libgnome-keyring master - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
ca: Accés denegat

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
ca: No s'està executant l'aplicació gnome-keyring-daemon.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
ca: S'ha produït un error en comunicar-s'amb el gnome-keyring-daemon.

en: A keyring with that name already exists
ca: Ja existeix un anell de claus amb este nom

en: Programmer error: The application sent invalid data.
ca: Error de programació: l'aplicació ha enviat dades errònies.

en: No matching results
ca: No hi ha cap concordança

en: A keyring with that name does not exist.
ca: No existeix cap anell de claus amb este nom.

en: The keyring has already been unlocked.
ca: Ja s'ha desblocat l'anell de claus.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
ca: Predeterminat
