FileZilla - en to uk_UA translation catalogue (78 entries)

en: A certificate in the chain was signed using an insecure algorithm
uk_UA: Сертифікат у ланцюгу було підписано з використанням незахищеного алгоритму

en: An issuer in the certificate chain is not a certificate authority
uk_UA: Видавець у ланцюжку сертифікатів не є центром сертифікації

en: Argument buffer overflow
uk_UA: Аргумент переповнення буфера

en: Bad file descriptor
uk_UA: Неправильний дескриптор файлу

en: Beware! Certificate has been revoked
uk_UA: Увага! Сертифікат скасовано

en: Cannot assign requested address
uk_UA: Неможливо призначити запитану адресу

en: Certificate of connection does not match expected certificate.
uk_UA: Сертифікат підключення не відповідає очікуваному сертифікату.

en: Certificate signature verification failed
uk_UA: Невдала перевірка підпису сертифікату

en: Connection aborted
uk_UA: З'єднання перервано

en: Connection attempt timed out
uk_UA: Час спроби з'єднання вичерпано

en: Connection refused by server
uk_UA: У з'єднанні відмовлено сервером

en: Connection reset by network
uk_UA: З'єднання скинуте сервером

en: Connection reset by peer
uk_UA: З'єднання скинуто вузлом кешування

en: Could not add certificate to temporary trust list
uk_UA: Неможливо додати сертифікат до тимчасового списку довіри

en: Could not copy certificate
uk_UA: Неможливо скопіювати сертифікат

en: Could not get distinguished name of certificate issuer, gnutls_x509_get_issuer_dn failed
uk_UA: Неможливо отримати виразного імені сертифікату видавця, невдале gnutls_x509_get_issuer_dn

en: Could not get distinguished name of certificate subject, gnutls_x509_get_dn failed
uk_UA: Неможливо отримати виразне ім'я предмету сертифіката, невдала функція gnutls_x509_get_dn

en: Could not sort peer certificates
uk_UA: Неможливо відсортувати сертифікати кінцевого користувача

en: Failed to verify peer certificate
uk_UA: Помилка перевірки сертифікату вузла кешування

en: File descriptor not a socket
uk_UA: Дескриптор файлу не сокет

en: GnuTLS error %d
uk_UA: Помилка GnuTLS %d

en: GnuTLS error %d in %s
uk_UA: Помилка GnuTLS %d в %s

en: GnuTLS error %d in %s: %s
uk_UA: Помилка GnuTLS %d в %s: %s

en: GnuTLS error %d: %s
uk_UA: Помилка GnuTLS %d: %s

en: Host is down
uk_UA: Хост недосяжний

en: Interrupted by signal
uk_UA: Перервано сигналом

en: Invalid argument passed
uk_UA: Пройшов недійсний аргумент

en: Invalid characters in hostname
uk_UA: Недійсні символи в імені хоста

en: Invalid value for ai_flags
uk_UA: Неправильне значення ai_flags

en: Invalid value for hints
uk_UA: Недійсне значення підказки

en: Local address in use
uk_UA: Використовується локальна адреса

en: Local endpoint has been closed
uk_UA: Локальну кінцеву точку закрито

en: Memory allocation failure
uk_UA: Помилка виділення пам'яті

en: Message too large
uk_UA: Повідомлення занадто велике

en: Neither nodename nor servname provided, or not known
uk_UA: Не вказано параметрів, ані nodename, ані servname, або невідомі

en: Network host does not have any network addresses in the requested address family
uk_UA: Хост мережі немає адреси мережі у запитуваній родині адрес

en: Network unreachable
uk_UA: Мережа недосяжна

en: No address associated with nodename
uk_UA: Відсутня адреса асоційована з nodename

en: No route to host
uk_UA: Нема шляху до хоста

en: Nonrecoverable failure in name resolution
uk_UA: Невиправна помилка в визначенні імен

en: Not initialized, need to call WSAStartup
uk_UA: Не ініціалізовано, потрібно викликати WSAStartup

en: Operation already in progress
uk_UA: Дія вже виконується

en: Operation in progress
uk_UA: Дія виконується

en: Operation not supported
uk_UA: Дія не підтримується

en: Other system error
uk_UA: Помилка іншої системи

en: Out of memory
uk_UA: Пам'ять вичерпано

en: Permission denied
uk_UA: Не дозволено

en: Process file table overflow
uk_UA: Переповнення таблиці обробки файлу

en: Protocol not supported
uk_UA: Протокол не підтримується

en: Protocol not supported on given socket type
uk_UA: На даному типові сокету протокол не підтримується

en: Received TLS alert from the server: %s (%d)
uk_UA: Отримано оповіщення TLS з сервера: %s (%d)

en: Received certificate chain could not be verified. Verification status is %d.
uk_UA: Отриманий ланцюжок сертифікатів неможливо перевірити. Стан перевірки %d.

en: Received unknown TLS alert %d from the server
uk_UA: Від сервера отримано невідоме повідомлення TLS %d

en: Remote certificate not trusted.
uk_UA: Не довіряти віддаленому сертифікату.

en: Resolved protocol is unknown
uk_UA: Закритий протокол невідомий

en: Resource temporarily unavailable
uk_UA: Ресурс тимчасово недоступний

en: Server did not properly shut down TLS connection
uk_UA: Сервер неправильно завершив з'єднання TLS

en: Server sent unsorted certificate chain in violation of the TLS specifications
uk_UA: Сервер надіслав несортований ланцюжок сертифікатів з порушенням специфікації TLS

en: Socket address outside address space
uk_UA: Адреса сокету поза адресним простором

en: Socket already connected
uk_UA: Сокет уже з'єднано

en: Socket has been shut down
uk_UA: Сокет було вимкнуто

en: Socket not connected
uk_UA: Сокет не з'єднано

en: Socket type not supported for address family
uk_UA: Тип сокету не підтримується родиною адрес

en: System limit of open files exceeded
uk_UA: Перевищено обмеження для відкритих файлів

en: System's network subsystem has failed
uk_UA: Невдала підсистема мережі системи

en: Temporary failure in name resolution
uk_UA: Тимчасова помилка у визначенні імені

en: The ai_family member is not supported
uk_UA: Член параметру ai_family не підтримується

en: The ai_socktype member is not supported
uk_UA: Член параметру ai_socktype не підтримується

en: The certificate requires the server to include an OCSP status in its response, but the OCSP status is missing.
uk_UA: Сертифікат вимагає, щоб у своїй відповіді сервер включив статус OCSP, проте статус OCSP відсутній.

en: The server's hostname does not match the certificate's hostname
uk_UA: Ім'я хоста сервера не збігається з іменем хоста сертифіката

en: The servname parameter is not supported for ai_socktype
uk_UA: Параметр servname не підтримується для ai_socktype

en: The specified address family is not supported
uk_UA: Вказана родина адрес не підтримується

en: The specified network name is no longer available
uk_UA: Вказана мережа більше недоступна

en: Unsupported certificate type
uk_UA: Непідтримуваний тип сертифікату

en: Verifying certificate...
uk_UA: Перевірка сертифікату...

en: gnutls_certificate_get_peers returned no certificates
uk_UA: функція gnutls_certificate_get_peers не повернула сертифікатів

en: gnutls_pem_base64_encode2 failed
uk_UA: невдале gnutls_pem_base64_encode2

en: unknown
uk_UA: невідомо
