libepc master - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Unexpected element: '%s'
sl: Nepričakovan predmet: '%s'

en: Table of Contents
sl: Kazalo vsebine

en: Sorry, no resources published yet.
sl: Na voljo še ni objavljenih virov.

en: %a of %u on %h
sl: %a od %u na %h

en: Cannot create Avahi client: %s
sl: Ni mogoče ustvariti Avahi odjemalca: %s

en: Cannot create Avahi service browser.
sl: Ni mogoče ustvariti Avahi brskalnika storitev.

note: Translators: This is just a generic default message for a progress bar.
en: Operation in Progress
sl: Opravilo v teku

en: No details known
sl: Ni znanih podrobnosti

en: Generating Server Key
sl: Ustvarjanje strežniškega ključa

en: This may take some time. Type on the keyboard, move your mouse, or browse the web to generate some entropy.
sl: Opravilo je lahko dolgotrajno. Med opravilom pritiskajte na tipkovnico, premikajte miško ali pa brskajte po spletu, da ustvarite čim več entropije.

en: Cannot create private server key: %s
sl: Ni mogoče ustvariti osebnega strežniškega ključa: %s

en: Cannot import private server key '%s': %s
sl: Ni mogoče uvoziti osebnega strežniškega ključa '%s': %s

en: Cannot export private key to PEM format: %s
sl: Ni mogoče izvoziti osebnega ključa v PEM zapis: %s

en: Failed to create private key folder '%s': %s
sl: Napaka med ustvarjanjem mape osebnega ključa '%s': %s

en: Failed to create private key file '%s': %s
sl: Napaka med ustvarjanjem datoteke osebnega ključa '%s': %s

en: Failed to write private key file '%s': %s
sl: Napaka med pisanjem datoteke osebnega ključa '%s': %s

en: Cannot create self signed server key for '%s': %s
sl: Napaka med ustvarjanjem samodejnega podpisa osebnega ključa za '%s': %s

en: Cannot import server certificate '%s': %s
sl: Ni mogoče uvoziti potrdila strežnika '%s': %s

en: Cannot export server certificate to PEM format: %s
sl: Ni mogoča izvoziti potrdila strežnika v PEM zapis: %s

en: Failed to create server certificate folder '%s': %s
sl: Napaka med ustvarjanjem mape potrdila strežnika '%s': %s

en: <big><b>Authentication required.</b></big>
sl: <big><b>Zahtevana je overitev.</b></big>

en: _Username:
sl: _Uporabniško ime:

en: _Password:
sl: _Geslo:

en: Anonymous Authentication
sl: Brezimna overitev

en: Data source <b>%s</b> requires authentication before permitting access.
sl: Podatkovni vir <b>%s</b> zahteva overitev pred odobritvijo dostopa.

en: Authentication required.
sl: Zahtevana je overitev.
