libfm 1.2 - en to sk translation catalogue (330 entries)

en: Preferred Applications
sk: Odporúčané aplikácie

en: Select applications called on click on Web link or e-mail address
sk: Vyberte aplikáciu, ktorá sa spustí pri kliknutí na webový odkaz alebo emailovú adresu

en: Shortcut Editor
sk: Editor skratiek

en: Create new or change existing desktop entry
sk: Vytvoriť novú alebo upraviť existujúcu položku plochy

en: Choose Application
sk: Vyberte aplikáciu

en: Use selected application to open files
sk: Použiť vybranú aplikáciu na otvorenie súborov

en: _Installed Applications
sk: Na_inštalované aplikácie

en: <b>C_ommand line to execute:</b>
sk: <b>Spustiť príkaz_ový riadok:</b>

en: _Browse...
sk: _Prechádzať...

note: row 1: "Terminal" GtkCheckButton
en: _Execute in terminal emulator
sk: Spustiť v _emulátore terminálu

note: row 2: "X-KeepTerminal" GtkCheckButton
en: _Keep terminal window open after command execution
sk: Ponechať o_kno terminálu otvorené po ukončení príkazu

en: <b>These special codes can be used in the command line:</b>
      <b>%f</b>: Represents a single file name
      <b>%F</b>: Represents multiple file names
      <b>%u</b>: Represents a single URI of the file
      <b>%U</b>: Represents multiple URIs
sk: <b>Na príkazovom riadku môžete použiť tieto špeciálne kódy:</b>
      <b>%f</b>: predstavuje názov jedného súboru
      <b>%F</b>: predstavuje názvy viacerých súborov
      <b>%u</b>: predstavuje URI jedného súboru
      <b>%U</b>: predstavuje URI viacerých súborov

en: Execute custom command line to open files
sk: Definovať vlastný príkazový riadok na otvorenie súborov

en: C_ustom Command Line
sk: _Vlastný príkazový riadok

en: _Set selected application as default action for this file type
sk: Na_staviť vybranú aplikáciu ako predvolenú operáciu pre tento typ súboru

en: Confirm File Replacing
sk: Potvrdiť nahradenie súboru

en: _Skip
sk: Pre_skočiť

en: _Rename
sk: P_remenovať

en: _Overwrite
sk: _Prepísať

en: <b>There is already a file with the same name in this location.</b>
    
    Do you want to replace the existing file
sk: <b>Na tomto miete už existuje súbor s daným názvom.</b>
    
    Želáte si nahradiť existujúci súbor

en: with the following file?
sk: nasledovným súborom?

en: _File name:
sk: _Názov súboru:

en: _Apply this option to all existing files
sk: Použiť túto možnosť n_a všetky existujúce súbory

en: Choose An Icon...
sk: Vyberte ikonu...

note: genitive case is here: Choose icon from: ...
en: system icon theme
sk: systémová téma ikon

note: genitive case is here: Choose icon from: ...
en: image files
sk: súbory obrázkov

en: <b>Choose icon from:</b>
sk: <b>Vyberte ikonu z:</b>

en: Execute File
sk: Spustiť súbor

en: Execute in _Terminal
sk: Spustiť v _termináli

en: File Properties
sk: Vlastnosti súboru

en: <b>_Name:</b>
sk: <b>Me_no:</b>

en: <b>Location:</b>
sk: <b>Umiestnenie:</b>

en: <b>Target file:</b>
sk: <b>Cieľový súbor:</b>

en: <b>File type:</b>
sk: <b>Typ súboru:</b>

en: <b>Open _with:</b>
sk: <b>Otvoriť čí_m:</b>

en: Select the application used to open files of this type
sk: Vyberte aplikáciu, ktorá sa použije na otvorenie súborov tohto typu

en: <b>Total count of files:</b>
sk: <b>Celkový počet súborov:</b>

en: <b>Total size of files:</b>
sk: <b>Celková veľkosť súborov:</b>

en: <b>Size on disk:</b>
sk: <b>Veľkosť na disku:</b>

en: <b>Last modification:</b>
sk: <b>Posledná zmena:</b>

en: <b>Last access:</b>
sk: <b>Posledný prístup:</b>

en: <b>Last permissions change:</b>
sk: <b>Posledná zmena práv:</b>

en: _General
sk: _Všeobecné

en: <b>O_wner:</b>
sk: <b>_Vlastník:</b>

en: <b>G_roup:</b>
sk: <b>_Skupina:</b>

en: <b>_View content:</b>
sk: <b>_Zobraziť obsah:</b>

en: <b>C_hange content:</b>
sk: <b>Zmeniť obsa_h</b>

en: <b>_Execute:</b>
sk: <b>_Spustiť:</b>

en: <b>Special bits:</b>
sk: <b>Špeciálne bity:</b>

en: Who can read content of the file/directory
sk: Kto môže čítať obsah súboru/priečinku

