seahorse - en to uk translation catalogue (640 entries)

en: Do not run seahorse-daemon as a daemon
uk: Не залишати менеджер seahorse у пам'яті

en: couldn't fork process
uk: не вдається створити процес

en: couldn't create new process group
uk: не вдається створити нову групу процесів

en: Encryption Daemon (Seahorse)
uk: Менеджер шифрування (Seahorse)

en: Invalid or unrecognized key type: %s
uk: Некоректний чи нерозпізнаний тип ключа: %s

en: This keytype is not supported: %s
uk: Цей тип ключа не підтримується: %s

en: Support for this feature was not enabled at build time
uk: Підтримки цієї можливості не ввімкнено при збиранні

en: Invalid or unrecognized key: %s
uk: Некоректний чи нерозпізнаний ключ: %s

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
uk: Підписано <i><key id='%s'/> <b>закінчився</b></i> %s.

en: Invalid Signature
uk: Некоректний підпис

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
uk: Підписано <i><key id='%s'/></i> %s <b>термін дії закінчився</b>.

en: Expired Signature
uk: Прострочений підпис

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
uk: Підписано <i><key id='%s'/> <b>Підпис відкликано</b></i> %s.

en: Revoked Signature
uk: Відкликані підписи

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
uk: Підписано <i><key id='%s'/></i> %s.

en: Good Signature
uk: Правильний підпис

en: Signing key not in keyring.
uk: Ключ підпису не знайдений у в'язці.

en: Unknown Signature
uk: Невідомий підпис

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
uk: Неправильний або підроблений підпис. Дата підпису була змінена.

en: Bad Signature
uk: Неправильний підпис

en: Couldn't verify signature.
uk: Не вдається перевірити підпис.

en: Invalid or unrecognized signer: %s
uk: Некоректний чи нерозпізнаний автор підпису: %s

en: Key is not valid for signing: %s
uk: Ключ не може використовуватись для створення підпису: %s

en: Invalid or unrecognized recipient: %s
uk: Некоректний або нерозпізнаний отримувач: %s

en: Key is not a valid recipient for encryption: %s
uk: Ключ отримувача не може використовуватись для шифрування: %s

en: No recipients specified
uk: Не вказаний отримувач

en: Invalid key type for decryption: %s
uk: Некоректний ключ для розшифровування: %s

en: Please set clearuri
uk: Вкажіть clearuri

en: Please set crypturi
uk: Вкажіть crypturi

en: Error opening clearuri
uk: Помилка при відкритті clearuri

en: No signer specified
uk: Не вказаний автор підпису

en: Invalid key type for verifying: %s
uk: Некоректний ключ для перевірки підпису: %s

en: Invalid key id: %s
uk: Некоректний ідентифікатор ключа: %s

en: A list of key server URIs to search for remote PGP keys. In later versions a display name can be included, by appending a space and then the name.
uk: Список URI серверів ключів для пошуку ключів PGP. У більш пізніх версіях можна вказувати рядки через пробіл.

en: Auto Retrieve Keys
uk: Автоматичне отримання ключів

en: Auto Sync Keys
uk: Автоматично синхронізувати ключі

en: Controls the visibility of the expires column for the key manager.
uk: Визначає видимість стовпчика закінчення терміну дії ключа у менеджері ключів.

en: Controls the visibility of the trust column for the key manager.
uk: Визначає видимість стовпчика довіри ключа у менеджері ключів.

en: Controls the visibility of the type column for the key manager.
uk: Визначає видимість стовпчика типу ключа у менеджері ключів.

en: Controls the visibility of the validity column for the key manager.
uk: Визначає видимість стовпчика дійсності ключа у менеджері ключів.

en: Enable DNS-SD sharing
uk: Публікувати ключі через DNS-SD

en: Enables DNS-SD (Apple Bonjour) sharing of keys. seahorse-daemon must be running and must be built with HKP and DNS-SD support.
uk: Публікувати ключі через протокол DNS-SD (Apple Bonjour). Служба seahorse-daemon має залишатися у пам'яті та підтримувати HKP та DNS-SD.

en: ID of the default key
uk: Ідентифікатор типового ключа

en: If set to true, then files encrypted with seahorse will be ASCII armor encoded.
uk: Якщо встановлено, зашифровані файли будуть закодовані у ASCII.

en: If set to true, then the default key will always be added to an encryption recipients list.
uk: Якщо встановлено, до списку отримувачів шифрування буде завжди додаватись типовий ключ.

en: Last key server search pattern
uk: Шаблон останнього пошуку на сервері ключів

en: Last key servers used
uk: Останній використаний сервер ключів

en: Last key used to sign a message.
uk: Останній ключ, що використовувався для підпису

en: PGP Key servers
uk: Сервери ключів PGP

en: Publish keys to this key server.
uk: Експортувати ключі на цей сервер.

en: Show expires column in key manager
uk: Показ у менеджері ключів стовпчика терміну дії

en: Show trust column in key manager
uk: Показ у менеджері ключів стовпчика довіри

en: Show type column in key manager
uk: Показ у менеджері ключів стовпчика типу ключа

en: Show validity column in key manager
uk: Показ у менеджері ключів стовпчика дійсності ключа

en: Specify the column to sort the recipients window by. Columns are: 'name' and 'id'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
uk: Задати ідентифікатор стовпчика за яким впорядковувати таблицю отримувачів. Можливі значення 'name' та 'id'. Якщо значення починається з '-', отримувачі впорядковуються у зворотному порядку.

en: Specify the column to sort the seahorse key manager main window by. Columns are: 'name', 'id', 'validity', 'expires', 'trust', and 'type'. Put a '-' in front of the column name to sort in descending order.
uk: Задати ідентифікатор стовпчика за яким впорядковувати таблицю ключів. Можливі значення 'name', 'id', 'validity', 'expires', 'trust', та 'type'. Якщо значення починається з '-', ключі впорядковуються у зворотному порядку.

en: The ID of the last secret key used to sign a message.
uk: Ідентифікатор останнього секретного ключа, що використовувався для підпису повідомлення.

en: The column to sort the recipients by
uk: Колонка для впорядковування отримувачів

en: The column to sort the seahorse keys by
uk: Колонка для впорядковування ключів

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
uk: Сервер ключів для публікації ключів PGP. Якщо значення немає, ключі не публікуються.

