libfm 1.2 - en to he translation catalogue (355 entries)

en: Preferred Applications
he: יישומים מועדפים

en: Select applications called on click on Web link or e-mail address
he: בחירת יישומים שיפעלו עקב לחיצה על קישור לאתר או לכתובת דוא״ל

en: Shortcut Editor
he: עורך קיצורי הדרך

en: Create new or change existing desktop entry
he: יצירה או שינוי של רשומת שולחן עבודה

en: Choose Application
he: בחירת יישום

en: Use selected application to open files
he: שימוש ביישום הנבחר לפתיחת קבצים

en: _Installed Applications
he: יישומים מו_תקנים

en: <b>C_ommand line to execute:</b>
he: <b>_פקודה להפעלה:</b>

en: _Browse...
he: _עיון…

note: row 1: "Terminal" GtkCheckButton
en: _Execute in terminal emulator
he: ה_פעלה בהדמיית מסוף

note: row 2: "X-KeepTerminal" GtkCheckButton
en: _Keep terminal window open after command execution
he: להשאיר את חלון המ_סוף פתוח לאחר הפעלת הפקודה

en: <b>These special codes can be used in the command line:</b>
      <b>%f</b>: Represents a single file name
      <b>%F</b>: Represents multiple file names
      <b>%u</b>: Represents a single URI of the file
      <b>%U</b>: Represents multiple URIs
he: <b>ניתן להשתמש בקודים מיוחדים אלה בשורת הפקודה:</b>
      <b>%f</b>: לייצוג שם קובץ בודד
      <b>%F</b>: לייצוג מספר שמות קבצים
      <b>%u</b>: לייצוג כתובת אחידה לקובץ
      <b>%U</b>: לייצוג מספר כתובות אחידות

en: <b>_Application name (optional, set it to keep association)</b>
he: <b>_שם היישום (רשות, כדאי להגדיר כדי לשמור על שיוך)</b>

en: Execute custom command line to open files
he: הפעלת שורת פקודה מותאמת אישית לפתיחת קבצים

en: C_ustom Command Line
he: _פקודה מותאמת אישית

en: _Set selected application as default action for this file type
he: ה_גדרת היישום הנבחר כמפעיל בררת המחדל לסוג קובץ זה

en: Confirm File Replacing
he: אישור החלפת קבצים

en: _Skip
he: _דילוג

en: _Rename
he: _שינוי שם

en: _Overwrite
he: _שכתוב

en: <b>There is already a file with the same name in this location.</b>
    
    Do you want to replace the existing file
he: <b>ישנו כבר קובץ באותו השם במיקום זה.</b>
    
    האם להחליף את הקובץ הקיים

en: with the following file?
he: בקבצים הבאים?

en: _File name:
he: שם ה_קובץ:

en: _Apply this option to all existing files
he: לה_חיל אפשרות זו על כל הקבצים הקיימים

en: Choose An Icon...
he: בחירת סמל…

note: genitive case is here: Choose icon from: ...
en: system icon theme
he: ערכת סמלי המערכת

note: genitive case is here: Choose icon from: ...
en: image files
he: קובצי תמונה

en: <b>Choose icon from:</b>
he: <b>בחירה בסמל מהמיקום:</b>

en: Execute File
he: הפעלת קובץ

en: Execute in _Terminal
he: הפעלה במ_סוף

en: File Properties
he: מאפייני הקובץ

en: Icon of the file in folder view
he: סמל הקובץ בתצוגת תיקייה

en: <b>_Name:</b>
he: <b>_שם:</b>

en: <b>Location:</b>
he: <b>מיקום:</b>

en: <b>Target file:</b>
he: <b>קובץ יעד:</b>

en: <b>File type:</b>
he: <b>סוג הקובץ:</b>

en: <b>Open _with:</b>
he: <b>פתיחה _באמצעות:</b>

en: Select the application used to open files of this type
he: יש לבחור את היישום המשמש לפתיחת קבצים מסוג זה

