate or import a key
en: No keys usable for signing
sk: Žiadne kľúče použiteľné na podpisovanie

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
sk: Nemáte žiadne osobné PGP kľúče, ktoré môžu byť použité na indikovanie dôvery tohoto kľúča.

en: Wrong passphrase.
sk: Nesprávne heslo.

en: Enter new passphrase for '%s'
sk: Zadajte nové heslo pre %s

en: Enter passphrase for '%s'
sk: Zadajte heslo pre '%s'

en: Enter new passphrase
sk: Zadajte nové heslo

en: Enter passphrase
sk: Zadajte heslo

note: TODO: We can use the GPGME progress to make this more accurate
en: Loaded %d key | Loaded %d keys
sk[0]: Načítaných %d kľúčov
sk[1]: Načítaný %d kľúč
sk[2]: Načítané %d kľúče

en: Loading Keys...
sk: Načítavanie kľúčov...

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
sk: Neplatné údaje kľúča (chýbajú UID). Môže to byť tým, že vám chýba vlastný podpis, alebo je dátum v počítači nastavený do budúcnosti.

en: Importing Keys
sk: Importovanie kľúčov

en: Exporting Keys
sk: Exportovanie kľúčov

en: Search was not specific enough. Server '%s' found too many keys.
sk: Hľadanie nebolo dostatočne špecifické. Server '%s' našiel priveľa kľúčov.

en: Couldn't communicate with server '%s': %s
sk: Nebolo možné komunikovať so serverom '%s': %s

en: Searching for keys...
sk: Hľadanie kľúčov...

en: Uploading keys...
sk: Nahrávanie kľúčov...

en: Retrieving keys...
sk: Získavanie kľúčov...

en: Searching for keys on: %s
sk: Hľadanie kľúčov na: %s

note: The ldap_cb and chain_cb were set in seahorse_ldap_operation_start
en: Connecting to: %s
sk: Pripájanie k: %s

en: HTTP Key Server
sk: HTTP server kľúčov

en: Couldn't communicate with '%s': %s
sk: Nebolo možné komunikovať s '%s': %s

en: Couldn't resolve address: %s
sk: Nebolo možné zistiť adresu: %s

en: Resolving server address: %s
sk: Zisťuje sa adresa servera: %s

en: Searching for keys containing '%s'...
sk: Hľadanie kľúčov, ktoré obsahujú '%s'...

en: Searching for key id '%s'...
sk: Hľadanie kľúča id '%s'...

en: Retrieving remote keys...
sk: Získavanie vzdialených kľúčov...

en: Sending keys to key server...
sk: Posielanie kľúčov na server kľúčov...

en: LDAP Key Server
sk: Server kľúčov LDAP

en: _Sign Key...
sk: _Podpísať kľúč...

en: Sign public key
sk: Podpísať verejný kľúč

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %s?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys and identities?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d kľúčov a identít?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d kľúčov?

en: Are you sure you want to permanently delete %d identities?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d identít?

en: <b>_Advanced key options</b>
sk: <b>_Pokročilé možnosti kľúča</b>

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
sk: PGP kľúč umožňuje šifrovať email alebo súbory pre iných ľudí.

en: Algorithms here
sk: Algoritmy sem

en: C_reate
sk: Vy_tvoriť

en: E_xpiration Date:
sk: Plat_nosť vyprší:

en: Encryption _Type:
sk: _Typ šifrovania:

en: Generate a new key
sk: Generovať nový kľúč

en: Key _Strength (bits):
sk: _Sila kľúča (bitov):

en: Ne_ver Expires
sk: Platnosť _neobmedzená

en: New PGP Key
sk: Nový PGP kľúč

en: _Comment:
sk: _Komentár:

en: Private PGP Key
sk: Súkromný PGP kľúč

en: Public PGP Key
sk: Verejný PGP kľúč

en: Expired
sk: Platnosť vypršala

en: Couldn't change primary user ID
sk: Nebolo možné zmeniť primárne ID používateľa

en: Are you sure you want to permanently delete the '%s' user ID?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť ID používateľa '%s'?

