libgnome-games-support master - en to da translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
da: Tillykke!

en: High Scores
da: Bedste resultater

en: Best Times
da: Bedste tider

en: No scores yet
da: Ingen resultater

en: Play some games and your scores will show up here.
da: Spil nogle spil og se dine resultater her.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
da: Placering

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
da: Resultat

en: Time
da: Tid

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
da: Spiller

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
da: _Afslut

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
da[0]: %ld minut
da[1]: %ld minutter

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
da[0]: %ld sekund
da[1]: %ld sekunder

en: Your score is the best!
da: Dit resultat er det bedste!

en: Your score has made the top ten.
da: Dit resultat er blandt de ti bedste.
