libgnome-games-support master - en to sk translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
sk: Blahoželáme!

en: High Scores
sk: Najvyššie skóre

en: Best Times
sk: Najlepšie časy

en: No scores yet
sk: Zatiaľ žiadne skóre

en: Play some games and your scores will show up here.
sk: Tu sa zobrazí skóre hier, ktoré odohráte.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
sk: Hodnotenie

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
sk: Skóre

en: Time
sk: Čas

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
sk: Hráč

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
sk: _Hotovo

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
sk[0]: %ld minút
sk[1]: %ld minúta
sk[2]: %ld minúty

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
sk[0]: %ld sekúnd
sk[1]: %ld sekunda
sk[2]: %ld sekundy

en: Your score is the best!
sk: Vaše skóre je najlepšie!

en: Your score has made the top ten.
sk: Vaše skóre sa nachádza v prvej desiatke.
