libgnome-games-support master - en to ro translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
ro: Felicitări!

en: High Scores
ro: Scoruri mari

en: Best Times
ro: Cei mai buni timpi

en: No scores yet
ro: Niciun scor până acum

en: Play some games and your scores will show up here.
ro: Jucați câteva jocuri și scorurile vor apărea aici.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
ro: Rang

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
ro: Scor

en: Time
ro: Timp

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
ro: Jucător

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
ro: _Terminat

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
ro[0]: %ld minut
ro[1]: %ld minute
ro[2]: %ld de minute

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
ro[0]: %ld secundă
ro[1]: %ld secunde
ro[2]: %ld de secunde

en: Your score is the best!
ro: Scorul este cel mai bun!

en: Your score has made the top ten.
ro: Scorul a ajuns în top 10.