en: Couldn't delete user ID
sk: Nebolo možné odstrániť ID používateľa

en: [Unknown]
sk: [Neznámy]

en: Name/Email
sk: Meno/Email

en: Signature ID
sk: ID podpisu

en: Couldn't change primary photo
sk: Nebolo možné zmeniť primárnu fotku

en: (unknown)
sk: (neznámy)

en: This key expired on: %s
sk: Tomuto kľúču platnosť vypršala: %s

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %d of %s?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť podkľúč %d z %s?

en: Couldn't delete subkey
sk: Nebolo možné odstrániť podkľúč

en: Unable to change trust
sk: Nedá sa zmeniť dôveryhodnosť

en: Couldn't export key to "%s"
sk: Nebolo možné exportovať kľúč do "%s"

en: Export Complete Key
sk: Exportovať kompletný kľúč

en: Couldn't export key.
sk: Nebolo možné exportovať kľúč.

[ctx: Expires]
en: Never
sk: Nikdy

note: The key type column
en: Type
sk: Typ

en: Created
sk: Vytvorený

en: Expires
sk: Vyprší

en: Status
sk: Stav

en: Strength
sk: Sila

en: Good
sk: V poriadku

en: <b>Actions</b>
sk: <b>Akcie</b>

en: <b>Comment:</b>
sk: <b>Komentár:</b>

en: <b>Dates</b>
sk: <b>Dátumy</b>

en: <b>Fingerprint</b>
sk: <b>Odtlačok</b>

en: <b>Key ID:</b>
sk: <b>ID kľúča:</b>

en: <b>Key Names and Signatures</b>
sk: <b>Názvy a podpisy kľúčov</b>

en: <b>Photo </b>
sk: <b>Fotka </b>

en: <b>Technical Details</b>
sk: <b>Technické podrobnosti</b>

en: <b>This key has been revoked</b>
sk: <b>Tento kľúč bol odvolaný</b>

en: <b>This key has expired</b>
sk: <b>Tomuto kľúču vypršala platnosť</b>

en: <b>Type:</b>
sk: <b>Typ:</b>

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: <b>Use:</b>
sk: <b>Použitie:</b>

en: <b>_Subkeys</b>
sk: <b>_Podkľúče</b>

en: Add
sk: Pridať

en: Add a photo to this key
sk: Pridať fotku pre tento kľúč

en: Change _Passphrase
sk: Zmeniť _heslo

en: Decrypt files and email sent to you.
sk: Dešifrovať súbory a prijaté emaily.

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Expire
sk: Vypršať

en: Expires:
sk: Vyprší:

en: Export
sk: Exportovať

en: Go to next photo
sk: Prejsť na ďalšiu fotku

en: Go to previous photo
sk: Prejsť na predchádzajúcu fotku

en: Key ID:
sk: ID kľúča:

en: Make this photo the primary photo
sk: Nastaviť túto fotku ako primárnu

en: Names and Signatures
sk: Mená a podpisy

en: Never
sk: Nikdy

en: Override Owner _Trust:
sk: Prepísať vlastníkovu _dôveru:

en: Owner
sk: Vlastník

en: Primary
sk: Primárny

en: Remove this photo from this key
sk: Odstrániť túto fotku z tohoto kľúča

en: Revoke
sk: Odvolať

en: Sign
sk: Podpísať

en: Strength:
sk: Sila:

en: The owner of the key revoked the key. It can no longer be used.
sk: Vlastník kľúča odvolal kľúč. Nemôže byť naďalej používaný.

en: _Add Name
sk: _Pridať názov

en: _Export Complete Key:
sk: _Exportovať celý kľúč:

[ctx: name-of-key]
en: <b>Name:</b>
sk: <b>Názov:</b>

en: <b>Dates:</b>
sk: <b>Dátumy:</b>

en: <b>Fingerprint:</b>
sk: <b>Odtlačok:</b>

en: <b>Indicate Trust:</b>
sk: <b>Indikátor dôvery:</b>

en: <b>Your trust of this key</b>
sk: <b>Veríte tomuto kľúču</b>

en: <b>_Other Names:</b>
sk: <b>_Iné názvy:</b>

en: <b>_People who have signed this key:</b>
sk: <b>_Ľudia, ktorí podpísali tento kľúč:</b>

en: Encrypt files and email to the key's owner
sk: Šifrovať súbory a poslať ich emailom vlastníkovi kľúča

