LibFM 1.2 - en to et translation catalogue (382 entries)

en: Preferred Applications
et: Eelistatud rakendused

en: Select applications called on click on Web link or e-mail address
et: Vali rakendused, mis avatakse veebilingile või meiliaadressile klõpsamisel

en: Shortcut Editor
et: Otsetee redaktor

en: Create new or change existing desktop entry
et: Loo uus või muuta olemasolevat töölaua kannet

en: Choose Application
et: Vali rakendus

en: Use selected application to open files
et: Kasuta valitud rakendust failide avamiseks

en: _Installed Applications
et: _Paigaldatud rakendus

en: <b>C_ommand line to execute:</b>
et: <b>_Käivitatav käsurida:</b>

en: _Browse...
et: _Sirvi...

note: row 1: "Terminal" GtkCheckButton
en: _Execute in terminal emulator
et: _Käivita terminalis

note: row 2: "X-KeepTerminal" GtkCheckButton
en: _Keep terminal window open after command execution
et: _Terminali aken jääb pärast käsu täitmist avatuks

en: <b>These special codes can be used in the command line:</b>
      <b>%f</b>: Represents a single file name
      <b>%F</b>: Represents multiple file names
      <b>%u</b>: Represents a single URI of the file
      <b>%U</b>: Represents multiple URIs
et: <b>Need erikoodid on kasutatavad käsureal:</b>
      <b>%f</b>: väljendab üksikut failinime
      <b>%F</b>: väljendab mitut failinime
      <b>%u</b>: väljendab ühe faili URI-id
      <b>%U</b>: väljendab mitut URI-id

en: <b>_Application name (optional, set it to keep association)</b>
et: <b>_Rakenduse nimi (valikuline)</b>

en: Execute custom command line to open files
et: Kohandatud käskluse abil failide avamine

en: C_ustom Command Line
et: _Kohandatud käsurida

en: _Set selected application as default action for this file type
et: _Määra see rakendus vaikimisi tegevuseks selle failitüübi puhul

en: Confirm File Replacing
et: Küsi failide asendamisel kinnitust

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: _Rename
et: _Nimeta ümber

en: _Overwrite
et: _Kirjuta üle

en: <b>There is already a file with the same name in this location.</b>
    
    Do you want to replace the existing file
et: <b>Sellise nimega fail on juba olemas.</b>
    
    Kas soovid olemasoleva faili üle kirjutada

en: with the following file?
et: järgneva failiga?

en: _File name:
et: _Failinimi:

en: _Apply this option to all existing files
et: _Selle toimingu rakendamine kõikidele failidele

en: Choose An Icon...
et: Ikooni valimine...

note: genitive case is here: Choose icon from: ...
en: system icon theme
et: süsteemi ikooniteema

note: genitive case is here: Choose icon from: ...
en: image files
et: pildifailid

en: <b>Choose icon from:</b>
et: <b>Ikooni valimine:</b>

en: Execute File
et: Käivita fail

en: Execute in _Terminal
et: Käivita terminalis

en: File Properties
et: Faili omadused

en: Icon of the file in folder view
et: Faili ikoon kaustavaates

en: <b>_Name:</b>
et: <b>_Nimi:</b>

en: <b>Location:</b>
et: <b>Asukoht:</b>

en: <b>Target file:</b>
et: <b>Sihtfail:</b>

en: <b>File type:</b>
et: <b>Failitüüp:</b>

en: <b>Open _with:</b>
et: <b>Ava _rakendusega:</b>

en: Select the application used to open files of this type
et: Vali selle failitüübi avamiseks kasutatav programm

en: <b>Total count of files:</b>
et: <b>Failide koguarv:</b>

en: <b>Total size of files:</b>
et: <b>Failide kogusuurus:</b>

en: <b>Size on disk:</b>
et: <b>Suurus kettal:</b>

en: <b>Last modification:</b>
et: <b>Viimati muudetud:</b>

en: <b>Last access:</b>
et: <b>Viimati loetud:</b>

en: <b>Last permissions change:</b>
et: <b>Viimane õiguste muutmine:</b>

en: _General
et: _Üldine

en: <b>O_wner:</b>
et: <b>_Omanik:</b>

en: <b>G_roup:</b>
et: <b>_Grupp:</b>

en: <b>_View content:</b>
et: <b>_Sisu vaatamine:</b>

en: <b>C_hange content:</b>
et: <b>Sisu _muutmine:</b>

en: <b>_Execute:</b>
et: <b>_Käivitamine:</b>

en: <b>Special bits:</b>
et: <b>Ekstra bitid:</b>

en: Who can read content of the file/directory
et: Kes võivad lugeda faili/kataloogi sisu