en: Who can change content of the file/directory
sk: Kto môže meniť obsah súboru/priečinku

en: Who can execute the file or enter the directory
sk: Kto môže spustiť súbor alebo vojsť do priečinku

en: Special flags for file execution
sk: Špeciálne príznaky pre spustenie súboru

en: Special flags for directory access
sk: Špeciálne príznaky pre prístup do priečinku

en: <b>Access Control</b>
sk: <b>Riadenie prístupu</b>

en: Hidden file
sk: Skrytý súbor

en: _Permissions
sk: O_právnenia

en: None
sk: Žiadne

en: Set GID
sk: SETGID

[ctx: this is a file access mode bit, also known as 'suid']
en: Set UID
sk: Nastaviť UID

en: Set UID & GID
sk: Nastaviť UID & GID

[ctx: this is a file access mode - only owner can access the file, for others access is denied]
en: Only owner
sk: Iba vlastník

en: Only owner and group
sk: Iba vlastník a skupina

en: Anyone
sk: Ktokoľvek

en: Nobody
sk: Nikto

en: Choose Date
sk: Vybrať dátum

en: Choose a date from the following calendar
sk: Vyberte dátum z nasledujúceho kalendára

en: Search Files
sk: Hľadať súbory

en: Case insensiti_ve
sk: Nezáleží na _veľkosti písmen

en: _Use regular expression
sk: Po_užiť regulárny výraz

en: <b>Plac_es to Search:</b>
sk: <b>Kd_e hľadať:</b>

en: _Search in sub directories
sk: _Hľadať v podpriečinkoch

en: Search _hidden files
sk: _Hľadať skryté súbory

en: Name/_Location
sk: Meno/_Umiestnenie

en: <b>File Type</b>
sk: <b>Typ súboru</b>

en: Only search for files of following types:
sk: Hľadať iba súbory týchto typov:

en: Te_xt files
sk: Te_xtové súbory

en: _Image files
sk: Súbory _obrázkov

en: _Audio files
sk: _Zvukové súbory

en: _Video files
sk: _Video súbory

en: _Documents
sk: _Dokumenty

en: Folde_rs
sk: P_riečinky

en: Ot_her:
sk: _Iné:

en: File _Type
sk: _Typ súboru

en: <b>File Contain_s:</b>
sk: <b>_Súbor obsahuje:</b>

en: C_ontent
sk: _Obsah

en: <b>File Size</b>
sk: <b>Veľkosť súboru</b>

en: _Smaller than:
sk: _Menší ako:

en: _Bigger than:
sk: _Väčší ako:

en: <b>Last Modified Time</b>
sk: <b>Čas poslednej zmeny</b>

en: (None)
sk: (Žiadne)

en: _Earlier than:
sk: Skôr n_ež:

en: L_ater than:
sk: _Neskôr než:

en: _Properties
sk: _Vlastnosti

en: <b>Web Browser</b>
sk: <b>Webový prehliadač</b>

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks.
sk: Na otvorenie hyperodkazov sa použije uprednostňovaný webový prehliadač.

en: <b>Mail Client</b>
sk: <b>Poštový klient</b>

en: The preferred Mail Client will be used to compose emails when you click on e-mail addresses.
sk: Na písanie emailov sa použije uprednostňovaný poštový klient keď kliknete na emailovú adresu

en: <b>Terminal Emulator</b>
sk: <b>Emulátor terminálu</b>

en: Command line:
sk: Príkazový riadok:

en: System Applications
sk: Systémové aplikácie

en: File Associations
sk: Asociácie typov súborov

note: To: <Destination folder> ex. Copy file to..., Move file to...etc.
en: <b>To:</b>
sk: <b>Do:</b>

note: Preparing to do some file operation (Copy, Move, Delete...)
en: Preparing...
sk: Pripravuje sa...