en: <b>Total count of files:</b>
he: <b>סך כמות הקבצים:</b>

en: <b>Total size of files:</b>
he: <b>סך גודל הקבצים:</b>

en: <b>Size on disk:</b>
he: <b>גודל על הכונן:</b>

en: <b>Last modification:</b>
he: <b>שינוי אחרון:</b>

en: <b>Last access:</b>
he: <b>גישה אחרונה:</b>

en: <b>Last permissions change:</b>
he: <b>שינוי ההרשאות האחרון:</b>

en: _General
he: _כללי

en: <b>O_wner:</b>
he: <b>_בעלים:</b>

en: <b>G_roup:</b>
he: <b>_קבוצה:</b>

en: <b>_View content:</b>
he: <b>_צפייה בתוכן</b>

en: <b>C_hange content:</b>
he: <b>_שינוי התוכן:</b>

en: <b>_Execute:</b>
he: <b>ה_פעלה:</b>

en: <b>Special bits:</b>
he: <b>סיביות מיוחדות:</b>

en: Who can read content of the file/directory
he: מי רשאי לקרוא את תוכן הקובץ/תיקייה

en: Who can change content of the file/directory
he: מי רשאי לשנות את תוכן הקובץ/תיקייה

en: Who can execute the file or enter the directory
he: מי רשאי להפעיל את הקובץ או להיכנס לתיקייה

en: Special flags for file execution
he: דגלונים מיוחדים להפעלת קבצים

en: Special flags for directory access
he: דגלונים מיוחדים לגישה לתיקיות

en: <b>Access Control</b>
he: <b>בקרת גישה</b>

en: Hidden file
he: קובץ מוסתר

en: _Permissions
he: ה_רשאות

en: None
he: ללא

[ctx: It is a directory access bit - 'sticky' - where only owner can delete a file from it]
en: Sticky
he: דביק

en: Set GID
he: הגדרת GID

en: Sticky & set GID
he: דביק והגדרת GID

[ctx: this is a file access mode bit, also known as 'suid']
en: Set UID
he: הגדרת UID

en: Set UID & GID
he: הגדרת UID ו־GID

[ctx: this is a file access mode - only owner can access the file, for others access is denied]
en: Only owner
he: רק הבעלים

en: Only owner and group
he: רק הבעלים וקבוצה

en: Anyone
he: כולם

en: Nobody
he: אף אחד

en: Bytes
he: בתים

en: KB
he: ק״ב

en: MB
he: מ״ב

en: GB
he: ג״ב

en: Choose Date
he: נא לבחור בתאריך

en: Choose a date from the following calendar
he: נא לבחור תאריך מלוח השנה שלהלן

en: Search Files
he: חיפוש קבצים

en: <b>File _Name Patterns:</b>
he: <b>_תבניות שם קובץ:</b>

en: Pattern may be either POSIX shell pattern list (with ',' as separator) or POSIX regular expression.
he: התבנית יכולה להיות רשימת תבניות מעטפת תואמת POSIX (תוך שימוש ב־',' כתו הפרדה) או ביטוי רגולרי תואם POSIX.

en: Case insensiti_ve
he: ללא תלות ב_רישיות

en: _Use regular expression
he: _שימוש בביטוי רגולרי

en: <b>Plac_es to Search:</b>
he: <b>מקומות לחיפוש:</b>

en: _Search in sub directories
he: חיפוש בתיקיות ש_כפופות לזאת

en: Search _hidden files
he: חיפוש קבצים _נסתרים

en: Name/_Location
he: שם/מי_קום

en: <b>File Type</b>
he: <b>סוג הקובץ</b>

en: Only search for files of following types:
he: יש לחפש קבצים אך ורק מהסוגים הבאים:

en: Te_xt files
he: קובצי _טקסט

en: _Image files
he: קובצי _תמונה

en: _Audio files
he: קובצי _שמע

en: _Video files
he: קובצי וי_דאו

en: _Documents
he: מ_סמכים

en: Folde_rs
he: _תיקיות

en: Ot_her:
he: _אחר:

en: File _Type
he: סוג _קובץ

en: <b>File Contain_s:</b>
he: <b>הקובץ מ_כיל:</b>

en: C_ontent
he: _תוכן

en: <b>File Size</b>
he: <b>גודל הקובץ</b>

en: _Smaller than:
he: _קטן מ־:

en: _Bigger than:
he: _גדול מ־:

en: <b>Last Modified Time</b>
he: <b>מועד השינוי האחרון</b>

en: (None)
he: (אין)

en: _Earlier than:
he: _לפני:

en: L_ater than:
he: _אחרי:

en: _Properties
he: מא_פיינים

en: <b>Web Browser</b>
he: <b>דפדפן אינטרנט</b>

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks.
he: דפדפן האינטרנט המועדף ישמש לפתיחת קישורים.

