libgnome-games-support master - en to eo translation catalogue (13 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
eo: Gratulojn!

en: High Scores
eo: Plej altaj poentaroj

en: No scores yet
eo: Neniu poentaro ĝis nun

en: Play some games and your scores will show up here.
eo: Ludu kelkajn ludojn kaj viaj poentaroj aperos ĉi tie.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
eo: Rango

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
eo: Poentaro

en: Time
eo: Daŭro

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
eo: Ludanto

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
eo: _Finita

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %d minute | %d minutes
eo[0]: %d minuto
eo[1]: %d minutoj

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %d second | %d seconds
eo[0]: %d sekundo
eo[1]: %d sekundoj

en: Your score is the best!
eo: Via poentaro estas la plej alta!

en: Your score has made the top ten.
eo: Via poentaro estas inter la dek plej altaj.
