libepc master - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Unexpected element: '%s'
cs: Neočekávaný element: „%s“

en: Table of Contents
cs: Tabulka obsahu

en: Sorry, no resources published yet.
cs: Lituji, zatím nebyl vydán žádný zdroj.

en: %a of %u on %h
cs: %a z %u na %h

en: Cannot create Avahi client: %s
cs: Nelze vytvořit klienta Avahi: %s

en: Cannot create Avahi service browser.
cs: Nelze vytvořit prohlížeč služby Avahi.

note: Translators: This is just a generic default message for a progress bar.
en: Operation in Progress
cs: Operace probíhá

en: No details known
cs: Podrobnosti nejsou známy

en: Generating Server Key
cs: Generuje se klíč serveru

en: This may take some time. Type on the keyboard, move your mouse, or browse the web to generate some entropy.
cs: Toto může zabrat nějaký čas. Pro vygenerování náhodných dat pište prosím na klávesnici, pohybujte myší nebo prohlížejte webové stránky.

en: Cannot create private server key: %s
cs: Nelze vytvořit soukromý klíč serveru: %s

en: Cannot import private server key '%s': %s
cs: Nelze importovat soukromý klíč serveru „%s“: %s

en: Cannot export private key to PEM format: %s
cs: Nelze exportovat soukromý klíč ve formátu PEM: %s

en: Failed to create private key folder '%s': %s
cs: Selhalo vytvoření složky pro soukromý klíč „%s“: %s

en: Failed to create private key file '%s': %s
cs: Selhalo vytvoření souboru se soukromým klíčem „%s“: %s

en: Failed to write private key file '%s': %s
cs: Selhal zápis soukromého klíče do souboru „%s“: %s

en: Cannot create self signed server key for '%s': %s
cs: Nelze vytvořit samopodepsaný klíč serveru pro „%s“: %s

en: Cannot import server certificate '%s': %s
cs: Nelze importovat certifikát serveru „%s“: %s

en: Cannot export server certificate to PEM format: %s
cs: Nelze exportovat certifikát serveru ve formátu PEM: %s

en: Failed to create server certificate folder '%s': %s
cs: Selhalo vytvoření složky pro certifikát serveru „%s“: %s

en: <big><b>Authentication required.</b></big>
cs: <big><b>Vyžadováno ověření.</b></big>

en: _Username:
cs: Jméno _uživatele:

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: Anonymous Authentication
cs: Anonymní ověření

en: Data source <b>%s</b> requires authentication before permitting access.
cs: Datový zdroj <b>%s</b> vyžaduje před povolením přístupu ověření.

en: Authentication required.
cs: Vyžadováno ověření.