en: Fully
sk: Plná

en: I trust signatures from '%s' on other keys
sk: Dôverujem podpisom od '%s' aj pri iných kľúčoch

en: If you believe that the person that owns this key is '%s', <i>sign</i> this key:
sk: Ak veríte, že osoba vlastniaca tento kľúč je '%s', môžete tento kľúč <i>podpísať</i>:

en: If you no longer trust that '%s' owns this key, <i>revoke</i> your signature:
sk: Ak už neveríte, že '%s' je osoba vlastniaca tento kľúč, môžete <i>odvolať</i> svoj podpis:

en: Marginally
sk: Čiastočná

note: Trust column
en: Trust
sk: Dôvera

en: Ultimately
sk: Absolútna

en: You _Trust the Owner:
sk: Vaša _dôvera vo vlastníka:

en: Your trust is manually specified on the <i>Details</i> tab.
sk: Vaša dôvera je manuálne zadaná na karte <i>Detaily</i>.

en: _Only display the signatures of people I trust
sk: _Zobraziť iba podpisy ľudí, ktorým dôverujem

en: _Revoke Signature
sk: Odvo_lať podpis

en: _Sign this Key
sk: Po_dpísať tento kľúč

en: Subkey %d of %s
sk: Podkľúč %d z %s

en: Optional description of revocation
sk: Voliteľný popis odvolania

en: Re_voke
sk: _Odvolať

en: Reason for revoking the key
sk: Dôvod na odvolanie kľúča

en: _Reason:
sk: _Dôvod:

en: You have no personal PGP keys that can be used to sign a document or message.
sk: Nemáte žiadne osobné PGP kľúče, ktoré môžu byť použité na podpísanie dokumentu alebo správy.

en: <b>How carefully have you checked this key?</b>
sk: <b>Ako pozorne ste skontrolovali tento kľúč?</b>

en: <b>How others will see this signature:</b>
sk: <b>Ako iní uvidia tento podpis:</b>

en: <b>Sign key as:</b>
sk: <b>Podpísať kľúč ako:</b>

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
sk: <i>Zbežne:</i> Znamená to, že bolo vykonané len zbežné overenie toho, že je kľúč skutočne vlastnený osobou, ktorá sa za jeho vlastníka vyhlasuje. Môžete napríklad overiť odtlačok kľúča tak, že ho údajnému vlastníkovi poviete po telefóne.

en: <i>Key Name</i>
sk: <i>Názov kľúča</i>

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
sk: <i>Nijako:</i> Znamená to, že veríte, že kľúč je vlastnený osobou, ktorá sa za jeho vlastníka vyhlasuje. Táto skutočnosť však nebola (alebo nemohla byť) nijako overená.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
sk: <i>Veľmi starostlivo:</i> Túto možnosť vyberte iba vtedy, ak ste si úplne istý, že kľúč je pravý.

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
sk: Podpísaním indikujete, že dôverujete tomu čo prislúcha k tomuto kľúču:

en: I can _revoke this signature at a later date.
sk: Môžem _odvolať tento podpis neskôr.

en: Sign Key
sk: Podpísať kľúč

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
sk: Na kontrolu mena môžete použiť ťažko falšovateľný doklad, ktorý obsahuje fotografickú identifikáciu (napríklad pas). Tiež adresu elektronickej pošty je vhodné overiť zaslaním e-mailu vlastníkovi.

en: _Casually
sk: _Zbežne

en: _Not at all
sk: _Nijako

en: _Others may not see this signature
sk: _Ostatní možno neuvidia tento podpis

en: _Sign
sk: _Podpísať

en: _Signer:
sk: _Podpísal:

en: _Very Carefully
sk: _Veľmi pozorne

en: _Sign message with key:
sk: _Podpísať správu s kľúčom:

en: Certificate
sk: Certifikát

en: Are you sure you want to delete the certificate '%s'?
sk: Naozaj chcete odstrániť certifikát '%s'?

en: Are you sure you want to delete %d certificate? | Are you sure you want to delete %d certificates?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť %d certifikátov?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť %d certifikát?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť %d certifikáty?

