libgnome-games-support master - en to sv translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
sv: Gratulerar!

en: High Scores
sv: Högsta poäng

en: Best Times
sv: Bästa tider

en: No scores yet
sv: Inga poäng än

en: Play some games and your scores will show up here.
sv: Spela några spel så kommer dina poäng att visas här.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
sv: Placering

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
sv: Poäng

en: Time
sv: Tid

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
sv: Spelare

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
sv: _Klar

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
sv[0]: %ld minut
sv[1]: %ld minuter

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
sv[0]: %ld sekund
sv[1]: %ld sekunder

en: Your score is the best!
sv: Din poäng är den bästa!

en: Your score has made the top ten.
sv: Ditt resultat är bland de tio bästa.
