LibFM 1.2 - en to lt translation catalogue (382 entries)

en: Preferred Applications
lt: Pageidaujamos programos

en: Select applications called on click on Web link or e-mail address
lt: Pasirinkti programas, kurios bus paleidžiamos, spustelėjus saityno nuorodą ar el. pašto adresą

en: Shortcut Editor
lt: Šaukinių redaktorius

en: Create new or change existing desktop entry
lt: Sukurti naują ar keisti esamą darbalaukio įrašą

en: Choose Application
lt: Pasirinkite programą

en: Use selected application to open files
lt: Atverti failus, naudojant pasirinktą programą

en: _Installed Applications
lt: Į_diegtos programos

en: <b>C_ommand line to execute:</b>
lt: <b>_Komandų eilutė, kurią vykdyti:</b>

en: _Browse...
lt: _Naršyti...

note: row 1: "Terminal" GtkCheckButton
en: _Execute in terminal emulator
lt: _Vykdyti terminale

note: row 2: "X-KeepTerminal" GtkCheckButton
en: _Keep terminal window open after command execution
lt: Įv_ykdžius komandą, palikti terminalo langą atvertą

en: <b>These special codes can be used in the command line:</b>
      <b>%f</b>: Represents a single file name
      <b>%F</b>: Represents multiple file names
      <b>%u</b>: Represents a single URI of the file
      <b>%U</b>: Represents multiple URIs
lt: <b>Komandų eilutėje gali būti naudojami šie specialūs kodai:</b>
      <b>%f</b>: atvaizduoja vieno failo pavadinimą
      <b>%F</b>: atvaizduoja kelių failų pavadinimus
      <b>%u</b>: atvaizduoja vieną failo URI
      <b>%U</b>: atvaizduoja kelis URI

en: <b>_Application name (optional, set it to keep association)</b>
lt: <b>_Programos pavadinimas (nebūtinas, reikalingas tik asociacijai)</b>

en: Execute custom command line to open files
lt: Failų atvėrimui naudoti pasirinktinę komandą

en: C_ustom Command Line
lt: _Pasirinktinė komandų eilutė

en: _Set selected application as default action for this file type
lt: Nu_statyti pasirinktą programą kaip numatytąjį veiksmą šiam failo tipui

en: Confirm File Replacing
lt: Patvirtintikite failų pakeitimą

en: _Skip
lt: P_raleisti

en: _Rename
lt: P_ervadinti

en: _Overwrite
lt: _Perrašyti

en: <b>There is already a file with the same name in this location.</b>
    
    Do you want to replace the existing file
lt: <b>Šioje vietoje jau yra failas tokiu pačiu pavadinimu.</b>
    
    Ar norite pakeisti esamą failą

en: with the following file?
lt: šiuo failu?

en: _File name:
lt: _Failo pavadinimas:

en: _Apply this option to all existing files
lt: _Taikyti šią parinktį visiems esamiems failams

en: Choose An Icon...
lt: Pasirinkite piktogramą...

note: genitive case is here: Choose icon from: ...
en: system icon theme
lt: sistemos piktogramų temos

note: genitive case is here: Choose icon from: ...
en: image files
lt: paveikslų failų

en: <b>Choose icon from:</b>
lt: <b>Pasirinkti piktogramą iš:</b>

en: Execute File
lt: Vykdyti failą

en: Execute in _Terminal
lt: Vykdyti _terminale

en: File Properties
lt: Failo savybės

en: Icon of the file in folder view
lt: Failo piktograma, aplanko rodinyje

en: <b>_Name:</b>
lt: <b>_Pavadinimas:</b>

en: <b>Location:</b>
lt: <b>Vieta:</b>

en: <b>Target file:</b>
lt: <b>Paskirties failas:</b>

en: <b>File type:</b>
lt: <b>Failo tipas:</b>

en: <b>Open _with:</b>
lt: <b>_Atverti naudojant:</b>

en: Select the application used to open files of this type
lt: Pasirinkite programą, kuri bus naudojama atverti šio tipo failus