en: <b>Data transferred:</b>
sk: <b>Prenesené údaje:</b>

en: <b>Time remaining:</b>
sk: <b>Čas do dokončenia:</b>

en: <b>Errors occurred:</b>
sk: <b>Vyskytli sa chyby:</b>

en: Empty value
sk: Prázdna hodnota

en: Invalid selection
sk: Neplatný výber

note: ---- GFile implementation ----
en: Operation not supported
sk: Operácia nie je podporovaná

en: Invalid desktop entry file: '%s'
sk: Neplatný súbor plochy: '%s'

en: Could not determine content type of file '%s' to launch it
sk: Nepodarilo sa určiť typ obsahu súboru '%s', ktorý má byť spustený

en: No default application is set to launch URIs %s://
sk: Nie je nastavená žiadna predvolená aplikácia na spustenie URI %s://

en: Cannot set working directory to '%s': %s
sk: Nepodarilo sa nastaviť pracovný priečinok na '%s': %s

en: No default application is set for MIME type %s
sk: Nie je nastavená žiadna predvolená aplikácia pre MIME typ %s

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Network
sk: Sieť

en: Trash Can
sk: Kôš

en: shortcut to URI
sk: skratka pre URI

en: fm_template_create_file: invalid argument
sk: fm_template_create_file: neplatný argument

en: No terminal emulator is set in libfm config
sk: V konfigurácii libfm nie je nastavený žiadny emulátor terminálu

en: %u byte | %u bytes
sk[0]: %u bajt
sk[1]: %u bajty
sk[2]: %u bajtov

en: Entity name '%-.*s' is not known
sk: Názov entity '%-.*s' je neznámy

en: Space isn't allowed in the close tag
sk: Medzera nie povolená v ukončovacej značke

en: Element '%s' was closed but no element was opened
sk: Element '%s' bol zavretý, ale žiadny nebol otvorený

en: Element '%s' was closed but the currently open element is '%s'
sk: Element '%s' bol zavretý, ale aktuálne je otvorený element '%s'

en: Invalid char '%c' at start of attribute value
sk: Na začiatku hodnoty atribútu sa nachádza neplatný znak '%c'

en: Invalid char '%c' at end of attribute value, expected '%c'
sk: Na konci hodnoty atribútu sa nachádza neplatný znak '%c', pričom očakávaný je '%c'

en: Document ended unexpectedly
sk: Dokument sa skončil neočakávane

en: Document was empty or contained only whitespace
sk: Dokument bol prázdny alebo obsahoval iba biele znaky

en: fm_xml_file_to_data: XML data error
sk: fm_xml_file_to_data: chyba údajov XML

en: Customize
sk: Prispôsobiť

en: <b>Select an application to open "%s" files</b>
sk: <b>Vyberte aplikáciu na otváranie súborov "%s"</b>

en: Installed Applications
sk: Nainštalované aplikácie

en: <No subfolders>
sk: <Žiadne podpriečinky>

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Shows tree of directories in sidebar
sk: Zobrazí strom priečinkov v bočnom paneli

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: C_opy Here
sk: Kopír_ovať sem

en: _Move Here
sk: _Presunúť sem

note: Note to translators: Link in not noun but verb here
en: _Link Here
sk: Odkaz _sem

en: XDirectSave failed.
sk: XDirectSave zlyhalo.

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: Open _With...
sk: Otvoriť _pomocou...

en: Open _With
sk: Otvoriť _pomocou

en: Copy Pa_th(s)
sk: Kopírovať ces_tu(y)

en: H_ide
sk: Skr_yť

en: Unh_ide
sk: Odkr_yť

en: _Add to Bookmarks
sk: Prid_ať medzi záložky

en: _Rename...
sk: P_remenovať...

en: Co_mpress...
sk: Ko_mprimovať...

en: Extract _Here
sk: Rozbaliť _sem

en: E_xtract To...
sk: Rozbaliť _do...

en: Prop_erties
sk: _Vlastnosti

note: Note to translators: Trash in not noun but verb here
en: Move to _Trash
sk: Presunúť do _koša

en: Your bookmarks already have a bookmark for this folder.
sk: Vaše záložky už obsahujú záložku pre tento priečinok.

en: Image files
sk: Súbory obrázkov

en: byte | bytes
sk[0]: bajt
sk[1]: bajty
sk[2]: bajtov

en: Please enter a valid user name or numeric id.
sk: Prosím, zadajte platné meno používateľa alebo jeho číselný ID.

en: Please enter a valid group name or numeric id.
sk: Prosím, zadajte platné meno skupiny alebo jej číselný ID.

note: FIXME: may special bits and exec flags still be messed up?
en: Do you want to recursively apply these changes to all files and sub-folders?
sk: Chcete tieto zmeny použiť rekurzívne na všetky súbory a podadresáre?