en: <b>Mail Client</b>
he: <b>לקוח דוא״ל</b>

en: <b>Terminal Emulator</b>
he: <b>הדמיית מסוף</b>

en: Command line:
he: שורת הפקודה:

en: System Applications
he: יישומי המערכת

en: File Associations
he: שיוכי קבצים

note: To: <Destination folder> ex. Copy file to..., Move file to...etc.
en: <b>To:</b>
he: <b>אל:</b>

note: Preparing to do some file operation (Copy, Move, Delete...)
en: Preparing...
he: בהכנות...

en: <b>Time remaining:</b>
he: <b>הזמן שנותר:</b>

en: <b>Errors occurred:</b>
he: <b>אירעו שגיאות:</b>

en: Empty value
he: ערך ריק

en: Invalid selection
he: בחירה שגויה

note: ---- GFile implementation ----
en: Operation not supported
he: הפעולה לא נתמכת

en: No default application is set for MIME type %s
he: לא הוגדר יישום בררת מחדל עבור סוג ה־MIME‏ %s

en: Devices
he: התקנים

en: Network
he: רשת

en: Trash Can
he: פח אשפה

en: No terminal emulator is set in libfm config
he: לא הוגדרה הדמיית מסוף בתצורה של libfm

en: kB
he: ק״ב

en: TB
he: ט״ב

en: %u byte | %u bytes
he[0]: בית אחד
he[1]: %u בתים

en: Duplicate handler for tag <%s>
he: טיפול כפול בתגית <%s>

en: Failed to parse '%-.*s', which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) - perhaps the digit is too large
he: הניתוח של '%-.*s', שאמורה הייתה להיות ספרה בתוך הפניית תו (&#234; למשל), נכשלה - יתכן שהספרה גדולה מדי

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
he: ההפנייה לתו לא הסתיימה בנקודה פסיק; רוב הסיכויים שהשתמשת בתו אמפרסנד מבלי להתכוון להתחיל יישות - ניתן לסלק אמפרסנד בתור ‎&amp;‎

en: Character reference '%-.*s' does not encode a permitted character
he: ההפנייה לתו '%-.*s' אינה מקודדת תו מאושר

en: Empty entity '&;' seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
he: התגלה היישות הריקה '&;'; יישויות תקניות אמורות להיות: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Entity name '%-.*s' is not known
he: שם היישות '%-.*s' אינו ידוע

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
he: היישות אינה מסתיימת בנקודה פסיק; רוב הסיכויים שהשתמשת בתו אמפרסנד מבלי להתכוון להתחיל יישות - ניתן לסלק אמפרסנד בתור ‎&amp;‎

en: Space isn't allowed in the close tag
he: אסור להשתמש ברווח בתגית הסגירה

en: Element '%s' was closed but no element was opened
he: הרכיב '%s' נסגר אך לא נפתח אף רכיב

en: Element '%s' was closed but the currently open element is '%s'
he: הרכיב '%s' נסגר אך הרכיב הפתוח הנוכחי הוא '%s'

en: Invalid char '%c' at start of attribute value
he: תו שגוי '%c' בתחילת ערך המאפיין

en: Invalid char '%c' at end of attribute value, expected '%c'
he: תו שגוי '%c' בתחילת ערך המאפיין, אמור היה להיות '%c'

en: Document ended unexpectedly
he: המסמך הסתיים בפתאומיות

en: Document was empty or contained only whitespace
he: המסמך היה ריק או שהכיל רק רווח

en: fm_xml_file_to_data: XML data error
he: fm_xml_file_to_data: שגיאת נתוני XML

en: Customize
he: התאמה אישית

en: <b>Select an application to open "%s" files</b>
he: <b>נא לבחור ביישום לפתיחת קבצים מסוג "%s"</b>

en: Installed Applications
he: יישומים מותקנים

en: <No subfolders>
he: <אין תיקיות משנה>

en: Loading...
he: בטעינה...

