libgnome-games-support master - en to bg translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
bg: Поздравления!

en: High Scores
bg: Най-високи резултати

en: Best Times
bg: Най-добри времена

en: No scores yet
bg: Все още няма резултати

en: Play some games and your scores will show up here.
bg: Изиграйте поне една игра, за да се появи резултат.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
bg: Място

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
bg: Резултат

en: Time
bg: Време

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
bg: Играч

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
bg: _Готово

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
bg[0]: %ld минута
bg[1]: %ld минути

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
bg[0]: %ld секунда
bg[1]: %ld секунди

en: Your score is the best!
bg: Вашият резултат е най-добрият!

en: Your score has made the top ten.
bg: Вашият резултат е измежду десетте най-добри.