en: Hide or unhide the file
sk: Skryť alebo zobraziť súbor

en: This file is hidden because its name starts with a dot ('.').
sk: Tento súbor je skrytý, pretože jeho názov obsahuje bodku ('.').

en: Files on this system are hidden if their name starts with a dot ('.'). Hit <Ctrl+H> to toggle displaying hidden files.
sk: Súbory na tomto systéme sú skryté, ak ich názov začína s bodkou ('.'). Stlačením <Ctrl+H> prepnete zobrazovanie skrytých súborov.

en: scanning...
sk: načítava sa...

en: <b>_Access content:</b>
sk: <b>_Prístup k obsahu:</b>

en: Files of different types
sk: Súbory rozličných typov

en: <b>File:</b>
sk: <b>Súbor:</b>

en: Multiple files
sk: Viacero súborov

note: columns visible to the users
en: Name
sk: Názov

en: Description
sk: Opis

en: Size
sk: Veľkosť

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Owner
sk: Vlastník

en: Modified
sk: Zmenené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Extension
sk: Prípona

en: Create _New...
sk: _Vytvoriť nové...

en: Folder
sk: Priečinok

en: Empty File
sk: Prázdny súbor

en: _Invert Selection
sk: _Invertovať výber

en: _Sort Files
sk: U_sporiadať súbory

en: _Rename Folder...
sk: _Premenovať priečinok...

en: Folder Prop_erties
sk: Vlastnosti pri_ečinku

en: Show _Hidden
sk: Zobraziť _skryté

note: Note to translators: "Mingle..." means "Do not put folders before files" but make the translation as short as possible, please!
en: Mingle _Files and Folders
sk: Miešať _súbory a priečinky

en: _Ignore Name Case
sk: _Ignorovať veľkosť znakov

en: By _Name
sk: Podľa _názvu

en: By _Modification Time
sk: Podľa času poslednej z_meny

en: By _Size
sk: Podľa veľko_sti

en: By File _Type
sk: Podľa _typu súborov

en: Enter a name for the newly created folder:
sk: Zadajte názov nového priečinku:

en: Creating New Folder
sk: Vytváranie nového priečinku

en: Enter a name for empty file:
sk: Zadajte názov pre prázdny súbor:

en: Creating ...
sk: Vytváranie...

en: New
sk: Nový

en: Enter a name for the new %s:
sk: Zadajte názov pre nový %s:

en: Creating %s
sk: Vytvára sa %s

en: _Run default application on file after creation
sk: _Spustiť predvolenú aplikáciu nad súborom po jeho vytvorení

en: This text file '%s' seems to be an executable script.
    What do you want to do with it?
sk: Zdá sa, že textový súbor '%s' je spustiteľný skript.
    Čo s ním chcete urobiť?

en: This file '%s' is executable. Do you want to execute it?
sk: Súbor '%s' je spustiteľný. Chcete ho spustiť?

note: show error if no paths are added
en: No folders are specified.
sk: Nie sú zadané žiadne priečinky.

en: Select Folder
sk: Vyberte priečinok

note: g_message("(!) %s", msg);
en: Error
sk: Chyba

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Question
sk: Otázka

en: Only system administrators have the permission to do this.
sk: Oprávenie vykonať túto operáciu majú iba správcovia systému.

en: Do you want to move the file '%s' to trash can?
sk: Chcete presunúť súbor '%s' do koša?

en: Do you want to move the %d selected file to trash can? | Do you want to move the %d selected files to trash can?
sk[0]: Chcete presunúť %d vybraný súbor do koša?
sk[1]: Chcete presunúť %d vybrané súbory do koša?
sk[2]: Chcete presunúť %d vybraných súborov do koša?

en: Do you want to delete the file '%s'?
sk: Chcete odstrániť súbor '%s'?

en: Do you want to delete the %d selected file? | Do you want to delete the %d selected files?
sk[0]: Chcete odstrániť %d vybratý súbor?
sk[1]: Chcete odstrániť %d vybraté súbory?
sk[2]: Chcete odstrániť %d vybratých súborov?

en: Rename File
sk: Premenovať súbor

en: Please enter a new name:
sk: Prosím, zadajte nový názov:

en: Are you sure you want to empty the trash can?
sk: Ste si sitý, že chcete vyprázdniť Kôš?

