libepc master - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Unexpected element: '%s'
hu: Váratlan elem: „%s”

en: Table of Contents
hu: Tartalomjegyzék

en: Sorry, no resources published yet.
hu: Elnézést, még nincsenek közzétéve erőforrások.

en: %a of %u on %h
hu: %a / %u ekkor: %h

en: Cannot create Avahi client: %s
hu: Nem hozható létre Avahi kliens: %s

en: Cannot create Avahi service browser.
hu: Nem hozható létre Avahi szolgáltatásböngésző.

note: Translators: This is just a generic default message for a progress bar.
en: Operation in Progress
hu: A művelet folyamatban

en: No details known
hu: A részletek nem ismertek

en: Generating Server Key
hu: Kiszolgálókulcs előállítása

en: This may take some time. Type on the keyboard, move your mouse, or browse the web to generate some entropy.
hu: Ez eltarthat egy ideig. Gépeljen a billentyűzeten, mozgassa az egeret, vagy böngésszen a weben az entrópia előállításához.

en: Cannot create private server key: %s
hu: Nem lehet előállítani a személyes kiszolgálókulcsot: %s

en: Cannot import private server key '%s': %s
hu: Nem lehet importálni a(z) „%s” személyes kiszolgálókulcsot: '%s

en: Cannot export private key to PEM format: %s
hu: Nem lehet exportálni a személyes kulcsot PEM formátumba: %s

en: Failed to create private key folder '%s': %s
hu: A(z) „%s” személyes kulcs mappa létrehozása nem sikerült: %s

en: Failed to create private key file '%s': %s
hu: A(z) „%s” személyes kulcs fájl létrehozása nem sikerült: %s

en: Failed to write private key file '%s': %s
hu: A(z) „%s” személyes kulcs fájl írása nem sikerült: %s

en: Cannot create self signed server key for '%s': %s
hu: Nem lehet előállítani a(z) „%s” önmagával aláírt kiszolgálókulcsát: %s

en: Cannot import server certificate '%s': %s
hu: Nem lehet importálni a(z) „%s” kiszolgáló tanúsítványt: %s

en: Cannot export server certificate to PEM format: %s
hu: Nem lehet exportálni a kiszolgáló tanúsítványát PEM formátumba: %s

en: Failed to create server certificate folder '%s': %s
hu: A(z) „%s” kiszolgáló tanúsítvány mappa létrehozása nem sikerült: %s

en: <big><b>Authentication required.</b></big>
hu: <big><b>Hitelesítés szükséges.</b></big>

en: _Username:
hu: _Felhasználónév:

en: _Password:
hu: _Jelszó:

en: Anonymous Authentication
hu: Névtelen hitelesítés

en: Data source <b>%s</b> requires authentication before permitting access.
hu: A(z) <b>%s</b> adatforrás hitelesítést igényel a hozzáférés engedélyezése előtt.

en: Authentication required.
hu: Hitelesítés szükséges.
