libfm 1.2 - en to nl translation catalogue (378 entries)

en: Preferred Applications
nl: Voorkeurstoepassingen

en: Select applications called on click on Web link or e-mail address
nl: Kies toepassingen die worden aangeroepen bij een klik op een webkoppeling of e-mailadres

en: Shortcut Editor
nl: Snelkoppelingbewerker

en: Create new or change existing desktop entry
nl: Maak nieuw of verander bestaand configuratiebestand voor de werkomgeving

en: Choose Application
nl: Kies toepassing

en: Use selected application to open files
nl: Gebruik gekozen toepassing om bestanden te openen

en: _Installed Applications
nl: Geïnstalleerde toepassingen

en: <b>C_ommand line to execute:</b>
nl: <b>Opdrachtregel om uit te voeren:</b>

en: _Browse...
nl: _Bladeren...

note: row 1: "Terminal" GtkCheckButton
en: _Execute in terminal emulator
nl: Uitvoeren in terminalvenster

note: row 2: "X-KeepTerminal" GtkCheckButton
en: _Keep terminal window open after command execution
nl: Houd terminalvenster open na het uitvoeren van de opdracht

en: <b>These special codes can be used in the command line:</b>
      <b>%f</b>: Represents a single file name
      <b>%F</b>: Represents multiple file names
      <b>%u</b>: Represents a single URI of the file
      <b>%U</b>: Represents multiple URIs
nl: <b>Deze speciale codes kunt u gebruiken in de opdrachtregel:</b>
      <b>%f</b>: Representeert een enkele bestandsnaam
      <b>%F</b>: Representeert meerdere bestandsnamen
      <b>%u</b>: Representeert een enkele URI van het bestand
      <b>%U</b>: Representeert meerdere URI's

en: <b>_Application name (optional, set it to keep association)</b>
nl: <b>Naam van toepassing (naar keuze, stel dit in om associatie te behouden)</b>

en: Execute custom command line to open files
nl: Voer aangepaste opdrachtregel uit om bestanden te openen

en: C_ustom Command Line
nl: Aangepaste opdrachtregel

en: _Set selected application as default action for this file type
nl: Stel gekozen toepassing in als standaardactie voor dit bestandtype

en: Confirm File Replacing
nl: Bevestig vervangen van bestand

en: _Skip
nl: _Overslaan

en: _Rename
nl: _Hernoemen

en: _Overwrite
nl: Over_schrijven

en: <b>There is already a file with the same name in this location.</b>
    
    Do you want to replace the existing file
nl: <b>Er is al een bestand met dezelfde naam op deze plek.</b>
    
    Wilt u het bestaande bestand overschrijven

en: with the following file?
nl: met het volgende bestand?

en: _File name:
nl: Bestandsnaam:

en: _Apply this option to all existing files
nl: Pas deze optie toe op alle bestaande bestanden

en: Choose An Icon...
nl: Kies een pictogram...

note: genitive case is here: Choose icon from: ...
en: system icon theme
nl: thema voor systeempictogrammen

note: genitive case is here: Choose icon from: ...
en: image files
nl: afbeeldingbestanden

en: <b>Choose icon from:</b>
nl: <b>Kies pictogram vanuit:</b>

en: Execute File
nl: Bestand uitvoeren

en: Execute in _Terminal
nl: Uitvoeren in _terminal

en: File Properties
nl: Bestandeigenschappen

en: Icon of the file in folder view
nl: Pictogram van het bestand in mapweergave

en: <b>_Name:</b>
nl: <b>Naam:</b>

en: <b>Location:</b>
nl: <b>Locatie:</b>

en: <b>Target file:</b>
nl: <b>Doelbestand:</b>

en: <b>File type:</b>
nl: <b>Bestandtype:</b>

en: <b>Open _with:</b>
nl: <b>Openen _met:</b>

en: Select the application used to open files of this type
nl: Selecteer de toepassing om bestanden van dit type te openen