en: Shows tree of directories in sidebar
he: הצגת עץ תיקיות בסרגל הצד

en: _Cancel
he: _ביטול

en: C_opy Here
he: לה_עתיק לכאן

en: _Move Here
he: להע_ביר לכאן

note: Note to translators: Link in not noun but verb here
en: _Link Here
he: ל_קשר לכאן

en: XDirectSave failed.
he: XDirectSave כשלה.

en: _Open
he: _פתיחה

en: Open _With...
he: פתיחה _באמצעות...

en: Open _With
he: פתיחה _באמצעות

en: H_ide
he: ה_סתרה

en: Unh_ide
he: ה_צגה

en: _Add to Bookmarks
he: הוס_פה לסימניות

en: _Rename...
he: _שינוי שם...

en: Co_mpress...
he: _דחיסה...

en: Extract _Here
he: חילוץ ל_כאן

en: E_xtract To...
he: _חילוץ אל...

en: Prop_erties
he: מ_אפיינים

note: Note to translators: Trash in not noun but verb here
en: Move to _Trash
he: העברה ל_אשפה

en: Your bookmarks already have a bookmark for this folder.
he: בין הסימניות שלך כבר קיימת סימנייה לתיקייה זו.

en: Image files
he: קובצי תמונה

en: byte | bytes
he[0]: בית
he[1]: בתים

en: scanning... %d
he: בסריקה... %d

en: Please enter a valid user name or numeric id.
he: נא להזין שם משתמש תקני או מזהה מספרי.

en: Please enter a valid group name or numeric id.
he: יש להזין שם קבוצה תקני או מזהה מספרי.

note: FIXME: may special bits and exec flags still be messed up?
en: Do you want to recursively apply these changes to all files and sub-folders?
he: האם להחל שינוים אלה על כל הקבצים ותת־התיקיות באופן נסוג?

en: Hide or unhide the file
he: הסתרה או הצגה של הקובץ

en: This file is hidden because its name starts with a dot ('.').
he: קובץ זה מוסתר כיוון ששמו מתחיל בנקודה ('.').

en: scanning...
he: בסריקה...

en: <b>_Access content:</b>
he: <b>_גישה לתוכן</b>

en: Files of different types
he: קבצים מסוגים שונים

en: <b>File:</b>
he: <b>קובץ:</b>

en: Multiple files
he: מספר קבצים

note: columns visible to the users
en: Name
he: שם

en: Description
he: תיאור

en: Size
he: גודל

en: Permissions
he: הרשאות

en: Owner
he: הבעלים

en: Modified
he: מועד השינוי

en: Location
he: מיקום

en: Extension
he: סיומת

en: Create _New...
he: יצירת _חדש...

en: Folder
he: תיקייה

en: Empty File
he: קובץ ריק

en: _Invert Selection
he: הי_פוך הבחירה

en: _Sort Files
he: _סידור הקבצים

en: _Rename Folder...
he: שינוי _שם תיקייה...

en: Folder Prop_erties
he: מ_אפייני התיקייה

en: Show _Hidden
he: הצגת מו_סתרים

note: Note to translators: "Mingle..." means "Do not put folders before files" but make the translation as short as possible, please!
en: Mingle _Files and Folders
he: _ערבוב בין קבצים ותיקיות

en: By _Name
he: לפי שם

en: By _Modification Time
he: לפי מועד ה_שינוי

en: By _Size
he: לפי _גודל

en: By File _Type
he: לפי סוג ה_קובץ

en: Enter a name for the newly created folder:
he: נא להזין שם עבור התיקייה החדשה:

en: Creating New Folder
he: יצירת תיקייה חדשה

en: Enter a name for empty file:
he: נא להזין שם עבור הקובץ הריק:

en: Creating ...
he: נוצר …

en: New
he: חדש

en: Enter a name for the new %s:
he: נא להזין שם עבור ה־%s החדש:

en: Creating %s
he: %s נוצר

en: _Run default application on file after creation
he: הפעלת תכנית _בררת המחדל על הקובץ לאחר יצירתו

en: This text file '%s' seems to be an executable script.
    What do you want to do with it?
he: מסתבר כי קובץ הטקסט '%s' הוא סקריפט הפעלה.
    מה ברצונך לעשות אתו?