en: Who can change content of the file/directory
et: Kes võivad muuta faili/kataloogi sisu

en: Who can execute the file or enter the directory
et: Kes võivad käivitada faili/kataloogi sisu

en: Special flags for file execution
et: Faili käivitamise ekstra lipud

en: Special flags for directory access
et: Kataloogi juurdepääsu ekstra lipud

en: <b>Access Control</b>
et: <b>Juurdepääsu lubamine</b>

en: Hidden file
et: Varjatud fail

en: _Permissions
et: Õi_gused

en: None
et: Ei midagi

[ctx: It is a directory access bit - 'sticky' - where only owner can delete a file from it]
en: Sticky
et: Kleepuv

en: Set GID
et: GID määramine

en: Sticky & set GID
et: Kleepuv ja määratud GID

[ctx: this is a file access mode bit, also known as 'suid']
en: Set UID
et: UID määramine

en: Set UID & GID
et: UID ja GID määramine

[ctx: this is a file access mode - only owner can access the file, for others access is denied]
en: Only owner
et: Ainult omanik

en: Only owner and group
et: Ainult omanik ja grupp

en: Anyone
et: Igaüks

en: Nobody
et: Mitte keegi

en: Bytes
et: baiti

en: Choose Date
et: Kuupäeva valimine

en: Choose a date from the following calendar
et: Vali kuupäev järgnevast kalendrist

en: Search Files
et: Failide otsimine

en: <b>File _Name Patterns:</b>
et: <b>_Failinime mustrid:</b>

en: Pattern may be either POSIX shell pattern list (with ',' as separator) or POSIX regular expression.
et: Muster võib olla kas POSIX kesta mustrite loend (eraldaja on koma ',') või POSIXi regulaaravaldis.

en: Case insensiti_ve
et: _Tõstutundetu

en: _Use regular expression
et: _Regulaaravaldis

en: <b>Plac_es to Search:</b>
et: <b>Otsingu asukohad:</b>

en: _Search in sub directories
et: _Alamkataloogidest otsimine

en: Search _hidden files
et: _Peidetud failide otsimine

en: Name/_Location
et: Nimi/_asukoht

en: <b>File Type</b>
et: <b>Failitüüp:</b>

en: Only search for files of following types:
et: Otsi ainult järgnevate failitüüpide hulgast:

en: Te_xt files
et: Tekstifailid

en: _Image files
et: _Pildifailid

en: _Audio files
et: _Helifailid

en: _Video files
et: _Videofailid

en: _Documents
et: _Dokumendid

en: Folde_rs
et: _Kaustad

en: Ot_her:
et: _Muu:

en: Any valid content type can be entered here. Wildcard '*' is allowed at end of the type. Multiple types should be separated with ';'.
et: Siia võib sisestada ükskõik millise sisutüübi. Metamärk '*' on lubatud tüübi lõpus. Erinevad tüübid tuleb eraldada semikooloniga ';'.

en: File _Type
et: Faili_tüüp

en: <b>File Contain_s:</b>
et: <b>Failis _sisaldub:</b>

en: C_ontent
et: _Sisu

en: <b>File Size</b>
et: <b>Failisuurus</b>

en: _Smaller than:
et: _Väiksem kui:

en: _Bigger than:
et: _Suurem kui:

en: <b>Last Modified Time</b>
et: <b>Viimane muutmine</b>

en: (None)
et: (Ei midagi)

en: _Earlier than:
et: _Varasem kui:

en: L_ater than:
et: _Hilisem kui:

en: _Properties
et: Faili _omadused

en: <b>Web Browser</b>
et: <b>Veebilehitseja</b>

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks.
et: Eelistatud veebilehitsejat kasutatakse veebilinkide avamisel.

en: <b>Mail Client</b>
et: <b>E-mail klient</b>

en: The preferred Mail Client will be used to compose emails when you click on e-mail addresses.
et: Kui klõpsate e-maili aadressil, kasutatakse eelistatud meiliklienti kirja koostamiseks.