en: <b>Total count of files:</b>
nl: <b>Totaal aantal bestanden:</b>

en: <b>Total size of files:</b>
nl: <b>Totale omvang van bestanden:</b>

en: <b>Size on disk:</b>
nl: <b>Grootte op schijf:</b>

en: <b>Last modification:</b>
nl: <b>Laatste aanpassing:</b>

en: <b>Last access:</b>
nl: <b>Laatste benadering:</b>

en: <b>Last permissions change:</b>
nl: <b>Laatste rechtenwijziging:</b>

en: _General
nl: _Algemeen

en: <b>O_wner:</b>
nl: <b>Eigenaar:</b>

en: <b>G_roup:</b>
nl: <b>Groep:</b>

en: <b>_View content:</b>
nl: <b>Inhoud bekijken:</b>

en: <b>C_hange content:</b>
nl: <b>Inhoud veranderen:</b>

en: <b>_Execute:</b>
nl: <b>Uitvoeren:</b>

en: <b>Special bits:</b>
nl: <b>Speciale bits:</b>

en: Who can read content of the file/directory
nl: Wie de inhoud van het bestand of de map kan lezen

en: Who can change content of the file/directory
nl: Wie de inhoud van het bestand of de map kan veranderen

en: Who can execute the file or enter the directory
nl: Wie het bestand kan uitvoeren of de map kan binnengaan

en: Special flags for file execution
nl: Speciale vlaggen voor het uitvoeren van bestanden

en: Special flags for directory access
nl: Speciale vlaggen voor maptoegang

en: <b>Access Control</b>
nl: <b>Toegangcontrole</b>

en: Hidden file
nl: Verborgen bestand

en: _Permissions
nl: _Rechten

en: None
nl: Geen

[ctx: It is a directory access bit - 'sticky' - where only owner can delete a file from it]
en: Sticky
nl: Klevend

en: Set GID
nl: Stel GID in

en: Sticky & set GID
nl: Klevend en stel GID in

[ctx: this is a file access mode bit, also known as 'suid']
en: Set UID
nl: Stel UID in

en: Set UID & GID
nl: Stel UID en GID in

[ctx: this is a file access mode - only owner can access the file, for others access is denied]
en: Only owner
nl: Alleen de eigenaar

en: Only owner and group
nl: Alleen de eigenaar en de groep

en: Anyone
nl: Iedereen

en: Nobody
nl: Niemand

en: Choose Date
nl: Kies datum

en: Choose a date from the following calendar
nl: Kies een datum uit de volgende kalender

en: Search Files
nl: Bestanden zoeken

en: <b>File _Name Patterns:</b>
nl: <b>Patronen in bestandsnamen:</b>

en: Pattern may be either POSIX shell pattern list (with ',' as separator) or POSIX regular expression.
nl: Patroon mag oftewel een POSIX-schilpatroonlijst zijn (met ',' als scheidingsteken) oftewel een POSIX-reguliere uitdrukking.

en: Case insensiti_ve
nl: Hoofdletterongevoelig

en: _Use regular expression
nl: Gebruik reguliere uitdrukking

en: <b>Plac_es to Search:</b>
nl: <b>Plaatsen om te doorzoeken:</b>

en: _Search in sub directories
nl: Zoek in submappen

en: Search _hidden files
nl: Doorzoek verborgen bestanden

en: Name/_Location
nl: Naam/Locatie

en: <b>File Type</b>
nl: <b>Bestandtype</b>

en: Only search for files of following types:
nl: Zoek alleen naar de volgende bestandtypes:

en: Te_xt files
nl: Tekstbestanden

en: _Image files
nl: Afbeeldingbestanden

en: _Audio files
nl: Geluidbestanden

en: _Video files
nl: Videobestanden

en: _Documents
nl: Documenten

en: Folde_rs
nl: Mappen

en: Ot_her:
nl: Overig:

en: Any valid content type can be entered here. Wildcard '*' is allowed at end of the type. Multiple types should be separated with ';'.
nl: Elke geldige inhoudssoort kan hier worden ingevoerd. Jokerteken '*' is toegestaan aan het einde van de soort. Meerdere soorten moeten worden gescheiden door ';'.