en: <b>Total count of files:</b>
lt: <b>Viso failų:</b>

en: <b>Total size of files:</b>
lt: <b>Bendras failų dydis:</b>

en: <b>Size on disk:</b>
lt: <b>Dydis diske:</b>

en: <b>Last modification:</b>
lt: <b>Paskutinį kartą keista:</b>

en: <b>Last access:</b>
lt: <b>Paskutinį kartą naudota:</b>

en: <b>Last permissions change:</b>
lt: <b>Paskutinį kartą keistos teisės:</b>

en: _General
lt: _Bendra

en: <b>O_wner:</b>
lt: <b>_Savininkas:</b>

en: <b>G_roup:</b>
lt: <b>G_rupė:</b>

en: <b>_View content:</b>
lt: <b>_Gali peržiūrėti turinį:</b>

en: <b>C_hange content:</b>
lt: <b>_Gali keisti turinį:</b>

en: <b>_Execute:</b>
lt: <b>_Gali vykdyti:</b>

en: <b>Special bits:</b>
lt: <b>Specialūs bitai:</b>

en: Who can read content of the file/directory
lt: Kas gali skaityti failo/katalogo turinį

en: Who can change content of the file/directory
lt: Kas gali keisti failo/katalogo turinį

en: Who can execute the file or enter the directory
lt: Kas gali vykdyti failą ar įeiti į katalogą

en: Special flags for file execution
lt: Specialios vėliavėlės failo vykdymui

en: Special flags for directory access
lt: Specialios vėliavėlės prieigai prie katalogo

en: <b>Access Control</b>
lt: <b>Prieigos valdymas</b>

en: Hidden file
lt: Paslėptas failas

en: _Permissions
lt: _Leidimai

en: None
lt: Nėra

[ctx: It is a directory access bit - 'sticky' - where only owner can delete a file from it]
en: Sticky
lt: Lipnus

en: Set GID
lt: Nustatyti GID

en: Sticky & set GID
lt: Lipnus ir nustatyti GID

[ctx: this is a file access mode bit, also known as 'suid']
en: Set UID
lt: Nustatyti UID

en: Set UID & GID
lt: Nustatyti UID ir GID

[ctx: this is a file access mode - only owner can access the file, for others access is denied]
en: Only owner
lt: Tik savininkas

en: Only owner and group
lt: Tik savininkas ir grupė

en: Anyone
lt: Bet kas

en: Nobody
lt: Niekas

en: Bytes
lt: Baitai

en: Choose Date
lt: Pasirinkite datą

en: Choose a date from the following calendar
lt: Pasirinkite kalendoriuje datą

en: Search Files
lt: Ieškoti failų

en: <b>File _Name Patterns:</b>
lt: <b>Failo pavadi_nimo šablonai:</b>

en: Pattern may be either POSIX shell pattern list (with ',' as separator) or POSIX regular expression.
lt: Šablonas gali būti POSIX apvalkalo šablono sąrašas (kur „,“ yra kaip skirtukas) arba POSIX reguliarusis reiškinys.

en: Case insensiti_ve
lt: _Neskirti raidžių dydžio

en: _Use regular expression
lt: _Naudoti reguliariuosius reiškinius

en: <b>Plac_es to Search:</b>
lt: <b>Kur ieškoti:</b>

en: _Search in sub directories
lt: _Ieškoti pakatalogiuose

en: Search _hidden files
lt: Ieškoti _paslėptų failų

en: Name/_Location
lt: Pavadinimas/_Vieta

en: <b>File Type</b>
lt: <b>Failo tipas</b>

en: Only search for files of following types:
lt: Ieškoti tik šių failo tipų:

en: Te_xt files
lt: Te_kstiniai failai

en: _Image files
lt: _Paveikslų failai

en: _Audio files
lt: _Garso įrašų failai

en: _Video files
lt: _Vaizdo įrašų failai

en: _Documents
lt: _Dokumentai

en: Folde_rs
lt: _Aplankai

en: Ot_her:
lt: _Kita:

en: Any valid content type can be entered here. Wildcard '*' is allowed at end of the type. Multiple types should be separated with ';'.
lt: Čia galima įvesti bet kokį tinkamą turinį. Tipo gale yra leidžiamas naudoti „*“ pakaitos simbolis. Keli tipai turėtų būti atskiriami „;“.

