libgnome-games-support master - en to ml translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
ml: അഭിനന്ദനങ്ങള്‍!

en: High Scores
ml: മികച്ച സ്കോര്‍

en: Best Times
ml: മികച്ച സമയങ്ങള്‍

en: No scores yet
ml: ഇതുവരെ സ്കോര്‍ ഒന്നും ആയിട്ടില്ല

en: Play some games and your scores will show up here.
ml: ഗെയിം കളിക്കൂ, നിങ്ങളുടെ സ്കോര്‍ ഇവിടെ കാണിക്കും.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
ml: റാങ്ക്

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
ml: സ്കോര്‍

en: Time
ml: സമയം

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
ml: കളിക്കാരന്‍

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
ml: കഴിഞ്ഞു (_D)

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
ml[0]: %ld മിനിട്ട്
ml[1]: %ld മിനിട്ടുകള്‍

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
ml[0]: %ld സെക്കന്റ്
ml[1]: %ld സെക്കന്റുകള്‍

en: Your score is the best!
ml: നിങ്ങളുടേതാണ് മികച്ച സ്‍കോര്‍!

en: Your score has made the top ten.
ml: നിങ്ങളുടെ സ്‍കോര്‍ ഏറ്റവും മികച്ച പത്തിലൊന്നാണ്.
