tepl master - en to fur translation catalogue (35 entries)

note: Translators: %s is a filename.
en: Open “%s”
fur: Vierç “%s”

en: Open _Recent
fur: Vierç _resint

note: Translators: %s is the application name.
en: Open a file recently used with %s
fur: Vierç un file doprât di resint cun %s

note: FIXME GEOSTD8 ?
en: Western
fur: Ocidentâl

en: Central European
fur: European centrâl

en: South European
fur: European dal sud

en: Cyrillic
fur: Cirilic

en: Arabic
fur: Arap

en: Greek
fur: Grêc

en: Hebrew Visual
fur: Ebraic Visuâl

en: Turkish
fur: Turc

en: Romanian
fur: Rumen

en: Armenian
fur: Armen

en: Chinese Traditional
fur: Cinês tradizionâl

en: Cyrillic/Russian
fur: Cirilic/Rus

en: Japanese
fur: Gjaponês

en: Korean
fur: Corean

en: Chinese Simplified
fur: Cinês semplificât

en: Georgian
fur: Gjeorgjan

en: Hebrew
fur: Ebraic

en: Cyrillic/Ukrainian
fur: Cirilic/Ucrain

en: Vietnamese
fur: Vietnamît

en: Thai
fur: Tailandês

en: Unknown
fur: No cognossût

en: Conversion from character set “%s” to “%s” is not supported.
fur: La conversion de cumbinazion di caratars “%s” a “%s” no je supuartade.

en: Could not open converter from “%s” to “%s”: %s
fur: Impussibil convertî di “%s” a “%s”: %s

en: The input data contains an invalid sequence.
fur: I dâts in jentrade a contegnin une secuence no valide.

en: Error when converting data: %s
fur: Erôr tal convertî i dâts: %s

en: The input data ends with an incomplete multi-byte sequence.
fur: I dâts in jentrade a finissin cuntune secuence di byte multiplis incomplete.

en: The input content ends with incomplete data.
fur: Il contignût de jentrade al finìs cun dâts incomplets.

en: Untitled File %d
fur: File cence titul %d

en: The file is too big. Maximum %s can be loaded.
fur: Il file al è masse grant. Si pues cjariâ al massim %s.

en: It is not possible to detect the character encoding automatically.
fur: Nol è pussibil individuâ la codifiche dal caratar in automatic.

en: The file is externally modified.
fur: Il file al è modificât di difûr di chi.

en: The buffer contains invalid characters.
fur: Il buffer al conten caratars no valits.
