seahorse - en to sr translation catalogue (183 entries)

en: Do not run seahorse-daemon as a daemon
sr: Не покрећи Морског коњића као услужни програм

en: couldn't fork process
sr: не могу да разделим процес

en: couldn't create new process group
sr: не могу да направим нову групу процеса

en: Encryption Daemon (Seahorse)
sr: Услужни програм за шифровање (Морски коњић)

en: Key Imported | Keys Imported
sr[0]: Кључ је увежен
sr[1]: Кључ је увежен
sr[2]: Кључеви су увежени
sr[3]: Кључ је увежен

en: Imported %i key | Imported %i keys
sr[0]: Увезен %i кључ
sr[1]: Увезен %i кључ
sr[2]: Увезено %i кључева
sr[3]: Увезен %i кључ

en: Imported a key for | Imported keys for
sr[0]: Увежен кључ за
sr[1]: Увежен кључ за
sr[2]: Увежени кључеви за
sr[3]: Увежен кључ за

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
sr: Дешифровање није успело. Вероватно немате кључ за дешифровање.

en: DSA (sign only)
sr: DSA (само потпис)

en: RSA (sign only)
sr: RSA (само потпис)

en: Couldn't generate PGP key
sr: Не могу да генеришем PGP кључ

en: Passphrase for New PGP Key
sr: Лозинка за нови PGP кључ

en: Enter the passphrase for your new key twice.
sr: Двапут унесите лозинку за нови кључ.

en: Couldn't generate key
sr: Не могу да направим кључ

en: Generating key
sr: Стварање кључа

en: Wrong passphrase.
sr: Погрешна лозинка.

en: Enter new passphrase for '%s'
sr: Унесите нову лозинку за „%s“

en: Enter passphrase for '%s'
sr: Унесите лозинку за „%s“

en: Enter new passphrase
sr: Унесите нову лозинку

en: Enter passphrase
sr: Унесите пропусну фразу

note: TODO: We can use the GPGME progress to make this more accurate
en: Loaded %d key | Loaded %d keys
sr[0]: Учитао сам %d кључ
sr[1]: Учитао сам %d кључа
sr[2]: Учитао сам %d кључева
sr[3]: Учитао сам кључ

en: Loading Keys...
sr: Учитавам кључеве...

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
sr: Неважећи подаци кључа (недостају УИД-и). Ово се може десити ако је датум на рачунару подешен унапред или ако недостаје самопотпис.

en: Importing Keys
sr: Увожење кључева

en: Exporting Keys
sr: Извожење кључева

en: Unknown
sr: Непознато

en: Notification Messages
sr: Обавештајне поруке

en: Symmetric Key
sr: Симетрични кључ

en: Public Key
sr: Јавни кључ

en: Private Key
sr: Приватни кључ

en: Credentials
sr: Акредитиви

note: * Translators: "This object is a means of storing items such as * name, email address, etc. that make up one's digital identity.
en: Identity
sr: Идентитет

en: Passphrase
sr: Лозинка

en: Password:
sr: Лозинка:

note: The second and main entry
en: Confirm:
sr: Потврди:

en: Algorithms here
sr: Овде ставити алгоритме

en: New PGP Key
sr: Нови PGP кључ

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
sr: PGP кључ вам омогућава да шифрујете е-пошту или датотеке које шаљете другим људима.

en: Full _Name:
sr: Име и _презиме:

en: _Email Address:
sr: Адреса _е-поште:

en: _Comment:
sr: _Коментар:

en: Ne_ver Expires
sr: Ника_да не истиче

en: Encryption _Type:
sr: _Тип шифровања

en: Key _Strength (bits):
sr: _Јачина кључа (битова):

en: E_xpiration Date:
sr: Датум и_стека:

en: <b>_Advanced key options</b>
sr: <b>_Напредне опције кључа</b>

en: Generate a new key
sr: Направи нови кључ

en: C_reate
sr: Нап_рави

en: Private PGP Key
sr: Приватни PGP кључ

en: Public PGP Key
sr: Јавни PGP кључ

en: Expired
sr: Истекао

en: Key
sr: Кључеви

en: Subkey %d of %s
sr: Подкључ %d од %s

en: Progress Title
sr: Наслов напредовања

en: Invalid or unrecognized key type: %s
sr: Неважећи или непрепознат тип кључа: %s

en: This keytype is not supported: %s
sr: Тип овог кључа није подржан: %s

en: Invalid or unrecognized key: %s
sr: Неважећи или непрепознат кључ: %s

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
sr: Потписан од стране <i><key id='%s'/> <b>истиче</b></i> на %s.