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
uk: Останній сервер, на якому шукались ключі, якщо немає значення - використовувались усі сервери.

en: The last search pattern searched for against a key server.
uk: Останній шаблон пошуку на сервері ключів.

en: This specifies the default key to use for certain operations, mainly signing.
uk: Типовий ключ для деяких операцій, в основному для з'єднання підпису.

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
uk: Чи завантажувати ключі з серверів автоматично.

en: Whether or not modified keys should be automatically synced with the default key server.
uk: Автоматично синхронізувати змінені ключі з сервером.

en: Whether to always encrypt to default key
uk: Завжди шифрувати типовим ключем

en: Whether to use ASCII Armor
uk: Використовувати ASCII захист

en: Add Password Keyring
uk: Додати в'язку ключів паролю

en: New Keyring Name:
uk: Назва нової в'язки ключів:

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
uk: Виберіть назву нової в'язки ключів. Вас буде запитано пароль для її розблокування.

en: The host name or address of the server.
uk: Назва вузла чи адреса сервера.

en: Couldn't add keyring
uk: Не вдається додати в'язку ключів

en: Add Password
uk: Додати пароль

en: _Description:
uk: _Опис:

en: _Keyring:
uk: _В'язка ключів

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Show Password
uk: П_оказати пароль

en: Web Password
uk: Пароль веб

en: Network Password
uk: Мережний пароль

en: Password
uk: Пароль

en: Are you sure you want to delete the password '%s'?
uk: Дійсно бажаєте остаточно видалити пароль «%s»?

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
uk[0]: Дійсно бажаєте остаточно видалити %d пароль?
uk[1]: Дійсно бажаєте остаточно видалити %d паролі?
uk[2]: Дійсно бажаєте остаточно видалити %d паролів?

en: Access a network share or resource
uk: Надає доступ до мережного сховища чи ресурсу

en: Access a website
uk: Надає доступ до веб-сайту

en: Unlocks a PGP key
uk: Розблокувати ключ PGP

en: Unlocks a Secure Shell key
uk: Розблокувати ключ віддаленого командного рядка

en: Saved password or login
uk: Збережений пароль чи обліковий запис

en: Network Credentials
uk: Мережні рекомендації

en: Couldn't change password.
uk: Не вдається змінити пароль.

en: Couldn't set description.
uk: Не вдається відновити опис.

en: Couldn't set application access.
uk: Не вдається встановити доступ до програми.

en: <b>Password:</b>
uk: <b>Пароль:</b>

en: <b>Path:</b>
uk: <b>Шлях:</b>

en: <b>Permissions:</b>
uk: <b>Права доступу:</b>

en: <b>Technical Details:</b>
uk: <b>Подробиці:</b>

en: Applications
uk: Програми

en: Details
uk: Подробиці

en: Key
uk: Ключ

en: Key Properties
uk: Властивості ключа

en: Login:
uk: Обліковий запис:

en: Server:
uk: Сервер:

en: Show pass_word
uk: Показати _пароль

en: Type:
uk: Тип:

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use:
uk: Використовувати:

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Read
uk: _Читати

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Write
uk: _Записувати

[ctx: infinitive]
en: _Delete
uk: В_илучити

en: Listing passwords
uk: Список паролів

en: Passwords: %s
uk: Паролі: %s

en: <b>Passwords:</b> %s
uk: <b>Паролі:</b> %s

en: Password Keyring
uk: В'язка ключів

en: Used to store application and network passwords
uk: Використовується для зберігання паролів програм та мережних вузлів

en: Stored Password
uk: Збережений пароль

en: Safely store a password or secret.
uk: Безпечно зберегти пароль або секрет.

en: Couldn't unlock keyring
uk: Не вдається розблокувати в'язку ключів

en: Couldn't lock keyring
uk: Не вдається заблокувати в'язку ключів

en: Couldn't set default keyring
uk: Не вдається встановити типову в'язку ключів

en: Couldn't change keyring password
uk: Не вдається змінити пароль в'язки ключів

en: _Lock
uk: _Блокувати

en: Lock the password storage keyring so a master password is required to unlock it.
uk: Блокувати в'язку для зберігання паролів. Для розблокування в'язки треба буде ввести головний пароль.

en: _Unlock
uk: _Розблокувати

en: Unlock the password storage keyring with a master password so it is available for use.
uk: Розблокувати в'язку ключів для збереження паролів з використанням головного паролю.

en: _Set as default
uk: _Встановити типовим

en: Applications usually store new passwords in the default keyring.
uk: Програми зберігають свої паролі у типовій в'язці.

en: Change _Password
uk: Змінити _пароль

en: Change the unlock password of the password storage keyring
uk: Змінити головний пароль, що розблоковує типову в'язку ключів

en: Are you sure you want to delete the password keyring '%s'?
uk: Дійсно бажаєте видалити в'язку ключів «%s»?

note: ----------------------------------------------------------------------------- * PUBLIC To translators: This is the noun not the verb.
en: Created:
uk: Створено:

en: Keyring
uk: В'язка ключів

en: Keyring Properties
uk: Властивості в'язки

en: _Name:
uk: _Назва

en: Access to the key ring was denied
uk: Доступ до в'язки заборонений

en: The gnome-keyring daemon is not running
uk: Служба в'язок GNOME не запущена

en: The key ring has already been unlocked
uk: В'язок вже розблокувати

en: No such key ring exists
uk: Немає такого в'язки

en: Couldn't communicate with key ring daemon
uk: Не вдається зв'язатися з службою в'язок

en: The item already exists
uk: Елемент вже існує

en: Internal error accessing gnome-keyring
uk: Внутрішня помилка при доступі до в'язок GNOME

en: Saving item...
uk: Збереження елементу...

en: Deleting item...
uk: Видалення елементу...

en: Deleting keyring...
uk: Видалення в'язки...

