libgnome-games-support master - en to ms translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
ms: Tahniah!

en: High Scores
ms: Skor Tertinggi

en: Best Times
ms: Masa Terbaik

en: No scores yet
ms: Tiada skor lagi

en: Play some games and your scores will show up here.
ms: Main lagi beberapa permainan dan skor anda akan muncul di sini.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
ms: Kedudukan

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
ms: Skor

en: Time
ms: Masa

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
ms: Pemain

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
ms: Se_lesai

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
ms[0]: %ld minit

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
ms[0]: %ld saat

en: Your score is the best!
ms: Skor anda adalah yang terbaik!

en: Your score has made the top ten.
ms: Skor anda berada dalam kedudukan sepuluh terbaik.
