libgnome-games-support master - en to it translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
it: Congratulazioni!

en: High Scores
it: Punteggi migliori

en: Best Times
it: Tempi migliori

en: No scores yet
it: Nessun punteggio disponibile

en: Play some games and your scores will show up here.
it: Gioca e vedrai i tuoi punteggi qui.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
it: Classifica

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
it: Punteggio

en: Time
it: Tempo

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
it: Giocatore

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
it: Fa_tto

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
it[0]: %ld minuto
it[1]: %ld minuti

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
it[0]: %ld secondo
it[1]: %ld secondi

en: Your score is the best!
it: Il tuo punteggio è il migliore!

en: Your score has made the top ten.
it: Il tuo punteggio rientra nei primi 10.
