libgnome-games-support master - en to fi translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
fi: Onnittelut!

en: High Scores
fi: Parhaat pisteet

en: Best Times
fi: Parhaat ajat

en: No scores yet
fi: Ei pisteitä vielä

en: Play some games and your scores will show up here.
fi: Pelaa joitain pelejä, jolloin pisteesi näkyvät täällä.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
fi: Sijoitus

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
fi: Pisteet

en: Time
fi: Aika

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
fi: Pelaaja

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
fi: _Valmis

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
fi[0]: %ld minuutti
fi[1]: %ld minuuttia

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
fi[0]: %ld sekunti
fi[1]: %ld sekuntia

en: Your score is the best!
fi: Pisteesi ovat parhaat!

en: Your score has made the top ten.
fi: Pisteesi sijoittuvat kymmenen parhaimman joukkoon!