en: File _Type
lt: Failo _tipas

en: <b>File Contain_s:</b>
lt: <b>Faile _yra:</b>

en: C_ontent
lt: _Turinys

en: <b>File Size</b>
lt: <b>Failo dydis</b>

en: _Smaller than:
lt: _Mažesnis nei:

en: _Bigger than:
lt: _Didesnis nei:

en: <b>Last Modified Time</b>
lt: <b>Paskutinį kartą keistas</b>

en: (None)
lt: (Nėra)

en: _Earlier than:
lt: _Anksčiau nei:

en: L_ater than:
lt: _Vėliau nei:

en: _Properties
lt: _Savybės

en: <b>Web Browser</b>
lt: <b>Saityno naršyklė:</b>

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks.
lt: Pageidaujama saityno naršyklė bus naudojama saitams atverti.

en: <b>Mail Client</b>
lt: <b>Pašto klientas</b>

en: The preferred Mail Client will be used to compose emails when you click on e-mail addresses.
lt: Pageidaujamas el. pašto klientas bus naudojamas laiškų rašymui, kai spustelėsite ant el. pašto adreso.

en: <b>Terminal Emulator</b>
lt: <b>Terminalo emuliatorius</b>

en: Command line:
lt: Komandų eilutė:

en: System Applications
lt: Sistemos programos

en: File Associations
lt: Failų susiejimai

note: To: <Destination folder> ex. Copy file to..., Move file to...etc.
en: <b>To:</b>
lt: <b>Į:</b>

note: Preparing to do some file operation (Copy, Move, Delete...)
en: Preparing...
lt: Ruošiama...

en: <b>Data transferred:</b>
lt: <b>Persiųsta duomenų:</b>

en: <b>Time remaining:</b>
lt: <b>Liko laiko:</b>

en: <b>Errors occurred:</b>
lt: <b>Įvyko klaidos:</b>

en: Empty value
lt: Tuščia reikšmė

en: Invalid selection
lt: Neteisingas pasirinkimas

note: ---- GFile implementation ----
en: Operation not supported
lt: Operacija nepalaikoma

en: Invalid desktop entry file: '%s'
lt: Neteisingas darbalaukio įrašo failas: „%s“

en: Could not determine content type of file '%s' to launch it
lt: Norint paleisti, nepavyko nustatyti failo „%s“ turinio tipo

en: No default application is set to launch URIs %s://
lt: Nėra nustatytos numatytosios programos, skirtos URI „%s://“ paleidimui

en: Cannot set working directory to '%s': %s
lt: Nepavyksta nustatyti darbinį katalogą į „%s“: „%s“

en: No default application is set for MIME type %s
lt: Nėra numatytosios programos MIME tipui „%s“

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Network
lt: Tinklas

en: Trash Can
lt: Šiukšlinė

en: shortcut to URI
lt: nuoroda į URI

en: fm_template_create_file: invalid argument
lt: fm_template_create_file: neteisingas argumentas

en: No terminal emulator is set in libfm config
lt: Libfm konfigūracijoje nenustatytas terminalo emuliatorius

en: Invalid description of thumbnailer application
lt: Neteisingas miniatiūrų programos aprašas

en: %u byte | %u bytes
lt[0]: %u baitas
lt[1]: %u baitai
lt[2]: %u baitų

en: The URI subpath '%s' contains invalid escaped characters
lt: URI po-kelyje „%s“ yra netinkamų simbolių

en: Duplicate handler for tag <%s>
lt: Padaryti žymės <%s> doroklės dublikatą

en: Failed to parse '%-.*s', which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) - perhaps the digit is too large
lt: Nepavyko išanalizuoti „%-.*s“, kuris galėjo turėti skaičius simbolio nuorodoje (pvz., &#234;) - tikriausiai, skaičius yra per didelis