en: File _Type
nl: Bestandtype

en: <b>File Contain_s:</b>
nl: <b>Bestand bevat:</b>

en: C_ontent
nl: Inhoud

en: <b>File Size</b>
nl: <b>Bestandgrootte</b>

en: _Smaller than:
nl: Kleiner dan:

en: _Bigger than:
nl: Groter dan:

en: <b>Last Modified Time</b>
nl: <b>Tijdstip van laatste wijziging</b>

en: (None)
nl: (Geen)

en: _Earlier than:
nl: Eerder dan:

en: L_ater than:
nl: Later dan:

en: _Properties
nl: Eigenschappen

en: <b>Web Browser</b>
nl: <b>Webbrowser</b>

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks.
nl: De webbrowser van uw voorkeur zal gebruikt worden om webkoppelingen te openen.

en: <b>Mail Client</b>
nl: <b>E-mailprogramma</b>

en: The preferred Mail Client will be used to compose emails when you click on e-mail addresses.
nl: Het e-mailprogramma van uw voorkeur zal gebruikt worden om e-mails te schrijven als u op een e-mailadres klikt.

en: <b>Terminal Emulator</b>
nl: <b>Terminalvenster</b>

en: Command line:
nl: Opdrachtregel:

en: System Applications
nl: Systeemtoepassingen

en: File Associations
nl: Bestandassociaties

note: To: <Destination folder> ex. Copy file to..., Move file to...etc.
en: <b>To:</b>
nl: <b>Naar:</b>

note: Preparing to do some file operation (Copy, Move, Delete...)
en: Preparing...
nl: Aan het voorbereiden...

en: <b>Data transferred:</b>
nl: <b>Overgebrachte gegevens:</b>

en: <b>Time remaining:</b>
nl: <b>Resterende tijd:</b>

en: <b>Errors occurred:</b>
nl: <b>Opgetreden fouten:</b>

en: Empty value
nl: Lege waarde

en: Invalid selection
nl: Ongeldige keuze

note: ---- GFile implementation ----
en: Operation not supported
nl: Bewerking wordt niet ondersteund

en: Invalid desktop entry file: '%s'
nl: Ongeldig configuratiebestand voor de werkomgeving: '%s'

en: Could not determine content type of file '%s' to launch it
nl: Kon inhoudtype van bestand '%s' niet vaststellen om het op te starten

en: No default application is set to launch URIs %s://
nl: Er is geen standaardtoepassing ingesteld om URIs %s:// te starten

en: Cannot set working directory to '%s': %s
nl: Kan werkmap niet instellen op '%s': %s

en: No default application is set for MIME type %s
nl: Er is geen standaardtoepassing ingesteld voor MIME-type %s

en: Devices
nl: Apparaten

en: Network
nl: Netwerk

en: Trash Can
nl: Prullenbak

en: shortcut to URI
nl: snelkoppeling naar URI

en: fm_template_create_file: invalid argument
nl: fm_template_create_file: ongeldig argument

en: No terminal emulator is set in libfm config
nl: Er is in de configuratie van libfm geen terminalvenster ingesteld

en: Invalid description of thumbnailer application
nl: Ongeldige beschrijving van miniatuurmakertoepassing

en: The URI subpath '%s' contains invalid escaped characters
nl: Het URI-subpad '%s' bevat ongeldige metatekens (escaped characters)

en: Duplicate handler for tag <%s>
nl: Dubbele handler voor etiket <%s>

en: Failed to parse '%-.*s', which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) - perhaps the digit is too large
nl: Kon '%-.*s' niet verwerken, hetgeen een getal in een tekenverwijzing zou moeten zijn (bijvoorbeeld &#234;) - misschien is het getal te groot