en: <b>Terminal Emulator</b>
et: <b>Terminaliemulaator</b>

en: Command line:
et: Käsurida:

en: System Applications
et: Süsteemsed rakendused

en: File Associations
et: Faili assotsiatsioon

note: To: <Destination folder> ex. Copy file to..., Move file to...etc.
en: <b>To:</b>
et: <b>Kuhu:</b>

note: Preparing to do some file operation (Copy, Move, Delete...)
en: Preparing...
et: Valmistumine...

en: <b>Data transferred:</b>
et: <b>Edastatud andmeid:</b>

en: <b>Time remaining:</b>
et: <b>Järelejäänud aeg:</b>

en: <b>Errors occurred:</b>
et: <b>Tekkinud vead:</b>

en: Empty value
et: Tühi väärtus

en: Invalid selection
et: Vigane valik

note: ---- GFile implementation ----
en: Operation not supported
et: Toimingut ei toetata

en: Invalid desktop entry file: '%s'
et: Vigane töölauakanne: '%s'

en: Could not determine content type of file '%s' to launch it
et: Faili '%s' sisutüüpi ei suudetud tuvastada, seetõttu pole võimalik seda avada

en: No default application is set to launch URIs %s://
et: Ükski rakendus ei ava vaikimisi %s:// URIsid

en: Cannot set working directory to '%s': %s
et: Töökataloogiks pole võimalik määrata '%s': %s

en: No default application is set for MIME type %s
et: MIME tüübi %s jaoks pole määratud vaikimisi rakendust

en: Devices
et: Seadmed

en: Network
et: Võrk

en: Trash Can
et: Prügikast

en: shortcut to URI
et: URI-i otsetee

en: fm_template_create_file: invalid argument
et: fm_template_create_file: vigane argument

en: No terminal emulator is set in libfm config
et: Libfm seadetes pole terminaliemulaatorit määratud

en: Invalid description of thumbnailer application
et: Vigane pisipildi rakenduse kirjeldus

en: %u byte | %u bytes
et[0]: %u bait
et[1]: %u baiti

en: The URI subpath '%s' contains invalid escaped characters
et: URI alamtee '%s' sisaldab vigaseid paomärke

en: Duplicate handler for tag <%s>
et: Sildil <%s> on dubleeriv käsitseja

en: Failed to parse '%-.*s', which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) - perhaps the digit is too large
et: Viga '%-.*s' analüüsimisel. See võiks olla märgiviites olev number (näiteks &#234;) - võib-olla on number liiga suur

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
et: Märgiviide ei lõpe semikooloniga. Enamasti kasutatakse ampersand märki ilma kavatsuseta olemit alustada - märgi see kui &amp;

en: Character reference '%-.*s' does not encode a permitted character
et: Märgiviide '%-.*s' ei teisendu lubatud märgiks

en: Empty entity '&;' seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
et: Avastati tühi olem '&;' lubatud olemid on: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Entity name '%-.*s' is not known
et: Olemi nimi '%-.*s' on tundmatu

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
et: Olem ei lõppenud semikooloniga; kõige tõenäolisemalt ei kavatsenud sa ampersandi kasutades olemit alustada - märgi see kui &amp;

en: Space isn't allowed in the close tag
et: Sulgevas sildis ei tohi olla tühikuid

en: Element '%s' was closed but no element was opened
et: Elementi '%s' püütakse sulgeda, kuid see pole avatud

en: Element '%s' was closed but the currently open element is '%s'
et: Element '%s' on suletud, kuid praegu avatud element on '%s'

en: Invalid char '%c' at start of attribute value
et: Atribuudi väärtuse alguses on sobimatu märk '%c'

en: Invalid char '%c' at end of attribute value, expected '%c'
et: Atribuudi väärtuse lõpus on sobimatu märk '%c', oodati '%c'

en: Document ended unexpectedly
et: Dokument lõppes ootamatult

en: Document was empty or contained only whitespace
et: Dokument on tühi või sisaldab ainult tühjust

en: fm_xml_file_to_data: XML data error
et: fm_xml_file_to_data: XML andmete viga

en: Customize
et: Kohanda

en: <b>Select an application to open "%s" files</b>
et: <b>Vali "%s" liiki failide avamiseks rakendus</b>

en: Installed Applications
et: Paigaldatud rakendused

en: <No subfolders>
et: <Alamkaustad puudvad>

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Shows tree of directories in sidebar
et: Kataloogipuu näitamine külgribal

en: _Cancel
et: _Tühista

en: C_opy Here
et: _Kopeeri siia

en: _Move Here
et: _Liiguta siia

note: Note to translators: Link in not noun but verb here
en: _Link Here
et: _Lingi siia

en: XDirectSave failed.
et: XDirectSave ebaõnnestus.

