libgnome-games-support master - en to pa translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
pa: ਵਧਾਈਆਂ!

en: High Scores
pa: ਉੱਚ ਸਕੋਰ

en: Best Times
pa: ਸਭ ਤੋਂ ਵਧੀਆ ਸਮਾਂ

en: No scores yet
pa: ਹਾਲੇ ਸਕੋਰ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: Play some games and your scores will show up here.
pa: ਕੁਝ ਖੇਡਾਂ ਖੇਡੋ ਅਤੇ ਤੁਹਾਡਾ ਸਕੋਰ ਇੱਥੇ ਦਿਖਾਇਆ ਜਾਵੇਗਾ।

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
pa: ਦਰਜਾ

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
pa: ਸਕੋਰ

en: Time
pa: ਸਮਾਂ

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
pa: ਪਲੇਅਰ

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
pa: ਮੁਕੰਮਲ(_D)

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
pa[0]: %ld ਮਿੰਟ
pa[1]: %ld ਮਿੰਟ

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
pa[0]: %ld ਸਕਿੰਟ
pa[1]: %ld ਸਕਿੰਟ

en: Your score is the best!
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਸਕੋਰ ਸਭ ਤੋਂ ਵਧੀਆ ਹੈ!

en: Your score has made the top ten.
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਸਕੋਰ ਸਿਖਰਲੇ ਦਸਾਂ ਵਿੱਚ ਹੈ।
