filezilla 0 - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Network unreachable
hr: Mrežne veze su nedostupne

en: Remote certificate not trusted.
hr: Udaljeni certifikat nije vjerodostojan

en: Server did not properly shut down TLS connection
hr: Poslužitelj nije uredno zatvorio TLS-vezu

en: Verifying certificate...
hr: Provjera se certifikat...

en: unknown
hr: nepoznato
