libgnome-games-support games-1-2 - en to hr translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
hr: Čestitamo!

en: High Scores
hr: Najbolji rezultat

en: Best Times
hr: Najbolje vrijeme

en: No scores yet
hr: Još nema rezultata

en: Play some games and your scores will show up here.
hr: Igrajte određene igre i vaši rezultati će biti prikazani ovdje.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
hr: Poredak

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
hr: Rezultat

en: Time
hr: Vrijeme

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
hr: Igrač

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
hr: _Završeno

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
hr[0]: %ld minuta
hr[1]: %ld minute
hr[2]: %ld minuta

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
hr[0]: %ld sekunda
hr[1]: %ld sekunde
hr[2]: %ld sekundi

en: Your score is the best!
hr: Vaš rezultat je najbolji!

en: Your score has made the top ten.
hr: Vaš rezultat je među najboljih deset.