en: Listing password keyrings
uk: Перелік в'язок

en: No encryption keys were found with which to perform the operation you requested.  The program <b>Passwords and Encryption Keys</b> will now be started so that you may either create a key or import one.
uk: Не вдається знайти ключів шифрування для вказаної операції. Буде запущена програма <b>Паролі та ключі шифрування</b> для створення нового ключа чи імпортування наявного.

en: All Keys
uk: Усі ключі

en: Selected Recipients
uk: Обрані отримувачі

en: Search Results
uk: Результати пошуку

note: Filter Label
en: Search _for:
uk: _Пошук:

en: None (Don't Sign)
uk: Ні (не підписувати)

en: Sign this message as %s
uk: Підписати повідомлення як %s

note: Sign Label
en: _Sign message as:
uk: П_ідписати повідомлення як:

note: TODO: Icons The name column
en: Name
uk: Ім'я

note: The keyid column
en: Key ID
uk: Ідентифікатор ключа

en: Display flags
uk: Ознаки показу

en: Displayed date and/or time properties
uk: Властивості показу дати та/або часу

en: Lazy mode
uk: Спрощений режим

en: Lazy mode doesn't normalize entered date and time values
uk: У цьому режимі дата та час не приводяться до стандартному вигляду

en: Year
uk: Рік

en: Displayed year
uk: Рік, що показується

en: Month
uk: Місяць

en: Displayed month
uk: Місяць, що показується

en: Day
uk: День

en: Displayed day of month
uk: День місяця, що показується

en: Hour
uk: Година

en: Displayed hour
uk: Година, що показується

en: Minute
uk: Хвилина

en: Displayed minute
uk: Хвилина, що показується

en: Second
uk: Секунди

en: Displayed second
uk: Секунди, що показуються

en: Lower limit year
uk: Рік нижньої межі

en: Year part of the lower date limit
uk: Рік нижньої межі часового інтервалу

en: Upper limit year
uk: Рік верхньої границі

en: Year part of the upper date limit
uk: Рік верхньої границі часового інтервалу

en: Lower limit month
uk: Місяць нижньої межі

en: Month part of the lower date limit
uk: Місяць нижньої межі часового інтервалу

en: Upper limit month
uk: Місяць верхньої межі

en: Month part of the upper date limit
uk: Місяць верхньої межі часового інтервалу

en: Lower limit day
uk: День нижньої межі

en: Day of month part of the lower date limit
uk: День нижньої межі часового інтервалу

en: Upper limit day
uk: День верхньої  межі

en: Day of month part of the upper date limit
uk: День верхньої межі часового інтервалу

en: Lower limit hour
uk: Час нижньої межі

en: Hour part of the lower time limit
uk: Час нижньої межі часового інтервалу

en: Upper limit hour
uk: Час верхньої межі

en: Hour part of the upper time limit
uk: Час верхньої межі часового інтервалу

en: Lower limit minute
uk: Хвилини нижньої межі

en: Minute part of the lower time limit
uk: Хвилини нижньої межі часового інтервалу

en: Upper limit minute
uk: Хвилини верхньої межі

en: Minute part of the upper time limit
uk: Хвилини верхньої межі часового інтервалу

en: Lower limit second
uk: Секунди нижньої межі

en: Second part of the lower time limit
uk: Секунди нижньої межі часового інтервалу

en: Upper limit second
uk: Секунди верхньої межі

en: Second part of the upper time limit
uk: Секунди верхньої межі часового інтервалу

note: Translate to calendar:week_start:1 if you want Monday to be the * first day of the week; otherwise translate to calendar:week_start:0. * Do *not* translate it to anything else, if it isn't calendar:week_start:1 * or calendar:week_start:0 it will not work.
en: calendar:week_start:0
uk: calendar:week_start:1

en: Date
uk: Дата

en: Enter the date directly
uk: Введіть дату

en: Select Date
uk: Виберіть дату

en: Select the date from a calendar
uk: Виберіть дату за допомогою календаря

en: Time
uk: Час

en: Enter the time directly
uk: Введіть час

en: Select Time
uk: Виберіть час

en: Select the time from a list
uk: Виберіть час зі списку

note: Translators: set this to anything else if you want to use a * 24 hour clock.
en: 24hr: no
uk: 24hr: yes

en: File is not a valid .desktop file
uk: Файл не є коректним файлом формату .desktop

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uk: Невідома версія файлу .desktop «%s»

en: Starting %s
uk: Запуск %s

en: Application does not accept documents on command line
uk: Програма не приймає документи у якості аргументів командного рядка

en: Unrecognized launch option: %d
uk: Невідомий ключ запуску: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
uk: Не вдається передати рядок на документ у ярлик типу «Посилання»

en: Not a launchable item
uk: Елемент не можу бути запущений

en: Disable connection to session manager
uk: Не з'єднуватися з менеджером сеансу

en: Specify file containing saved configuration
uk: Вказати файл, що містить збережену конфігурацію

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
uk: Вказати ідентифікатор сеансу

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: Session management options:
uk: Параметри сеансу:

en: Show session management options
uk: Показати параметри сеансу

en: Add Key Server
uk: Додати сервер ключів

en: Host:
uk: Вузол:

en: Key Server Type:
uk: Тип сервера ключів:

en: The port to access the server on.
uk: Порт для доступу до сервера.

en: initial temporary item
uk: початковий тимчасовий пункт

en: Key Imported | Keys Imported
uk[0]: Ключ імпортований
uk[1]: Ключ імпортований
uk[2]: Ключ імпортований

en: Imported %i key | Imported %i keys
uk[0]: Імпортовано %d ключ
uk[1]: Імпортовано %d ключі
uk[2]: Імпортовано %d ключів

en: Imported a key for | Imported keys for
uk[0]: Імпортований ключ для
uk[1]: Імпортовані ключі для
uk[2]: Імпортований ключ для

en: Notification Messages
uk: Повідомлення сповіщення

en: Symmetric Key
uk: Симетричний ключ

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Private Key
uk: Приватний ключ

en: Credentials
uk: Відомості

note: * Translators: "This object is a means of storing items such as * name, email address, etc. that make up one's digital identity.
en: Identity
uk: Підпис

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Password:
uk: Пароль:

en: Confirm:
uk: Підтвердження:

en: Not a valid Key Server address.
uk: Некоректна адреса сервера ключів.