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
nl: Tekenverwijzing eindigt niet op een puntkomma; waarschijnlijk heeft u een ampersand-teken gebruikt zonder daarmee een entiteit te willen beginnen - gebruik in plaats daarvan &amp;

en: Character reference '%-.*s' does not encode a permitted character
nl: Tekenverwijzing ‘%-.*s’ staat niet voor een geoorloofd teken

en: Empty entity '&;' seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
nl: Lege entiteit ‘&;’ gevonden; geldige entiteiten zijn: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Entity name '%-.*s' is not known
nl: Entiteitnaam '%-.*s' is niet bekend

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
nl: De entiteit eindigde niet op een puntkomma; waarschijnlijk heeft u een ampersand-teken gebruikt zonder daarmee een entiteit te willen beginnen - gebruik in plaats daarvan &amp;

en: Space isn't allowed in the close tag
nl: Spatie is niet toegestaan in het afsluitetiket

en: Element '%s' was closed but no element was opened
nl: Element '%s' werd gesloten maar er was geen element geopend

en: Element '%s' was closed but the currently open element is '%s'
nl: Element ‘%s’ is afgesloten, maar op dit moment is element ‘%s’ open

en: Invalid char '%c' at start of attribute value
nl: Ongeldig teken '%c' aan begin van attribuutwaarde

en: Invalid char '%c' at end of attribute value, expected '%c'
nl: Ongeldig teken '%c' aan einde van attribuutwaarde, '%c' werd verwacht

en: Document ended unexpectedly
nl: Document eindigde onverwachts

en: Document was empty or contained only whitespace
nl: Document was leeg of bevatte alleen spaties

en: fm_xml_file_to_data: XML data error
nl: fm_xml_file_to_data: XML-gegevensfout

en: Customize
nl: Aanpassen

en: <b>Select an application to open "%s" files</b>
nl: <b>Kies een toepassing om '%s' bestanden te openen</b>

en: Installed Applications
nl: Geïnstalleerde toepassingen

en: <No subfolders>
nl: <Geen submappen>

en: Loading...
nl: Aan het laden...

en: Shows tree of directories in sidebar
nl: Toont mapstructuur in zijbalk

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: C_opy Here
nl: Hierheen kopiëren

en: _Move Here
nl: Hierheen verplaatsen

note: Note to translators: Link in not noun but verb here
en: _Link Here
nl: Hier naartoe verwijzen

en: XDirectSave failed.
nl: XDirectSave mislukt.

en: _Open
nl: _Openen

en: Open _With...
nl: Openen _met...

en: Open _With
nl: Openen _met...

en: Copy Pa_th(s)
nl: Pad(en) kopiëren

en: H_ide
nl: Ver_bergen

en: Unh_ide
nl: _Zichtbaar maken

en: _Add to Bookmarks
nl: Toevoegen aan bladwijzers

en: _Rename...
nl: _Hernoemen...

en: Co_mpress...
nl: Comprimeren...

en: Extract _Here
nl: _Hier uitpakken

en: E_xtract To...
nl: Uitpakken naar...

en: Prop_erties
nl: Eigenschappen

note: Note to translators: Trash in not noun but verb here
en: Move to _Trash
nl: Verplaats naar prullenbak

en: Your bookmarks already have a bookmark for this folder.
nl: Uw bladwijzers bevatten reeds een bladwijzer voor deze map.

en: Image files
nl: Afbeeldingbestanden

en: scanning... %d
nl: bezig met doorzoeken... %d

en: Please enter a valid user name or numeric id.
nl: Gelieve een geldige gebruikersnaam of numerieke ID in te voeren.

en: Please enter a valid group name or numeric id.
nl: Gelieve een geldige groepsnaam of numerieke ID in te voeren.

note: FIXME: may special bits and exec flags still be messed up?
en: Do you want to recursively apply these changes to all files and sub-folders?
nl: Wilt u deze veranderingen recursief toepassen op alle bestanden en submappen?

en: Hide or unhide the file
nl: Verberg het bestand of maak het zichtbaar

en: This file is hidden because its name starts with a dot ('.').
nl: Dit bestand is verborgen omdat zijn naam begint met een punt ('.').

