libepc master - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Unexpected element: '%s'
ro: Element neașteptat: '%s'

en: Table of Contents
ro: Cuprins

en: Sorry, no resources published yet.
ro: Resursele nu au fost publicate incă.

en: %a of %u on %h
ro: %a din %u la %h

en: Cannot create Avahi client: %s
ro: Clientul Avahi nu poate fi creat: %s

en: Cannot create Avahi service browser.
ro: Navigatorul de servicii Avahi nu poate fi creat.

note: Translators: This is just a generic default message for a progress bar.
en: Operation in Progress
ro: Operație în curs

en: No details known
ro: Nu sunt cunoscute detaliile

en: Generating Server Key
ro: Se generează cheia serverului

en: This may take some time. Type on the keyboard, move your mouse, or browse the web to generate some entropy.
ro: Acest proces este de lungă durată. Tastați, mișcați mausul sau navigați pe internet pentru a genera entropie.

en: Cannot create private server key: %s
ro: Cheia privată a serverului nu poate fi creată: %s

en: Cannot import private server key '%s': %s
ro: Cheia privată „%s” a serverului nu poate fi importată: %s

en: Cannot export private key to PEM format: %s
ro: Cheia privată nu poate fi exportată in formatul PEM: %s

en: Failed to create private key folder '%s': %s
ro: Crearea dosarului cheii private „%s” a eșuat: %s

en: Failed to create private key file '%s': %s
ro: Crearea fișierul cheii private „%s” a eșuat: %s

en: Failed to write private key file '%s': %s
ro: Scrierea fișierul cheii private „%s” a eșuat: %s

en: Cannot create self signed server key for '%s': %s
ro: Cheia subsemnată a serverului nu a putut fi creată pentru „%s”: %s

en: Cannot import server certificate '%s': %s
ro: Certificatul „%s” al serverului nu a putut fi importat : %s

en: Cannot export server certificate to PEM format: %s
ro: Certificatul serverului nu s-a putut exporta în formatul PEM: %s

en: Failed to create server certificate folder '%s': %s
ro: Crearea dosarului certificatului serverului „%s” a eșuat : %s

en: <big><b>Authentication required.</b></big>
ro: <big><b>Este necesară autentificarea.</b></big>

en: _Username:
ro: _Nume utilizator:

en: _Password:
ro: _Parolă:

en: Anonymous Authentication
ro: Autentificare anonimă

en: Data source <b>%s</b> requires authentication before permitting access.
ro: Sursa de date <b>%s</b> necesită autentificare înainte de a permite accesul.

en: Authentication required.
ro: Este necesară autentificarea.
