libgnome-games-support master - en to ab translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
ab: Ишәыдаҳныҳәалоит!

en: High Scores
ab: Иреиӷьу алҵшәақәа

en: Best Times
ab: Иреиӷьу аамҭа

en: No scores yet
ab: Макьаана акәаталақәа ыҟаӡам

en: Play some games and your scores will show up here.
ab: Ԥыҭк ахәмаррақәа шәаныхәмарлак ашьҭахь, шәкәаталақәа абраҟа ицәырҵоит.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
ab: Аранг

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
ab: Акәаталақәа

en: Time
ab: Аамҭа

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
ab: Ахәмарҩы

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
ab: _Ихиоуп

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
ab[0]: %ld минуҭк
ab[1]: %ld минуҭ

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
ab[0]: %ld секундк
ab[1]: %ld секунд

en: Your score is the best!
ab: Шәара шәылҵшәа зегьы иреиӷьуп!

en: Your score has made the top ten.
ab: Шәара шәылҵшәа  иреиӷьу жәаба рахь иалалеит.