en: Files on this system are hidden if their name starts with a dot ('.'). Hit <Ctrl+H> to toggle displaying hidden files.
nl: Bestanden op dit systeem zijn verborgen indien hun naam begint met een punt ('.'). Met de toetscombinatie 'Ctrl h' kunt u het weergeven van verborgen bestanden omschakelen.

en: scanning...
nl: aan het doorzoeken...

en: <b>_Access content:</b>
nl: <b>Inhoud benaderen:</b>

en: Files of different types
nl: Bestanden van verschillende soorten

en: <b>File:</b>
nl: <b>Bestand:</b>

en: Multiple files
nl: Meerdere bestanden

note: columns visible to the users
en: Name
nl: Naam

en: Description
nl: Omschrijving

en: Size
nl: Grootte

en: Permissions
nl: Rechten

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Modified
nl: Aangepast

en: Location
nl: Locatie

en: Extension
nl: Extensie

en: Create _New...
nl: Maak _nieuw(e)...

en: Folder
nl: Map

en: Empty File
nl: Leeg bestand

en: _Invert Selection
nl: Selectie _omdraaien

en: _Sort Files
nl: Bestanden _sorteren

en: _Rename Folder...
nl: Map hernoemen...

en: Folder Prop_erties
nl: Mapeigenschappen

en: Show _Hidden
nl: Toon _verborgen

note: Note to translators: "Mingle..." means "Do not put folders before files" but make the translation as short as possible, please!
en: Mingle _Files and Folders
nl: Bestanden en mappen vermengen

en: _Ignore Name Case
nl: Negeer hoofdlettergebruik

en: By _Name
nl: Op _naam

en: By _Modification Time
nl: Op _wijzigingstijdstip

en: By _Size
nl: Op _grootte

en: By File _Type
nl: Op _bestandtype

en: Enter a name for the newly created folder:
nl: Voer een naam in voor de zojuist gemaakte map:

en: Creating New Folder
nl: Nieuwe map maken...

en: Enter a name for empty file:
nl: Voer een naam in voor het lege bestand:

en: Creating ...
nl: Aan het maken...

en: New
nl: Nieuw

en: Enter a name for the new %s:
nl: Voer een naam in voor het of de nieuwe %s:

en: Creating %s
nl: %s maken...

en: _Run default application on file after creation
nl: Draai standaardtoepassing voor bestand nadat het is gemaakt

en: This text file '%s' seems to be an executable script.
    What do you want to do with it?
nl: Dit tekstbestand '%s' lijkt een uitvoerbaar script te zijn.
    Wat wilt u ermee doen?

en: This file '%s' is executable. Do you want to execute it?
nl: Dit bestand '%s' is uitvoerbaar. Wilt u het uitvoeren?

note: show error if no paths are added
en: No folders are specified.
nl: Er zijn geen mappen opgegeven.

en: Select Folder
nl: Map kiezen

note: g_message("(!) %s", msg);
en: Error
nl: Fout

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Question
nl: Vraag

en: Only system administrators have the permission to do this.
nl: Alleen systeembeheerders hebben het recht om dit te doen.

en: Do you want to move the file '%s' to trash can?
nl: Wilt u het bestand '%s' naar de prullenbak verplaatsen?

en: Do you want to move the %d selected file to trash can? | Do you want to move the %d selected files to trash can?
nl[0]: Wilt u het %d geselecteerde bestand naar de prullenbak verplaatsen?
nl[1]: Wilt u de %d geselecteerde bestanden naar de prullenbak verplaatsen?

en: Do you want to delete the file '%s'?
nl: Wilt u het bestand '%s' verwijderen?

en: Do you want to delete the %d selected file? | Do you want to delete the %d selected files?
nl[0]: Wilt u het %d gekozen bestand verwijderen?
nl[1]: Wilt u de %d gekozen bestanden verwijderen?

en: Rename File
nl: Bestand hernoemen

en: Please enter a new name:
nl: Gelieve een nieuwe naam in te voeren:

en: Are you sure you want to empty the trash can?
nl: Weet u zeker dat u de prullenbak wil legen?

