libgnome-games-support master - en to kk translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
kk: Құттықтаймыз!

en: High Scores
kk: Үздік ұпайлар

en: Best Times
kk: Үздік уақыттар

en: No scores yet
kk: Ұпай саны әлі жоқ

en: Play some games and your scores will show up here.
kk: Кейбір ойындарды ойнаңыз, ұпайларыңыз осында көрсетіледі.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
kk: Рейтинг

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
kk: Ұпай саны

en: Time
kk: Уақыт

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
kk: Ойыншы

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
kk: _Дайын

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
kk[0]: %ld минут

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
kk[0]: %ld секунд

en: Your score is the best!
kk: Сіздің ұпайыңыз – ең жақсы!

en: Your score has made the top ten.
kk: Сіздің ұпайыңыз үздік ондыққа кірді.