en: Home Folder
sk: Domovský priečinok

en: Desktop
sk: Plocha

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Filesystem Root
sk: Koreňový priečinok súborového systému

en: _Mount Volume
sk: _Pripojiť zväzok

en: _Unmount Volume
sk: _Odpojiť zväzok

en: _Eject Removable Media
sk: _Vysunúť prenosné médium

en: _Format Volume
sk: _Formátovať zväzok

en: _Rename Bookmark Item
sk: P_remenovať záložku

en: Re_move from Bookmarks
sk: _Odstrániť zo záložiek

en: Move Bookmark _Up
sk: Presunúť záložk_u vyššie

en: Move Bookmark _Down
sk: Presunúť záložku _nižšie

en: _Empty Trash Can
sk: _Vyprázdniť kôš

en: Rename Bookmark Item
sk: Premenovať záložku

en: Enter a new name:
sk: Zadajte nový názov:

en: Type: %s
    Size: %s
    Modified: %s
sk: Typ: %s
    Veľkosť: %s
    Zmenené: %s

en: Type: %s
    Modified: %s
sk: Typ: %s
    Zmenené: %s

en: <b>Errors occurred before file operation was stopped.</b>
sk: <b>Pred ukončením súborovej operácie sa vyskytli chyby.</b>

en: Cancelled
sk: Zrušené

en: <b>The file operation was completed with errors.</b>
sk: <b>Súborová operácia bola dokončená s chybami.</b>

en: Finished
sk: Dokončené

en: Some files cannot be moved to trash can because the underlying file systems don't support this operation.
    Do you want to delete them instead?
sk: Niektoré súbory nie je možné presunúť do Koša, pretože súborový systém, na ktorom ležia nepodporuje túto operáciu.
    Chcete ich namiesto toho zmazať?

en: _Pause
sk: _Pozastaviť

en: _Resume
sk: _Pokračovať

en: ,
sk: c

note: translators: it is part of "Moving files:" or "Moving xxx.txt"
en: Moving
sk: Presúvanie

note: translators: it is part of "Copying files:" or "Copying xxx.txt"
en: Copying
sk: Kopírovanie

note: translators: it is part of "Deleting files:" or "Deleting xxx.txt"
en: Deleting
sk: Odstraňovanie

note: translators: it is part of "Creating link /path/xxx.txt"
en: Creating link
sk: Vytváranie odkazu

note: translators: 'In:' string is followed by destination folder path
en: <b>In:</b>
sk: <b>Do:</b>

en: Creating links to files
sk: Vytvárajú sa odkazy na súbory

note: translators: it is part of "Changing attributes of xxx.txt"
en: Changing attributes of
sk: Zmena atribútov

en: Changing attributes of files
sk: Zmena atribútov súborov

note: translators: it is part of "Restoring files:" or "Restoring xxx.txt"
en: Restoring
sk: Obnovovanie

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting files"
en: %s files
sk: %s súbory

en: <b>File operation is in progress...</b>
sk: <b>Prebieha operácia so súborom...</b>

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting file"
en: <b>%s file:</b>
sk: <b>%s súbor:</b>

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting files"
en: <b>%s files:</b>
sk: <b>%s súbory:</b>

en: _Places
sk: _Miesta

en: Places
sk: Miesta

en: Directory Tree
sk: Strom adresárov

en: _Hide %s
sk: _Skryť %s

en: _Move Left
sk: _Presunúť vľavo

en: Move _Right
sk: Presunúť _vpravo

en: Show %s
sk: Zobraziť %s

en: The specified directory '%s' is not valid
sk: Uvedený priečinok '%s' nie je platný

en: Cannot access destination file
sk: K cieľovému súboru sa nedá pristupovať

en: Cannot create a link on non-native filesystem
sk: Nie je možné vytvoriť odkaz na ne-natívnom súborovom systéme

en: Cannot untrash file '%s': original path not known
sk: Nie je možné obnoviť súbor '%s': pôvodná cesta nie je známa.

en: Destination does not exist
sk: Cieľ neexistuje

en: Source and destination are the same.
sk: Zdroj a cieľ sa zhodujú.