en: Pa_ste and Go
nl: Plakken en gaan

en: Folder location bar
nl: Maplocatiebalk

en: Home Folder
nl: Thuismap

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Filesystem Root
nl: Hoofdmap van bestandssysteem

en: _Mount Volume
nl: Medium aankoppelen

en: _Unmount Volume
nl: Medium ontkoppelen

en: _Eject Removable Media
nl: Verwijderbare media uitwerpen

en: _Format Volume
nl: Medium _formatteren

en: _Rename Bookmark Item
nl: Bladwijzerelement hernoemen

en: Re_move from Bookmarks
nl: Verwijderen uit bladwijzers

en: Move Bookmark _Up
nl: Verplaats bladwijzer omhoog

en: Move Bookmark _Down
nl: Verplaats bladwijzer naar beneden

en: _Empty Trash Can
nl: Prullenbak ledigen

en: Shows list of common places, devices, and bookmarks in sidebar
nl: Toont lijst van gebruikelijke plaatsen, apparaten en bladwijzers in zijbalk

en: Rename Bookmark Item
nl: Bladwijzerelement hernoemen

en: Enter a new name:
nl: Voer een nieuwe naam in:

en: Type: %s
    Size: %s
    Modified: %s
nl: Type: %s
    Grootte: %s
    Aangepast: %s

en: Type: %s
    Modified: %s
nl: Type: %s
    Aangepast: %s

en: <b>Errors occurred before file operation was stopped.</b>
nl: <b>Er traden fouten op voordat de bestandbewerking werd gestaakt.</b>

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: <b>The file operation was completed with errors.</b>
nl: <b>De bestandbewerking werd voltooid met fouten.</b>

en: Finished
nl: Voltooid

en: Some files cannot be moved to trash can because the underlying file systems don't support this operation.
    Do you want to delete them instead?
nl: Sommige bestanden kunnen niet naar de prullenbak worden verplaatst, omdat de onderliggende bestandssystemen deze bewerking niet ondersteunen.
    Wilt u hen in plaats daarvan onherroepelijk verwijderen?

en: _Pause
nl: Pa_uzeren

en: _Resume
nl: _Hervatten

note: translators: it is part of "Moving files:" or "Moving xxx.txt"
en: Moving
nl: Verplaatsen...

note: translators: it is part of "Copying files:" or "Copying xxx.txt"
en: Copying
nl: Kopiëren...

note: translators: it is part of "Trashing files:" or "Trashing xxx.txt"
en: Trashing
nl: Weggooien...

note: translators: it is part of "Deleting files:" or "Deleting xxx.txt"
en: Deleting
nl: Verwijderen...

note: translators: it is part of "Creating link /path/xxx.txt"
en: Creating link
nl: Koppeling maken...

en: Creating links to files
nl: Koppelingen naar bestanden aan het maken

note: translators: it is part of "Changing attributes of xxx.txt"
en: Changing attributes of
nl: Eigenschappen aan het veranderen van

en: Changing attributes of files
nl: Bestandeigenschappen aan het veranderen

note: translators: it is part of "Restoring files:" or "Restoring xxx.txt"
en: Restoring
nl: Herstellen...

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting files"
en: %s files
nl: %s bestanden

en: <b>File operation is in progress...</b>
nl: <b>Bestandbewerking is bezig...</b>

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting file"
en: <b>%s file:</b>
nl: <b>%s bestand:</b>

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting files"
en: <b>%s files:</b>
nl: <b>%s bestanden:</b>

en: _Off
nl: _Uit

en: _Places
nl: _Locaties

en: _Directory Tree
nl: _Boomstructuur van mappen

en: _Remote
nl: Op _afstand

en: Places
nl: Locaties

en: Directory Tree
nl: Boomstructuur van mappen

en: View of folder contents
nl: Weergave van mapinhoud

en: _Hide %s
nl: Verberg %s

en: _Move Left
nl: Naar links verplaatsen

en: Move _Right
nl: Naar rechts verplaatsen

en: Show %s
nl: Toon %s

en: _Forget Width
nl: Breedte vergeten

en: _Icon View
nl: Pictogramweergave

en: _Compact View
nl: Compacte weergave

en: _Thumbnail View
nl: Miniatuurweergave

en: Detailed _List View
nl: Gedetailleerde lijstweergave

en: Changes active tab
nl: Verandert actieve tabblad

en: The specified directory '%s' is not valid
nl: De opgegeven map '%s' is niet geldig