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
lt: Simbolio nuoroda nepasibaigė kabliataškiu; greičiausiai, jūs panaudojote ampersendo simbolį nepradėdami elemento įvedimo - apeikite ampersendą įvesdami &amp;

en: Character reference '%-.*s' does not encode a permitted character
lt: Simbolio nuoroda „%-.*s“ neatitinka leistinų simbolių

en: Empty entity '&;' seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
lt: Aptiktas tuščias elementas '&;'; galimi elementai yra: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Entity name '%-.*s' is not known
lt: Elemento vardas „%-.*s“ yra nežinomas

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
lt: Elementas nepasibaigė kabliataškiu; greičiausiai, jūs panaudojote ampersendo simbolį nepradėdami elemento įvedimo - apeikite ampersendą įvesdami &amp;

en: Space isn't allowed in the close tag
lt: Uždarymo žymėje negali būti tarpo

en: Element '%s' was closed but no element was opened
lt: Elementas „%s“ užvertas, tačiau joks elementas nebuvo atvertas

en: Element '%s' was closed but the currently open element is '%s'
lt: Elementas „%s“ buvo užvertas, tačiau šiuo metu yra atvertas „%s“

en: Invalid char '%c' at start of attribute value
lt: Atributo reikšmės pradžioje aptiktas netinkamas simbolis „%c“

en: Invalid char '%c' at end of attribute value, expected '%c'
lt: Atributo reikšmės pabaigoje aptiktas netinkamas simbolis „%c“, tikėtasi „%c“

en: Document ended unexpectedly
lt: Dokumentas netikėtai baigėsi

en: Document was empty or contained only whitespace
lt: Dokumentas buvo tuščias arba jame buvo tik tarpai

en: fm_xml_file_to_data: XML data error
lt: fm_xml_file_to_data: XML duomenų klaida

en: Customize
lt: Derinti

en: <b>Select an application to open "%s" files</b>
lt: <b>Pasirinkite programą, kurią naudojant bus atveriami „%s“ failai</b>

en: Installed Applications
lt: Įdiegtos programos

en: <No subfolders>
lt: <Jokių poaplankių>

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Shows tree of directories in sidebar
lt: Šoninėje juostoje rodo katalogų medį

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: C_opy Here
lt: _Kopijuoti čia

en: _Move Here
lt: _Perkelti čia

note: Note to translators: Link in not noun but verb here
en: _Link Here
lt: _Kurti nuorodą čia

en: XDirectSave failed.
lt: XDirectSave nepavyko.

en: _Open
lt: At_verti

en: Open _With...
lt: Atverti _naudojant...

en: Open _With
lt: Atverti _naudojant

en: Copy Pa_th(s)
lt: Kopijuoti _kelią(-ius)

en: H_ide
lt: S_lėpti

en: Unh_ide
lt: Nebe_slėpti

en: _Add to Bookmarks
lt: Pri_dėti į žymeles

en: _Rename...
lt: Pe_rvadinti...

en: Co_mpress...
lt: _Glaudinti...

en: Extract _Here
lt: _Išskleisti čia

en: E_xtract To...
lt: _Išskleisti į...

en: Prop_erties
lt: _Savybės

note: Note to translators: Trash in not noun but verb here
en: Move to _Trash
lt: Perkelti į _šiukšlinę

en: Your bookmarks already have a bookmark for this folder.
lt: Jūsų žymelėse jau yra šio aplanko žymelė.

en: Image files
lt: Paveikslų failai

en: byte | bytes
lt[0]: baitas
lt[1]: baitai
lt[2]: baitų

en: scanning... %d
lt: peržiūrima... %d

en: Please enter a valid user name or numeric id.
lt: Prašome įvesti teisingą naudotojo vardą arba skaitmeninį id.

en: Please enter a valid group name or numeric id.
lt: Prašome įvesti teisingą grupės pavadinimą arba skaitmeninį id.

note: FIXME: may special bits and exec flags still be messed up?
en: Do you want to recursively apply these changes to all files and sub-folders?
lt: Ar norite taikyti šiuos pakeitimus rekursyviai visiems failams ir poaplankiams?

en: Hide or unhide the file
lt: Slėpti ar nebeslėpti failą

en: This file is hidden because its name starts with a dot ('.').
lt: Šis failas yra paslėptas, nes jo pavadinimas prasideda tašku („.“).