en: Invalid Signature
sr: Неважећи потпис

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
sr: Потписан од стране <i><key id='%s'/></i> <b>истиче</b> дана %s .

en: Expired Signature
sr: Истекао потпис

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
sr: Потписан од стране <i><key id='%s'/> <b>Опозван</b></i> дана %s.

en: Revoked Signature
sr: Опозван потпис

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
sr: Потписан од стране <i><key id='%s'/></i> дана %s.

en: Good Signature
sr: Добар потпис

en: Signing key not in keyring.
sr: Кључ који треба потписати није у привеску.

en: Unknown Signature
sr: Непознат потпис

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
sr: Лош или фалсификован потпис. Потписани подаци су модификовани.

en: Bad Signature
sr: Лош потпис

en: Couldn't verify signature.
sr: Не могу да потврдим потпис.

en: Recipients specified for symmetric encryption
sr: Наведени примаоци за симетричко шифровање

en: Invalid or unrecognized signer: %s
sr: Неважећи или непознат потписник: %s

en: Key is not valid for signing: %s
sr: Кључ није важећи за потписивање: %s

en: Invalid or unrecognized recipient: %s
sr: Неважећи или непознат прималац: %s

en: Key is not a valid recipient for encryption: %s
sr: Кључ није важећи прималац за  шифровање: %s

en: No recipients specified
sr: Нема наведених примаоца

en: Invalid key type for decryption: %s
sr: Неважећи тип кључа за дешифровање: %s

en: Please set clearuri
sr: Поставите clearuri

en: Please set crypturi
sr: Поставите crypturi

en: Error opening clearuri
sr: clearuri не може да се отвори

en: No signer specified
sr: Потписник није наведен

en: Invalid key type for verifying: %s
sr: Неважећи тип кључа за верификовање: %s

en: Invalid key id: %s
sr: Неважећи ИБ кључа: %s

en: Unavailable
sr: Недоступно

en: %Y-%m-%d
sr: %d.%m.%Y

en: Key Data
sr: Подаци кључа

en: Multiple Keys
sr: Вишеструки кључеви

en: Couldn't run file-roller
sr: Не могу да покренем „file-roller“

en: Couldn't package files
sr: Не могу да упакујем датотеке

en: The file-roller process did not complete successfully
sr: Управљач архивом није исправно окончан

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
sr: Све датотеке кључева

en: All files
sr: Све датотеке

en: Archive files
sr: Архиве

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
sr: <b>Датотека већ постоји.</b>
    
    Желите ли да је препишете новом?

en: _Replace
sr: Препиши

[ctx: Validity]
en: Never
sr: Никад

en: Marginal
sr: Површно

en: Full
sr: Потпуно

en: Ultimate
sr: Највеће

en: Disabled
sr: Онемогућено

en: Revoked
sr: Повучен

en: Could not display help: %s
sr: Не могу да прикажем помоћ: %s

en: No encryption keys were found with which to perform the operation you requested.  The program <b>Passwords and Encryption Keys</b> will now be started so that you may either create a key or import one.
sr: Ниједан кључ за шифровање није нађен са којим би се обавила захтевана операција.  Програм <b>Лозинке и кључеви шифровања</b> ће сада бити покренут да бисте могли да или направите кључ или увезете постојећи.

en: No encryption keys were found. In order to perform public key encryption, the <b>Passwords and Encryption Keys</b> program can be started to create or import a public key. It is also possible to use a shared passphrase instead.
sr: Нисам пронашао ни један кључ за шифровање. Да би се обавило шифровање јавног кључа, програм <b>Лозинке и кључеви шифровања</b> може бити покренут да направи или да увезе јавни кључ. Такође је могуће користити дељену пропусну реч.