en: For help contact your system adminstrator or the administrator of the key server.
uk: Для отримання довідки зв'яжіться з Вашим адміністратором та адміністратором сервера ключів.

en: Custom
uk: Інший

en: None: Don't publish keys
uk: Немає: не публікувати ключі

en: Automatically retrieve keys from _key servers
uk: Автоматично отримувати _ключі з серверів

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
uk: Автоматично синхронізувати з_мінені ключі з серверами ключів

en: Key Servers
uk: Сервери ключів

en: Preferences
uk: Параметри

en: _Find keys via:
uk: Зн_айти ключі за допомогою:

en: _Publish keys to:
uk: _Публікувати ключі у:

en: Progress Title
uk: Заголовок виконання

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: %Y-%m-%d
uk: %d-%M-%Y

en: Key Data
uk: Дані ключа

en: Multiple Keys
uk: Декілька ключів

en: Couldn't run file-roller
uk: Не вдається запустити програму менеджер архівів File-Roller

en: Couldn't package files
uk: Не вдається запакувати файли

en: The file-roller process did not complete successfully
uk: Програма менеджер архівів File-Roller завершилась невдало

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
uk: Усі файли ключів

en: All files
uk: Усі файли

en: Archive files
uk: Архівні файли

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
uk: <b>Файл з такою назвою існує.</b>
    
    Замінити його новим файлом?

en: _Replace
uk: _Замінити

en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: Validity]
en: Never
uk: Не довіряю

en: Marginal
uk: Слабо

en: Full
uk: Повністю

en: Ultimate
uk: Безумовно

en: Disabled
uk: Вимкнений

en: Revoked
uk: Відкликаний

en: Could not display help: %s
uk: Не вдалось показати довідку: %s

en: Expiration Date:
uk: Дата закінчення дії:

en: Generate a new subkey
uk: Створити новий підключ

en: If key never expires
uk: Якщо дія ключа ніколи не закінчується

en: Key _Length:
uk: Дов_жина ключа:

en: Key _Type:
uk: Т_ип ключа:

en: Length of Key
uk: Довжина ключа

en: Never E_xpires
uk: Ніколи _не закінчується термін дії

en: Add User ID
uk: Додати ідентифікатор користувача

en: Create the new user ID
uk: Створити новий ідентифікатор користувача

en: Full _Name:
uk: Повне _ім'я:

en: Key Co_mment:
uk: _Коментар до ключа:

en: Must be at least 5 characters long
uk: Довжина повинна бути не менша ніж 5 символів

en: Optional comment describing key
uk: Необов'язковий коментар з описом ключа

en: Optional email address
uk: Необов'язкова адреса ел.пошти

en: _Email Address:
uk: _Адреса ел.пошти

en: C_hange
uk: _Змінити

en: Revoke key
uk: Відкликати ключ

en: _Never expires
uk: _Ніколи не закінчується

en: Couldn't add subkey
uk: Не вдається додати підключ

en: Add subkey to %s
uk: Додати підключ до %s

en: DSA (sign only)
uk: DSA (лише підпис)

en: ElGamal (encrypt only)
uk: ElGamal (лише шифрування)

en: RSA (sign only)
uk: RSA (лише підпис)

en: RSA (encrypt only)
uk: RSA (лише шифрування)

en: Couldn't add user id
uk: Не вдається додати ідентифікатор користувача

en: Add user ID to %s
uk: Додати ідентифікатор користувача до %s

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
uk: Не вдається розшифрувати. Можливо, відсутній потрібний ключ для розшифровування.

en: Invalid expiry date
uk: Некоректний термін дії

en: The expiry date must be in the future
uk: Термін дії має закінчуватися у майбутньому

en: Couldn't change expiry date
uk: Не вдається змінити термін дії

en: Expiry: %s
uk: Дійсний до: %s

en: PGP Key
uk: Ключ PGP

en: Used to encrypt email and files
uk: Використовується для шифрування пошти та файлів

en: DSA Elgamal
uk: DSA ElGamal

en: Couldn't generate PGP key
uk: Не вдається створити ключ PGP

en: Passphrase for New PGP Key
uk: Пароль для нового PGP ключа

en: Enter the passphrase for your new key twice.
uk: Введіть пароль для нового ключа двічі.

en: Couldn't generate key
uk: Не вдається створити ключ

en: Generating key
uk: Створення ключа

en: Wrong password
uk: Неправильний пароль

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
uk: Ви тричі ввели неправильний пароль. Спробуйте ще раз.

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d x %d pixels.
uk: <big><b>Фотографія надто велика</b></big>
    Рекомендований розмір фотографії -  %d x %d точок.

en: _Don't Resize
uk: _Не змінювати розмір

en: _Resize
uk: _Змінювати розмір

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
uk: Це не файл зображення чи він не розпізнаний коректно. Спробуйте використати зображення у форматі JPEG.

en: All image files
uk: Всі файли зображення

en: All JPEG files
uk: Всі файли формату JPEG

en: Choose Photo to Add to Key
uk: Виберіть фотографію для додавання до ключа

en: Couldn't add photo
uk: Не вдається додати фотографію

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format
uk: Не вдається завантажити файл. Може бути, він має некоректний формат

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
uk: Ви дійсно хочете видалити поточну фотографію з ключа?

en: Couldn't delete photo
uk: Не вдається видалити зображення

en: Couldn't revoke subkey
uk: Не вдається відкликати підключ

en: Revoke: %s
uk: Відкликати: %s

en: No reason
uk: Немає причини

en: No reason for revoking key
uk: Причина відкликання ключа не зазначена

en: Compromised
uk: Скомпрометований

en: Key has been compromised
uk: Ключ був скомпрометований

en: Superseded
uk: Замінений

en: Key has been superseded
uk: Ключ був замінений

en: Not Used
uk: Не використовується

en: Key is no longer used
uk: Ключ вже не використовується

en: You are about to add %s as a revoker for %s. This operation cannot be undone! Are you sure you want to continue?
uk: Ви намагаєтесь додати %s як ключ відкликання до %s. Цю операцію неможливо скасувати! Ви впевнені, що бажаєте продовжити?