en: Change Passphrase
sk: Zmeniť heslo

en: Con_firm Passphrase:
sk: _Potvrdiť heslo:

en: Confirm new passphrase
sk: Potvrdiť nové heslo

en: New _Passphrase:
sk: Nové _heslo:

en: Manage your passwords and encryption keys
sk: Spravovať heslá a šifrovacie kľúče

en: Passwords and Encryption Keys
sk: Heslá a šifrovacie kľúče

en: <b>_Select the type of item to create:</b>
sk: <b>_Vyberte typ položky na vytvorenie:</b>

en: C_ontinue
sk: P_okračovať

en: Create New ...
sk: Vytvoriť nový ...

en: Selected %d key | Selected %d keys
sk[0]: Vybraných %d kľúčov
sk[1]: Vybraný %d kľúč
sk[2]: Vybrané %d kľúče

en: Couldn't import keys
sk: Nebolo možné importovať kľúče

en: Imported keys
sk: Importované kľúče

en: Importing keys
sk: Importovanie kľúčov

en: Import Key
sk: Importovať kľúč

en: Unrecognized key type, or invalid data format
sk: Nerozpoznaný typ kľúča alebo neplatný formát dát

en: _Remote
sk: _Vzdialené

en: Close this program
sk: Zavrieť tento program

en: _New...
sk: _Nový...

en: Create a new key or item
sk: Vytvoriť nový kľúč alebo položku

en: _Import...
sk: _Importovať...

en: Import from a file
sk: Importovať zo súboru

en: Import from the clipboard
sk: Importovať zo schránky

en: _Find Remote Keys...
sk: _Nájsť vzdialené kľúče...

en: Search for keys on a key server
sk: Hľadať kľúče na serveri kľúčov

en: _Sync and Publish Keys...
sk: _Synchronizovať a zverejniť kľúče...

en: Publish and/or synchronize your keys with those online.
sk: Zverejniť a/alebo synchronizovať vaše kľúče s tými, ktoré sú online.

en: T_ypes
sk: _Typy

en: Show type column
sk: Zobraziť stĺpec typ

en: _Expiry
sk: _Vypršanie

en: Show expiry column
sk: Zobraziť stĺpec vyprší

en: _Trust
sk: _Dôvera

en: Show owner trust column
sk: Zobraziť stĺpec dôvera

en: _Validity
sk: _Platnosť

en: Show validity column
sk: Zobraziť stĺpec platnosť

en: <big><b>First time options:</b></big>
sk: <big><b>Možnosti pri prvom použití:</b></big>

en: Generate a new key of your own:
sk: Generovať váš vlastný nový kľúč:

en: Import existing keys from a file:
sk: Importovať existujúce kľúče zo súboru:

en: My _Personal Keys
sk: Moje osobné _kľúče

en: Other _Keys
sk: I_né kľúče

en: To get started with encryption you will need keys.
sk: Na začiatok so šifrovaním potrebujete kľúče.

en: _Import
sk: _Importovať

en: _Passwords
sk: _Heslá

en: Couldn't export keys
sk: Nebolo možné exportovať kľúče

en: Validity
sk: Platnosť

note: Expiry date column
en: Expiration Date
sk: Platnosť vyprší

en: Close this window
sk: Zavrieť toto okno

en: _Expand All
sk: _Rozbaliť všetky

en: Expand all listings
sk: Rozbaliť všetky výpisy

en: _Collapse All
sk: _Zabaliť všetky

en: Collapse all listings
sk: Zabaliť všetky výpisy

en: Remote Keys
sk: Vzdialené kľúče

en: Remote Keys Containing '%s'
sk: Vzdialené kľúče obsahujúce '%s'

en: <b>Key Servers:</b>
sk: <b>Servery kľúčov:</b>

en: <b>Shared Keys Near Me:</b>
sk: <b>Zdieľané kľúče blízko mňa:</b>

en: Find Remote Keys
sk: Nájsť vzdialené kľúče

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
sk: Toto nájde kľúče pre iných na internete. Tieto kľúče môžu byť importované do lokálneho zväzku kľúčov.

en: Where to search:
sk: Kde hľadať:

en: _Search
sk: _Hľadať

en: _Search for keys containing:
sk: _Hľadať kľúče obsahujúce:

en: Couldn't publish keys to server
sk: Nebolo možné zverejniť kľúče na server

en: Couldn't retrieve keys from server: %s
sk: Nebolo možné získať kľúče zo servera: %s

