libgnome-games-support master - en to ru translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
ru: Поздравляем!

en: High Scores
ru: Лучшие результаты

en: Best Times
ru: Лучшее время

en: No scores yet
ru: Очков ещё нет

en: Play some games and your scores will show up here.
ru: Сыграйте в несколько игр и ваши очки появятся здесь.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
ru: Ранг

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
ru: Очки

en: Time
ru: Время

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
ru: Игрок

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
ru: _Готово

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
ru[0]: %ld минута
ru[1]: %ld минуты
ru[2]: %ld минут

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
ru[0]: %ld секунда
ru[1]: %ld секунды
ru[2]: %ld секунд

en: Your score is the best!
ru: Ваш результат наилучший!

en: Your score has made the top ten.
ru: Ваш результат вошёл в десятку лучших.