en: Couldn't add revoker
uk: Не вдається додати позначку про відкликання

en: This key was already signed by
    "%s"
uk: Цей ключ вже підписано
    «%s»

en: Couldn't sign key
uk: Не вдається підписати ключ

note: TODO: We should be giving an error message that allows them to generate or import a key
en: No keys usable for signing
uk: Немає придатних ключів для підпису

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
uk: У вас немає особистого ключа PGP, необхідного для того, щоб висловити довіру цьому ключу.

en: Wrong passphrase.
uk: Неправильний пароль.

en: Enter new passphrase for '%s'
uk: Введіть новий пароль для '%s'

en: Enter passphrase for '%s'
uk: Введіть пароль для '%s'

en: Enter new passphrase
uk: Введіть новий пароль

en: Enter passphrase
uk: Введіть пароль

note: TODO: We can use the GPGME progress to make this more accurate
en: Loaded %d key | Loaded %d keys
uk[0]: Завантажено %d ключ
uk[1]: Завантажено %d ключі
uk[2]: Завантажено %d ключів

en: Loading Keys...
uk: Завантаження ключів...

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
uk: Некоректні дані ключа (відсутні ідентифікатори користувача). Причиною можуть бути некоректний час у комп'ютері, наприклад, час у майбутньому або відсутній підпис.

en: Importing Keys
uk: Імпорт ключів

en: Exporting Keys
uk: Експорт ключа

en: Search was not specific enough. Server '%s' found too many keys.
uk: Параметри пошуку були недостатньо визначеними. Сервер '%s' видав надто багато ключів.

en: Couldn't communicate with server '%s': %s
uk: Не вдається зв'язатись з сервером '%s': %s

en: Searching for keys...
uk: Пошук ключів...

en: Uploading keys...
uk: Завантаження ключів...

en: Retrieving keys...
uk: Отримання ключів...

en: Searching for keys on: %s
uk: Пошук ключів на сервері: %s

note: The ldap_cb and chain_cb were set in seahorse_ldap_operation_start
en: Connecting to: %s
uk: З'єднання: %s

en: HTTP Key Server
uk: Сервер ключів HTTP

en: Couldn't communicate with '%s': %s
uk: Не вдається зв'язатись з '%s': %s

en: Couldn't resolve address: %s
uk: Не вдається визначити адресу: %s

en: Resolving server address: %s
uk: Визначення адреси сервера: %s

en: Searching for keys containing '%s'...
uk: Пошук ключів, що містять '%s'...

en: Searching for key id '%s'...
uk: Пошук ідентифікатора ключа '%s'...

en: Retrieving remote keys...
uk: Отримання віддалених ключів...

en: Sending keys to key server...
uk: Надсилання ключів на сервер...

en: LDAP Key Server
uk: Сервер ключів LDAP

en: _Sign Key...
uk: Підписати _ключ...

en: Sign public key
uk: Підписати публічний ключ

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
uk: Ви впевнені, що бажаєте остаточно видалити %s?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys and identities?
uk: Дійсно бажаєте остаточно видалити %d ключів та ідентифікаторів?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys?
uk: Дійсно бажаєте остаточно видалити %d ключ?

en: Are you sure you want to permanently delete %d identities?
uk: Ви дійсно хочете остаточно видалити %d ідентифікаторів?

en: <b>_Advanced key options</b>
uk: <b>_Додаткові параметри ключа</b>

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
uk: Ключ PGP дозволяє шифрувати пошту та файли для інших людей.

en: Algorithms here
uk: Алгоритми

en: C_reate
uk: _Створити

en: E_xpiration Date:
uk: _Термін закінчення:

en: Encryption _Type:
uk: _Тип шифрування:

en: Generate a new key
uk: Створити новий ключ

en: Key _Strength (bits):
uk: _Міцність ключа (біти):

en: Ne_ver Expires
uk: Н_іколи не закінчується

en: New PGP Key
uk: Новий ключ PGP

en: _Comment:
uk: _Коментар:

en: Private PGP Key
uk: Закритий ключ PGP

en: Public PGP Key
uk: Відкритий ключ PGP

en: Expired
uk: Термін вийшов

en: Couldn't change primary user ID
uk: Ну вдається змінити головний ідентифікатор користувача

en: Are you sure you want to permanently delete the '%s' user ID?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити ідентифікатор користувача '%s'?

en: Couldn't delete user ID
uk: Не вдається видалити ідентифікатор користувача

en: [Unknown]
uk: [Невідомо]

en: Name/Email
uk: Ім'я/ел. пошта

en: Signature ID
uk: Ідентифікатор підпису

en: Couldn't change primary photo
uk: Не вдається змінити головну фотографію

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: This key expired on: %s
uk: Цей ключ закінчився %s

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %d of %s?
uk: Ви впевнені, що бажаєте остаточно видалити підключ %d з ключа %s?

en: Couldn't delete subkey
uk: Не вдається видалити підключ

en: Unable to change trust
uk: Не вдається змінити рівень довіри

en: Couldn't export key to "%s"
uk: Не вдається експортувати ключі у "%s"

en: Export Complete Key
uk: Експортувати ключ повністю

en: Couldn't export key.
uk: Не вдається експортувати ключ.

[ctx: Expires]
en: Never
uk: Ніколи

note: The key type column
en: Type
uk: Тип

en: Created
uk: Створено

en: Expires
uk: Закінчується дія

en: Status
uk: Стан

en: Strength
uk: Міцність

en: Good
uk: Добра

en: <b>Actions</b>
uk: <b>Дії</b>

en: <b>Comment:</b>
uk: <b>Коментарі:</b>

en: <b>Dates</b>
uk: <b>Дати</b>

en: <b>Email:</b>
uk: <b>Ел. пошта:</b>

en: <b>Fingerprint</b>
uk: <b>Відбиток</b>

en: <b>Key ID:</b>
uk: <b>Ідентифікатор ключа:</b>

en: <b>Key Names and Signatures</b>
uk: <b>Імена ключів та підписи</b>

en: <b>Photo </b>
uk: <b>Фотографія</b>

en: <b>Technical Details</b>
uk: <b>Подробиці</b>

en: <b>This key has been revoked</b>
uk: <b>Цей ключ був відкликаний</b>

en: <b>This key has expired</b>
uk: <b>Термін дії цього ключа закінчився</b>

en: <b>Type:</b>
uk: <b>Тип:</b>

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: <b>Use:</b>
uk: <b>Призначення:</b>

en: <b>_Subkeys</b>
uk: <b>_Підключі</b>

en: Add
uk: Додати

en: Add a photo to this key
uk: Додати фотографію

en: Change _Passphrase
uk: Змінити _пароль

en: Decrypt files and email sent to you.
uk: Дозволяє розшифрувати фали та поштові повідомлення.