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
sk[0]: <b>%d kľúčov je vybraných na synchronizovanie</b>
sk[1]: <b>%d kľúč je vybraný na synchronizovanie</b>
sk[2]: <b>%d kľúče sú vybrané na synchronizovanie</b>

en: Synchronizing keys
sk: Synchronizovanie kľúčov

note: Show the progress window if necessary
en: Synchronizing keys...
sk: Synchronizovanie kľúčov...

en: Sync Keys
sk: Synchronizovať kľúče

en: This will publish the keys in your key ring so they're available for others to use. You'll also get any changes others have made since you received their keys.
sk: Toto zverejní kľúče vo vašom zväzku, a tak budú dostupné pre iných. Takisto budete dostávať všetky zmeny urobené inými, odkedy ste prijali ich kľúče.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
sk: Toto získa všetky zmeny, ktoré urobili iní, odkedy ste prijali ich kľúče. Žiaden server kľúčov nebol vybraný na zverejnenie, takže vaše kľúče nebudú dostupné pre iných.

en: _Key Servers
sk: Servery _kľúčov

en: _Sync
sk: _Synchronizovať

en: Version of this application
sk: Verzia tejto aplikácie

en: Encryption Key Manager
sk: Správca šifrovacích kľúčov

en: Contributions:
sk: Prispeli:

en: Seahorse Project Homepage
sk: Domovská stránka projektu Seahorse

note: Top menu items
en: _File
sk: _Súbor

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: Prefere_nces
sk: Nas_tavenia

en: Change preferences for this program
sk: Zmeniť nastavenia pre tento program

en: About this program
sk: O tomto programe

en: _Contents
sk: Ob_sah

en: Show Seahorse help
sk: Zobraziť pomocníka Seahorse

en: Export public key
sk: Exportovať verejný kľúč

en: Exporting keys
sk: Exportovanie kľúčov

en: Couldn't retrieve data from key server
sk: Nebolo možné získať dáta zo servera kľúčov

note: Translators: "Copied" is a verb (used as a status indicator), not an adjective for the word "keys"
en: Copied keys
sk: Skopírované kľúče

en: Retrieving keys
sk: Získavanie kľúčov

en: Couldn't delete.
sk: Nebolo možné odstrániť.

en: Deleting...
sk: Odstraňovanie...

en: %s is a private key. Are you sure you want to proceed?
sk: %s je súkromný kľúč. Ste si istý, že chcete pokračovať?

en: Importing keys from key servers
sk: Importovanie kľúčov zo servera kľúčov

en: Show properties
sk: Zobraziť vlastnosti

[ctx: This text refers to deleting an item from its type's backing store.]
en: _Delete
sk: _Odstrániť

en: Delete selected items
sk: Odstrániť označené položky

en: E_xport...
sk: E_xportovať...

en: Export to a file
sk: Exportovať do súboru

en: Copy to the clipboard
sk: Exportovať do schránky

en: Import selected keys to local key ring
sk: Importovať vybrané kľúče do lokálneho zväzku kľúčov

en: Enter your Secure Shell passphrase:
sk: Zadajte vaše SSH heslo:

en: Configure Key for _Secure Shell...
sk: _Konfigurovať kľúč pre SSH...

en: Send public Secure Shell key to another machine, and enable logins using that key.
sk: Poslať verejný SSH kľúč na iný počítač a povoliť prihlásenie týmto kľúčom.

en: Are you sure you want to delete the secure shell key '%s'?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť SSH kľúč '%s'?

en: Are you sure you want to delete %d secure shell keys?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d SSH kľúčov?

en: Secure Shell Key
sk: SSH kľúč

en: Used to access other computers (eg: via a terminal)
sk: Používaný na prístup k iným počítačom (napr. cez terminál)

en: Couldn't generate Secure Shell key
sk: Nebolo možné vygenerovať SSH kľúč

en: Creating Secure Shell Key
sk: Vytváranie SSH kľúča

en: <i>Use your email address, and any other reminder you need about what this key is for.</i>
sk: <i>Použite svoju emailovú adresu a podľa potreby akúkoľvek ďalšiu poznámku na označenie účelu tohto kľúča.</i>