en: _Open
et: _Ava

en: Open _With...
et: Ava _rakendusega...

en: Open _With
et: Ava _rakendusega

en: Copy Pa_th(s)
et: Kopeeri _asukoht

en: H_ide
et: _Peida

en: Unh_ide
et: Tee _nähtavaks

en: _Add to Bookmarks
et: _Lisa järjehoidjatesse

en: _Rename...
et: Muuda _nime...

en: Co_mpress...
et: _Paki kokku...

en: Extract _Here
et: Paki _lahti siia

en: E_xtract To...
et: Paki lahti _asukohta...

en: Prop_erties
et: _Omadused

note: Note to translators: Trash in not noun but verb here
en: Move to _Trash
et: Viska _prügikasti

en: Your bookmarks already have a bookmark for this folder.
et: Sellele kaustale juba viitab üks järjehoidja.

en: Image files
et: Pildifailid

en: byte | bytes
et[0]: bait
et[1]: baiti

en: scanning... %d
et: Skannimine... %d

en: Please enter a valid user name or numeric id.
et: Palun sisesta kehtiv kasutajanimi või id number.

en: Please enter a valid group name or numeric id.
et: Palun sisesta kehtiv grupi nimetus või id number.

note: FIXME: may special bits and exec flags still be messed up?
en: Do you want to recursively apply these changes to all files and sub-folders?
et: Kas soovid rakendada need toimingud kõigile failidele ja alamkataloogidele?

en: Hide or unhide the file
et: Peida või too fail nähtavale

en: This file is hidden because its name starts with a dot ('.').
et: See fail on varjatud, kuna selle nimi algab punktiga ('.').

en: Files on this system are hidden if their name starts with a dot ('.'). Hit <Ctrl+H> to toggle displaying hidden files.
et: Selles süsteemis olevad failid on varjatud, kui nende nimi algab punktiga ('.'). Vajuta <Ctrl+H>, et lülitada varjatud failide kuvamine sisse või välja.

en: scanning...
et: Skannimine...

en: <b>_Access content:</b>
et: <b>Sisule _juurdepääs:</b>

en: Files of different types
et: Erinevat tüüpi failid

en: <b>File:</b>
et: <b>Fail:</b>

en: Multiple files
et: Mitmed failid

note: columns visible to the users
en: Name
et: Nimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Size
et: Suurus

en: Permissions
et: Õigused

en: Owner
et: Omanik

en: Modified
et: Muudetud

en: Location
et: Asukoht

en: Extension
et: Laiendus

en: Create _New...
et: Loo _Uus...

en: Folder
et: Kaust

en: Empty File
et: Tühi fail

en: _Invert Selection
et: _Pööra valik

en: _Sort Files
et: _Sorteeri faile

en: _Rename Folder...
et: _Kaustanime muutmine...

en: Folder Prop_erties
et: Kausta _omadused

en: Show _Hidden
et: Näita _peidetud

note: Note to translators: "Mingle..." means "Do not put folders before files" but make the translation as short as possible, please!
en: Mingle _Files and Folders
et: Segusta kaustad ja _failid

en: _Ignore Name Case
et: Suur ja väiketähtedega nimesid ei _eristata

en: By _Name
et: _Nime järgi

en: By _Modification Time
et: _Muutmisaja järgi

en: By _Size
et: _Suuruse järgi

en: By File _Type
et: _Failitüübi järgi

en: Enter a name for the newly created folder:
et: Sisesta loodava kausta nimi:

en: Creating New Folder
et: Loo uus kaust

en: Enter a name for empty file:
et: Sisesta loodava faili nimi:

en: Creating ...
et: Loomine ...

en: New
et: Uus

en: Enter a name for the new %s:
et: Sisesta uue %s nimi:

en: Creating %s
et: "%s" loomine

en: _Run default application on file after creation
et: _Pärast faili loomist avatakse see vaikimisi rakendusega

en: This text file '%s' seems to be an executable script.
    What do you want to do with it?
et: See tekstifail '%s' näib olevat käivitatav skript.
    Mida soovid sellega teha?