en: Delete
uk: Видалити

en: Expire
uk: Закінчується дія

en: Expires:
uk: Закінчується дія:

en: Export
uk: Експортувати

en: Go to next photo
uk: Перейти до наступної фотографії

en: Go to previous photo
uk: Перейти до наступної фотографії

en: Key ID:
uk: Ідентифікатор ключа:

en: Make this photo the primary photo
uk: Зробити цю фотографію головною

en: Names and Signatures
uk: Імена та підписи

en: Never
uk: Не довіряю

en: Override Owner _Trust:
uk: Ігнорувати _довіру власника:

en: Owner
uk: Власника

en: Primary
uk: Первинний

en: Remove this photo from this key
uk: Видалити фотографію з цього ключа

en: Revoke
uk: Відкликати

en: Sign
uk: Підписати

en: Strength:
uk: Міцність:

en: The owner of the key revoked the key. It can no longer be used.
uk: Власник відкликав ключ. Його не можна використовувати.

en: _Add Name
uk: _Додати назву

en: _Export Complete Key:
uk: Експортувати _повний ключ

[ctx: name-of-key]
en: <b>Name:</b>
uk: <b>Назва:</b>

en: <b>Dates:</b>
uk: <b>Дати:</b>

en: <b>Fingerprint:</b>
uk: <b>Відбиток:</b>

en: <b>Indicate Trust:</b>
uk: <b>Рівень довіри:</b>

en: <b>Your trust of this key</b>
uk: <b>Ваша довіра цьому ключу</b>

en: <b>_Other Names:</b>
uk: <b>_Інші імена:</b>

en: <b>_People who have signed this key:</b>
uk: <b>_Люди, які підписали цей ключ:</b>

en: Encrypt files and email to the key's owner
uk: Дозволяє шифрувати файли та пошту для власника ключа

en: Fully
uk: Повністю

en: I trust signatures from '%s' on other keys
uk: Я довіряю підписам, поставленим  «%s» ставить на інших ключах

en: If you believe that the person that owns this key is '%s', <i>sign</i> this key:
uk: Якщо ви впевнені, що власником ключа є «%s», <i>підпишіть</i> цей ключ:

en: If you no longer trust that '%s' owns this key, <i>revoke</i> your signature:
uk: Якщо ви більше не впевнені, що власником ключа є «%s», <i>відкличте</i> свій підпис:

en: Marginally
uk: Слабо

note: Trust column
en: Trust
uk: Довіряти

en: Ultimately
uk: Безумовно

en: You _Trust the Owner:
uk: Ви д_овіряєте власнику:

en: Your trust is manually specified on the <i>Details</i> tab.
uk: Рівень довіри задається у закладці <i>подробиці</i>.

en: _Only display the signatures of people I trust
uk: Показувати лише підписи людей, яким я _довіряю

en: _Revoke Signature
uk: _Відкликати підпис

en: _Sign this Key
uk: _Підписати ключ

en: Subkey %d of %s
uk: Підключ %d ключа %s

en: Optional description of revocation
uk: Необов'язковий опис відкликання

en: Re_voke
uk: _Відкликати

en: Reason for revoking the key
uk: Причина відкликання ключа

en: _Reason:
uk: _Причина:

en: You have no personal PGP keys that can be used to sign a document or message.
uk: Немає особистого ключа PGP, придатного для підпису документу або повідомлення.

en: <b>How carefully have you checked this key?</b>
uk: <b>Наскільки докладно ви перевірили цей ключ?</b>

en: <b>How others will see this signature:</b>
uk: <b>Інші побачать цей підпис як:</b>

en: <b>Sign key as:</b>
uk: <b>Підписати ключ як:</b>

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
uk: <i>Поверхнево:</i> означає, що ви провели поверхневу перевірку того,
    що цей ключ належить тому, хто записаний власником. Наприклад, ви
    з власником звірили відбитки ключа, переданні по телефону від власника.

en: <i>Key Name</i>
uk: <i>Назва ключа</i>

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
uk: <i>Ніякі:</i> означає, що ви вірите, ще цей ключ належить тому, хто записаний власником, але ви не перевірили це.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
uk: <i>Дуже ретельно:</i> Вибирайте цей варіант лише коли ви впевнені, що цей ключ автентичний.

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
uk: Підписуючи ключ, ви заявляєте про свою довіру тому, кому належить цей ключ:

en: I can _revoke this signature at a later date.
uk: Я можу _відкликати цей підпис пізніше.

en: Sign Key
uk: Підписати ключ

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
uk: Ви можете використовувати ідентифікацію по фотографії, яку складно підробити (наприклад, у паспорті), щоб особисто впевнитись у коректності ключа. Ви повинні також перевірити, що адреса електронної пошти належить власнику, надсилаючи йому поштове повідомлення.

en: _Casually
uk: _Поверхнево

en: _Not at all
uk: _Не зовсім

en: _Others may not see this signature
uk: _Інші можуть не бачити цей підпис

en: _Sign
uk: _Підписати

en: _Signer:
uk: _Автор підпису:

en: _Very Carefully
uk: Дуже _обережно

en: _Sign message with key:
uk: _Підписати повідомлення ключем:

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Are you sure you want to delete the certificate '%s'?
uk: Дійсно бажаєте остаточно видалити «%s»?

en: Are you sure you want to delete %d certificate? | Are you sure you want to delete %d certificates?
uk[0]: Дійсно бажаєте остаточно видалити %d сертифікат?
uk[1]: Дійсно бажаєте остаточно видалити %d сертифікати?
uk[2]: Дійсно бажаєте остаточно видалити %d сертифікатів?