en: Cannot access destination file
nl: Kan bestemmingsbestand niet benaderen

en: Cannot create a link on non-native filesystem
nl: Kan geen koppeling maken op een niet-eigen bestandssysteem

en: Cannot untrash file '%s': original path not known
nl: Kan bestand '%s' niet uit de prullenbak halen: oorspronkelijk pad onbekend

en: Destination does not exist
nl: Bestemming bestaat niet

en: Source and destination are the same.
nl: Bron en bestemming zijn dezelfde.

en: Cannot move a folder into its sub folder
nl: Kan een map niet verplaatsen naar zijn eigen submap

en: Cannot copy a folder into its sub folder
nl: Kan een map niet kopiëren naar zijn eigen submap

en: Destination is a sub folder of source
nl: Bestemming is een submap van bron

en: Cannot copy file '%s': not supported
nl: Kan bestand '%s' niet kopiëren: niet ondersteund

en: Setting display name can be done only for single file
nl: Schermnaam instellen kan alleen worden gedaan voor enkel bestand

en: Setting target can be done only for single file
nl: Doel instellen kan alleen worden gedaan voor enkel bestand

en: XML file '%s' error (%d:%d):
nl: XML-bestand '%s' fout (%d:%d):

en: XML file doesn't contain Applications root
nl: XML-bestand bevat geen root voor toepassingen

en: Cannot create XML definition for '%s'
nl: Kan geen XML-definitie maken voor '%s'

en: Menu path '%s' already exists
nl: Menupad '%s' bestaat al

en: Menu cache error
nl: Fout in menu-opslag

en: Invalid menu directory
nl: Ongeldige menumap

en: Menu item name cannot be empty
nl: Naam van menu-onderdeel kan niet leeg zijn

en: Invalid menu directory '%s'
nl: Ongeldige menumap '%s'

en: Invalid menu item
nl: Ongeldig menu-onderdeel

en: The menu item '%s' doesn't have appropriate entry file
nl: Het menu-onderdeel '%s' heeft geen geschikt invoerveld

en: Change hidden status isn't supported for menu directory
nl: Verborgen-status veranderen wordt niet ondersteund voor menumap

en: Setting attribute '%s' not supported
nl: Het instellen van attribuut '%s' wordt niet ondersteund

en: Invalid value for attribute '%s'
nl: Ongeldige waarde voor attribuut '%s'

en: The '%s' is a menu directory
nl: De '%s' is een menumap

en: The '%s' isn't a menu item
nl: De '%s' is geen menu-onderdeel

en: The '%s' entry file is broken
nl: Het configuratiebestand '%s' is kapot

en: Cannot create menu item '%s'
nl: Kan menu-onderdeel '%s' niet maken

en: Name of menu directory should not end with ".desktop"
nl: Naam van menumap zou niet mogen eindigen op '.desktop'

en: Invalid operation with menu root
nl: Ongeldige bewerking met root van menu

en: Invalid destination
nl: Ongeldige bestemming

en: FmMenuVFileMonitor: folder '%s' not found in menu cache
nl: FmMenuVFileMonitor: map '%s' niet aangetroffen in menu-opslag

note: FIXME: need name to be converted to UTF-8?
en: Search
nl: Zoeken

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Choose Executable File
nl: Kies uitvoerbaar bestand

en: Executable files
nl: Uitvoerbare bestanden

en: <b>Co_mmand:</b>
nl: <b>Opdracht:</b>

en: Command to execute when the application icon is activated
nl: Opdracht om uit te voeren wanneer het toepassingspictogram is geactiveerd