en: This file '%s' is executable. Do you want to execute it?
he: הקובץ '%s' ניתן להפעלה. האם ברצונך לפהעיל אותו?

note: show error if no paths are added
en: No folders are specified.
he: לא צוינו תיקיות.

en: Select Folder
he: נא לבחור בתיקייה

note: g_message("(!) %s", msg);
en: Error
he: שגיאה

en: Confirm
he: אישור

en: Question
he: שאלה

en: Only system administrators have the permission to do this.
he: רק למנהל המערכת ישנן ההרשאות לעשות זאת.

en: Do you want to move the file '%s' to trash can?
he: האם להעביר את הקובץ '%s' לסל האשפה?

en: Do you want to move the %d selected file to trash can? | Do you want to move the %d selected files to trash can?
he[0]: האם להעביר את הקובץ הנבחר אל סל האשפה?
he[1]: האם להעביר את %d הקבצים הנבחרים אל סל האשפה?

en: Do you want to delete the file '%s'?
he: האם למחוק את הקובץ '%s'?

en: Do you want to delete the %d selected file? | Do you want to delete the %d selected files?
he[0]: האם למחוק את הקובץ (%d) הנבחר?
he[1]: האם למחוק את %d הקבצים הנבחרים?

en: Rename File
he: שינוי שם קובץ

en: Please enter a new name:
he: נא להזין שם חדש:

en: Are you sure you want to empty the trash can?
he: האם לפנות את סל האשפה?

en: Pa_ste and Go
he: לה_דביק ולהמשיך

en: Folder location bar
he: סרגל מיקום תיקיות

en: Home Folder
he: תיקיית הבית

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Applications
he: יישומים

en: Filesystem Root
he: שורש מערכת הקבצים

en: _Mount Volume
he: _עיגון כרך

en: _Unmount Volume
he: _ניתוק כרך

en: _Eject Removable Media
he: _שליפת מדיה נתיקה

en: _Rename Bookmark Item
he: _שינוי שם לפריט סימנייה

en: Re_move from Bookmarks
he: ה_סרה מהסימניות

en: Move Bookmark _Up
he: העברת הסימנייה למ_עלה

en: Move Bookmark _Down
he: העברת הסימנייה למ_טה

en: _Empty Trash Can
he: _פינוי האשפה

en: Shows list of common places, devices, and bookmarks in sidebar
he: הצגת רשימה של מקומות, התקנים וסימניות נפוצים בסרגל הצד

en: Rename Bookmark Item
he: שינוי שם לפריט סימנייה

en: Enter a new name:
he: הזנת שם חדש:

en: Type: %s
    Size: %s
    Modified: %s
he: סוג: %s
    גודל: %s
    השתנה: %s

en: Type: %s
    Modified: %s
he: סוג: %s
    השתנה: %s

en: Cancelled
he: בוטלה

en: <b>The file operation was completed with errors.</b>
he: <b>פעולת הקבצים הושלמה וישנן כמה שגיאות.</b>

en: Finished
he: הסתיימה

en: Some files cannot be moved to trash can because the underlying file systems don't support this operation.
    Do you want to delete them instead?
he: לא ניתן להעביר כמה מן הקבצים אל האשפה כיוון שמערכות הקבצים המארחות אותם אינן תומכות בפעולה זו.
    האם למחוק אותם במקום?

en: _Pause
he: ה_שהייה

en: _Resume
he: ה_משך

en: Creating links to files
he: נוצרים קישורים לקבצים

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting files"
en: %s files
he: קבצים %s

en: <b>File operation is in progress...</b>
he: <b>מתבצעות פעולות על הקבצים...</b>

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting file"
en: <b>%s file:</b>
he: <b>קובץ %s:</b>