en: Files on this system are hidden if their name starts with a dot ('.'). Hit <Ctrl+H> to toggle displaying hidden files.
lt: Failai šioje sistemoje yra paslepiami, jeigu jų pavadinimai prasideda tašku („.“). Paspauskite <Ctrl+H>, norėdami perjungti paslėptų failų rodymą.

en: scanning...
lt: peržiūrima...

en: <b>_Access content:</b>
lt: <b>_Gali gauti prieigą prie turinio:</b>

en: Files of different types
lt: Skirtingų tipų failai

en: <b>File:</b>
lt: <b>Failas:</b>

en: Multiple files
lt: Keli failai

note: columns visible to the users
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašas

en: Size
lt: Dydis

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Modified
lt: Keista

en: Location
lt: Vieta

en: Extension
lt: Prievardis

en: Create _New...
lt: Sukurti _naują...

en: Folder
lt: Aplanką

en: Empty File
lt: Tuščią failą

en: _Invert Selection
lt: _Invertuoti žymėjimą

en: _Sort Files
lt: _Rikiuoti failus

en: _Rename Folder...
lt: _Pervadinti aplanką...

en: Folder Prop_erties
lt: Aplanko _savybės

en: Show _Hidden
lt: Rodyti _paslėptus

note: Note to translators: "Mingle..." means "Do not put folders before files" but make the translation as short as possible, please!
en: Mingle _Files and Folders
lt: _Sumaišyti kartu failus ir aplankus

en: _Ignore Name Case
lt: _Nepaisyti pavadinimų raidžių dydžio

en: By _Name
lt: Pagal pa_vadinimą

en: By _Modification Time
lt: Pagal _keitimo laiką

en: By _Size
lt: Pagal _dydį

en: By File _Type
lt: Pagal failo _tipą

en: Enter a name for the newly created folder:
lt: Įveskite naujo aplanko pavadinimą:

en: Creating New Folder
lt: Kuriamas naujas aplankas

en: Enter a name for empty file:
lt: Įveskite naujo tuščio failo pavadinimą:

en: Creating ...
lt: Kuriama ...

en: New
lt: Naujas

en: Enter a name for the new %s:
lt: Įveskite naują %s pavadinimą:

en: Creating %s
lt: Kuriama „%s“

en: _Run default application on file after creation
lt: _Sukūrus failą, paleisti jį, naudojant numatytąją programą

en: This text file '%s' seems to be an executable script.
    What do you want to do with it?
lt: Atrodo, kad šis tekstinis failas „%s“ yra vykdomasis scenarijus.
    Ką norite su juo daryti?

en: This file '%s' is executable. Do you want to execute it?
lt: Šis failas „%s“ yra vykdomasis failas. Ar norite jį įvykdyti?

note: show error if no paths are added
en: No folders are specified.
lt: Nenurodyti jokie aplankai.

en: Select Folder
lt: Pasirinkite aplanką

note: g_message("(!) %s", msg);
en: Error
lt: Klaida

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Question
lt: Klausimas

en: Only system administrators have the permission to do this.
lt: Šie veiksmai leidžiami tik sistemos administratoriams.

en: Do you want to move the file '%s' to trash can?
lt: Ar norite perkelti failą „%s“ į šiukšlinę?

en: Do you want to move the %d selected file to trash can? | Do you want to move the %d selected files to trash can?
lt[0]: Ar norite perkelti %d pažymėtą failą į šiukšlinę?
lt[1]: Ar norite perkelti %d pažymėtus failus į šiukšlinę?
lt[2]: Ar norite perkelti %d pažymėtų failų į šiukšlinę?

en: Do you want to delete the file '%s'?
lt: Ar norite ištrinti failą „%s“?

en: Do you want to delete the %d selected file? | Do you want to delete the %d selected files?
lt[0]: Ar norite ištrinti %d pažymėtą failą?
lt[1]: Ar norite ištrinti %d pažymėtus failus?
lt[2]: Ar norite ištrinti %d pažymėtų failų?

en: Rename File
lt: Pervadinti failą

en: Please enter a new name:
lt: Įveskite naują pavadinimą:

en: Are you sure you want to empty the trash can?
lt: Ar tikrai norite išvalyti šiukšlinę?

