libgnome-games-support master - en to lt translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
lt: Sveikinama!

en: High Scores
lt: Geriausi rezultatai

en: Best Times
lt: Geriausi laikai

en: No scores yet
lt: Dar nėra rezultatų

en: Play some games and your scores will show up here.
lt: Sužaiskite kelis žaidimus ir čia matysite rezultatus.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
lt: Vieta

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
lt: Rezultatas

en: Time
lt: Laikas

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
lt: Žaidėjas

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
lt: _Atlikta

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
lt[0]: %ld minutė
lt[1]: %ld minutės
lt[2]: %ld minučių

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
lt[0]: %ld sekundė
lt[1]: %ld sekundės
lt[2]: %ld sekundžių

en: Your score is the best!
lt: Jūsų rezultatas yra geriausias!

en: Your score has made the top ten.
lt: Jūsų rezultatas pateko į geriausių dešimtuką.
