libgnome-keyring master - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
af: Toegang geweier

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
af: Die program 'gnome-keyring-daemon' loop nie.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
af: Fout tydens kommunikasie met 'gnome-keyring-daemon'

en: A keyring with that name already exists
af: 'n Sleutelring met daardie naam bestaan reeds

en: Programmer error: The application sent invalid data.
af: Programmeerfout: Die toepassing het ongeldige data gestuur.

en: No matching results
af: Geen passende resultate nie

en: A keyring with that name does not exist.
af: 'n Sleutelring met daar naam bestaan nie.

en: The keyring has already been unlocked.
af: Die sleutelring is reeds ontsluit.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
af: Verstek