en: Pa_ste and Go
lt: Į_dėti ir pereiti

en: Folder location bar
lt: Aplanko vietos juosta

en: Home Folder
lt: Namų aplankas

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Applications
lt: Programos

en: Filesystem Root
lt: Failų sistemos šakninis aplankas

en: _Mount Volume
lt: _Prijungti tomą

en: _Unmount Volume
lt: _Atjungti tomą

en: _Eject Removable Media
lt: _Išstumti keičiamąją laikmeną

en: _Format Volume
lt: _Formatuoti tomą

en: _Rename Bookmark Item
lt: _Pervadinti žymelę

en: Re_move from Bookmarks
lt: _Šalinti iš žymelių

en: Move Bookmark _Up
lt: Pa_kelti žymelę

en: Move Bookmark _Down
lt: _Nuleisti žymelę

en: _Empty Trash Can
lt: _Išvalyti šiukšlinę

en: Shows list of common places, devices, and bookmarks in sidebar
lt: Šoninėje juostoje rodo įprastų vietų, įrenginių ir žymelių sąrašą

en: Rename Bookmark Item
lt: Pervadinti žymelę

en: Enter a new name:
lt: Įveskite naują pavadinimą:

en: Type: %s
    Size: %s
    Modified: %s
lt: Tipas: %s
    Dydis: %s
    Keista: %s

en: Type: %s
    Modified: %s
lt: Tipas: %s
    Keista: %s

en: <b>Errors occurred before file operation was stopped.</b>
lt: <b>Prieš sustabdant failų operaciją, atsirado klaidų.</b>

en: Cancelled
lt: Atsisakyta

en: <b>The file operation was completed with errors.</b>
lt: <b>Failų operacija buvo užbaigta su klaidomis.</b>

en: Finished
lt: Užbaigta

en: Some files cannot be moved to trash can because the underlying file systems don't support this operation.
    Do you want to delete them instead?
lt: Kai kurie failai negali būti perkelti į šiukšlinę, nes failų sistema to nepalaiko.
    Ar norite vietoj to, juos ištrinti visiems laikams?

en: _Pause
lt: _Pristabdyti

en: _Resume
lt: _Pratęsti

note: translators: it is part of "Moving files:" or "Moving xxx.txt"
en: Moving
lt: Perkeliama

note: translators: it is part of "Copying files:" or "Copying xxx.txt"
en: Copying
lt: Kopijuojama

note: translators: it is part of "Trashing files:" or "Trashing xxx.txt"
en: Trashing
lt: Perkeliama į šiukšlinę

note: translators: it is part of "Deleting files:" or "Deleting xxx.txt"
en: Deleting
lt: Ištrinama

note: translators: it is part of "Creating link /path/xxx.txt"
en: Creating link
lt: Kuriama nuoroda

note: translators: 'In:' string is followed by destination folder path
en: <b>In:</b>
lt: <b>Paskirtis:</b>

en: Creating links to files
lt: Kuriamos nuorodos į failus

note: translators: it is part of "Changing attributes of xxx.txt"
en: Changing attributes of
lt: Keičiami failo atributai

en: Changing attributes of files
lt: Keičiami failų atributai

note: translators: it is part of "Restoring files:" or "Restoring xxx.txt"
en: Restoring
lt: Atkuriama

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting files"
en: %s files
lt: %s failai

en: <b>File operation is in progress...</b>
lt: <b>Vykdoma failų operacija...</b>

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting file"
en: <b>%s file:</b>
lt: <b>%s failas:</b>