en: <b>D_escription:</b>
nl: <b>Beschrijving:</b>

en: Generic name of the application
nl: Generieke naam van de toepassing

en: <b>_Working directory:</b>
nl: <b>Werkmap:</b>

en: The working directory to run the program in
nl: De werkmap om het programma in te draaien

en: <b>_Tooltip:</b>
nl: <b>Gereedschaptip:</b>

en: Tooltip to show on application
nl: Gereedschaptip om te tonen bij een toepassing

note: TODO: handle "TryExec" field ? row 7: "StartupNotify" GtkCheckButton
en: _Use startup notification
nl: Gebruik opstartmelding

en: _Desktop Entry
nl: Bureaubladregel

en: _Restore
nl: Herstellen

en: Restore trashed files to original paths
nl: Zet bestanden vanuit de prullenbak terug op oorspronkelijke plekken

en: source file name or desktop id
nl: naam van bronbestand of bureaublad-id

en: SOURCE
nl: BRON

en: result file name
nl: bestandsnaam van resultaat

en: RESULT
nl: RESULTAAT

note: Translator: The word "blank" is used as an adjective, e.g. we are decsribing discs that are already blank
en: CD-ROM Disc
nl: CD-ROM-schijf

en: Blank CD-ROM Disc
nl: Lege CD-ROM-schijf

en: CD-R Disc
nl: CD-R-schijf

en: Blank CD-R Disc
nl: Lege CD-R-schijf

en: CD-RW Disc
nl: CD-RW-schijf

en: Blank CD-RW Disc
nl: Lege CD-RW-schijf

en: DVD-ROM Disc
nl: DVD-ROM-schijf

en: Blank DVD-ROM Disc
nl: Lege DVD-ROM-schijf

en: DVD-RW Disc
nl: DVD-RW-schijf

en: Blank DVD-RW Disc
nl: Lege DVD-RW-schijf

en: DVD-RAM Disc
nl: DVD-RAM-schijf

en: Blank DVD-RAM Disc
nl: Lege DVD-RAM-schijf

en: DVD+R Disc
nl: DVD+R-schijf

en: Blank DVD+R Disc
nl: Lege DVD+R-schijf

en: DVD+RW Disc
nl: DVD+RW-schijf

en: Blank DVD+RW Disc
nl: Lege DVD+RW-schijf

en: DVD+R DL Disc
nl: DVD+R DL-schijf

en: Blank DVD+R DL Disc
nl: Lege DVD+R DL-schijf

en: DVD+RW DL Disc
nl: DVD+RW DL-schijf

en: Blank DVD+RW DL Disc
nl: Lege DVD+RW DL-schijf

en: Blu-Ray Disc
nl: Blu-Ray-schijf

en: Blank Blu-Ray Disc
nl: Lege Blu-Ray-schijf

en: Blu-Ray R Disc
nl: Blu-Ray R-schijf

en: Blank Blu-Ray R Disc
nl: Lege Blu-Ray R-schijf

en: Blu-Ray RW Disc
nl: Blu-Ray RW-schijf

en: Blank Blu-Ray RW Disc
nl: Lege Blu-Ray RW-schijf

en: HD DVD Disc
nl: HD DVD-schijf

en: Blank HD DVD Disc
nl: Lege HD DVD-schijf

en: HD DVD-R Disc
nl: HD DVD-R-schijf

en: Blank HD DVD-R Disc
nl: Lege HD DVD-R-schijf

en: HD DVD-RW Disc
nl: HD DVD-RW-schijf

en: Blank HD DVD-RW Disc
nl: Lege HD DVD-RW-schijf

en: MO Disc
nl: MO-schijf

en: Blank MO Disc
nl: Lege MO-schijf

en: MRW Disc
nl: MRW-schijf

en: Blank MRW Disc
nl: Lege MRW-schijf

en: MRW/W Disc
nl: MRW/W-schijf

en: Blank MRW/W Disc
nl: Lege MRW/W-schijf

en: Blank Optical Disc
nl: Lege optische schijf

en: Optical Disc
nl: Optische schijf