en: Change Passphrase
uk: Змінити пароль

en: Con_firm Passphrase:
uk: Підт_вердження паролю:

en: Confirm new passphrase
uk: Підтвердьте новий пароль

en: New _Passphrase:
uk: _Новий пароль:

en: Manage your passwords and encryption keys
uk: Керування паролями та ключами шифрування

en: Passwords and Encryption Keys
uk: Паролі та ключі шифрування

en: <b>_Select the type of item to create:</b>
uk: <b>_Виберіть тип елементу, який треба створити:</b>

en: C_ontinue
uk: Пр_одовжити

en: Create New ...
uk: Створити...

en: Selected %d key | Selected %d keys
uk[0]: Виділено %d ключ
uk[1]: Виділено %d ключі
uk[2]: Виділено %d ключів

en: Couldn't import keys
uk: Не вдається імпортувати ключі

en: Imported keys
uk: Ключі імпортовані

en: Importing keys
uk: Імпорт ключів

en: Import Key
uk: Імпортувати ключ

en: Unrecognized key type, or invalid data format
uk: Невідомий тип ключа чи некоректний формат даних

en: _Remote
uk: _Мережа

en: Close this program
uk: Закрити програму

en: _New...
uk: _створити...

en: Create a new key or item
uk: Створити новий ключ чи елементи

en: _Import...
uk: _Імпорт...

en: Import from a file
uk: Імпортувати з файлу

en: Import from the clipboard
uk: Імпортувати з буферу обміну

en: _Find Remote Keys...
uk: З_найти віддалені ключі...

en: Search for keys on a key server
uk: Шукати ключі на сервері ключів

en: _Sync and Publish Keys...
uk: _Синхронізувати та опублікувати ключі...

en: Publish and/or synchronize your keys with those online.
uk: Опублікувати ключі та синхронізувати з серверами у мережі.

en: T_ypes
uk: _Тип

en: Show type column
uk: Показати колонку типу ключа

en: _Expiry
uk: _Закінчується

en: Show expiry column
uk: Показати колонку терміну дії

en: _Trust
uk: До_віра

en: Show owner trust column
uk: Показати колонку довіри власника

en: _Validity
uk: Д_ійсність

en: Show validity column
uk: Показати колонку правильності

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: <big><b>First time options:</b></big>
uk: <big><b>Параметри для першого запуску:</b></big>

en: Generate a new key of your own:
uk: Створити новий ключ для себе:

en: Import existing keys from a file:
uk: Імпортувати новий ключ для себе:

en: My _Personal Keys
uk: _Особисті ключі

en: Other _Keys
uk: Інші _ключі

en: To get started with encryption you will need keys.
uk: Для початку роботи с шифруванням треба створити ключі.

en: _Import
uk: _Імпорт

en: _Passwords
uk: _Паролі

en: Couldn't export keys
uk: Не вдається експортувати ключі

en: Validity
uk: Дійсність

note: Expiry date column
en: Expiration Date
uk: Закінчується дія

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: _Expand All
uk: _Розгорнути все

en: Expand all listings
uk: Розгорнути всі списки

en: _Collapse All
uk: _Згорнути все

en: Collapse all listings
uk: Згорнути всі списки

en: Remote Keys
uk: Ключі з мережі

en: Remote Keys Containing '%s'
uk: Ключі з мережі, що містять '%s'

en: <b>Key Servers:</b>
uk: <b>Сервери ключів:</b>

en: <b>Shared Keys Near Me:</b>
uk: <b>Ключі, що публікуються у локальній мережі:</b>

en: Find Remote Keys
uk: Знайти ключі у мережі

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
uk: Так можна знайти інші ключі у мережі. Ці ключі будуть внесені у локальну в'язу.

en: Where to search:
uk: Де шукати:

en: _Search
uk: _Пошук

en: _Search for keys containing:
uk: П_ошук ключів, що містять:

en: Couldn't publish keys to server
uk: Не вдається опублікувати ключі на сервері

en: Couldn't retrieve keys from server: %s
uk: Не вдається завантажити ключі з сервера: %s

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
uk[0]: <b>%d ключ вибрано для синхронізації</b>
uk[1]: <b>%d ключі вибрано для синхронізації</b>
uk[2]: <b>%d ключі вибрано для синхронізації</b>

en: Synchronizing keys
uk: Синхронізуватися ключів

note: Show the progress window if necessary
en: Synchronizing keys...
uk: Синхронізація ключів...

en: Sync Keys
uk: Синхронізувати ключі

en: This will publish the keys in your key ring so they're available for others to use. You'll also get any changes others have made since you received their keys.
uk: Зараз ключі з вашої в'язки будуть опубліковані на сервері та стануть доступними для інших. Також ви отримаєте інформацію, що оновлюється з останнього підключення до сервера ключів.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
uk: Зараз усі зміни, зроблені з останнього з'єднання до сервера будуть перенесені на комп'ютер. Серверів для публікації ключів обрано не було, тому ваші ключі не будуть доступні іншим.

en: _Key Servers
uk: _Сервера ключів

en: _Sync
uk: _Синхронізувати

en: Version of this application
uk: Версія програми

en: Encryption Key Manager
uk: Менеджер ключів шифрування

en: Contributions:
uk: Підтримка:

en: Seahorse Project Homepage
uk: Домашня сторінка проекту Seahorse

note: Top menu items
en: _File
uk: _Файл

en: _Edit
uk: _Правка

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Help
uk: _Довідка

en: Prefere_nces
uk: П_араметри

en: Change preferences for this program
uk: Налаштувати програму

en: About this program
uk: Про цю програму

en: _Contents
uk: _Зміст

en: Show Seahorse help
uk: Показати довідку з Seahorse

en: Export public key
uk: Експортувати публічний ключ

en: Exporting keys
uk: Експорт ключів

en: Couldn't retrieve data from key server
uk: Не вдається отримати дані з сервера ключів

note: Translators: "Copied" is a verb (used as a status indicator), not an adjective for the word "keys"
en: Copied keys
uk: Скопійовані ключ

en: Retrieving keys
uk: Отримання ключів

en: Couldn't delete.
uk: Не вдається видалити.