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting files"
en: <b>%s files:</b>
lt: <b>%s failai:</b>

en: _Off
lt: _Išjungta

en: _Places
lt: _Vietos

en: _Directory Tree
lt: _Katalogų medis

en: _Remote
lt: _Nuotolinis

en: Places
lt: Vietos

en: Directory Tree
lt: Katalogų medis

en: View of folder contents
lt: Žiūrėti aplanko turinį

en: _Hide %s
lt: _Slėpti %s

en: _Move Left
lt: Perkelti _kairėn

en: Move _Right
lt: Perkelti _dešinėn

en: Show %s
lt: Rodyti %s

en: _Forget Width
lt: _Pamiršti plotį

en: _Icon View
lt: _Piktogramų rodinys

en: _Compact View
lt: _Glaustasis rodinys

en: _Thumbnail View
lt: _Miniatiūrų rodinys

en: Detailed _List View
lt: _Išsamaus sąrašo rodinys

en: Changes active tab
lt: Pakeičia aktyvią kortelę

en: The specified directory '%s' is not valid
lt: Nurodytas aplankas „%s“ yra neteisingas

en: Cannot access destination file
lt: Nepavyksta gauti prieigos prie paskirties failo

en: Cannot create a link on non-native filesystem
lt: Nepavyksta sukurti nuorodos ne savoje failų sistemoje

en: Cannot untrash file '%s': original path not known
lt: Nepavyko atstatyti į šiukšlinę perkelto failo „%s“: pradinis kelias nėra žinomas

en: Destination does not exist
lt: Paskirties nėra

en: Source and destination are the same.
lt: Šaltinio ir paskirties vieta yra ta pati.

en: Cannot move a folder into its sub folder
lt: Negalima perkelti aplanko į jo poaplankį

en: Cannot copy a folder into its sub folder
lt: Negalima kopijuoti aplanko į jo poaplankį

en: Destination is a sub folder of source
lt: Paskirties vieta yra šaltinio vietos poaplankis

en: Cannot copy file '%s': not supported
lt: Nepavyksta nukopijuoti failo „%s“: nepalaikoma

en: Setting display name can be done only for single file
lt: Rodomą pavadinimą galima nustatyti tik vienam failui

en: Setting target can be done only for single file
lt: Nustatyti paskirtį galima tik vienam failui

en: XML file '%s' error (%d:%d):
lt: XML failo „%s“ klaida (%d:%d):

en: XML file doesn't contain Applications root
lt: XML faile nėra „Applications root“

en: Cannot create XML definition for '%s'
lt: Nepavyksta sukurti XML apibrėžimo, skirto „%s“

en: Menu path '%s' already exists
lt: Meniu kelias „%s“ jau yra

en: Menu cache error
lt: Meniu podėlio klaida

en: Invalid menu directory
lt: Neteisingas meniu katalogas

en: Menu item name cannot be empty
lt: Meniu elemento pavadinimas negali būti tuščias

en: Invalid menu directory '%s'
lt: Neteisingas meniu katalogas „%s“

en: Invalid menu item
lt: Neteisingas meniu elementas

en: The menu item '%s' doesn't have appropriate entry file
lt: Meniu įrašas „%s“ neturi atitinkamo įrašo failo

en: Change hidden status isn't supported for menu directory
lt: Meniu katalogui slėpimo būsenos keitimas nėra palaikomas

en: Setting attribute '%s' not supported
lt: Atributo „%s“ nustatymas yra nepalaikomas

en: Invalid value for attribute '%s'
lt: Neteisingas „%s“ atributo reikšmė

en: The '%s' is a menu directory
lt: „%s“ yra meniu katalogas

en: The '%s' isn't a menu item
lt: „%s“ nėra meniu elementas

en: The '%s' entry file is broken
lt: Įrašo failas „%s“ yra sugadintas

en: Cannot create menu item '%s'
lt: Nepavyksta sukurti meniu elemento „%s“

en: Name of menu directory should not end with ".desktop"
lt: Meniu katalogo pavadinimas neturėtų baigtis „.desktop“

en: Invalid operation with menu root
lt: Neteisinga operacija su meniu šaknimi

en: Invalid destination
lt: Neteisinga paskirtis

en: FmMenuVFileMonitor: folder '%s' not found in menu cache
lt: FmMenuVFileMonitor: aplankas „%s“ meniu podėlyje nerastas

note: FIXME: need name to be converted to UTF-8?
en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Choose Executable File
lt: Pasirinkite vykdomąjį failą

en: Executable files
lt: Vykdomieji failai

en: <b>Co_mmand:</b>
lt: <b>Ko_manda:</b>

en: Command to execute when the application icon is activated
lt: Komanda, kuri bus vykdoma aktyvavus programos piktogramą

