libepc master - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Unexpected element: '%s'
gl: Atopouse un elemento inesperado: '%s'

en: Table of Contents
gl: Táboa de contidos

en: Sorry, no resources published yet.
gl: Desculpe, non hai ningún recurso publicado todavía.

en: %a of %u on %h
gl: %a de %u en %h

en: Cannot create Avahi client: %s
gl: Non foi posíbel crear o cliente de Avahi: %s

en: Cannot create Avahi service browser.
gl: Non foi posíbel crear o navegador do servizo de Avahi.

note: Translators: This is just a generic default message for a progress bar.
en: Operation in Progress
gl: Operación en progreso

en: No details known
gl: Ningún detalle coñecido

en: Generating Server Key
gl: Xerando chave do servidor

en: This may take some time. Type on the keyboard, move your mouse, or browse the web to generate some entropy.
gl: Isto pode levar algún tempo. Escriba no seu teclado, mova o rato, navegue por interner para xerar algunha entropía.

en: Cannot create private server key: %s
gl: Non foi posíbel crear a chave privado do servidor: %sj

en: Cannot import private server key '%s': %s
gl: Non foi posíbel importar a chave privada do servidor '%s': %s

en: Cannot export private key to PEM format: %s
gl: Non foi posíbel exportar a chave privada ao formato PEM: %s

en: Failed to create private key folder '%s': %s
gl: Produciuse un fallo ao crear o cartafol da chave privada '%s': %s

en: Failed to create private key file '%s': %s
gl: Produciuse un fallo ao crear o ficheiro da chave privada '%s': %s

en: Failed to write private key file '%s': %s
gl: Produciuse un fallo ao escribir o ficheiro da chave privada '%s': %s

en: Cannot create self signed server key for '%s': %s
gl: Non foi posíbel crear a chave do servidor autoasinada para '%s': %s

en: Cannot import server certificate '%s': %s
gl: Non foi posíbel importar o certificado do servidor '%s': %s

en: Cannot export server certificate to PEM format: %s
gl: Non foi posíbel exportar o certificado do servidor ao formato PEM: %s

en: Failed to create server certificate folder '%s': %s
gl: Produciuse un fallo ao crear o cartafol do certificado do servidor '%s': %s

en: <big><b>Authentication required.</b></big>
gl: <big><b>Requírese autenticación.</b></big>

en: _Username:
gl: Nome de _usuario:

en: _Password:
gl: _Contrasinal:

en: Anonymous Authentication
gl: Autenticación anónima

en: Data source <b>%s</b> requires authentication before permitting access.
gl: A orixe dos datos <b>%s</b> require autenticarse antes de permitirlle o acceso.

en: Authentication required.
gl: Autenticación requirida.