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to trusted computers using SSH, without entering a different password for each of them.
sk: SSH (Secure Shell) kľúč umožňuje vzdialené zabezpečené pripojenie k dôveryhodným počítačom pomocou SSH bez potreby zadávať pre každý počítač osobitné heslo.

en: If there is already a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your key now.
sk: Ak už existuje počítač, pre ktorý chcete tento kľúč použiť, môžete ho teraz na použitie tohto kľúča nastaviť.

en: New Secure Shell Key
sk: Nový SSH kľúč

en: _Create and Set Up
sk: _Vytvoriť a nastaviť

en: _Just Create Key
sk: _Iba vytvoriť kľúč

en: _Key Description:
sk: _Popis kľúča:

en: (Unreadable Secure Shell Key)
sk: (Nečitateľný SSH kľúč)

en: Invalid
sk: Neplatný

en: Private Secure Shell Key
sk: Súkromný SSH kľúč

en: Public Secure Shell Key
sk: Verejný SSH kľúč

en: Couldn't rename key.
sk: Nebolo možné premenovať kľúč.

en: Couldn't change authorization for key.
sk: Nebolo možné zmeniť oprávnenie pre kľúč.

en: Couldn't change passphrase for key.
sk: Nebolo možné zmeniť heslo pre kľúč.

en: <b>Algorithm:</b>
sk: <b>Algoritmus:</b>

en: <b>Identifier:</b>
sk: <i>Identifikátor:</i>

en: <b>Location:</b>
sk: <b>Umiestnenie:</b>

en: <b>Name:</b>
sk: <b>Meno:</b>

en: <b>Strength:</b>
sk: <b>Sila:</b>

en: <b>Trust</b>
sk: <b>Dôvera</b>

en: <i>This only applies to the '%s'</i> account.
sk: <i>Toto sa týka iba účtu '%s'</i>.

en: E_xport Complete Key
sk: E_xportovať kompletný kľúč

en: The owner of this key is _authorized to connect to this computer
sk: Vlastník tohto kľúča je _oprávnený pripojiť sa k tomuto počítaču

en: Used to connect to other computers.
sk: Používaný na prístup k iným počítačom.

en: The SSH command was terminated unexpectedly.
sk: SSH príkaz bol neočakávane ukončený.

en: The SSH command failed.
sk: SSH príkaz zlyhal.

en: Secure Shell key
sk: SSH kľúč

en: Passphrase:
sk: Heslo:

note: Just prompt over and over again
en: Remote Host Password
sk: Heslo vzdialeného hostiteľa

en: Old Key Passphrase
sk: Pôvodné heslo

en: Enter the old passphrase for: %s
sk: Zadajte pôvodné heslo pre: %s

en: New Key Passphrase
sk: Nové heslo pre kľúč

en: Enter the new passphrase for: %s
sk: Zadajte nové heslo pre: %s

en: Enter Key Passphrase
sk: Zadajte heslo kľúča

en: Passphrase for New Secure Shell Key
sk: Heslo k novému SSH kľúču

en: Enter a passphrase for your new Secure Shell key.
sk: Zadajte heslo pre váš nový SSH kľúč.

en: Importing key: %s
sk: Importovanie kľúča: %s

en: Importing key. Enter passphrase
sk: Importovanie kľúča. Zadajte heslo

en: No private key file is available for this key.
sk: Pre tento kľúč nie je dostupný žiaden súbor súkromného kľúča.

en: Couldn't configure Secure Shell keys on remote computer.
sk: Nebolo možné konfigurovať SSH kľúče na vzdialenom počítači.

note: Show the progress window if necessary
en: Configuring Secure Shell Keys...
sk: Konfigurovanie SSH kľúčov...

en: <i>eg: fileserver.example.com:port</i>
sk: <i>napr: server.priklad.com:port</i>

en: Set Up Computer for SSH Connection
sk: Nastaviť počítač pre SSH spojenie

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
sk: Aby bolo možné použiť váš SSH kľúč s iným počítačom, ktorý používa SSH musíte na ňom mať užívateľský účet.

en: _Computer Name:
sk: _Názov počítača:

en: _Login Name:
sk: Prihlasovacie _meno:

en: _Set Up
sk: _Nastaviť