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting files"
en: <b>%s files:</b>
he: <b>קבצים %s:</b>

en: _Off
he: ל_כבות

en: _Places
he: _מיקומים

en: _Directory Tree
he: _עץ התיקיות

en: _Remote
he: מ_רוחק

en: Places
he: מיקומים

en: Directory Tree
he: עץ התיקיות

en: View of folder contents
he: הצגת תכני התיקייה

en: _Hide %s
he: ה_סתרת %s

en: _Move Left
he: העברה _שמאלה

en: Move _Right
he: העברה ימי_נה

en: Show %s
he: הצגת %s

en: _Forget Width
he: מחיקת ה_גדרות הרוחב

en: _Icon View
he: תצוגת _סמלים

en: _Compact View
he: תצוגה _קומפקטית

en: _Thumbnail View
he: תצוגת _דוגמיות

en: Detailed _List View
he: תצוגת _רשימה מפורטת

en: Changes active tab
he: החלפת התו הפעיל

en: The specified directory '%s' is not valid
he: התיקייה שצוינה '%s' אינה תקנית

en: Cannot access destination file
he: לא ניתן לגשת לקובץ היעד

en: Cannot create a link on non-native filesystem
he: לא ניתן ליצור קישור על מערכת קבצים שאינה טבעית

en: Cannot untrash file '%s': original path not known
he: לא ניתן לשלות את הקובץ '%s' מהאשפה: הנתיב המקורי לא ידוע

en: Destination does not exist
he: היעד לא קיים

en: Source and destination are the same.
he: המקור והיעד זהים.

en: Cannot move a folder into its sub folder
he: לא ניתן להעביר תיקייה אל אחת מתת־התיקיות שלה

en: Cannot copy a folder into its sub folder
he: לא ניתן להעתיק תיקייה אל אחת מתת־התיקיות שלה

en: Destination is a sub folder of source
he: היעד היא תת־תיקייה של המקור

en: Cannot copy file '%s': not supported
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ '%s': אין תמיכה

en: Setting display name can be done only for single file
he: ניתן להגדיר שם תצוגה עבור קובץ יחיד בלבד

en: Setting target can be done only for single file
he: ניתן להגדיר יעד עבור קובץ יחיד בלבד

en: XML file doesn't contain Applications root
he: קובץ ה־XML אינו מכיל את שורש היישומים

en: Cannot create XML definition for '%s'
he: לא ניתן ליצור הגדרת XML עבור '%s'

en: Menu path '%s' already exists
he: נתיב התפריט '%s' כבר קיים

en: Menu cache error
he: שגיאת מטמון תפריט

en: Invalid menu directory
he: תיקיית התפריט שגויה

en: Menu item name cannot be empty
he: שם הפריט בתפריט לא יכול להישאר ריק

en: Invalid menu directory '%s'
he: תיקיית התפריט '%s' שגויה

en: Invalid menu item
he: פריט שגוי בתפריט

en: The menu item '%s' doesn't have appropriate entry file
he: לפריט התפריט '%s' אין קובץ רשומה מתאים

en: Change hidden status isn't supported for menu directory
he: החלפת מצב ההסתרה אינו נתמך בתיקיית תפריט

en: Setting attribute '%s' not supported
he: הגדרת התכונה '%s' לא נתמכת

en: The '%s' is a menu directory
he: '%s' היא תיקיית תפריט

en: The '%s' isn't a menu item
he: '%s' אינו פריט בתפריט

en: Cannot create menu item '%s'
he: לא ניתן ליצור את פריט התפריט '%s'

en: Name of menu directory should not end with ".desktop"
he: שם תיקיית התפריט אמור להסתיים ב־„‎.desktop“

en: Invalid operation with menu root
he: פעולה שגויה בשורש התפריטים

en: Invalid destination
he: יעד שגוי

en: FmMenuVFileMonitor: folder '%s' not found in menu cache
he: FmMenuVFileMonitor: לא ניתן למצוא את התיקייה'%s' במטמון התפריט

note: FIXME: need name to be converted to UTF-8?
en: Search
he: חיפוש

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Choose Executable File
he: בחירת קובץ הפעלה