en: Cannot move a folder into its sub folder
sk: Nie je možné presunúť priečinok do jeho podpriečinka

en: Cannot copy a folder into its sub folder
sk: Nie je možné skopírovať priečinok do jeho podpriečinka

en: Destination is a sub folder of source
sk: Cieľ je podpriečinkom zdroja

en: Cannot copy file '%s': not supported
sk: Nie je možné skopírovať súbor '%s': operácia nie je podporovaná

en: XML file '%s' error (%d:%d):
sk: Chyba XML súboru '%s' (%d:%d):

en: XML file doesn't contain Applications root
sk: XML súbor neobsahuje koreň Applications

en: Cannot create XML definition for '%s'
sk: Nie je možné vytvoriť XML definíciu pre '%s'

en: Menu path '%s' already exists
sk: Cesta menu '%s' už existuje

en: Menu cache error
sk: Chyba cache menu

en: Invalid menu directory
sk: Neplatný priečinok ponuky

en: Menu item name cannot be empty
sk: Názov položky ponuky nemôže byť prázdny

en: Invalid value for attribute '%s'
sk: Neplatná hodnota atribútu '%s'

en: Cannot create menu item '%s'
sk: Nie je možné vytvoriť položku menu '%s'

note: FIXME: need name to be converted to UTF-8?
en: Search
sk: Hľadať

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Choose Executable File
sk: Vyberte si spusiteľný súbor

en: Executable files
sk: Spustiteľné súbory

en: <b>Co_mmand:</b>
sk: <b>_Príkaz:</b>

en: Command to execute when the application icon is activated
sk: Príkaz, ktorý sa spustí po aktivovaní ikony aplikácie

en: <b>D_escription:</b>
sk: <b>_Opis:</b>

en: Generic name of the application
sk: Obecný názov aplikácie

en: <b>_Working directory:</b>
sk: <b>P_racovný priečinok:</b>

en: The working directory to run the program in
sk: Pracovný priečinok, v ktorom bude program spustený

en: <b>_Tooltip:</b>
sk: <b>P_opisok:</b>

en: Tooltip to show on application
sk: Popisok, ktorý sa zobrazí nad aplikáciou

en: _Restore
sk: _Obnoviť

en: Restore trashed files to original paths
sk: Obnoviť súbory z Koša na pôvodné miesto

en: SOURCE
sk: ZDROJ

en: RESULT
sk: VÝSLEDOK

note: Translator: The word "blank" is used as an adjective, e.g. we are decsribing discs that are already blank
en: CD-ROM Disc
sk: Disk CD-ROM

en: Blank CD-ROM Disc
sk: Prázdny disk CD

en: CD-R Disc
sk: Disk CD-R

en: Blank CD-R Disc
sk: Prázdny disk CD-R

en: CD-RW Disc
sk: Disk CD-RW

en: Blank CD-RW Disc
sk: Prázdny disk CD-RW

en: DVD-ROM Disc
sk: Disk DVD-ROM

en: Blank DVD-ROM Disc
sk: Prázdny disk DVD

en: DVD-RW Disc
sk: Disk DVD-RW

en: Blank DVD-RW Disc
sk: Prázdny disk DVD-RW

en: DVD-RAM Disc
sk: Disk DVD-ROM

en: Blank DVD-RAM Disc
sk: Prázdny disk DVD-ROM

en: DVD+R Disc
sk: Disk DVD+R

en: Blank DVD+R Disc
sk: Prázdny disk DVD+R

en: DVD+RW Disc
sk: Disk DVD-RW

en: Blank DVD+RW Disc
sk: Prázdny disk DVD-RW

en: Blu-Ray Disc
sk: Disk Blu-Ray

en: Blank Blu-Ray Disc
sk: Prázdny disk Blu-Ray

en: Blu-Ray R Disc
sk: Disk Blu-Ray R

en: Blank Blu-Ray R Disc
sk: Prázdny disk Blu-Ray R

en: Blu-Ray RW Disc
sk: Disk Blu-Ray RW

en: Blank Blu-Ray RW Disc
sk: Prázdny disk Blu-Ray RW

en: HD DVD Disc
sk: Disk HD DVD

en: Blank HD DVD Disc
sk: Prázdny disk HD DVD

en: HD DVD-R Disc
sk: Disk HD DVD-R

en: Blank HD DVD-R Disc
sk: Prázdny disk HD DVD-R

en: HD DVD-RW Disc
sk: Disk HD DVD-RW

en: Blank HD DVD-RW Disc
sk: Prázdny disk HD DVD-RW

en: MO Disc
sk: Disk MO

en: Blank MO Disc
sk: Prázdny disk MO

en: MRW Disc
sk: Disk MRW

en: Blank MRW Disc
sk: Prázdny disk MRW

en: MRW/W Disc
sk: Disk MRW/W

en: Blank MRW/W Disc
sk: Prázdny disk MRW/W

en: Blank Optical Disc
sk: Prázdny optický disk

en: Optical Disc
sk: Optický disk