en: This file '%s' is executable. Do you want to execute it?
et: See fail '%s' on käivitatav. Kas soovid selle käivitada?

note: show error if no paths are added
en: No folders are specified.
et: Kaustu pole määratud.

en: Select Folder
et: Kausta valimine

note: g_message("(!) %s", msg);
en: Error
et: Viga

en: Confirm
et: Kinnitus

en: Question
et: Küsimus

en: Only system administrators have the permission to do this.
et: Vajab süsteemihaldaja kasutusõigusi.

en: Do you want to move the file '%s' to trash can?
et: Kas tahad tõsta faili '%s' prügikasti?

en: Do you want to move the %d selected file to trash can? | Do you want to move the %d selected files to trash can?
et[0]: Kas tahad tõsta %d valitud faili prügikasti?
et[1]: Kas tahad tõsta %d valitud faili prügikasti?

en: Do you want to delete the file '%s'?
et: Kas soovid faili '%s' kustutada?

en: Do you want to delete the %d selected file? | Do you want to delete the %d selected files?
et[0]: Kas soovid valitud %d faili lõplikult kustutada?
et[1]: Kas soovid valitud %d faili lõplikult kustutada?

en: Rename File
et: Nimeta fail ümber

en: Please enter a new name:
et: Palun sisesta uus nimi:

en: Are you sure you want to empty the trash can?
et: Kas kindlasti soovid prügikasti tühjendada?

en: Pa_ste and Go
et: _Aseta ja mine

en: Folder location bar
et: Kausta asukohariba

en: Home Folder
et: Kodukaust

en: Desktop
et: Töölaud

en: Applications
et: Rakendused

en: Filesystem Root
et: Failisüsteemi juurkataloog

en: _Mount Volume
et: _Andmekandja haakimine

en: _Unmount Volume
et: Andmekandja _lahtihaakimine

en: _Eject Removable Media
et: Eemaldatava andmekandja _väljastamine

en: _Format Volume
et: _Köite vormindamine

en: _Rename Bookmark Item
et: _Muuda järjehoidja nime

en: Re_move from Bookmarks
et: _Eemalda järjehoidja

en: Move Bookmark _Up
et: Liiguta _järjehoidja üles

en: Move Bookmark _Down
et: Liiguta järjehoidja _alla

en: _Empty Trash Can
et: _Tühjenda prügikast

en: Shows list of common places, devices, and bookmarks in sidebar
et: Külgribal näidatakse tavaliste asukohtade, seadmete ja järjehoidjate loendit

en: Rename Bookmark Item
et: Muuda järjehoidja nime

en: Enter a new name:
et: Sisesta uus nimi:

en: Type: %s
    Size: %s
    Modified: %s
et: Tüüp: %s
    Suurus: %s
    Muudetud: %s

en: Type: %s
    Modified: %s
et: Tüüp: %s
    Muudetud: %s

en: <b>Errors occurred before file operation was stopped.</b>
et: <b>Enne failioperatsiooni lõpetamist esines vigu.</b>

en: Cancelled
et: Tühistatud

en: <b>The file operation was completed with errors.</b>
et: <b>Failitoiming on tühistatud, tekkisid mõned vead.</b>

en: Finished
et: Valmis

en: Some files cannot be moved to trash can because the underlying file systems don't support this operation.
    Do you want to delete them instead?
et: Mõningaid faile ei saanud prügikasti liigutada kuna nende failisüsteem ei võimalda seda toimingut.
    Kas sa soovid need hoopis kustutada?

en: _Pause
et: _Paus

en: _Resume
et: _Jätka

note: translators: it is part of "Moving files:" or "Moving xxx.txt"
en: Moving
et: liigutamine

note: translators: it is part of "Copying files:" or "Copying xxx.txt"
en: Copying
et: kopeerimine

note: translators: it is part of "Trashing files:" or "Trashing xxx.txt"
en: Trashing
et: viskamine prügikasti

note: translators: it is part of "Deleting files:" or "Deleting xxx.txt"
en: Deleting
et: kustutamine

note: translators: it is part of "Creating link /path/xxx.txt"
en: Creating link
et: Lingi loomine

note: translators: 'In:' string is followed by destination folder path
en: <b>In:</b>
et: <b>Kaust:</b>

en: Creating links to files
et: Linkide loomine failidele

note: translators: it is part of "Changing attributes of xxx.txt"
en: Changing attributes of
et: Failiomaduste muutmine:

en: Changing attributes of files
et: Failiomaduste muutmine

note: translators: it is part of "Restoring files:" or "Restoring xxx.txt"
en: Restoring
et: taastamine

