libgnome-games-support master - en to af translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
af: Geluk!

en: High Scores
af: Tellingranglys

en: Best Times
af: Beste tyd

en: No scores yet
af: Geen punte

en: Play some games and your scores will show up here.
af: Die tellings van die speletjies wat jy speel sal hier vertoon word.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
af: Rang

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
af: Telling

en: Time
af: Tyd

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
af: Speler

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
af: _Klaar

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
af[0]: %ld minuut
af[1]: %ld minute

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
af[0]: %ld sekonde
af[1]: %ld sekondes

en: Your score is the best!
af: Jou telling is die hoogste!

en: Your score has made the top ten.
af: Jou telling is in die top 10.
