totem 2.23.x - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: Table of Contents
nb: Innholdsfortegnelse

en: %a of %u on %h
nb: %a av %u på %h

en: No details known
nb: Ingen detaljer kjent

en: <big><b>Authentication required.</b></big>
nb: <big><b>Autentisering kreves.</b></big>

en: _Username:
nb: Br_ukernavn:

en: _Password:
nb: _Passord:

en: Anonymous Authentication
nb: Anonym autentisering

en: Data source <b>%s</b> requires authentication before permitting access.
nb: Datakilde <b>%s</b> krever autentisering før du kan få tilgang.

en: Authentication required.
nb: Autentisering kreves.
