libgnome-keyring master - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
bg: Достъпът е отказан

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
bg: Програмата за ключове gnome-keyring-daemon не е стартирана.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
bg: Грешка във връзката с програмата за ключове gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
bg: Вече съществува ключодържател с такова име

en: Programmer error: The application sent invalid data.
bg: Грешка на програмиста: програмата прати грешни данни.

en: No matching results
bg: Няма съвпадащи резултати

en: A keyring with that name does not exist.
bg: Не съществува ключодържател с такова име.

en: The keyring has already been unlocked.
bg: Ключодържателят вече е отключен.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
bg: Стандартен ключодържател