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting files"
en: %s files
et: Failide %s

en: <b>File operation is in progress...</b>
et: <b>Failioperatsioon on pooleli...</b>

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting file"
en: <b>%s file:</b>
et: <b>Faili %s:</b>

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting files"
en: <b>%s files:</b>
et: <b>Failide %s:</b>

en: _Off
et: _Väljas

en: _Places
et: _Asukohad

en: _Directory Tree
et: _Kataloogipuu

en: _Remote
et: _Võrguasukohad

en: Places
et: Asukohad

en: Directory Tree
et: Kataloogipuu

en: View of folder contents
et: Vaata kausta sisu

en: _Hide %s
et: _Peida %s

en: _Move Left
et: Liiguta _vasakule

en: Move _Right
et: Liiguta _paremale

en: Show %s
et: Näita %s

en: _Forget Width
et: _Unusta laius

en: _Icon View
et: _Ikoonivaade

en: _Compact View
et: _Kompaktne vaade

en: _Thumbnail View
et: _Pisipildivaade

en: Detailed _List View
et: Detailne _loendivaade

en: Changes active tab
et: Aktiivse kaardi vahetamine

en: The specified directory '%s' is not valid
et: Määratud kataloog '%s' ei ole korrektne

en: Cannot access destination file
et: Sihtfaili avamine ei õnnestu

en: Cannot create a link on non-native filesystem
et: Mitte-natiivses failisüsteemis pole võimalik linki luua

en: Cannot untrash file '%s': original path not known
et: Ei saa taastada faili '%s': algne asukoht pole teada

en: Destination does not exist
et: Sihtkohta pole olemas

en: Source and destination are the same.
et: Lähte- ja sihtkoht on samad.

en: Cannot move a folder into its sub folder
et: Kataloogi ei saa liigutada tema enda alamkausta

en: Cannot copy a folder into its sub folder
et: Kataloogi ei saa kopeerida tema enda alamkausta

en: Destination is a sub folder of source
et: Sihtkoht on lähtekataloogi alamkaust

en: Cannot copy file '%s': not supported
et: Ei saa kopeerida faili '%s': pole toetatud

en: Setting display name can be done only for single file
et: Kuvanime saab määrata ainult üksikule failile

en: Setting target can be done only for single file
et: Sihtkohta saab määrata ainult üksikule failile

en: XML file '%s' error (%d:%d):
et: XML faili '%s' viga (%d:%d):

en: XML file doesn't contain Applications root
et: XML fail ei sisalda juurikat Applications

en: Cannot create XML definition for '%s'
et: '%s' jaoks pole võimalik XML definitsiooni luua

en: Menu path '%s' already exists
et: Menüü '%s' on juba olemas

en: Menu cache error
et: Menüü vahemälu viga

en: Invalid menu directory
et: Vigane menüükaust

en: Menu item name cannot be empty
et: Menüül peab olema nimi

en: Invalid menu directory '%s'
et: Vigane menüükaust '%s'

en: Invalid menu item
et: Vigane menüüelement

en: The menu item '%s' doesn't have appropriate entry file
et: Menüükirjel '%s' pole korrektset faili

en: Change hidden status isn't supported for menu directory
et: Menüükausta varjamine pole toetatud

en: Setting attribute '%s' not supported
et: Omaduse '%s' seadmine pole toetatud

en: Invalid value for attribute '%s'
et: Vigane failinimi '%s'

en: The '%s' is a menu directory
et: '%s' on menüü kataloog

en: The '%s' isn't a menu item
et: "%s" pole menüüelement

en: The '%s' entry file is broken
et: '%s' kirje fail on vigane

en: Cannot create menu item '%s'
et: Menüü osa '%s' pole võimalik luua

en: Name of menu directory should not end with ".desktop"
et: Menüükausta nime lõpp ei peaks olema ".desktop"

en: Invalid operation with menu root
et: Vigane operatsioon juurmenüüga

en: Invalid destination
et: Vigane sihtkoht

en: FmMenuVFileMonitor: folder '%s' not found in menu cache
et: FmMenuVFileMonitor: kausta '%s' ei leitud menüüpuhvrist