en: Executable files
he: קובץ הפעלה

en: <b>Co_mmand:</b>
he: <b>_פקודה:</b>

en: Command to execute when the application icon is activated
he: פקודה להפעלה כאשר סמל היישום מופעל

en: <b>D_escription:</b>
he: <b>_תיאור:</b>

en: Generic name of the application
he: שם כללי של היישום

en: <b>_Working directory:</b>
he: <b>תיקיית ה_פעילות:</b>

en: The working directory to run the program in
he: תיקיית הפעילות של התכנית

en: <b>_Tooltip:</b>
he: <b>חלונית _עצה:</b>

en: Tooltip to show on application
he: חלונית עצה להצגה ביישום

note: TODO: handle "TryExec" field ? row 7: "StartupNotify" GtkCheckButton
en: _Use startup notification
he: שימוש בהת_רעה עם ההפעלה

en: _Desktop Entry
he: _רשומת שולחן עבודה

en: _Restore
he: _שחזור

en: Restore trashed files to original paths
he: שחזור קבצים שנשלחו לאשפה לתיקיותיהם המקוריות

note: Translator: The word "blank" is used as an adjective, e.g. we are decsribing discs that are already blank
en: CD-ROM Disc
he: תקליטור CD-ROM

en: Blank CD-ROM Disc
he: תקליטור CD-ROM ריק

en: CD-R Disc
he: תקליטור CD-R

en: Blank CD-R Disc
he: תקליטור CD-R ריק

en: CD-RW Disc
he: תקליטור CD-RW

en: Blank CD-RW Disc
he: תקליטור CD-RW ריק

en: DVD-ROM Disc
he: תקליטור DVD-ROM

en: Blank DVD-ROM Disc
he: תקליטור DVD-ROM ריק

en: DVD-RW Disc
he: תקליטור DVD-RW

en: Blank DVD-RW Disc
he: תקליטור DVD-RW ריק

en: DVD-RAM Disc
he: תקליטור DVD-RAM

en: Blank DVD-RAM Disc
he: תקליטור DVD-RAM ריק

en: DVD+R Disc
he: תקליטור DVD+R

en: Blank DVD+R Disc
he: תקליטור DVD+R ריק

en: DVD+RW Disc
he: תקליטור DVD+RW

en: Blank DVD+RW Disc
he: תקליטור DVD+RW ריק

en: DVD+R DL Disc
he: תקליטור DVD+R דו־שכבתי

en: Blank DVD+R DL Disc
he: תקליטור DVD+R דו־שכבתי ריק

en: DVD+RW DL Disc
he: תקליטור DVD+RW דו־שכבתי

en: Blank DVD+RW DL Disc
he: תקליטור DVD+RW דו־שכבתי ריק

en: Blu-Ray Disc
he: תקליטור Blu-Ray

en: Blank Blu-Ray Disc
he: תקליטור Blu-Ray ריק

en: Blu-Ray R Disc
he: תקליטור Blu-Ray R

en: Blank Blu-Ray R Disc
he: תקליטור Blu-Ray R ריק

en: Blu-Ray RW Disc
he: תקליטור Blu-Ray RW

en: Blank Blu-Ray RW Disc
he: תקליטור Blu-Ray RW ריק

en: HD DVD Disc
he: תקליטור HD DVD

en: Blank HD DVD Disc
he: תקליטור HD DVD ריק

en: HD DVD-R Disc
he: תקליטור HD DVD-R

en: Blank HD DVD-R Disc
he: תקליטור HD DVD-R ריק

en: HD DVD-RW Disc
he: תקליטור HD DVD-RW

en: Blank HD DVD-RW Disc
he: תקליטור HD DVD-RW ריק

en: MO Disc
he: תקליטור MO

en: Blank MO Disc
he: תקליטור MO ריק

en: MRW Disc
he: תקליטור MRW

en: Blank MRW Disc
he: תקליטור MRW ריק

en: MRW/W Disc
he: תקליטור MRW/W

en: Blank MRW/W Disc
he: תקליטור MRW/W ריק

en: Blank Optical Disc
he: תקליטור אופטי ריק

en: Optical Disc
he: תקליטור אופטי