en: <b>D_escription:</b>
lt: <b>_Aprašas:</b>

en: Generic name of the application
lt: Bendrinis programos pavadinimas

en: <b>_Working directory:</b>
lt: <b>Darbinis _katalogas:</b>

en: The working directory to run the program in
lt: Katalogas, kuriame bus vykdoma programa

en: <b>_Tooltip:</b>
lt: <b>_Paaiškinimas:</b>

en: Tooltip to show on application
lt: Programai rodomas paaiškinimas

note: TODO: handle "TryExec" field ? row 7: "StartupNotify" GtkCheckButton
en: _Use startup notification
lt: _Naudoti pranešimą apie paleidimą

en: _Desktop Entry
lt: _Darbalaukio įrašas

en: _Restore
lt: _Atkurti

en: Restore trashed files to original paths
lt: Atkurti į šiukšlinę perkeltus failus į jų pradines vietas

en: source file name or desktop id
lt: šaltinio failo pavadinimas arba darbalaukio id

en: SOURCE
lt: ŠALTINIS

en: result file name
lt: rezultato failo pavadinimas

en: RESULT
lt: REZULTATAS

note: Translator: The word "blank" is used as an adjective, e.g. we are decsribing discs that are already blank
en: CD-ROM Disc
lt: CD-ROM diskas

en: Blank CD-ROM Disc
lt: Tuščias CD-ROM diskas

en: CD-R Disc
lt: CD-R diskas

en: Blank CD-R Disc
lt: Tuščias CD-R diskas

en: CD-RW Disc
lt: CD-RW diskas

en: Blank CD-RW Disc
lt: Tuščias CD-RW diskas

en: DVD-ROM Disc
lt: DVD-ROM diskas

en: Blank DVD-ROM Disc
lt: Tuščias DVD-ROM diskas

en: DVD-RW Disc
lt: DVD-RW diskas

en: Blank DVD-RW Disc
lt: Tuščias DVD-RW diskas

en: DVD-RAM Disc
lt: DVD-RAM diskas

en: Blank DVD-RAM Disc
lt: Tuščias DVD-RAM diskas

en: DVD+R Disc
lt: DVD+R diskas

en: Blank DVD+R Disc
lt: Tuščias DVD+R diskas

en: DVD+RW Disc
lt: DVD+RW diskas

en: Blank DVD+RW Disc
lt: Tuščias DVD+RW diskas

en: DVD+R DL Disc
lt: DVD+R DL diskas

en: Blank DVD+R DL Disc
lt: Tuščias DVD+R DL diskas

en: DVD+RW DL Disc
lt: DVD+RW DL diskas

en: Blank DVD+RW DL Disc
lt: Tuščias DVD+RW DL diskas

en: Blu-Ray Disc
lt: Blu-Ray diskas

en: Blank Blu-Ray Disc
lt: Tuščias Blu-Ray diskas

en: Blu-Ray R Disc
lt: Blu-Ray R diskas

en: Blank Blu-Ray R Disc
lt: Tuščias Blu-Ray R diskas

en: Blu-Ray RW Disc
lt: Blu-Ray RW diskas

en: Blank Blu-Ray RW Disc
lt: Tuščias Blu-Ray RW diskas

en: HD DVD Disc
lt: HD DVD diskas

en: Blank HD DVD Disc
lt: Tuščias HD DVD diskas

en: HD DVD-R Disc
lt: HD DVD-R diskas

en: Blank HD DVD-R Disc
lt: Tuščias HD DVD-R diskas

en: HD DVD-RW Disc
lt: HD DVD-RW diskas

en: Blank HD DVD-RW Disc
lt: Tuščias HD DVD-RW diskas

en: MO Disc
lt: MO diskas

en: Blank MO Disc
lt: Tuščias MO diskas

en: MRW Disc
lt: MRW diskas

en: Blank MRW Disc
lt: Tuščias MRW diskas

en: MRW/W Disc
lt: MRW/W diskas

en: Blank MRW/W Disc
lt: Tuščias MRW/W diskas

en: Blank Optical Disc
lt: Tuščias optinis diskas

en: Optical Disc
lt: Optinis diskas