note: FIXME: need name to be converted to UTF-8?
en: Search
et: Otsing

en: Search Results
et: Otsingu tulemused

en: Choose Executable File
et: Käivitatava faili valimine

en: Executable files
et: Käivitatavad failid

en: <b>Co_mmand:</b>
et: <b>_Käsk:</b>

en: Command to execute when the application icon is activated
et: Rakenduse ikooni aktiveerimisel käivitatav käsk

en: <b>D_escription:</b>
et: <b>_Kirjeldus:</b>

en: Generic name of the application
et: Rakenduse üldine nimi

en: <b>_Working directory:</b>
et: <b>_Töökaust:</b>

en: The working directory to run the program in
et: Töökaust, kus programmi jooksutada

en: <b>_Tooltip:</b>
et: <b>Kohtspikker:</b>

en: Tooltip to show on application
et: Rakendusel näidatav vihje

note: TODO: handle "TryExec" field ? row 7: "StartupNotify" GtkCheckButton
en: _Use startup notification
et: Ka_suta töölemineku märguannet

en: _Desktop Entry
et: _Töölaua kanne

en: _Restore
et: _Taasta

en: Restore trashed files to original paths
et: Liiguta fail prügikastist selle algsesse asukohta

en: source file name or desktop id
et: lähtefaili nimi või töölaua ID

en: SOURCE
et: ALLIKAS

en: result file name
et: tulemuseks faili nimi

en: RESULT
et: TULEMUS

note: Translator: The word "blank" is used as an adjective, e.g. we are decsribing discs that are already blank
en: CD-ROM Disc
et: CD-ROM ketas

en: Blank CD-ROM Disc
et: Tühi CD-ROM ketas

en: CD-R Disc
et: CD-R ketas

en: Blank CD-R Disc
et: Tühi CD-R ketas

en: CD-RW Disc
et: CD-RW ketas

en: Blank CD-RW Disc
et: Tühi CD-RW ketas

en: DVD-ROM Disc
et: DVD-ROM ketas

en: Blank DVD-ROM Disc
et: Tühi DVD-ROM ketas

en: DVD-RW Disc
et: DVD-RW ketas

en: Blank DVD-RW Disc
et: Tühi DVD-RW ketas

en: DVD-RAM Disc
et: DVD-RAM ketas

en: Blank DVD-RAM Disc
et: Tühi DVD-RAM ketas

en: DVD+R Disc
et: DVD+R ketas

en: Blank DVD+R Disc
et: Tühi DVD+R ketas

en: DVD+RW Disc
et: DVD+RW ketas

en: Blank DVD+RW Disc
et: Tühi DVD+RW ketas

en: DVD+R DL Disc
et: DVD+R DL ketas

en: Blank DVD+R DL Disc
et: Tühi DVD+R DL ketas

en: DVD+RW DL Disc
et: DVD+RW DL ketas

en: Blank DVD+RW DL Disc
et: Tühi DVD+RW DL ketas

en: Blu-Ray Disc
et: Blu-Ray ketas

en: Blank Blu-Ray Disc
et: Tühi Blu-Ray ketas

en: Blu-Ray R Disc
et: Blu-Ray R ketas

en: Blank Blu-Ray R Disc
et: Tühi Blu-Ray R ketas

en: Blu-Ray RW Disc
et: Blu-Ray RW ketas

en: Blank Blu-Ray RW Disc
et: Tühi Blu-Ray RW ketas

en: HD DVD Disc
et: HD DVD ketas

en: Blank HD DVD Disc
et: Tühi HD DVD ketas

en: HD DVD-R Disc
et: HD DVD-R ketas

en: Blank HD DVD-R Disc
et: Tühi HD DVD-R ketas

en: HD DVD-RW Disc
et: HD DVD-RW ketas

en: Blank HD DVD-RW Disc
et: Tühi HD DVD-RW ketas

en: MO Disc
et: MO ketas

en: Blank MO Disc
et: Tühi MO ketas

en: MRW Disc
et: MRW ketas

en: Blank MRW Disc
et: Tühi MRW ketas

en: MRW/W Disc
et: MRW/W ketas

en: Blank MRW/W Disc
et: Tühi MRW/W ketas

en: Blank Optical Disc
et: Tühi optiline ketas

en: Optical Disc
et: Optiline ketas
