libgnome-games-support master - en to mjw translation catalogue (10 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
mjw: Kurwangthu

en: High Scores
mjw: Ong-nei Scores

en: Best Times
mjw: Menei Apor

en: No scores yet
mjw: Scores awe lang

en: Play some games and your scores will show up here.
mjw: Isi-hini pathu ik lote ladak scores klang po.

en: Time
mjw: Apor

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
mjw: Pathu-bang

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
mjw: Tang e_d-lo

en: Your score is the best!
mjw: Nangli score henlo kemenei lo!

en: Your score has made the top ten.
mjw: Nangli score kep angdeng kele dun.