en: Use a shared passphrase
sr: Користи дељену пропусну реч

en: Create or import a key
sr: Направи или увези кључ

en: All Keys
sr: Сви кључеви

en: Selected Recipients
sr: Изабрани примаоци

en: Search Results
sr: Резултати претраге

note: Filter Label
en: Search _for:
sr: Претрага за:

note: first of the group
en: Use passphrase only
sr: Користи само пропусну реч

en: Choose a set of recipients:
sr: Изаберите скуп прималаца:

en: None (Don't Sign)
sr: Ниједан (не потписивати)

en: Sign this message as %s
sr: Потписати поруку као %s

note: Sign Label
en: _Sign message as:
sr: Потпи_сати поруку као:

note: TODO: Icons The name column
en: Name
sr: Име

note: The keyid column
en: Key ID
sr: ИБ кључа

en: Display flags
sr: Ознаке за приказивање

en: Displayed date and/or time properties
sr: Приказане особине датума и/или времена

en: Lazy mode
sr: Лењи режим

en: Lazy mode doesn't normalize entered date and time values
sr: Лењи режим не нормализује унесене вредности за датум и време

en: Year
sr: Година

en: Displayed year
sr: Приказана година

en: Month
sr: Месец

en: Displayed month
sr: Приказани месец

en: Day
sr: Дан

en: Displayed day of month
sr: Приказани дан у месецу

en: Hour
sr: Сат

en: Displayed hour
sr: Приказани сат

en: Minute
sr: Минут

en: Displayed minute
sr: Приказани минут

en: Second
sr: Секунда

en: Displayed second
sr: Приказана секунда

en: Lower limit year
sr: Доња граница године

en: Year part of the lower date limit
sr: Део за године доње границе датума

en: Upper limit year
sr: Горња граница године

en: Year part of the upper date limit
sr: Део за године горње границе датума

en: Lower limit month
sr: Доња граница месеца

en: Month part of the lower date limit
sr: Део за месеце доње границе датума

en: Upper limit month
sr: Горња граница месеца

en: Month part of the upper date limit
sr: Део за месеце горње границе датума

en: Lower limit day
sr: Доња граница дана

en: Day of month part of the lower date limit
sr: Део за дан у месецу доње границе датума

en: Upper limit day
sr: Горња граница дана

en: Day of month part of the upper date limit
sr: Део за дан у месецу горње границе датума

en: Lower limit hour
sr: Доња граница сата

en: Hour part of the lower time limit
sr: Део за сате доње границе времена

en: Upper limit hour
sr: Горња граница сата

en: Hour part of the upper time limit
sr: Део за сате горње границе времена

en: Lower limit minute
sr: Доња граница минута

en: Minute part of the lower time limit
sr: Део за минуте доње границе времена

en: Upper limit minute
sr: Горња граница минута

en: Minute part of the upper time limit
sr: Део за минуте горње границе времена

en: Lower limit second
sr: Доња граница секунди

en: Second part of the lower time limit
sr: Део за секунде доње границе времена

en: Upper limit second
sr: Горња граница секунди

en: Second part of the upper time limit
sr: Део за секунде горње границе времена

note: Translate to calendar:week_start:1 if you want Monday to be the * first day of the week; otherwise translate to calendar:week_start:0. * Do *not* translate it to anything else, if it isn't calendar:week_start:1 * or calendar:week_start:0 it will not work.
en: calendar:week_start:0
sr: calendar:week_start:1

en: Date
sr: Датум

en: Enter the date directly
sr: Унесите датум директно

en: Select Date
sr: Одабери датум

en: Select the date from a calendar
sr: Одаберите датум из календара

en: Time
sr: Време

en: Enter the time directly
sr: Унесите време директно

en: Select Time
sr: Одабери време

en: Select the time from a list
sr: Одаберите време из листе

note: Translators: set this to anything else if you want to use a * 24 hour clock.
en: 24hr: no
sr: 24hr: не

en: AM
sr: преподне

en: PM
sr: поподне

en: File is not a valid .desktop file
sr: Ово није исправна .desktop датотека

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
sr: Није познато издање „%s“ десктоп датотеке

en: Starting %s
sr: Покрећем %s

en: Application does not accept documents on command line
sr: Програм не прихвата документе из командне линије

en: Unrecognized launch option: %d
sr: Непозната опција при покретању: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
sr: Не могу да проследим адресу документа у „Type=Link“ унос десктоп датотеке

en: Not a launchable item
sr: Не можете да покренете ову ставку

en: Disable connection to session manager
sr: Онемогући везу са управником сесије

en: Specify file containing saved configuration
sr: Одаберите датотеку која садржи сачувана подешавања

en: FILE
sr: ДАТОТЕКА

en: Specify session management ID
sr: Одаберите ИБ управника сесије

en: ID
sr: ИБ

en: Session management options:
sr: Могућности управника сесије:

en: Show session management options
sr: Прикажи могућности управника сесије