en: Deleting...
uk: Видалення...

en: %s is a private key. Are you sure you want to proceed?
uk: %s є приватним ключем. Продовжити попри все?

en: Importing keys from key servers
uk: Імпортувати ключі з сервера ключів

en: Show properties
uk: Показати властивості

[ctx: This text refers to deleting an item from its type's backing store.]
en: _Delete
uk: В_идаляти

en: Delete selected items
uk: Видалити виділені елементи

en: E_xport...
uk: _Експорт...

en: Export to a file
uk: Експортувати у файл

en: Copy to the clipboard
uk: Копіювати у буфер обміну

en: Import selected keys to local key ring
uk: Імпортувати виділені ключі у локальну в'язку

en: Enter your Secure Shell passphrase:
uk: Введіть пароль віддаленого командного рядка:

en: Configure Key for _Secure Shell...
uk: Налаштовувати ключ для _SSH...

en: Send public Secure Shell key to another machine, and enable logins using that key.
uk: Надіслати відкритий ключ віддаленого командного рядка на іншу машину та налаштувати вхід з використанням цього ключа.

en: Are you sure you want to delete the secure shell key '%s'?
uk: Ви дійсно бажаєте остаточно видалити ключ SSH «%s»?

en: Are you sure you want to delete %d secure shell keys?
uk: Ви дійсно бажаєте остаточно видалити %d ключів SSH?

en: Secure Shell Key
uk: Ключ SSH

en: Used to access other computers (eg: via a terminal)
uk: Використовується для доступу до інших комп'ютерів, наприклад, через термінал.

en: Couldn't generate Secure Shell key
uk: Не вдається створити ключ для віддаленого командного рядка

en: Creating Secure Shell Key
uk: Створення ключа віддаленого командного рядка

en: <i>Use your email address, and any other reminder you need about what this key is for.</i>
uk: <i>Використовуйте вашу адресу електронної пошти або іншу інформацію, які допоможуть пригадати призначення ключа.</i>

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to trusted computers using SSH, without entering a different password for each of them.
uk: Ключі SSH дозволяють безпечно та використовувати віддалені комп'ютери через протокол SSH, без потреби вводити пароль для кожного з них.

en: If there is already a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your key now.
uk: Якщо вже є комп'ютер, з яким ви хочете використовувати цей ключ його, можна зараз налаштувати цей комп'ютер для використання вашого ключа.

en: New Secure Shell Key
uk: Новий ключ віддаленого командного рядка

en: _Create and Set Up
uk: Створити та _встановити

en: _Just Create Key
uk: _Просто створити ключ

en: _Key Description:
uk: _Опис ключа:

en: (Unreadable Secure Shell Key)
uk: (ключ оболонки віддаленого командного рядка, що не показується)

en: Invalid
uk: Некоректний

en: Private Secure Shell Key
uk: Приватний ключ SSH

en: Public Secure Shell Key
uk: Відкритий ключ SSH

en: Couldn't rename key.
uk: Не вдається перейменувати ключ.

en: Couldn't change authorization for key.
uk: Не вдається змінити параметри авторизації для цього ключа.

en: Couldn't change passphrase for key.
uk: Не вдається змінити пароль для цього ключа.

en: <b>Algorithm:</b>
uk: <b>Алгоритм:</b>

en: <b>Identifier:</b>
uk: <b>Ідентифікатор:</b>

en: <b>Location:</b>
uk: <b>Розташування:</b>

en: <b>Name:</b>
uk: <b>Ім'я:</b>

en: <b>Strength:</b>
uk: <b>Міцність:</b>

en: <b>Trust</b>
uk: <b>Довіра</b>

en: <i>This only applies to the '%s'</i> account.
uk: <i>Це застосовується лише до облікового запису '%s'</i>.

en: E_xport Complete Key
uk: _Експортувати повний ключ

en: The owner of this key is _authorized to connect to this computer
uk: Власник цього ключа _авторизований для з'єднання з цим комп'ютером

en: Used to connect to other computers.
uk: Використовується для з'єднання з іншим комп'ютерами.

en: The SSH command was terminated unexpectedly.
uk: Команда SSH несподівано завершилась.

en: The SSH command failed.
uk: Команда SSH закінчилась невдало.

en: Secure Shell key
uk: Ключ віддаленого командного рядка

en: Passphrase:
uk: Пароль:

note: Just prompt over and over again
en: Remote Host Password
uk: Пароль віддаленого доступу

en: Old Key Passphrase
uk: Старий пароль

en: Enter the old passphrase for: %s
uk: Введіть старий пароль для %s

en: New Key Passphrase
uk: Новий пароль

en: Enter the new passphrase for: %s
uk: Введіть новий пароль для %s

en: Enter Key Passphrase
uk: Введіть пароль ключа

en: Passphrase for New Secure Shell Key
uk: Пароль для нового ключа віддаленого командного рядка

en: Enter a passphrase for your new Secure Shell key.
uk: Введіть пароль для нового ключа віддаленого командного рядка.

en: Importing key: %s
uk: Імпорт ключа: %s

en: Importing key. Enter passphrase
uk: Імпорт ключа. Введіть пароль

en: No private key file is available for this key.
uk: Не вдається знайти приватний ключ для цього публічного ключа.

en: Couldn't configure Secure Shell keys on remote computer.
uk: Не видаляється налаштувати ключі віддаленого командного рядка на сервері.

note: Show the progress window if necessary
en: Configuring Secure Shell Keys...
uk: Налаштовування ключів віддаленого командного рядка...

en: <i>eg: fileserver.example.com:port</i>
uk: <i>наприклад: fileserver.example.com:порт</i>

en: Set Up Computer for SSH Connection
uk: Налаштувати комп'ютер для роботи з SSH

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
uk: Щоб використовувати ключ SSH з іншим комп'ютером, що використовує SSH, у вас вже має бути обліковий запис на тому комп'ютері.на цьому комп'ютері.

en: _Computer Name:
uk: _Комп'ютер:

en: _Login Name:
uk: _Обліковий запис:

en: _Set Up
uk: _Встановити
